Архів чату за 11.05.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:01
Всем привет)))

Оксі 08:26


ОМС 08:30
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!!)))))

Оля 08:31
Привіт""

Тат_яна 08:34
Доброе утро!

Тат_яна 08:34
ОМС, сдалась?

EVGENIY 08:39
Доброго ранку ))) Гарного дня всім )

ОМС 08:40
Тат_яна, еще не в курсе. До выходных было не обработано((( Позже будем связываться

ОМС 08:40
Тат_яна, а ты?

Тат_яна 08:51
ОМС,

Тат_яна 08:53
в пятницу сидела не дышала - 2-ю квитанцию ждала

ОМС 08:54
Тат_яна,

ОМС 09:00
Тат_яна, с первого раза?

ГАННА 09:03
Доброго дня!!!!!!!чи прийнято в когось звітний новий звіт?

Оксана111 09:10
ГАННА, да я здала 8 звітних нових

фархад 09:11
доброго ранку та смачної кави

Тат_яна 09:14
ОМС, ДА!!!!

ОМС 09:15
Тат_яна, нет, не перевелись еще БУХГАЛТЕРА!!!)))) УМНИЦА!!!

Тат_яна 09:19
ОМС, да, я такая! Читала целый месяц все возможные инструкции, форумы, лезла на все бесплатные вебинары, чат КОНСПЕКТИРОВАЛА, типа на чужих ошибках училась. А получила 2-ю квитанцию - задумалась: а всё ли правильно там отразила? Ну, вобщем, как всегда. Но в этот раз новый отчет обошелся мне без больничного, это уже позитив

Тат_яна 09:23
ОМС, так что, в комменте регистр лучше выключи, и шрифт помельче

ОМС 09:23
Тат_яна, если бы я делала, то аналогично было бы. Но у меня исполнитель даже не заморачивалась. Позже напишу результат.

Аліна 09:25
Доброго ранку! Підкажіть хтось здавав вже Довідковий, у мене не приймається і пише помилку: документ не може бути подано за майбутній період (IIКвартал,2021 р.).

ГАННА 09:28
співробітник загубив службовий телефон, як його списати??

Тат_яна 09:29
ОМС, может, так и нужно относиться к работе, без фанатизма, молодёжь - она более стресоустойчива (ну, типа, им больше по фиг на эти ваши нервы)?

ГАННА 09:29
є службова записка про те,що він його загубив, і купив новий телефон, мої дії як бухгалтера?

ОМС 09:30
Тат_яна, ну, в чате ж читаешь?))) Работа- это только работа и особо заморачиваться не стоит. Была и будет

ОМС 09:32
Аліна, а ви вже за 2 кв здаєте? Які ви вправні, Ми ще й за 1 не відзвітували

Тат_яна 09:34
Аліна, в настройках дату правильную выбрала? А то я чуть "звітний" не набрала за 2 квартал...

Світлана 09:40
Доброго дня. Хтось вже виправляв помилки по ЄСВ за попередні роки?

Бухгалтер ЗП 09:41
Підскажіть, будь ласка, яке число фінансує ФСС

Тат_яна 09:54
ОМС, (09.32) а одно другому не мешает. Всяко могло быть, и "довідковий" за 2 кв. может обогнать "звітний" за 1 кв. Нормальненький сделали отчётик, однако

Бух. 09:59
Доброго дня.Підкажіть я к виправити ,працівник був звільнений 30.12.2020 року ,але не показала у 5 таблиці.Як його зараз показати що він звільнений??

ОМС 10:02
Тат_яна, докладываю: ПРИНЯЛИ!!!!

ГАННА 10:03
Бух., зробити уточнюючий

EVGENIY 10:03
Бух., https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... i-periodi/

* 10:06
Всім привіт.

Тат_яна 10:08
ОМС, ПО-ЗДРАВ-ЛЯ-ЕМ !!! Есть результат!

* 10:08
Аліна, ПФ сказав що звітність допрацьовується, для того щоб подати "Довідковий".мені теж потрібно скласти ДОВІДКОВИЙ на одну особу,я чекаю

ГАННА 10:09
EVGENIY, співробітник загубив службовий телефон, як його списати??є службова записка про те,що він його загубив, і купив новий телефон, мої дії як бухгалтера?

