Архів чату за 05.04.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:39
Всем привет)))

Татьяна 07:53
И хорошей рабочей недели!!!

ІННА 08:13
Доброго ранку! Вдалого початку робочого тижня.

ОМС 08:29
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

новичок 08:32
кто уже отправлял в медке новый отчет по есв ?

ЛюдКа 08:33
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!!

Людмила 08:33
Всім доброго ранку. Приємної та легкої неділі

SHS 08:34
Доброго ранку, не можу подивитись новини, особовий рахунок 215399. Гроші списали 03.04.21

ЛюдКа 08:35
Черкаська 0, тихо , тепло, сонячно, а душа вимагає поезії....Тат_яна!!!!!!!!Настрій зранку є?????

Лана 08:37
Підкажіть, може хто знає. Як провести виправлення в звіті ЄСВ після перевірки пенсійного фонду потрібно перенести відпускні з одного місяця на інший за 2013 рік. БУду дуже вдячна

Ольга 08:39
Добрий день! Підскажіть, може хто знає, Кошти на виплату лікарняних прийшли вечером 31.03, нарахування не встигли провести, як відобразити в квартальному звіті та які проводки.

Оксі 08:44
Доброе утро!

EVGENIY 08:45
Ольга, http://bit.ly/2RQRrYO

EVGENIY 08:45
Доброго ранку )) Всім гарного дня )

EVGENIY 08:46
SHS, авторизуйтеся!! Оновіть сторінку і зверху натисніть ВХІД!

Оксі 08:48
EVGENIY, подскажите, пожалуйста, если оплатить 30 грн. это будет автоматический платеж, который будет списываться каждый месяц?

Тат_яна 08:50
Доброе утро!

Тат_яна 08:51
ЛюдКа, да не пускало на сайт с утра. Типа рано ломилась, наверное

EVGENIY 08:52
Оксі, да, его в кабинте можно отключить

Тат_яна 08:54
Весна — это свет и в любовь окно. И выше нет в мире авторитета. Ее воспевают в стихах поэты И тянут художники на полотно.Весна — расслабление и порыв! И нет ни вредней ее, ни полезней. Она — обостренье всех чувств людских И, к сожаленью, вещей иных, Она — обострение всех болезней…

Тат_яна 08:54
Эдуард Асадов, если что...

ОМС 08:55
Тат_яна, последняя фраза точно в тему))))

ЛюдКа 08:56
Розповім цікаву історію, про себе. Дивлюсь свої платежі по картці, і опппа, списується 30 грн. за електронну книжку, це субота, ну думаю в понеділок йду в свій банк і роблю нерви. Понеділок на роботі зазираю на сайт і о просвітлення, та це ж за сайт списують гроші. Загалом відвело від неприємностей.....,

Тат_яна 08:56
ОМС, классик, что поделать.

ЛюдКа 08:57
Тат_яна, ну тепер можна і працювати

Тат_яна 08:58
ЛюдКа,

фархад 09:01
доброго ранку

фархад 09:02
хто користується фрізвітом? яка у вас версія?

фархад 09:03
хто подав звіт за І квартал в дпс?

ЛюдКа 09:04
фархад

Оксі 09:04
EVGENIY, отключить в кабинете - это "скасувати передплату"?

Ксю 09:08
Добрий день! Принесли мені замість лікарняного довідку про стан здоров'я. Каже працівник, що зара такі видають.Може хтось в курсі?

Тат_яна 09:13
Ксю, копию довидки - под табель. Когда оригинал довидки поменяют на нормальный больничный - тогда регистрировать больничный и давать ему ход

EVGENIY 09:14
Оксі, ні, це скасувати наступний автоматичний платіж!

EVGENIY 09:15
Ксю, https://buhgalter.com.ua/news/soctsialn ... ti-listok/

бух 09:16
EVGENIY: підскажіть будь-ласка чому я не можу побачити відповідь на 08-45 пише "у вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів"

Оксі 09:20
EVGENIY, ой, мабудь я не те зробила. ((( Хотела отключить, атоматичне списання, но я такой кнопочки не нашла, а нажала, скасувати передплату... Євген, що мені тепер можно зробити?

