Архів чату за 15.03.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:31
Всем привет)))

Оксана 08:27
Доброго ранку.Вдалого робочого тижня та міцного здоров"я всім нам.

ОМС 08:32
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

Тат_яна 08:36


Наталя 08:39
Доплата медпрацівникам 20% в закладах освіти під час канікул

EVGENIY 08:56
Доброго ранку :) Всім гарного дня

Любов 09:00
Доброго ранку і приємного понеділка

Олена 09:07
Підкажіть, будь ласка, чи можна оплатити передплату картою Ощадбанку ? ( намагалася здійснити оплату - видає помилку)

123 09:08
Наталя, а що з нею?

EVGENIY 09:12
Олена, можна, будь якою карткою! Напишіть ваш особовий рахунок на сайті ми з вами зв'яжимось

Яна 09:17
Підскажіть постанову згідно якої службовцям стали платити за вислугу років здається з 2018. Паспортистам, діловодам наприклад.

керр 09:23
Яна, в омс?

керр 09:25
Яна, від 20 грудня 1993 р. N 1049

Крис 09:35
не запускается Cisco, пишет certificate validation failure. В чем проблема не подскажите???

Яна 09:39
керр, дякую

Олег 09:39
Дівчата обирають "FIT-Бюджет", а як бути хлопцям? :)))

EVGENIY 09:44
Олег, не відставати від дівчат

Тат_яна 09:44
Олег, я так думаю, що FIT-бюджет робився справжніми чоловіками для крутих хлопців! А дівчата що? Дівчата-бухгалтера теж є крутими хлопцями...

Наталія 09:46
EVGENIY: Доброго ранку. Підскажіть будь ласка, чи враховуються неповні місяці (тобто сумуються дні) при визначенні страх. стажу за останні 12 місяців?

EVGENIY 09:48
Наталія,

EVGENIY 09:48
Наталія, я і ваше питання не до кінця зрозумів

Наталія 09:51
За 12 місяців людина відпрацювала повних 4 місяці та 4 місяці по 18 днів. Скільки місяців в такому випадку становить страховий стаж?

EVGENIY 09:52
Наталія, а чому вона працювала по 18 днів?? А ЄСВ платили з мінімалки?

Наталія 09:53
Ця інформація згідно з Додатком 9.

Наталія 09:55
Вона працювала просто в різних установах

123 09:56
Наталія, на порталі пф відомості про сстаж відмічають не повні місяці, згідно відпрацьованим дням, хоч і сплачувався мінвнесок есв

Наталія 09:58
Для розрахунку лікарняного в такому випадку страх.стаж буде 4 місяці чи 6 місяців?

Наталія 09:59
Тобто я візьму лише 4 місяці повні чи й з неповних сплюсую дні і отримаю 6 місяців?

EVGENIY 10:03
Наталія, https://i.factor.ua/ukr/journals/bn/201 ... 40881.html

EVGENIY 10:03
Так, якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків дорівнює або більше мінімального страхового внеску, то такий місяць потрібно зараховувати до страхового стажу як повний.

Наталія 10:05
Дчякую. Буду читати

Оксанка 10:20
Добрий день! Підкажіть, видатки під КЕКВ 2700 -це захищені видатки чи ні?

EVGENIY 10:21
Оксанка, https://i.factor.ua/ukr/law-52/section- ... cle-13255/

Оксанка 10:21
EVGENIY, Дякую.

ЛЛС 10:37
Моє вітання! Ми є річними передплатниками Бюджетної бухгалтерії. Не можу пройти реєстрацію, пишуть, що такий аккаунт існує, пароль не вірний.Є якісь інші шляхи окрім як заплатити 30 гривень?

EVGENIY 11:06
ЛЛС, навіщо ви реєструєтесь він же пише що вже є, АВТОРИЗУЙТЕСЬ , простой УВІЙТИ натисніть

Марія 11:09
Підкажіть, ліквідаційна звітність, форма 5-ДС, основні засоби. Чи списання і безоплатна передача основнихзасобів проставляється сумарно в 7 колонці? Будь-ласка, допоможіть.

