Архів чату за 19.04.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:28
Всем привет)))

Татьяна 07:45
Марина, ранняя пташечка!!! Доброе утро!!! Хорошей рабочей недели всем!!!

Валентина 08:03
З добрим приморозним ранком!

Любов 08:21
Приємного дня всім

Тат_яна 08:23


Ж 08:28
Доброго ранку!Прийшла друга квитанція, в ній ціла купа помилок, але я продивляюся, в мене все так і зроблено...нічого не розумію..в когось було таке?

ОМС 08:40
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!! Хорошего понедельника!!!!))))

Тат_яна 08:51
ОМС, только понедельника?

Фін 08:59
Мені теж прийшла квитанція 2 і теж помилки незрозумілі

EVGENIY 09:02
Доброго ранку )) Всім гарного дня

fu_gen 09:02
Ж,Фін:в мене теж були незрозумілі помилки у квітанції 2. Потім заповнила звіт в Медок після останнього оновлення і звіт прийнято

ОМС 09:21
Тат_яна, это на сегодня)))Завтра будет вторника))))

Оксанка 09:22
Добрий день! Соц.захист допоможіть, у додатку Д2 об'єднаної звітності, якщо допомога по догляду призначилась з 18 березня 2021р., показувати у звіті непону мінімальну зарплату чи 6000 грн?

Оксанка 09:22
неповну*

свК 09:27
Добрий день. Підкажіть, якщо прийняли на роботу працівника методиста, у нього є вислуга, вона платиться зі дня прийняття на роботу, або з наступного місяця

Ксюша 09:29
добрий ранок.допоможіть по додатку 2 обєднаної звітності.у меня працює 3 інваліда а у формі 1 підтягує тількі 2.де може бути помилка?

EVGENIY 09:35
Ксюша, точно про додаток 2 питаєте? Може про 1? В додатку 1 дивіться на категорію застрахованої особи там не вірно вказали

Ксюша 09:38
так додаток 1

Ксюша 09:39
3 інваліда працює.а в податковий розрахунок тягне 2.як це може бути

Лінк 09:44
Ксюша, а ніхто з івнвалідів на лікарняному небув? У мене навіть до обєднаної звітності іноді виходила така помилка причуну так і не знайшов.

Ксюша 09:45
ні не було на лікарняному

Лінк 09:45
крім того що звичайно така помилка виникала підчас лікарняного.

EVGENIY 09:45
Ксюша, Ксюша, я ж написав, дивіться на категорію застрахованої особи

Лінк 09:45
Ксюша, а в ручному режими справити не дає?

Ксюша 09:46
в старому звіті теж тягнуло 2,я руками ставила 3 . проходило. а зараз ні

Ксюша 09:46
ні не дає

Лінк 09:46
EVGENIY, іноді буває що категорії вірно поставлені а воно не тягне?

Лінк 09:47
Лінк, знак питання лишний.

Ксюша 09:48
так категорія поставлені 2 ,а воно не тягне. бье помилку,що робити?

Лінк 09:49
Ксюша, як варіант видалити людину і по новому внести?

Ксюша 09:53
се теж саме.пробувала

Лінк 09:55
Ксюша, Оновити поля та перерахувати документ в кожній таблиці також не помагає?

Ксюша 10:03
ні

Лінк 10:04
Ксюша, ну тоді як на мене залишається останній варіант почекати ще може знову оновлять програму.

Ксюша 10:06
вот и я об этом думаю

Галина бух 10:15
Доброго дня ,можливо в когось була така помилка в обєднаній звітності- не вказано номер розрахунку в 1 ДФ,де його ставити

Лінк 10:16
Галина бух, в подптковому розрахунку сум доходу

свК 10:21
Добрий день. Підкажіть, якщо прийняли на роботу працівника методиста, у нього є вислуга, вона платиться зі дня прийняття на роботу, або з наступного місяця

Галина бух 10:21
Лінк,я бачу у версії на друк таку строку, а в електронному вигляді не знаю де це вказати

Лінк 10:22
Галина бух, рядок 02

Мирослава 10:26
Доброго дня,Управління охорони здоровя ОДА передає на баланс міської ради зданий в експлуатацію обєкт Будівництво амбулаторії ПМСД в який входить вартість обладнання та інвентаря підкажіть будь ласка як поставити даний обєкт на облік в майбутньому дане майно буде передане в оперативне управління (господарське відання) КНППодробиці: https://buhgal

ОМС 10:33
свК, у нас вислугу платять з дня прийняття

свК 10:34
ОМС, ви омс, а ми ні

Освіта 10:35
Підскажіть, будь ласка, в об’єднаній звітності можна створити другу порцію, наприклад в 4дф інший відділ заносить ознаку доходу 157,147.