Тат_яна 10:11
ГАННА, а кто его просил новый покупать? Это вам не шараш-монтаж, это бюджет со всякими ПРОЗОРРО

ГАННА 10:12
Тат_яна, я зможу йому відшкодувати через авансовий звіт,

ГАННА 10:13
мене цікавить як це провести все в обліку:

Тат_яна 10:15
ГАННА, а как вы закупку через авансовый проведёте? Что тихо-незаметно, нужно идентичную модель положить на место. А так однозначно недостача возмещается, излишки приходуются.

Аліна 10:16
*, понятно, спасибо....как всегда всё не доделано...

Тат_яна 10:16
ГАННА, я по-другому не знаю...

Оксана М 10:16
Доброго дня. Шановні колеги , допоможіть, в квитанції 2 об.звіту пише в р.092 "Бюджетна установа" відсутня позначка про наявність страхув-ка, ми відділ освіти при ОТГ , робимо в Медку, як виправити, ми ж бюдж.установа,Може хтось стикався з цим , допоможіть

Тат_яна 10:17
Оксана М, бегом в налоговую, с письмом. Почитайте архив чата

ОМС 10:18
Тат_яна, ты когда отправляла?

EVGENIY 10:21
ГАННА, а він купив точно такий же?

НАТ. 10:24
Оксана М, в нас також була така помилка.Потрібно звернутись в податкову.Вони повинні поставити потрібну позначку в себе.Для цього потрібно відношення від вас.Це їхній промах...,вони виправили в себе,але звіт можна було відправити лише на другий день.Поспішіть і уточніть в них можливо щось змінилося

ОМС 10:25
Тат_яна, EVGENIY, у меня тоже первая мысль была, что купить такой же и без всяких там проблем

Бух. 10:26
Тобто я правильно зрозуміла з стаття,потрібно подавати звіт уточнений за новою формою???

Бух. 10:27
Щоб показати звільненого працівника за 2020 рік

Бух. 10:29
Допопожіть будь ласка

Оксана М 10:32
Тат_яна, НАТ., Дякую

ГАННА 10:37
EVGENIY, інший

Катерина 10:38
Оксана М я в себе в Медку в налаштуваннях цю позначку взагалі видалила . Так мені сказали в податковій. Звіт прийнятий.

Марія 10:39
Оксана М . Якщо ви фінансуєтеся з громади і ваш головний розпорядник громада ви ставите позначку РОБОТОДАВЕЦь. Так мене проконсультували в податковій. І у нас так прийнято звіт з першого разу.

ГАННА 10:39
Тат_яна, працівник купив за свої гроші,а йому повертаю через авансовий звіт

EVGENIY 10:39
ГАННА, ну якщо коротко тоді списуйте старий, і через довідку в натуральній формі оприубтковий новий! Як це все юридично вірно зробити, питання ще те

EVGENIY 10:40
ГАННА, а що ви йому повертаєте? Він втратив телефон а ви за це йому платите? Авансовий звіт ви всім платите за все що вони хочуть купити?

EVGENIY 10:41
так можно і в прозоро нічого не робити, і комуналку платити через авансовий звіт і канцтовари купляти, навіщо хтось прозоро придумав та договірні відносини

ГАННА 10:42
EVGENIY, я повертаю тільки за те,що куплене за власні в країніх випадках,коли треба сьогодні, а гроші будуть через тиждень..

ОМС 10:43
EVGENIY, (10.40)

ГАННА 10:43
EVGENIY, я розумію, про що ви говорите,так не практикую

Яна 10:43
Доброго дня! Я правильно зрозуміла тарифна сітка для працівників культури змінилась, відповідно до змін 745 наказу.Підкажіть будь ласка

ГАННА 10:44
а якщо буде такий самй телефон?тоді простіше правда ж?

Тат_яна 10:47
ОМС, отправляла 7-го, и в тот же день "в ночную смену" пришла 2-я квитанция

Тат_яна 10:50
EVGENIY, (10.40) вот и я пыталась то же сказать

Тат_яна 10:52
ГАННА, тогда будет, вернее, ничего не будет - ни потери, ни возмещения!

EVGENIY 10:52
ГАННА, ну звичайно ж простіше, той самий інвентарний номере ліпите і ніхто нічого не помітить )))

EVGENIY 10:53
але ми вам нічого не радили ))

Тат_яна 10:53
EVGENIY,

Бух. 10:57
Допоможіть як показати звільненого працівника за грудень 2020 року,уточненим звітом за новою формою??

