Архів чату за 30.06.2023 пт (67)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:19
Всім привіт)

Марина 08:23
Дякую за заставки! Такі яскраві!!!!

Валентина 08:38
Доброго ранку! Хтось щось зрозумів по ПІ з 1 липня? Читали в СДО повідомлення?

Надія 08:39
Доброго ранку і продуктивної праці. Хто знає в чому причина, що не працює ПФУ?Вчора звечора не заходила і сьогодні зранку та сама біда

Валентина 08:50
Надія: ТЕЖ

EVGENIY 08:59
Доброго ранку, всім гарного дня

EVGENIY 08:59
Валентина, а що там написано?

Ірина 09:04
Доброго дня! Чи піднімається мінімальна заробітна плата з 1 липня 2023 року.Дякую.

EVGENIY 09:04
Ірина, ні і навіть не збиралася підійматися

Тетяна 09:21
Доброго ранку! В установу надійшли кошти по виконавчому листу від колишнього директора як відшкодування за минулий рік. Підкажіть, будь ласка, бух.проводку оприбуткування цих коштів, бо про повернення до бюджету знаю, а як оприбуткувати не збагну.

EVGENIY 09:29
Тетяна, відшодування чого?

Ксю 09:33
Доброго дня !Колеги підскажіть в формі 4 дф ідентифікаційний номер ставимо ЄДРПОУ чи ІПН?

EVGENIY 09:38
Ксю, у людей не має ЄДРПОУ, тому в шапці ставлять код ЄДРПОУ установи по якій звіт а по людям ставлять ІПН

Ксю 09:38
Спасибі

цнсп 09:38
Добрий ранок! По внутрівідомчій отримали ОЗ у 2021 році. Зараз вони у себе виявили помилку. Потрібно зменшити суму переданих ОЗ і зносу. Чи вірні проводки:1013-5111;1411-5512?

EVGENIY 09:41
цнсп, взагалі то по правильному треба відсторнувати старі, і зробити нові проводки і все оформити документально. Але ваша справа можете і так як ви написали

Сашка 09:55
Добрий день, поділіться новим авансовим звітом:)

цнсп 09:57
EVGENIY, тобто бухдовідкою вони нам передають сторно, а ми на основі їх довідки пишемо свою?

EVGENIY 09:59
цнсп, вони вам дають акт нормальний і пишуть лист або що небудь де кажуть що попередній акт був помилковий

EVGENIY 09:59
Сашка, https://buhgalter.com.ua/blanks/

цнсп 10:00
EVGENIY, як тоді бути із зносом, ми ж його нараховували майже два роки?

Сашка 10:02
EVGENIY, Дякую!

EVGENIY 10:03
цнсп, це у вас такий як квест для мене? ))) Через два роки помітили помилку в актах?? Нарахуєте вірно знос за два роки, це треш якийсь

Марина 10:04
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як проавильно написати у трудовій книжці запис пропущено чи запис не дійсний. Проблема. Працівника було прийнято на роботу у 2021 році, внесено запис про прийняття на роботу, про встановлення рангу, й потім у 2023 році було внесено запис про присвоєння рангу. Було пропущено запис про прийняття присяги працівником.

Марина 10:04
Як правильно його тепер цей запис про присягу внести?

цнсп 10:07
EVGENIY, ні це не для вас квест. Це мене повідомили вчора, що у 2021 році при передачі ОЗ допущено помилку, яку треба виправити. А у ВАС я питаю поради, як правильно зробити для себе?

оля 10:08
Доброго дня усім.поділіться будь-ласка проводками.як оприбуткувати соціальні послуги,догляд вдома

Саша 10:12
Доброго дня , підскажіть як правельно передати шкільний автобус зі школи на школу.

Тетяна 10:14
Доброго ранку! В установу надійшли кошти по виконавчому листу від колишнього директора як відшкодування за минулий рік. Підкажіть, будь ласка, бух.проводку оприбуткування цих коштів, бо про повернення до бюджету знаю, а як оприбуткувати не збагну. Відшкодування заробітної плати незаконнозвільненого працівника, якого поновлено

керр 10:26
Марина, можна й зараз внести, але буде порушено хронологія, а щоб послідовно викласти, необхідно інші записи визнавати не дійсними, і записувати у послідовності

Ілона 10:33
Добрий день,підкажіть будь ласка, сітка металева знята з огорожі, знаходилась на 1113, але може використовуватись після фарбування вже для інших цілей,як перенести на запаси, проводки?

Галина 10:36
Повернення надмірно виплачених відпускних після звільнення - які проводки ? і на який рахунок має повертати людина?

Марина 10:36
Скажіть будь ласка, протигаз придбаний як мат.резерв, по вартості МНМА чи доречно обліковувати на 1113?

Марина 10:38
ні, не доречно...який може бути знос..... але і 1815 не підходить, бо його видавати не будуть. Він для установи придбан....

