Архів чату за 07.05.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Новенька 08:09
Добрий ранок! Знову мій

Новенька 08:14
Знову мій звіт не прийнятий. Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов'язкового реквізиту щодо інформації про додатки,що додаються до розрахунку та є його невід'ємною частиною (зазначено не вірний номер розрахунка для додатків). Як це виправити і що взагалі робити??? Допоможіть.

Марина 08:21
Всем привет)))

Марина 08:22
Новенька, то же самое... в сообщении написано же что номер не верный

0* 08:29
Новенька, необхідно формувати по порядку звіт.Як Ви робите?

ЛюдКа 08:31
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!!

ЛюдКа 08:31
у нас просто тепло

0* 08:31
Новенька, Я набираю у Фрзвіті, а потім загружаю в Елкабінет. Ви працюєте з Елкабінетом?

ГАННА 08:32
Всім доброго ранку!!!!Гарного легкого дня!!!

ЛюдКа 08:33
новенька у всих додатках ставите №1

0* 08:34
Новенька, і загружаєте помісячно

ГАННА 08:35
Можливо хтось виправляв спецстаж в д.6????? я помилково поставила працівниці, а його не має бути, в д.1 коригувала 0 і1, а в д.6 ставлю 1 і вибиває помилку???

ЛюдКа 08:36
Новенька у звіті зведеному проставте кількість сторінок звітів помісячно

Олеся 08:38
Новенька, у вас напевно не состиковка файлів , при загрузці з одної програми в іншу. Наберіть звіт в одній програмі і звідтивідправляйте.

0* 08:39
Олеся, це дуже важко зробити в елкабінеті, якщо багато людей

ОМС 08:47
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!!)))) С наступающими праздниками!!!!

Новенька 08:48
Я роблю звіти в Медку. Вийшло так що здала звіт без внесеня ФОП з ознакою доходу 157, і він був прийнятий, а потім побачила що допустила цю помилку,створила звіт Звітний новий і поставила ознаку 0 на тих рядках що потрібно додати і видалила всі додатки крім того де були зміни. Відправила, але він не прийнятий. Помилку написала 8:14,

EVGENIY 08:49
Доброго ранку )) Всім гарного дня!

ГАННА 08:50
EVGENIY, Можливо хтось виправляв спецстаж в д.6????? я помилково поставила працівниці, а його не має бути, в д.1 коригувала 0 і1, а в д.6 ставлю 1 і вибиває помилку???

Оля 08:52
Всем привет! Помогите пожалуйста,как списать безнадежную кредиторку?

Тоня 08:59
Доброе утро. Помогите разобраться. Оплата работы в выходной день для госслужащего - берется (оклад+ранг+выслуга) или только оклад? Или как-то иначе?

EVGENIY 09:00
ГАННА,

EVGENIY 09:01
Оля, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... govanosti/

EVGENIY 09:01
Оля, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... obovyazan/

111 09:07
колеги, а лікарняні тепер за рахунок підприємства 10 днів? якщо так скиньте номер і дату щодо змін.

EVGENIY 09:09
111, ні, все як і було! То був проект і його не приймали

НАТАЛЯ-Я 09:17
EVGENIY, В oб`єднанному звіті у додатку 4 це соцстраха лікарняні? Код категорії особи ставимо 29? А дата початку і дата кінця - це що мають на увазі? це коли почався лікарняний чи сами початок лікарняного соцстраху?

EVGENIY 09:24
НАТАЛЯ-Я, де в додатку 4 ви бачили код особи?

EVGENIY 09:25
НАТАЛЯ-Я, Додаток 4 це те саме що 1дф тільки помісяцям

Тоня 09:26
EVGENIY, можете подсказать, вопрос в 8.59

Людмила 09:28
Доброго дня. В формі 4 (1-ДФ) соціальна стипендія сиротам позначаеться яким кодом:150 чи 128?

EVGENIY 09:32
Тоня, конечно не только оклад, а все что есть

Наталія 9002 09:38
Добрий день! Квитанція 2 прийшла, дані завантажено, а на порталі пфу звіт відсутній. У когось-така ситуація була?