Л.В. 11:23
Марія, мені сказали ( з казни), що списання в 7, а передача в 13

Наталія 11:25
EVGENIY, ми зробили предоплату "Бухгалтерія бюджет" платіжне доручення № 39 від 12.03.2021р. можна підключити доступ до сайту,мій особистий рахунок 174879

EVGENIY 11:26
Наталія, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: (066) 870-10-10 (097) 780-10-10

ОМС 11:49
Л.В., добрий день! Ви як там? Як справи?

Тат_яна 11:51
А де наша ЛюдКа?

Марина 11:53
Тат_яна, точно, что не слышно...

ОМС 12:04
Марина, Тат_яна, и правда потерялась(((

Галя 12:15
У нас аліменщик платить профвнесок, включати профвнесок до утрим. і брати 25 % суму аліментів чи до утрим. включ. тільки ПДФО, ВЗ

ОМС 12:22
Галя, профвнески не є обовязковими платежами. Тільки ПДФО і ВЗ

Ольга 12:59
Добрий день. В звіті ЄСВ у звичайних працівників лікарняні ідуть під кодом 29, а у інваліда який код?

Світлана 13:01
Добрый день подскажите пожалуйста Как правильно удерживать с зароботной плате на троих дитей по исполнительному листу что и как и согласно каких законов.

Галина 13:23
EVGENIY, добрый день. Подскажите, как отменить ежемесячное списывание 30 грн с моей карты. Временно не работаю и сайтом сейчас не пользуюсь. Заранее спасибо

EVGENIY 13:31
Галина, зайти в особовий рахунок і натиснути кнопку яку там чудово видно

Оля 13:37
Установа ліквідується де отримає працівник лікарняні ,якщо у фонді соц.страх. то які їм надати документи, хто підкаже

Наталя 13:49
Ольго, працівник-інвалід має 36 код на лікарняний лист.

Оксанка 14:02
Підкажіть, соц.захист. Якщо особі перераховувати соц.виплату на картковий рахунок, чи потрібно до сканкопій фінансових додавати номер рахунку?

Наталя т-ц 14:12
Оксанка, ні

оксана 14:16
шановні колеги. Підскажіть чи має хто досвід реалізації житла працівникам бюджетної установи за рішенням суду. Де почитати матеріал з даного питання.

Марія 14:18
як списати компютер

Оксанка 14:31
Наталя т-ц, просто за відомістю платити, і не вказувати рахунокніде?

EVGENIY 14:35
Оксанка, да, так само коли платять вам зарплату ніхто в казначейство не показує ваш картрахунок! Навіть відомість не є підставою для зобов'язань!

Наталя т-ц 14:37
Оксанка, ТАК. РАХУНОК ОТРИМУВАЧА-ЦЕ ЙОГО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Оксанка 14:38
Наталя т-ц, EVGENIY, дякую за роз'яснення!

Архів-південь 15:08
всім привіт! штамп "З оригіналом згідно" куди поставить? Можна на 1812 і відразу списати?

EVGENIY 15:11
Архів-південь, не списати а вести кількісний облік ))

Архів-південь 15:13
Я маю на увазі, що списати на 8013 і вести аналітику. Правильно? Чи повинен бути залишок на 1812?

EVGENIY 15:13
Архів-південь, правильно я б так і робив

Архів-південь 15:13
EVGENIY, ок.

Архів-південь 15:14
дякую

Марина 15:21
EVGENIY, Архів-південь, вот ничего тут не понимаю...ставим на вытраты... на 8013, ну это с учета списали как бы....и ведем количественный учет - где? это получается бух учета уже не касается? и как тогда этот штамп списать если он реально уже вышел из строя??

просто таня 15:25
Марина, в книге рперативно кількісного обліку мшп

Архів-південь 15:27
Марина, мені це теж геть не подобається і не зрозуміло, але ставити його на 1113 теж якось некамільфо.