EVGENIY 09:22
бух, на форумі інша регістрація, не така як на сайт, там треба зареєструватись

EVGENIY 09:22
Оксі, все вірно зробили там здається інших кнопочок не має!

бух 09:23
дякую

Оксі 09:26
EVGENIY, т.е. я оплатила на месяц, и теперь смогу пользоваться сайтом месяц, а потом оплатить снова?, независимо от того, что нажала "скасувати передплату"

EVGENIY 09:43
Оксі, да

Саша 10:06
Доброго Всім сонячного дня!!! Дайте пораду установу сел.рада передала відділу культуру на фінансування Працівник йде у відпустку то брати з/п яку нараховувала сел. рада

ЛЄНА 10:14
Саша, залежить від підстав призначення на посаду працівника

ТОП 10:36
Добрий день всім киньте будь ласка посилання на картку зі зразкам підписів

ТОП 10:36
в казну

EVGENIY 10:43
ТОП, https://buhgalter.com.ua/blanks/vidkrit ... iv-v-dksu/

ТОП 10:50
EVGENIY, Дякую!

Оксана 11:02
EVGENIY, підкажіть будь ласка, якщо при ліквідації установи в лютому місяці я здала в податкову вручну 1-ДФ, щас буду здавати квартальний ЄСВ і військовий, а ПДФО мені показувати чи ні, щоб не було подвоєння доходів

777 11:07
Добрий день! Я бухгалтер у відділі отг. На мене поклали обовязки уповноваженої із закупівель, соцстраху, єдата. Чи повинна бути якась доплата? Читала що має бути. Може в когось є такий досвід. якесь законне підгрунтя є тому?

Євген 11:12
Доброго дня , підкажіть будь ласка (Під час перевірки Держаудитслужбою) М/Д на оздоров. повинна виплачуватися в розмірі посадового окладу а не в розмірі середньомісячної з/пл як ми виплачували в ОМС.З силаються на ч.5 ст.21 ЗУ " Про службу ОМС".Чи вірно це?

Бухгалтер ЗП 11:12
Підскажіть, будь ласка, школа перейшла на дистанційне навчання, а що робити кухарям та підсобним працівникам кухні.

Олена 11:15
Лікарняні ФСС нараховані, але не виплачені показуємо в балансі у рядку 1140 та 1560, і у додатку 20 за дебетом рядка 012, правильно я роблю?

Бухгалтер ЗП 11:16
Євген, нам також аудитори не прийняли до заліку суми м/д на оздоровлення.

ГАННА 11:19
Доброго дня,цікавлять проведення ,щодо виправлення помилки, нараховано забагато амортизації,в минулому році?

ОМС 11:20
Євген, ми ОМС. У розмірі середньомісячної

ОМС 11:28
777, ми своїм не доплачуємо. У них записано у посадовій ці обовязки

НАталі 11:31
05.04.2021 працівника переведено до нової установи (п.5 ст.36 КЗпП) в результаті реорганізації шляхом приєднання, без виплати компенсації за невикористану відпуску. У квітні у нього настала тимчасова непрацездатність або він надав заяву на відпустку. Як розрахувати середній заробіток?

Катерина 11:35
Доброго дня. Скиньте будь ласка в екселі зведення показників бо не можу скачати

Олена 11:39
Доброго дня. Підскажіть де у формі 2-дс відображати передачу основних засобів з Міністерства фінансів до обладміністрації

Оксана 11:45
Євген: ми також платимо в розмірі середньомісячної, є рішення суду що треба платити по середньомісячній зайдіть і роздрукуйте його і покажіть аудитслужбі https://reyestr.court.gov.ua/review/ номер рішення 94595499

ОЛЯ 11:46
Євген, згідно постанови 268 (п.п.3, п2) у розмірі середньомісячної. Ми теж платимо середньомісячну

Ж 11:50
План рахунків для ОМС та держ. адміністрацій однаковий?

Надя 11:52
Доброго дня, скажіть будь ласка на яких рахунок ставити автомагнітолу?

EVGENIY 11:58
Ж, да

EVGENIY 12:01
Надя, залежить від її вартості і вашої облікової політики

Ж 12:08
Надійшло фінансуваня з фінуправління, в МО2 Дт2313Кт7011?