Освіта 10:37
А ми вводимо зарплату.

Оксана 10:39
В обєдноному звіті в табл. 5 видає помилку підстава припинення трудових відносин ----ІНША (людина померла). Раніше не було проблем (МЕДОК )

Освіта 10:42
Оксана, у нас також помилка, може буде оновлення, чекаємо.

Галина бух 10:44
Дякую Лінк

Оксана 10:44
Дякую, Освіта

ЛюдКа 10:46
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!

Лінк 10:48
А давайте зробим чат веселійшим і притягнем знову трактори і суботники?

EVGENIY 10:48
Лінк,

Лінк 10:49


ЛюдКа 10:49
я багато пропустила?Що було в п'ятницю, які суботники,які трактори???

ЛюдКа 10:49
я хочу бути в темі!!!!

Тат_яна 10:49
Лінк,

Лінк 10:50
ЛюдКа, ні неможна тут навіть архів чату не зберігали)

ОМС 10:50
свК, ну да))))

Тат_яна 10:50
Что позволено в пятницу, то в начале недели - ни в коем случае! Иначе когда работать?!!

ЛюдКа 10:51
я вчора картоплю посадила, і ще не всю..............

Лінк 10:51
Тат_яна, ага я якраз сів зп рахувати так що до пятниці упораюсь)

Тат_яна 10:52
А у нас сегодня дождь. А у вас?

ЛюдКа 10:52
А в нас сонце!!!!!!!Черкаська

ОМС 10:52
Лінк, сьогодні уже щось не цікаво. Керівництво погрожувало зробити суботники кожні вихідні(((

Лінк 10:52
ЛюдКа, добре вам а мені не вдасться походу до паски вспіти, а так хотілося

Таня 10:52
У нас суботник ще попереду....

Лінк 10:52
ОМС, ужас кошмар і слов нет кроме мата

ОМС 10:58
Лінк, надіємось, що це фейк)))

АННА 1 10:59
Доброго дня. Якщо працівник: основне місце роботи + внутр. сум-во має, як показати в Д4 :одним рядком чи двома, так як має одну ознаку "101".

EVGENIY 11:00
АННА 1, в 4дф одним в додатку 1 двома

АННА 1 11:01
Дякую

Лінк 11:03
EVGENIY, в минулому році теми про робочий час наприклад https://buhgalter.com.ua/dovidnik/normi ... -2020-rik/

Лінк 11:04
та https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... ifri-2020/ краще оформлені чим на даний момент.

Оксана 11:05
ФОПІВ (код 157) в розрахунку 4дф показувати разом з зп? Як ви робите

ліцей 6 11:05
Підкажіть, будь ласка, а в об'єднаній звітності додаток 4 (ДФ), розділ 2 строку військовий збір необхідно заповнювати (якщо я тільки заробітну плату вносила)?

EVGENIY 11:05
Лінк, здається однаково

EVGENIY 11:06
ліцей 6, розділ 2 це веж не те що було раніше, дивіться уважно, військовий збір тепер в голвоній таблиці там де і ПДФО

Лінк 11:07
EVGENIY, тему важливі цифри 2021 не знайшов

таня 11:07
Доброго дня.Наша установа є підписником "Бюджетної бухгалтерії".Як отримамати безкоштовний доступ до бланків

EVGENIY 11:08
Лінк, то була стаття в 2020 році

EVGENIY 11:08
таня, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: (066) 870-10-10 (097) 780-10-10

ліцей 6 11:10
EVGENIY, дякую

Освіта 11:10
Оксана, я це питання озвучила, але відповіді ще не отримала

EVGENIY 11:15
Освіта, Оксана, а чому ні??? Я думаю так разом з зарплатою і раніше ж так показували чому зараз питання виникає?

Освіта 11:19
EVGENIY, тому що код 157 входив в другу порцію звіту 1ДФ і його вносив інший відділ, так як ми ц/бухгалтерія з 1200 працівників

Освіта 11:19
а ми складали звіт по з/платі в першій порції

EVGENIY 11:22
Освіта, я складав завжди в ФОПами і ніколи не робив порції!