Новенька 10:46
Доброго дня,можливо хто підкаже: після старого бухгалтера знайшла помилки в об"єднаній звітності,при чому в 2021 році в усіх кварталах і в 2022. З якою періодичністю подавати уточнюючі? Чи можна за 1 день подати,наприклад,за всі 4 квартали?😕

Ірина 10:48
Новенька, можна за один день. Тільки майте на увазі якщо помилка в 1-дф то буде штраф за кожний квартал.

Тетяна 11:06
Доброго дня!Зовнішній сумісник захворів під час відпустки(лікарняні оплачені на основному місці роботи)чи продовжувати дні відпустки по сумісництву?

Яночка 11:08
Доброго дня! Сел.рада по договору з центром зайнятості бере робітніків на громадські, чи повинен бути штатний розпис по КПКВК 3210? Дякую.

Ліля 11:12
Яка має бути зарплата у гол.спеціаліста з виконанням обов'язків гол.бухгалтера ОМС як гадаєте?) Бо з цією війною зовсім низькі зарплати, цікаво почути думку)

Ілона 11:14
Чи можливе перенесення з ОЗ на МШП? якщо так, тоді як?

Юлія 11:33
EVGENIY, але його досі не опубліковано. Тому поки працюємо за старою формою

цнсп 11:51
EVGENIY, будь-ласка, допоможіть з квестом, підкиньте ссилку де почитати. Типові проведення 2 книги я маю.

цнсп 11:52
Підскажіть, чи є вже постанова про закінчення карантину?

Людмила 11:57
цнсп https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidminu ... 270623-651

Тетяна 11:59
Доброго дня,якщо зовнішній сумісник захворів під час відпустки,чи продовжуються дні відпустки?

Галина 12:09
Підкажіть по питанню в 10:36

цнсп 12:13
Людмила, дякую, виручили

Тетяна 13:11
Доброго дня,якщо зовнішній сумісник захворів під час відпустки,чи продовжуються дні відпустки?

Галина 13:31
Так, продовжуються і обов"язково наказ

Оксана 14:26
То якщо карантин відмінили то і доплати 20% медсестрам у освіті знімати?

EVGENIY 14:29
цнсп, без образ, я мав на увазі що ви не одразу все запитання сформулювали

EVGENIY 14:36
Юлія, да ше ну опубліковано авансовий звіт ще по старому робимо

керр 14:40
Оксана, що значить знімати) за червень це ж належна виплата, на липень обіцяють "поправити" постанову і буде виплата далі

Людмила 14:45
керр: а що саме мають "поправити"?

цнсп 14:46
EVGENIY, то можна чекати від ВАС допомогу, як це зробити правильно для себе?

керр 14:47
Людмила, "прибрати" що така виплата пов'язана з режимом карантину, а так усе інше буде як є, мотив зп у них і так замала)

EVGENIY 14:48
цнсп, я просто їздив по справам, а що від мене чекаєте? Ми ж здається вирішили

цнсп 14:52
EVGENIY, припустім, мені дають новий акт, як повинно бути, я перераховую знос за весь період з 2021 року по ІІ квартал 2023 уз нової суми, так? і якими проводками це зробити..

EVGENIY 14:54
цнсп, по перше ви робите сторно, по друге вносите новий акт з новими даними , далі робит ебухдовідку в якій вказуйєте що це перерахунок амортизації за попередні роки проводка 5512 1411, а знос цього року 8014 1411

цнсп 15:06
EVGENIY, дякую, буду пробувати

Тетяна 15:10
EVGENIY, В установу надійшли кошти по виконавчому листу від колишнього директора як відшкодування за минулий рік. Підкажіть, будь ласка, бух.проводку оприбуткування цих коштів, бо про повернення до бюджету знаю, а як оприбуткувати не збагну. Відшкодування заробітної плати незаконнозвільненого працівника, якого поновлено на місце роботи в установі

Ірина 15:11
Доброго дня. Директор їде у відрядження на 4 дні в тому числі вихідні дні. Скажіть, як розрахувати зп за ці дні, що з вихідними робити?

Ірина 15:16
І ще одне питання? на підставі якого документа (наказ чи все ж таки авансовий звіт)виплачувати добові по відрядженню, якщо витрати на проїзд, проживання, харчування бере на себе організатор?

Яна 15:20
Ірина, виплати по відрядженню тільки на підстаіі авансового звіту

Наталія 15:23
Доброго дня! На балансі селищної ради знаходиться автомобіль,передача якого планується на потреби армії,автомобіль потребує ремонту. Чи можна використати кошти на запчастини та ремонт даного автомобіля з КПКВК 0118240? Напере дякую!!!

EVGENIY 15:39
не було мене пару годин, з усіх боків насипало питаннь я не встигаю всім відповісти, вибачайте

Таня 16:13
EVGENIY, ви у нас краще за будь який Мінфін та методологію бух обліку !!!

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”