НАТАЛІ-Я 09:40
EVGENIY, ВИБАЧАЮСЬ. я мала на увазі додаток 2

Мішаня 09:41
Наталія 9002, якщо квитанція №2 зі смайліком - звіт не прийнято. відправляйте повторно

проф.ліцей 09:42
Людмила, я ставила стипендію сиротам 2 кодами 150 -це сума стипендії 3180 грн., а що зверх цієї суми код 127 и ПДФО та в.збір з цієї суми

Я.М. 09:42
Наталія 9002: Я узнавала в пенсионном пока не пройдет срок последней сдачи то есть 11 мая ничего на портале ПФУ вы не увидите

Наталія 9002 09:49
Я.М., спасибо

111 09:59
Підписку якого періодичного видання потрібно зробити, щоб мати постійний доступ до сайту

Клара 09:59
EVGENIY, Добрий день, підкажіть будь ласка, яка зараз форма паспорту бюджетної програми і з якого часу діє.Дякую

ГАННА 10:03
в когось прийнято звітну нову?

Людмила 10:03
проф.ліцей, дякую

Людмила 10:04
проф.ліцей, ви всю социалку ставите 150 чи тільки сиротам?

таня 10:06
как отказаться от предоплати,чтоб не платить 2 раза в месяц

ОМС 10:07
таня, за себя и за того парня?

таня 10:07
пробывали отказаться все равно снимает деньги

Аліса 10:08
Папспорт бюджетної програми робимо у програмі LOGICA

ірен 10:08
Ганна:В мене нарешті вчора прийнято. І це після того, як я дзвонила в медок і вони внесли зміни. Бо до того вісім раз копіювала і було не прийнято

таня 10:09
ОМС, не очень то и смешно

Ганна бух 10:09
Добрий день !Підкажіть,будь ласка, хто мав справу,коли списані ОЗ з вмістом ДМ передаємо спецустанові?Як це правильно робити,які оформлюються документи ?Може посилання на статтю?Нічого не можу знайти .Дякую

ОМС 10:09
таня, верю

ГАННА 10:11
ірен, я роблю в фрі звіті,не йде в мене помилка в спецстажі(

Тетяна 10:12
Я оплатила,чому я не можу роздрукувати бланки

Наталя 10:12
Добрий день! Підскажіть, будь ласка! Селищна рада передала на баланс відділу культури памятники. При відділі культури є централізована бухгалтерія. На який КПКВК поставити памятники? У нає є КПКВК 1010160,1011080,1014030,1014040,1014060,1014081

EVGENIY 10:18
Тетяна, оновіть сторінку, потім зверху на сайті натисніть УВІЙТИ, авторизуйтеся і все буде добре

таня 10:24
EVGENIY, дякую

проф.ліцей 10:25
Людмила, так всю стипендію 150

GalinaS 10:25
Ганна бух,спочатку робите акт приймання-передачі ОЗ, а потім ця фірма надішле вам акт погодження вмісту д/м.Ви дасте свої ревізити по с/ф та отримаєте кошти.А потім згідно ПКУ

марія 10:25
При розрахунку лікарняного чи включається допомога на оздоровленняпри відпупускних

ГАННА 10:26
марія, ні

Марина 10:27
Слава богу отчет приняли)))))

Лада)) 10:28
Ганна, де це видно, бо мені ФСС говорять всі виплати включаються в розрахунок лікарняних крім лікарняних

EVGENIY 10:28
Марина,

EVGENIY 10:28
марія, включаються всі виплати на які нараховується ЄСВ

Ганна бух 10:30
GalinaS, дякую ,що відгукнулись.Скажіть,які документи потрібно вимагати від спецустанови?Ліцензії може чи що? І як ,ми оформлюємо у себе цей брухт і потім відатковою передаємо?Чи просто акт-передічі,акт погодження ДМ і все?Рахунок,податкову ми не робимо?

Н.А 10:30
Наталя, а якби ви придбавали їх, то по тому і приймайте. Це вам "натуралку" треба показати??? Може в казні підкажуть

ОМС 10:35
Марина, Наши поздравления)))

ГАННА 10:36
марія, включається,я не правильно побачила спершу,побачила чи виклюючаються)

Марина 10:37
ОМС, а вы сдали???

ОМС 10:43
Марина, отправили)))) Еще не обработан

Марина 10:44
ОМС, теперь только ждать

ОМС 10:46
Марина, та да.