EVGENIY 11:23
Освіта, думаю вам краще в ДПС запитати, тому що порції я вже не бачу (((

Освіта 11:24
EVGENIY, дякую зв відповідь.

Людмила 11:27
Доброго дня.Підкажіть, будь ласка, який розрахунковий період для нарахування відпускних брати для працівника, якого було звільнено з виплатою компенсації у зв`язку зі скороченням посади та переведено на іншу посаду в одній і тій самій установі. (В наказі вказано новий період роботи, хоча працівник фактично відпрацював 12 місяців)

hrystik27 11:28
Доброго дня. Хтось здавав об'єднану звітність через кабінет платника?

дд 11:30
підкажіть,будь ласка, як робити порції у новому звіті ?

дд 11:30
у додатку 4

EVGENIY 11:30
Людмила, ви з початку визначитись ЗВІЛЬНЕНО або ж ПЕРЕВЕДЕНО, одночасно так бути не може

hrystik27 11:32
Після збереження звітності в кабінеті платника пропадають всі занесені мною дані по таблицях. Хтось зустрічався з цим?

Іра 11:35
Підскажіть як правильно розр. індекс. зп якщо працівн. прийнято по переведенню з 01.04.2021 та звільно по переведенню 16.04.2021

EVGENIY 11:38
Іра, індексація вже давно не залежить від дати прийняття або звільнення! Вона залежить від ПОСАДИ і коли останній раз по посаді підіймали оклад

Іра 11:39
EVGENIY, держслужба 01.2020 161,17 грн

EVGENIY 11:40
Іра, ну от і платіть пропорційно відпраціьовного часу 161.17 це за повний місяць тепер порахуйте за 16 днів

Іра 11:41
EVGENIY, Дякую вам

Оксана 11:43
EVGENIY, дякую за відповідь

Ant 11:49
Як роздрукувати квитанцію №2 в форматі Word в електронному кабінеті? зберігається як XML

Олена 11:58
Доброго дня ,як розрахувається розмір пенсії інвалід ІІІ групи з\х, за які роки береться дохід по з\п.

Ніна 11:59
9 квітня прийшла друга квитанція, звіт прийнятий. Я роздрукувала. Сьогодні зайшла в M.E.Doc натисла "отримати пошту" надійшла ще одна квитанція 2 "звіт не прийнятий", пишуть, що у додатку 1 є ознака спецстажу , а в додатку 6 немає. А далі навпаки, що в додатку 6 є спецстаж, а в додатку 1 немає. Що робити не знаю. Може у кого є подібна ситуація?

Татьяна 12:02
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, просто какой то дурдом с этим новым отчетом. Позвонил пенсионный фонд и сказал, что к ним отчет пришел весь красный, хотя у меня есть 2 квитанция и статус принятый. Теперь надо отправить им новый звитный , а он мне выдает ошибку ознака дохода або 0 або 1.

Яна 12:07
Доброго дня. Наказ №609 від 21.03.2021 р. ще не вступив в дію?

Тат_яна 12:09
Читаю я про всю мороку с новым отчётом (сама ещё не сдавала...) и в АХ... каком недоумении. А с 01.05 на подходе электронный больничный... На какой уровень расчитаны все эти е-шки? Нашей компьютерной грамотности, нашего технического оснащения... П П Ц

Свiтлана 12:11
Яна, офiцiйно ще не опублiкований

Яна 12:12
Свiтлана: Дякую. Не можу знайти коли планується

Таня 12:13
УРА !!!! Здала з третього разу звіт через ФриЗвіт, прийшла 2 квитанція.

Ant 12:14
Будь ласка допоможіть. Як роздрукувати квитанцію №2 в форматі pdf електронному кабінеті? зберігається як XML

Таня 12:15
Ant, там нижче є значок стрелочка, нажміть

Іра 12:17
скажіть якщо працівник прийнято 01.04.2020 і звільнено 16.04.2021 Баа нарах. ЄСВ за фактично відпрцьований час ?

Ant 12:20
Таня, дякую!!!

Ліка 12:23
Доброго дня! У кого була така ситуація.. У працівників,які працювали за ЦПХ, пише помилку не заповнено Договір ЦПХ за основним місцем роботи або сумісництвом, графа 6 нового звіту .Дякую.

ОМС 12:28
Таня, третій раз коли здавали?