Євген 12:10
Оксана, Дякую.

Євген 12:11
Оля.Дякую

Міла 12:11
Підкажіть, якщо вже заповнювали нову об"єднану звітність ПДФо та ЄСВ, що таке номер розрахунку.

Надя 12:13
В обліковій політиці МНМА прописано до 20000 грн, вартість магнітоли 750грн

Карина 12:19
Добрый день! Как быть со стипендией 1ДФ. Набирать отчет как и раньше в медку или с зар.платой вместе?

Ж 12:26
на окремі КПК робити різні МО?

11 12:26
Ж, так

Ж 12:30
11, а як з рахунками доходів та витрат?робити 7011 та 7011/1?

Ж 12:31
Надійшло фінансуваня з фінуправління, в МО2 Дт2313Кт7011?

11 12:42
Ж, так

Валентина 12:42
Оксана, пишеПримітка: перегляд даного рішення в режимі загального доступу заборонено. Як його відкрити?

Ж 12:43
а на який субрахунок віднести надходження по спецфонду від фінуправління?7512?

Кроп 12:52
Доброго дня, колеги! Підкажіть, будь ласка, чи обовязково в наказі про звільнення, писати кількість календаних днів невикористаної відпустки, що підлягає компенсації?

11 12:55
Ж, 7111 -2 фонд, 7512 - 3 фонд

Юлія 13:17
Кроп, ми не пишемо. Робимо окремий наказ на компенсацію )

новичок 13:22
если сотрудник принят на 0,5 ст.основником-целый месяц был на больничном в декабре .За этот период начилен сред.по б/листу 2948 грн.-есв 648,56 Вопрос- нужно ли делать доначисление налога ЕСВ до 1100 грн.?Помогите пожалуйста разобраться!!!

Лена 13:23
Скажіть будь ласка як в медку заповнити форму Довідкову по зарплаті працівникаякий був на лікарняному.

EVGENIY 13:29
11, 7512 3 фонд?? Це не те

EVGENIY 13:31
Ж, по перше спецфонди різні бувають по друге якщо мова про форму 4-3 , то там фінансування (воно же відкриті асигнування) таке саме як по ЗФ Дт 2313 Кт 7011, якщо на капінв виділили кошти то 2313 5411

EVGENIY 13:32
11, по 3 і 3 фонду ніхто не виділяє кошти це плата за послуги або дарунки

EVGENIY 13:36
по 2 і 3 фонлу

Любов 13:38
Всім привіт) Наша установа отримала комплект техніки від установи вищого рівня. В т.ч. і пакет офісних програм. По Акту передачі у них вони обліковувалися по рах.1113. Порадьте як правильно зробити. Віднести їх до вартості ПК, на яких вони встановленні чи на нематеріалку. Користування чи володіння це вони не знають

EVGENIY 13:40
Любов, http://bit.ly/36iTzyK

ОМС 13:40
Колеги! Що з 20 Додатком? У кого як приймають? Маю на увазі, що здали ліквідаційну, а дані на початок підтягуються. Що каже казна????

Оксанка 13:43
Зайшла на електронний кабінет, цікаво подивитися на новий звіт, а там пусто. Сумська обл.

SHS 13:46
Добрий день, заміна вікон в гуртожитку (не всі). Де прочитати який ремонт вважається поточним, а який капітальним?

Любов 13:49
EVGENIY, дякую. Яж можу на основі акту приймання-передачі зробити бух.довідку та віднести вартість тих програм до витрат і на позабалансовий. Навіть якщо вищестояча передає його мені з 1113 рахунку?

Н.А. 13:54
ГАННА, бухг.довідку напишіть і сторнуйте, що не так. В пояснюючій треба пояснити,

Н.А. 13:59
Любов, нам в казні бух-р казала, що треба оприбутковувати, як передають, а потім мабуть зробити, як ви вважаєте за правильне. Спитайте в бух-ра казни, щоб у звітах було правильно. Кожен розуміє по своєму, а робити треба правильно. Іноді не знаєш де і правда.