Тетяна 11:19
Добрий день. Бухгалтери і кадровики підкажіть працівнику ОМС як бути: призначили головним спеціалістом сектору з питань закупівель міської ради, чи можна внести зміни до штатного розпису щоб я була "фахівцем з публічних закупівель" згідно класифікатора посад і профстандарта. А то мені кажуть "а чи може ця посада бути посадою посадової особи ОМС"?

Тетяна 11:20
А я не знаю де це перевірити.

Марина 11:23
Тетяна, у нас вообще кадры не считают нужным посады по классификатору писать....

Лисичка 11:30
Доброго дня колеги!!! Допоможіть розібратись. В ОМС Призначили головного спеціаліста за результатами конкурсу. перевірку по ЗУ "Про очищення влади" проводиться?

GalinaS 11:35
Ганна бух, фірма надає всі свої дозвільні документи разом з договором, ліцензія на погождження з небезп.відходами у т.ч. Брухт ви не приходуєте, вам надійдуть кошти на спец.рахунок як власні надходження від реалізації майна.А алі справа з казначейством(не забудьте відкрити заздалегідь рахунок)

GalinaS 11:38
Ганна бух, якщо у вас знайдуться драг.метали(не чорні) читайте податковий кодекс.Там частину коштів треба перерахувати в бюджет, залишок Ваш на ваші нужди.А взагалі все це розписано на цьому сайті, зайдіть в пошук!

Марина 11:53
марія, Евгений выше отвечал что включается все что есть базой для ЕСВ.

Ірина 12:01
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, в звіті з типом "Новий звітний" в додатку 2 пише помилку, що загальна частина не заповнюється. Я прибираю дані з загальної частини. Роблю перевірку. Пише помилку, що заповніть дані в загальній частині. Що це? Допоможіть, будь ласка. Вже незнаю, що робити.... КРИК ДУШІ

Ася 12:03
Добрий день подскажите как быть вернулся этот отчет обеднаный как его теперь просто исправить и отправить как звітний???????

888 12:14
Підскажіть якщо працівник перебуває у декретній відпусці , чи враховувати його у облікову кількість штатних працівників

GalinaS 12:15
888, да

Ася 12:41
Кто-то подскажет вопрос в 12,03 а то в налоговой затрудняются ответить)

Віка 12:41
Добрий день. Прошу підсказати,якщо в наказі про облікову політику прописаний вартісний критерій визначення ОЗ в бюджетній установі 20 тис. грн,тоді компютер в комплекті за ціною 11300 ставити на рахунок 1113 чи 1014? була б вдячна за відповідь,бажано з посиланнням на документ.

марія 12:44
у лікарняному правцівник був на лікарняному з 21.04.21-28.04.2021 і пише що продовжує хворіти ав заявці де є графа первинний чи продовжений .якщо це перше лікарняне ставим один а коли буде друге то ставим 2

Ася 12:46
марія, да именно так

марія 12:46
Ася, дякую

Юлия 12:48
АСЯ, Вам приняли отчет или не приняли?

Ася 12:51
Юлия, звіт не прийнято

Юлия 12:52
Ася, если отчет не принят копируете его, исправляете ошибки и отправляете еще раз.

Ася 12:53
Юлия, как звітний?

GalinaS 13:01
Віка, 1113

Ганна бух 13:26
GalinaS, спасибі Вам велике

Наталія В. 13:28
Підкажіть. віжбулася спрощена закупівля. Постачальник возив товари, а тоді надав личт, що хоче розірвати договір. Як це зробити? і потрібно по новому оголошувати спрощену закупівлю?

Новенька 13:29
Ася, копіюєте звіт як Звітний Новий, виправляєте помилку, и залишаєте лиш ті додатки в яких були виправлення помилок, всі інші видаляєте, і відправляєте.

EVGENIY 13:39
https://www.facebook.com/buhgalter.com. ... 4512311170?

Марина 14:06
EVGENIY, скажите а если у нас два компа можно как то доступ открыть к сайту и на втором? или только через оплату?