марія 12:38
В обєднаному звіті ЄСВ і 1 ДФ вибиває помилку : значення елементу номеру Розрахунку недопустиме.- Значення 0 недопустимий ти даних

Ant 12:40
надійшла квитанція 2 "звіт не прийнятий", пишуть, що у додатку 6 зазначено код підстави для обліку спецстажу, а в додатку 1 ні. Спеціаліст знаходиться по догляду за дитиною до трьох років.

Ліка 12:42
марія, у податковому розрахунку поставте розрахунок 1

Людмила 13:08
Ant, в мене така ж проблема.

Виктория 13:18
свК, вислуга со следующего месяца, а категория и звание с дня настання

Татьяна 13:25
У 4 ДФ видає помилку ,значення елемету номер Розрахунку недопустиме - Значення 0 має недопустимий тип даних. Подаю новий звітний.

Катерина 13:31
Доброго дня.За яке число виплачує ФСС?

EVGENIY 13:32
Катерина, 26.02

Новачок 13:34
Доброго дня, підкажіть на лікарняні ФСС нарахування ЄСВ сплачувати до бюджету одразу чи після надходження коштів з Фонду?

Анна 13:36
Новачок, одразу.

Лена 13:37
Підкажіть будь ласка чи вносяться зміни до штатного розпису після атестації вчителя?

Любов 13:39
Новачок: 13:34 Як звичайний до 20 числа наступного місяця, в якому нарахували. Ми платимо одночасно з зарплатним ЄСВ

Наталія В. 13:55
Лена. Ми зміни після атестації в штатку не вносимо, лише тоді коли змінюються ставки по ЄТС та на 1вересня

Лена 14:07
Наталія В., дякую

Татьяна 14:08
Лика, а разве розрахунок 1 - это не на исключения из списка?

Ліка 14:14
Татьяна, тут маэться на увазы номер, а не там де ознака 0,1

Татьяна 14:16
Лика, я уже совсем запуталась, подскажите пожалуйста а где ставить этот номер.

Ліка 14:18
Татьяна, відкриваєте податковий розрахунок, там де формується звіт, і біля 1 кваврталу правіше вводите розрахунок №1

Ліка 14:18
у мене така була ситуація

Таня 14:24
ОМС, сьогодні

Татьяна 14:24
Лика, спасибо большое. А вы случайно не знаете, если подаешь новий звитный надо ставить ознаку дохода 0 или 1. И у меня почему в 1 додатке просит что бы я удалила от 102 по 110 рядок.

Галина 14:26
Ніна,мені прийшла кв.№2 по М.Е.Д ку.Звіт "не прийнятий"Пише,що в Д1 є ознака спецстажу,а в Д6 записи відсутні,хоча я ніякого спецстажу не проставляла.

Ліка 14:26
Татьяна, а Ви вже коригуєте звіт поданий?

Ліда 14:28
Ми завжди1ДФ подавали порція1 і порція2.Як тепер? Де проставляти?Зарплата була під номером 1,а стипендія під номеро 2(порція),В одному 4Дф це все разом фізично не можливо робити

Ксю 14:29
Галина, ви напевне в д1 поставили ознаку 25, а додаток 6 не заповнили

Ганна 14:33
Кодифікатор адміністративно-територ одиниць та тер територіальн. громад Де це знайти?

Татьяна 14:34
Лика, да мне позвонил пенсионный и сказал, что к ним пришел отчет весь красный и что надо подать новый звитный. Я правда не знаю что делать и как быть.

Ліка 14:37
Татьяна, як Вас набрати?

Олена 14:45
Доброго дня. Допоможіть, будь ласка. Як визначити тарифні розряди "фахівецю з громадського здоров'я" (Професіонали з вищою немедичною освітою медико-профілактичної справи у сфері охорони здоров'я)

EVGENIY 14:51
Татьяна, і не страшно телефон виставляти на загал? А якщо шахраї подзвонять?

EVGENIY 14:52
Видалив телефон

Анна 14:56
Добрый день! Сейчас незащищенные статьи нормально оплачиваются без задержек? Кто знает?