ОМС 14:01
Н.А., Любов, у нас колись була аналогічна ситуація, сказали приходувать на той рахунок, з якого нам передали. Не памятаю, хто сказав, але була така ситуація

Н.А. 14:05
ОМС, доброго дня! Нам так говорили. Але було, що не правильно там обліковувось, то я ставила, як повинно бути. Шини були на 1113, а повинні бути на 1515. То нормально було. Ну в Любові інша ситуація трішки. Треба посовітуватися.

Любов 14:05
Дякую всім за поради. Щойно прокунсультувалася з казною,вони кажуть одразу відносити на витрати.

Н.А. 14:07
Любов, от і хорошо, що зразу рішилося. У вас по іншому.

Альона 14:09
Доброго дня! Працівниця по контракту (служба в ЗСУ), отримує сер.зарплату. По неофіційним данним народила дитину, ніяких документів вона не надала. Ми продовжуємо виплачувати сер.зарплату. Чи це є правомірним????І нам потрібно буде, якщо ми іі знайдемо , з неї утримати зарплату??

11 14:15
EVGENIY, 3 фонд по коду 25020000 7511, а по 4.3 7011

Н.А. 14:21
SHS, заміна вікон роботи списуються зразу на витрати, так як ви їх замінили, якщо не зменшували і не збільшували їх. А прочитати - погугліть дуже багато інформації і пояснень, що до чого відноситься.

керр 14:25
Альона, закон не зобов'язує її повідомляти про таку обставину, як і не зобов'язує вас з'ясовувати такі обставини. Хоча було роз'яснення мінсоцу не платити сзп, але не роз'яснено практичну сторону такої ситуації https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/201 ... 45198.html

тата 14:27
Оксана, не відкриваеться ссилочка. Можна більш детальну інформацію про це рішення.

EVGENIY 14:29
SHS, пошук по сайту спробуйте є купа тем на форумі і купа статей в статтях

GalinaS 14:29
ОМС, сьогодні відправили з протоколом-а що робити, якщо настав термін подачі.Почекаємо, коли розрулять...

ОМС 14:30
GalinaS, у мене терміни ще терплять. Відправила всю звітність, крім додатка 20. Казна в курсі проблеми, дій поки що ніяких. Дякую за відповідь)))

EVGENIY 14:31
всім нагадую що казначейство до вашого бухобліку і до ваших проведеннь відношення не має жодного! Прийде аудит і буде перевіряти і те що вам там казали в казначействі до одного місця, це не їх компетенція!

Любов 14:32
Я знов зі своїми програмами)) Якщо ми їх вартість одразу списуємо на витрати, то це ДТ 8013 а Кт тоді що???? Це ж безоплатне отримання, дебіторку не поставиш...

ОМС 14:32
EVGENIY, ну хоч порадитись з кимось можна????))) Почути чиюсь думку...

Елена ТЦ 14:34
ОМС, GalinaS, мне казна сказала отправлять Дод.20 с протоколом ошибок

ОМС 14:34
Любов, я б, мабуть, на вашому місці прийняла, як передали. То хоч якесь "виправдання" буде... А списать на витрати зразу при отриманні якось стремно(((

Н.А. 14:34
Любов, а Дт якого рахунку ви примінили???

ОМС 14:35
Елена ТЦ, дякую)))

EVGENIY 14:35
Любов, якщо вам їх передає головний то вам з посатку треба обрибуткувати так само як передали, а потім вже списувати їх з обліку! Ваш головний міг би це сам зробити перед передачею

EVGENIY 14:37
ОМС, не раджу радитись в казначействі з питань проводок, якщо є друг в аудиті то можна там порадитись! Казначейство не зобов'язано вам щось радити і не зобов'язано знати проводки! Тому то просто поради а не консультації, в принципі як і тут на сайті

Любов 14:37
Н.А.: 14:34 Дт 8013. Але ще не примінила, от слухаю поради, ще думаю. Тому що Євгеній правий, при перевірці ніхто не слухатиме що Казна говорила

ОМС 14:38
EVGENIY, я особисто з ними по проводкам і не раджусь. Бо вони їх не знають))) Не всі ж працівники казни знають проводки, як ви))))

EVGENIY 14:39
Любов, до чого тут витрати тоді ?? Тоді вже або рахуйте другу половину зносу 8014 1412, або якщо не хочете рахувати другу половину, то списуйте 5111 1113, 1412 5512

Н.А. 14:39
Любов, однозначно - ні! Ви не можете примінити рах.видатки, ставте, як та сторона і тоді вже як вважаєте за потрібне списати чи оприбуткувати.