Таня 14:09
Скажіть у когось прийняли об'єднаний звіт якщо немає ключів і податкова вносила його в ручну

Ольга 14:10
Підкажіть будь ласка як правильно подати об'єднаний звіт за відокремленний підрозділ? Приходить квитанція, що після успішного подання Розрахунку з типом "Звітний" подання Розрахунку з типом "Звітний" або "Звітний" та "Довідковий" заборонено.

EVGENIY 14:16
Марина, Ві уже когда то писали? \

GalinaS 14:20
Ганна бух, будь ласка.Звертайтесь якщо будуть питання

EVGENIY 14:31
Марина, я так розумію ви підписник Бюджетної бухгалерії?

Ірина 14:37
Доброго дня, головбух за власні кошти купила печатки,хоче їх оприбуткувати, довідку робити відмовляється,що робити ? які в мене є ще варіанти

GalinaS 14:40
Ірина, на позабаланс (но для печати это некорректно)

Ірина 14:41
GalinaS, спасибо

Марина 14:44
EVGENIY, даааа

EVGENIY 15:01
Марина, напишите номер второго ОР у якого не має доступу

Анна 15:11
Доброго дня! Звіт з типом "Звітний новий" хоче, щоб я поставила в загальній частині чисельність осіб, хоча не повинна заповнюватися в такому звіті загальна частина. Як бути?

ан 15:15
Анна, зоповнить те, що хоче, бо не прийме - навіть, якщо без логіки

Новенька 08:09
Добрий ранок! Знову мій

Новенька 08:14
Знову мій звіт не прийнятий. Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов'язкового реквізиту щодо інформації про додатки,що додаються до розрахунку та є його невід'ємною частиною (зазначено не вірний номер розрахунка для додатків). Як це виправити і що взагалі робити??? Допоможіть.

Марина 08:21
Всем привет)))

Марина 08:22
Новенька, то же самое... в сообщении написано же что номер не верный

0* 08:29
Новенька, необхідно формувати по порядку звіт.Як Ви робите?

ЛюдКа 08:31
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!!

ЛюдКа 08:31
у нас просто тепло

0* 08:31
Новенька, Я набираю у Фрзвіті, а потім загружаю в Елкабінет. Ви працюєте з Елкабінетом?

ГАННА 08:32
Всім доброго ранку!!!!Гарного легкого дня!!!

ЛюдКа 08:33
новенька у всих додатках ставите №1

0* 08:34
Новенька, і загружаєте помісячно

ГАННА 08:35
Можливо хтось виправляв спецстаж в д.6????? я помилково поставила працівниці, а його не має бути, в д.1 коригувала 0 і1, а в д.6 ставлю 1 і вибиває помилку???

ЛюдКа 08:36
Новенька у звіті зведеному проставте кількість сторінок звітів помісячно

Олеся 08:38
Новенька, у вас напевно не состиковка файлів , при загрузці з одної програми в іншу. Наберіть звіт в одній програмі і звідтивідправляйте.

0* 08:39
Олеся, це дуже важко зробити в елкабінеті, якщо багато людей

ОМС 08:47
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!!)))) С наступающими праздниками!!!!

Новенька 08:48
Я роблю звіти в Медку. Вийшло так що здала звіт без внесеня ФОП з ознакою доходу 157, і він був прийнятий, а потім побачила що допустила цю помилку,створила звіт Звітний новий і поставила ознаку 0 на тих рядках що потрібно додати і видалила всі додатки крім того де були зміни. Відправила, але він не прийнятий. Помилку написала 8:14,

EVGENIY 08:49
Доброго ранку )) Всім гарного дня!

ГАННА 08:50
EVGENIY, Можливо хтось виправляв спецстаж в д.6????? я помилково поставила працівниці, а його не має бути, в д.1 коригувала 0 і1, а в д.6 ставлю 1 і вибиває помилку???

Оля 08:52
Всем привет! Помогите пожалуйста,как списать безнадежную кредиторку?

Тоня 08:59
Доброе утро. Помогите разобраться. Оплата работы в выходной день для госслужащего - берется (оклад+ранг+выслуга) или только оклад? Или как-то иначе?

EVGENIY 09:00
ГАННА,

EVGENIY 09:01
Оля, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... govanosti/

EVGENIY 09:01
Оля, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... obovyazan/

111 09:07
колеги, а лікарняні тепер за рахунок підприємства 10 днів? якщо так скиньте номер і дату щодо змін.