EVGENIY 15:01
Ганна, ось це з сайту мінфіна https://bit.ly/2Qfaekf

***** 15:04
Анна, затримки

іра 15:05
доброго дня ! підскажіть вперше складаю акт звірки взаємо розрахунків...ми виставили акт відшкодування за електроенергію оргвнізації, а вони нам вернули тільки частину суми...в акті звіряння з моєї сторони це буде по кредиту ця сума яка не повернута? дякую

Татьяна 15:07
EVGENIY: Спасибо что удалили телефон. Вы знаете уже после такого отчета наверное ничего не страшно

ОМС 15:09
Таня, вітаю! Схоже ви перша)))

марія 15:19
як можна ввійти у Електронний кабінет Державна податкова служба України через токін казначейства

Анна 15:20
іра, в остатке кредита - это то, что вы должны, т.е. ваша "кредиторка", а в дебете - то, что вам должны.

іра 15:42
Анна: тобто якщо ми ставимо по нас по дебету 9тис, а організація вернула 5 тис то на кінець буде по кредиту за організацією 4 тис.

Світлана 15:46
У когось була помилка:Таблиця 1 містить позначку «Бюджетна установа», а в підсистемі «Реєстр страхувальників ДРСС» відсутня позначка про наявність у страхувальника зазначеної ознаки. Як виправити? У реєстрі страхувальників є номер платника єдиного внеску, чи це не те?

888 15:47
Чому світиться червоним ід код працівниці, яка по догляду до 3-х років. в додатку спецстаж. Пише, що в додатку 1 не знайдено її. але її там і не буде.

Inna 15:49
В разі смерті робітника в таблиці 5 в полі "Підстава припинення труд відносин" проставлялась "інша". В новому звіті - це помилка. Яка нова ознака, підскажіть будь ласка.

Владимир 15:52
Доброго дня, шановні колеги! Скажіть, будь ласка, у додатку 5 колонка 19 (військове звання), у квитанції №2 пише "звання не відповідає ЗУ". Але заповнено вірно, при поданні звіту у січні за грудень 2020, все було гаразд. У когось виникала така помилка? Дякую!

fu_gen 15:56
Світлана, в мене була така помилка.Я подавала в податкову заяву про визнання мене як бюджетної установи.Спеціалісти податкової у своєму реєстрі проставили галочку "бюджетна установа" і я змогла здати звіт

Світлана 15:59
fu_gen, Дякую, спробую теж подати заяву.

Олено 16:00
Насправді, я підписувалась тільки на 1 місяць. Чому без моїй згоди можуть списувати мої гроші?

Оксана 16:03
Inna, в мене така сама біда(( будемо чекати на нове оновлення

ОМС 16:06
Оксана, а ми мабуть будемо чекати поки наладиться, час поки що терпить

888 16:08
Чи можу я подати звіт по новій установі з прийнятими працівниками. Якщо по них не зданий звіт по старій установі про звільнення.

Владимир 16:09
для 888. Думаю можете. То что другая установа что-то там не подал, ето не ваши проблеит.

Светлана 16:29
У нас вислуга платится в 1 числа наступного місяца .Ми не омс

гала 16:35
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в декларації ПДВ якщо подаю тільки додаток 2, від"ємне значення з попереднього періоду, потрібно подавати пустий додаток 1 ??? ні зобовязань ні кредиту за березень не було

Енгрібьорд 16:42
Як в новому звіті показати донарахунок зарплати за минулий місяць в звязку з наданням лікарняного. Ставити код 2? чи якщо нарахування з + ліпити в поточний місяць?

EVGENIY 16:46
Енгрібьорд, чому 2? А 29 чому не хочете?

Светлана 16:48
если лікарняні то ознака 29,а если донарахованая сума то в месяц нарахування

Енгрібьорд 16:50
EVGENIY, можливо не точно написав. самі лікарняні 29. Є ще дорахунок, власне, зарплати - уточнення відпрацьованого часу

Уляна 16:57
Ніколи не думала, що така радість може бути від здачі звіту. Вухх, можна видихнути. Здано!!!!!!!!!!!

Тат_яна 16:58
Енгрібьорд, код 2 был штрафной!!!

!! 16:59
Кнгрібьорд: згідно "Порядку заповнення... " - донарахування показувати в поточному місяці.

Мирослава 17:11
Добрий день. Колеги,підкажіть,будь ласка. працівник прийшов на роботу 02.02.2021р. З 16.04.2021 іде у відпустку, як учасник бойових дій. Як розрахувати відпускні?

Василина 17:15
fu_gen, а яку заяву ви подавали про визнання як бюджетної установи? Довільної форми чи спеціальна форма?

Марія 18:21
Підскажіть будь ласка у дод 5 обєднаної звітності військове звання як показувати?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”