ОМС 14:39
Любов, уся відповідальність на розпорядниках коштів

Н.А. 14:40
EVGENIY, з такими "друзями" краще на відстані. Вони самі не знають, а чіплятися будуть. А десь занотують і шукати не треба......

EVGENIY 14:42
Любов, на облік точно треба ставити так як вам і передали

Любов 14:43
EVGENIY, якщо в акті стоять їхні Дт 1412 Кт1113 на всю вартість, то виходить що вони їх самі ж і стисали. Так?

ОМС 14:45
Любов, вони списали у себе, а вам передали

Любов 14:45
ОМС: 14:45

Любов 14:47
Що тоді мені? Ставити на 1113?

ОМС 14:48
Любов, думаю, що вам треба ставить таку ж проводку, тільки наоборот, ніж у них

EVGENIY 14:48
Любов, да виходить так що знос 100% чим далі тим цікавіші у вас головні розпорядники

Любов 14:49
EVGENIY, це я вже зрозуміла))) Не зрозуміло поки, як далі

Галя 14:49
скиньте будь ласка акт на списання канцтоварів

Н.А. 14:49
Любов, так ставте на 1113 і пишіть бух.довідку, що ви їх списуєте, якщо не будете окремо обліковувати або додавати до обладнання. А при передачі знос при вибутті не нараховується, якщо я не помиляюсь, недавно читала. Так ситуація у вас ?????

EVGENIY 14:51
Любов, а 5111 і 5512 вони вам не передають?

Н.А. 14:52
EVGENIY, якщо вони таку проводку зробили, то їм не має чого передавати.

EVGENIY 14:52
Н.А., так при передачі не нараховують другу половину тільки при списанні, але ж бачимо що передають 100%, мені здається вони з проводками помилилися, або це отримано благодійно

Н.А. 14:52
EVGENIY, а вибачаюсь, повинна бути друга проводка...

Любов 14:56
EVGENIY: 14:51 Ні, не передають

Н.А. 14:57
Любов, а ви переговоріть з тими, що передають = вони "загубили" рах. 5111

Любов 14:57
EVGENIY: 14:51 Дт 1113 Кт 5111

EVGENIY 14:58
Любов, ну так і ставте собі

Любов 15:03
EVGENIY як на Вашу думку, якщо я поставлю Дт 1113 Кт 5111 і одразу бух.довідкою виправлю рахунок на 1014 (віднесу на вартість комп'ютерів, на які вони встановленні),?

EVGENIY 15:06
Любов, та вже обліковуйте так як передали, як би ви зараз не поступили аудит причепиться! Це я вам з власного досвіду! У пів країни в обліку такої фігні багато яка там не потрібна а списувати страшно тому що порядок списання написаний так що без матів я його не опишу

Любов 15:10
EVGENIY: 15:06 Дякую. Що маємо, те маємо. А матюки в нашій роботі часто замість тисячі слів... Сьогодні ще послухала семінар про нову квартальну звітність... ентузіазму до роботи ніякого...

Марія 15:18
Доброго дня ! Підскажіть,будь ласка,яка кореспонденція на кошти, які перер. сільська рада залишок лікарняних

777 15:18
Придбаваємо двері (метало-пластикові). Зразу ставити на фактичні? Чи є якісь особливості?

EVGENIY 15:19
Марія, що за залишки лікарняних? Чому їх працівникам не виплатили?

ТОМ 15:23
Доброго дня!

Марія 15:24
Змінився розпорядник коштів .В грудні нарахував старий.А перерахував в січні новий(А старий в січні перерахував новому нараховані суми)

ГАННА 15:24
цікавлять проведення ,щодо виправлення помилки, нараховано забагато амортизації,в минулому році?