Інна 10:58
Допоможіть Коли заходжу у СДО пише помилка перевірки сертифіката Що робити можливо у когось було?

бухгалтер 10:59
подскажите пожалуйста в каком размере не облагается материальная помощь? В 1ДФ как отражать материальную помощь,только ту часть которая не облагаеться или всю ???

EVGENIY 11:02
бухгалтер, матдопомога буває різна

EVGENIY 11:03
бухгалтер, https://buhgalter.com.ua/news/podatky-t ... k-miskogo/

EVGENIY 11:04
бухгалтер, https://buhgalter.com.ua/show-posts?tag ... a_dopomoha

Бух. 11:06
EVGENIY, допооможіть

ОМС 11:07
Тат_яна, у нас сегодня в 6,50 оказывается уже "висела" в кабинете плательщика. Вот видишь, не зря умные люди советовали не торопиться. У нас вобщето никаких движняков по персоналу особо небыло

бухгалтер 11:07
EVGENIY, согласно колдоговора матер.помощь( сотрудник на длительном больничном)

Тат_яна 11:09
ОМС, за нас!

ОМС 11:10
Тат_яна, и "полернем")))

ОМС 11:11
Тат_яна, что-то погода тоже об этом шепчет))))

бухгалтер 11:11
бухгалтер, эта помощь будет нести разовый характер,и я так думаю,что необлагаемая сумма составит 3180,00 ?

EVGENIY 11:11
бухгалтер, я вам дав посилання там же все написано

Тат_яна 11:12
ОМС, прямо с начала недели? А то "как вы лодку назовёте..." и будем искать повод каждый день

ОМС 11:16
Тат_яна, холодно, ветренно, похоже что сейчас дождь начнется. Как-то нужно согреть душу и тело))))

ГАННА 11:17
хотілось як краще))))))))дякую за розуміння!

ОМС 11:18
ГАННА, краще,чем вам подсказали не получится. Самый простой способ

ГАННА 11:21
ОМС, я про нього одразу подумала, але вирішила поцікавитись про законність

Тат_яна 11:23
ГАННА, кто-то праздники отметил так, что майно с собаками нужно разыскивать? Или открывали купальный сезон и утопили мобильник? Так?

ГАННА 11:24
Тат_яна, все вірно

ОМС 11:24
ГАННА, а ви нікому не зізнавайтесь. Але ж телефон повинен бути "точь в точь". Ви могли про це і не знать (він сам повинен був купить і не дуже там "распостраняться")

Тат_яна 11:27
ОМС, а грабли похоже передаются из поколения в поколение

Людмила 11:48
EVGENIY, доброго дня. оплатила підписку 30грн. А скачати бланки не пускає. о/р 106515

Тамара 11:51
Добрый день.

футбол 11:59
підсажіть яку заявку чи запит потрібно відправити в податкову при зміні ключів (Приват Банк)

ОМС 11:59
Тат_яна,

футбол 12:00
не проходить ЄСВ+1ДФ. решту здала

17 12:01
добрий день

17 12:02
ФСС за якій день платять?

Бух. 12:13
Досвідчені колеги,підкажіть якщо з/п буде виплачена 30.04.21 на карточку,день випалти авансу 14 чи 17 травня(тобто чи рахується 10 травня)Чи у ці 16днів рахуються всі календарні дні,

Бух. 12:14
17, Рівне 11.03

марія 12:25
добрий день! зараз у нас є реорганізація шляхом злиття( тобто дві устонови реорганізовують і стврорюють центр надання соціальних послуг) яким актом можна предати особові справи працівників новій установі?

ОМС 12:38
Бух., 14, напередодні

mila 12:50
футбол, J1391103 Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого електронного підпису.

Марія 13:51
Якщо оприбуткувал основні засоби за остаточною вартістю, що робити?

Галинка 13:53
Підскажіть,як сплатити добові,як що в рахунок за проживання в готелі включене3 разове харчування?

Л. 14:27
Пдскажіть, хтось здавав новий звіт і він прийняти?