EVGENIY 09:09
111, ні, все як і було! То був проект і його не приймали

НАТАЛЯ-Я 09:17
EVGENIY, В oб`єднанному звіті у додатку 4 це соцстраха лікарняні? Код категорії особи ставимо 29? А дата початку і дата кінця - це що мають на увазі? це коли почався лікарняний чи сами початок лікарняного соцстраху?

EVGENIY 09:24
НАТАЛЯ-Я, де в додатку 4 ви бачили код особи?

EVGENIY 09:25
НАТАЛЯ-Я, Додаток 4 це те саме що 1дф тільки помісяцям

Тоня 09:26
EVGENIY, можете подсказать, вопрос в 8.59

Людмила 09:28
Доброго дня. В формі 4 (1-ДФ) соціальна стипендія сиротам позначаеться яким кодом:150 чи 128?

EVGENIY 09:32
Тоня, конечно не только оклад, а все что есть

Наталія 9002 09:38
Добрий день! Квитанція 2 прийшла, дані завантажено, а на порталі пфу звіт відсутній. У когось-така ситуація була?

НАТАЛІ-Я 09:40
EVGENIY, ВИБАЧАЮСЬ. я мала на увазі додаток 2

Мішаня 09:41
Наталія 9002, якщо квитанція №2 зі смайліком - звіт не прийнято. відправляйте повторно

проф.ліцей 09:42
Людмила, я ставила стипендію сиротам 2 кодами 150 -це сума стипендії 3180 грн., а що зверх цієї суми код 127 и ПДФО та в.збір з цієї суми

Я.М. 09:42
Наталія 9002: Я узнавала в пенсионном пока не пройдет срок последней сдачи то есть 11 мая ничего на портале ПФУ вы не увидите

Наталія 9002 09:49
Я.М., спасибо

111 09:59
Підписку якого періодичного видання потрібно зробити, щоб мати постійний доступ до сайту

Клара 09:59
EVGENIY, Добрий день, підкажіть будь ласка, яка зараз форма паспорту бюджетної програми і з якого часу діє.Дякую

ГАННА 10:03
в когось прийнято звітну нову?

Людмила 10:03
проф.ліцей, дякую

Людмила 10:04
проф.ліцей, ви всю социалку ставите 150 чи тільки сиротам?

таня 10:06
как отказаться от предоплати,чтоб не платить 2 раза в месяц

ОМС 10:07
таня, за себя и за того парня?

таня 10:07
пробывали отказаться все равно снимает деньги

Аліса 10:08
Папспорт бюджетної програми робимо у програмі LOGICA

ірен 10:08
Ганна:В мене нарешті вчора прийнято. І це після того, як я дзвонила в медок і вони внесли зміни. Бо до того вісім раз копіювала і було не прийнято

таня 10:09
ОМС, не очень то и смешно

Ганна бух 10:09
Добрий день !Підкажіть,будь ласка, хто мав справу,коли списані ОЗ з вмістом ДМ передаємо спецустанові?Як це правильно робити,які оформлюються документи ?Може посилання на статтю?Нічого не можу знайти .Дякую

ОМС 10:09
таня, верю

ГАННА 10:11
ірен, я роблю в фрі звіті,не йде в мене помилка в спецстажі(

Тетяна 10:12
Я оплатила,чому я не можу роздрукувати бланки

Наталя 10:12
Добрий день! Підскажіть, будь ласка! Селищна рада передала на баланс відділу культури памятники. При відділі культури є централізована бухгалтерія. На який КПКВК поставити памятники? У нає є КПКВК 1010160,1011080,1014030,1014040,1014060,1014081

EVGENIY 10:18
Тетяна, оновіть сторінку, потім зверху на сайті натисніть УВІЙТИ, авторизуйтеся і все буде добре

таня 10:24
EVGENIY, дякую

проф.ліцей 10:25
Людмила, так всю стипендію 150

GalinaS 10:25
Ганна бух,спочатку робите акт приймання-передачі ОЗ, а потім ця фірма надішле вам акт погодження вмісту д/м.Ви дасте свої ревізити по с/ф та отримаєте кошти.А потім згідно ПКУ

марія 10:25
При розрахунку лікарняного чи включається допомога на оздоровленняпри відпупускних