Архів-південь 15:28
в мене ще є малееенький штамп "Вх№_" його очікує таж доля...

просто таня 15:30
Архів-південь, у меня все на 1113 .до меня были поставлены.

Марина 15:30
Архів-південь, я ставлю на 1812, ноооо у меня оно висит на остатке пока завхоз не выдаст в пользование... мы покупаем бумагу сразу на год, по 1000 пачек.... не могу я их сразу на 8013 ставить

просто таня 15:31
Марина, но штамп этот ж не бумага.

Марина 15:31
просто таня, а дальше??? ну заставлю завхоза... мне то по фиг уже по большому счету...я с бух учета уже списала на 8013... и повторюсь как их списывать когда они реально поломаются???

Марина 15:33
у меня сейчас куча всякой дребени которая с 221 перешла... все в использовании, мне что все кинуть на 8013 и забыть? а завхоз ведет количественный учет??

просто таня 15:35
Марина,нет конечно.у меня это тоже висит что перешло с 221 го. вновь прибывшее прописано в обликовой до 100 грн цена списали и забыли после 100 списали и ведем оперативно килькисный.дурня но что поделаешь.да и плюс все зависит от размера организации.

Олена 15:47
Добрый день! Помогите пожалуйста- как подтвердить стаж для больничного , если человек работал в СБУ, трудовая чистая и есть только год стажа у нас??? ОК-5 и ОК-7 тоже пустые((

Марина 15:56
просто таня, не не понимаю...ну ведете....сколько времени ведете?????? А списываете как если уже на 8013 поставили... вот меня этот вопрос мучает давно, а тут как раз заговорили)))))))))))))

Оксана 15:58
Олена, значить не было взносов. и работа в СБУ не входит в страховой стаж

Марина 16:00
Оксана, Олена, странно как то...зарплату получал а взносов нет????

Оксана 16:03
Марина, есть структуры которые не платят взносы. Это надо выяснять. на моей памяти были случаи и этор касалось милиции, возможно и работники СБУ попадают под этот список!

Марина 16:04
Оксана, ооо точно... вроде раньше налоговая милиция что то не платила....но стаж их от этого не страдал

Оксана 16:05
Марина, стаж трудовой не страдал, а вот страховой страдал!!!!

Марина 16:06
Оксана, может... давно было, уже не помню)))

Олена 16:08
Он уже пенсионер, 33 года стажа. Но пока доказать его нечем(( Есть подозрения что такие засекреченные, что взносы могли платиться, но без привязки к человеку. У них даже свой ПФ

Марина 16:10
Олена, есть такое..... остальные сотрудники даже не знают как они на работу попадают утром и как вечером уходят....

Марина 16:12
Олена, а что ФСС говорит? они ж должны знать как с таким контингентом поступать....

просто таня 16:13
Марина,я ж говорю с этими 1812-мшп прошлыми бред. у меня в этой книге есть когда выдано кому и тд и колонка дата списання з оперативного облыку и причина.вот и все.в каком то из журналов ББ был пример вот оттуда его и взяла.но где в этом логика непонятно.списать списали на 8013 но все равно контролируем.

Марина 16:13
просто таня, согласна... дуристика.....

Олена 16:21
Марина, мне ФСС на днях заявило что бухгалтер получает зарплату за свою работу и он должен разбираться сам, а они не консультируют((

Марина 16:27
Олена, ни фига себе...

Оксана 16:39
добрий день. чи повинна бібліотека користуватися РК. дякую.

Вика 16:55
Олена, у нас такая же ситуация, правда наш работник работал в милиции. Их взносы платились в пенсионный и в безработицу. В фонд соцстраха они на платились. Поэтому для соцстраха у него нулевой стаж, а точнее только тот что он у вас работал.

Олена 17:02
Вика, спасибо

Сергій 17:22
А в когось в ОТГ прийшов акциз?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”