Анна 14:31
Л., вже майже всі здали. Сьогодні ж останній день

Л. 14:32
Анна, мала на увазі новий звітний

Тат_яна 14:35
Галинка, абз. 3 п. 2 постанови № 98:на харчування,вартість якого включена до рахунків на оплату вартості проживання в готелях...або до проїзних документів,оплачують відрядженим працівникам за рахунок добових витрат.У цьому випадку сума добових витрат становить:80 % за одноразового харчування; 55% дворазового;35 % триразового. Значить, 21 грн.

S 14:43
mila. що потрібно подати цю форму j1391103, щоб звіт прийняло?????

GalinaS 15:05
ГАННА, я конечно извиняюсь, а что Вы будете делать с серийным номером (он же номер паспорта)? Он же не совпадет!

Марія 15:08
Допоможіть! Якщо установі передали будівлю, але її помилково взяли на облік по залишковій вартості. Як можливо виправити?

Тат_яна 15:10
GalinaS, закриють очі. Тимчасово. А там и мобильник "сдохнет" естественной смертью

1234 15:10
GalinaS, якщо в установі мало майна, то може хтось і звіряє серійні номери, а як в мене - кілька тисяч найменувань, то я б мабуть інвентаризацію почала 1 листопада, а закінчила пфісля дощику в четвер, якщо б звіряла серійні номери

віта 15:11
Підскажіть, оплата за роботу у святковий день включається до розміру мініімалки?

GalinaS 15:14
1234, в моей тр.деятельности прошла несколько проверок КРУ (ДАСУ).Это они делают выборочную инвентаризацию и сверяют "внутренности".Вот где можно попасть! По моему самый лучший вариант 10.39

віта 15:15
Розрахунок подвійного тарифу з окладу чи місячної з/п (оклад+доплата до м\з). Дякую.

Lenok81 15:25
Марія, зробіть бухг.справку та допроведіть необхідну суму.

EVGENIY 15:30
Людмила, ОНОВІТЬ сторінку, потім зверху на натисніть ВХІД і авторизуйтеся і потім вже качайте

Марія 15:30
Lenok81: А що робити з зносом за 2 роки? Бю будівлю передала два роки тому.

EVGENIY 15:31
GalinaS, якщо на 1113 стоїть то там не буде номера паспорта і серійника

Галинка 15:31
Тат_яна,дякую!

S 15:31
футбол ! ви вже здали звіт??

EVGENIY 15:32
GalinaS, звичайно ж ви праві, ми дали дві поради, просто юридично списати і потім зробити як компенсація збитків набагто важче ніж просто як ми порадали купити такий самий!

віта 15:58
Будь-ласка, чи правильно я думаю, що оплату праці за святковий день (подвійний тариф) включаємо до розміру мінзарплати?

mila 16:03
S, ця форма активує у особистому кабінеті нові електронні підписи.

Ольга 16:08
Шановні колеги,порадьте:працюю головним бухгалтером в бюджетній установі.Маю 40-карічний стаж.Хочу перевестися на посаду бухгалтера.Який тарифний розряд можна присвоїти?

Ольга 16:19
EVGENIY! Може,Ви щось порадите?(16.08)

GalinaS 16:29
Ольга, посмотрите свою типовую структу ру

Тат_яна 16:35
Ольга, закон для всех один - максимум 10 тарифный. А там по структуре, что у вас присутствует, может ведь от 6-го до 10-го, и вы это знаете

Катерина 16:42
Доброго дня.Підкажіть за яке число фінансує ФСС?

Світлана 16:52
Катерина, заявку відправила 23.03. сьогодні отримали

Ольга 16:58
Дякую Вам,Тат_яна.Я знаю,що від 6 по 10тар.розряд.Але на що можна спертися,присвоюючи 10 тар.?

Ольга 17:00
Бо наш директор сумнівається

керр 17:06
Ольга, ті ж самі аргументи, положення постанови про ЄТС і довідник квал.харект

Марія 17:41
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста,в территориальный центр принят главный бухгалтер, который до этого работал в ОМС главным бухгалтером. Для расчета выслуги в терцетре стаж в ОМС входит или нет?

Бух. 17:57
Підкажіть будь ласка,формую уточнюючий звіт(виправляю дату звільнення праціваника),пише помилку значення елементу номера додоатку неприпустиме.Ставила № 1,чи що потрьбіно поставити??

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”