EVGENIY 15:27
ГАННА, 1411 5512

EVGENIY 15:28
777, це будівельні матеріали, ставите на будматеріали а вже коли встаноивте списуєте на витрати, спробуйте пошук по сайту купа тем

Оксана 15:28
щодо матеріальної допомоги я тільки що зайшла. Наберіть Єдиний державний реєстр судових рішень, далі де пункт Судове рішення Реєстраційний № рішення 94595499 і нажимаєте пошук. В кінці під табличкою зявляється строчка з номером цього рішення. Нажимаєте на номер рішення і воно його покаже

Марія 15:29
EVGENIY.Ми дуже ждемо Вашої допомоги

EVGENIY 15:33
Марія, зараз чай заварю тільки

Оксана 15:34
РІШЕННЯ від 03 лютого 2021 року м. Одеса, а якщо коротко, там написано, щоПостанова 268 є «уточнюючим» підзаконним актом, який врегульовував спірні відносини на той час.

EVGENIY 15:35
Марія, так вони вам може передали заборгованість а не кошти?

EVGENIY 15:36
Марія, а тепер ви отримали кошти і треба перерахувати?

Марія 15:37
так

EVGENIY 15:39
Марія, коли ви отрмали від них то в себе повинні були зробити проводку 2114 6511, тепер ви отримали кошти 2313 2114, і перераховуєте працівнику 6511 2313

EVGENIY 15:39
ну да да 2314 переплутав

Марія 15:44
Дякую

Марія 15:47
А ще одне запитання Чи можемо ми з залишку освітньої субвенції використати на надання іншій ОТГсубвенції на утримання методиста ?

EVGENIY 15:49
Марія, https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... 021-rotsi/

Валентина 15:50
Оксана, дякую. Скачала. Будемо читати. Тільки як мінсоцполітики тоді писав так а здається восени був лист (треба найти) що в розірі окладу.

GalinaS 15:53
Елена ТЦ, нам також

ГАННА 15:57
EVGENIY, чи можна якось вивірити фін результат за попередні роки?

!! 16:01
Комусь вже прийшла друга квитанція розрахунку J0500106 (звітного або довідкового)?

Юлія 16:10
Доброго дня усім) принесли мені вперше довідку про тимчасову непрацездатність. Зробила копію і засумнівалась. Завірена Копія цієї довідки має зберігатися при протоколі соціального страхування. Але ким цю копію завіряти? Головою соцстраху чи директором закладу? Як у вас?

Лена 16:25
!!: скажіть будь ласка як відправляти довідковий? ( ато в мене щось не виходить)

Сергій 16:26
поділіться будь-ласка листом на дксу щодо подання звітності

Сергій 16:27
квартальної місцевий бюджет

!! 16:31
Лена: Якщо вручну, то створити звіт з типом розрахунку "Довідковий", якщо імпортувати з якоїсь програми - то зверніться до розробників цієї програми.

Валентина 16:37
Оксана. Найшла лист нацагенства з питань держслужби, де наголошують, якщо такі нсуперечності між актами, то користуватися тим який має більшу юридичну силу. То це с. 21 "Про службу в органах місцевого самоврядування" - оклад.

Оксана 16:46
Валентина: так в цій самій статті 21 нижче написано: Умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються Кабінетом Міністрів України.

fu_gen 16:50
Оксана, вже проходили перевірки КРУ по заробітній платі в частині виплати матеріальної допомоги. В Положенні про виплату матеріальної допомоги прописали "в розмірі середньомісячної з/п". У перевіряючих питань не виникло. Перевірку пройшли без зауважень.

fu_gen 16:51
Ми-виконавчий орган місцевої влади.

Ж 17:10
Кошти, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду, на який субрахунок віднести ?

Ж 17:13
7512?

Мирослава 17:25
EVGENIY, підкажіть,будь ласка, проводки - у звітному періоді ми повернули помилково перераховані кошти минулого року, у ф.4-1 відображені в графі "перераховано залишок"

EVGENIY 17:33
Ж, кошти які перераховуються БЮДЖЕТАМИ до вашого бухобліку відношення не мають, ви не ведете облік БЮДЖЕТУ

EVGENIY 17:34
Мирослава, 5512 2313

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”