ГАННА 10:26
марія, ні

Марина 10:27
Слава богу отчет приняли)))))

Лада)) 10:28
Ганна, де це видно, бо мені ФСС говорять всі виплати включаються в розрахунок лікарняних крім лікарняних

EVGENIY 10:28
Марина,

EVGENIY 10:28
марія, включаються всі виплати на які нараховується ЄСВ

Ганна бух 10:30
GalinaS, дякую ,що відгукнулись.Скажіть,які документи потрібно вимагати від спецустанови?Ліцензії може чи що? І як ,ми оформлюємо у себе цей брухт і потім відатковою передаємо?Чи просто акт-передічі,акт погодження ДМ і все?Рахунок,податкову ми не робимо?

Н.А 10:30
Наталя, а якби ви придбавали їх, то по тому і приймайте. Це вам "натуралку" треба показати??? Може в казні підкажуть

ОМС 10:35
Марина, Наши поздравления)))

ГАННА 10:36
марія, включається,я не правильно побачила спершу,побачила чи виклюючаються)

Марина 10:37
ОМС, а вы сдали???

ОМС 10:43
Марина, отправили)))) Еще не обработан

Марина 10:44
ОМС, теперь только ждать

ОМС 10:46
Марина, та да.

Тетяна 11:19
Добрий день. Бухгалтери і кадровики підкажіть працівнику ОМС як бути: призначили головним спеціалістом сектору з питань закупівель міської ради, чи можна внести зміни до штатного розпису щоб я була "фахівцем з публічних закупівель" згідно класифікатора посад і профстандарта. А то мені кажуть "а чи може ця посада бути посадою посадової особи ОМС"?

Тетяна 11:20
А я не знаю де це перевірити.

Марина 11:23
Тетяна, у нас вообще кадры не считают нужным посады по классификатору писать....

Лисичка 11:30
Доброго дня колеги!!! Допоможіть розібратись. В ОМС Призначили головного спеціаліста за результатами конкурсу. перевірку по ЗУ "Про очищення влади" проводиться?

GalinaS 11:35
Ганна бух, фірма надає всі свої дозвільні документи разом з договором, ліцензія на погождження з небезп.відходами у т.ч. Брухт ви не приходуєте, вам надійдуть кошти на спец.рахунок як власні надходження від реалізації майна.А алі справа з казначейством(не забудьте відкрити заздалегідь рахунок)

GalinaS 11:38
Ганна бух, якщо у вас знайдуться драг.метали(не чорні) читайте податковий кодекс.Там частину коштів треба перерахувати в бюджет, залишок Ваш на ваші нужди.А взагалі все це розписано на цьому сайті, зайдіть в пошук!

Марина 11:53
марія, Евгений выше отвечал что включается все что есть базой для ЕСВ.

Ірина 12:01
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, в звіті з типом "Новий звітний" в додатку 2 пише помилку, що загальна частина не заповнюється. Я прибираю дані з загальної частини. Роблю перевірку. Пише помилку, що заповніть дані в загальній частині. Що це? Допоможіть, будь ласка. Вже незнаю, що робити.... КРИК ДУШІ

Ася 12:03
Добрий день подскажите как быть вернулся этот отчет обеднаный как его теперь просто исправить и отправить как звітний???????

888 12:14
Підскажіть якщо працівник перебуває у декретній відпусці , чи враховувати його у облікову кількість штатних працівників

GalinaS 12:15
888, да

Ася 12:41
Кто-то подскажет вопрос в 12,03 а то в налоговой затрудняются ответить)

Віка 12:41
Добрий день. Прошу підсказати,якщо в наказі про облікову політику прописаний вартісний критерій визначення ОЗ в бюджетній установі 20 тис. грн,тоді компютер в комплекті за ціною 11300 ставити на рахунок 1113 чи 1014? була б вдячна за відповідь,бажано з посиланнням на документ.

марія 12:44
у лікарняному правцівник був на лікарняному з 21.04.21-28.04.2021 і пише що продовжує хворіти ав заявці де є графа первинний чи продовжений .якщо це перше лікарняне ставим один а коли буде друге то ставим 2

Ася 12:46
марія, да именно так

марія 12:46
Ася, дякую

Юлия 12:48
АСЯ, Вам приняли отчет или не приняли?

Ася 12:51
Юлия, звіт не прийнято

Юлия 12:52
Ася, если отчет не принят копируете его, исправляете ошибки и отправляете еще раз.

Ася 12:53
Юлия, как звітний?

GalinaS 13:01
Віка, 1113

Ганна бух 13:26
GalinaS, спасибі Вам велике

Наталія В. 13:28
Підкажіть. віжбулася спрощена закупівля. Постачальник возив товари, а тоді надав личт, що хоче розірвати договір. Як це зробити? і потрібно по новому оголошувати спрощену закупівлю?

Новенька 13:29
Ася, копіюєте звіт як Звітний Новий, виправляєте помилку, и залишаєте лиш ті додатки в яких були виправлення помилок, всі інші видаляєте, і відправляєте.

EVGENIY 13:39
https://www.facebook.com/buhgalter.com. ... 4512311170?

Марина 14:06
EVGENIY, скажите а если у нас два компа можно как то доступ открыть к сайту и на втором? или только через оплату?

Таня 14:09
Скажіть у когось прийняли об'єднаний звіт якщо немає ключів і податкова вносила його в ручну

Ольга 14:10
Підкажіть будь ласка як правильно подати об'єднаний звіт за відокремленний підрозділ? Приходить квитанція, що після успішного подання Розрахунку з типом "Звітний" подання Розрахунку з типом "Звітний" або "Звітний" та "Довідковий" заборонено.

EVGENIY 14:16
Марина, Ві уже когда то писали? \

GalinaS 14:20
Ганна бух, будь ласка.Звертайтесь якщо будуть питання

EVGENIY 14:31
Марина, я так розумію ви підписник Бюджетної бухгалерії?

Ірина 14:37
Доброго дня, головбух за власні кошти купила печатки,хоче їх оприбуткувати, довідку робити відмовляється,що робити ? які в мене є ще варіанти

GalinaS 14:40
Ірина, на позабаланс (но для печати это некорректно)

Ірина 14:41
GalinaS, спасибо

Марина 14:44
EVGENIY, даааа

EVGENIY 15:01
Марина, напишите номер второго ОР у якого не має доступу

Анна 15:11
Доброго дня! Звіт з типом "Звітний новий" хоче, щоб я поставила в загальній частині чисельність осіб, хоча не повинна заповнюватися в такому звіті загальна частина. Як бути?

ан 15:15
Анна, зоповнить те, що хоче, бо не прийме - навіть, якщо без логіки

Анна 15:16
Я заповнюю. Пише помилку, що не повинно заповнюватися....

Катерина 15:17
Доброго дня.За яке число фінансує ФСС?

EVGENIY 15:18
Катерина, 19/03

111 15:19
наказ 18.12.2000 № 130 втратив чинність 02.02.2021 чим тепер користуватися?

EVGENIY 15:21
111, можете використовувати форми з нього тільки затвердіь їх в обліковій політиці, інших форм не має, або самі вигадуйте або беріть ті що були

EVGENIY 15:21
111, ведіть в обіговій

111 15:28
марія, всі виплати з яких сплатили єсв включаються до зп при розрахунку лікарняних.

!! 16:59
Інфляція за квітень 100.7%. Відповідно з червня по ЄТС з'явиться індексація 3.4%, а у ОМС з червня індексація вже 7.8%.
"chat-item" id="60952f8d834b3cc450de251a">

Анна 15:16
Я заповнюю. Пише помилку, що не повинно заповнюватися....

Катерина 15:17
Доброго дня.За яке число фінансує ФСС?

EVGENIY 15:18
Катерина, 19/03

111 15:19
наказ 18.12.2000 № 130 втратив чинність 02.02.2021 чим тепер користуватися?

EVGENIY 15:21
111, можете використовувати форми з нього тільки затвердіь їх в обліковій політиці, інших форм не має, або самі вигадуйте або беріть ті що були

EVGENIY 15:21
111, ведіть в обіговій

111 15:28
марія, всі виплати з яких сплатили єсв включаються до зп при розрахунку лікарняних.

!! 16:59
Інфляція за квітень 100.7%. Відповідно з червня по ЄТС з'явиться індексація 3.4%, а у ОМС з червня індексація вже 7.8%.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”