Архів чату за 03.07.2023 пн (122)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:46
Всім привіт)

Оксанка 08:13
Доброго ранку)

Валентина 08:32
Мирного всім дня!

Надія 08:56
СДО у всіх не працює?

Люсія 09:03
Чернігівська обл.не працює

EVGENIY 09:08
Доброго ранку, всім гарного дня

Надія 09:11
Люсія, дякую!

Інна 09:18
Добрий день! Працівниця 30.06. написала заяву на звільнення з 01.07. Сьогодні розраховую компенсацію. Підкажіть будь-ласка ЄСВ нараховувати не треба? Це вже рахується після звільнення розрахунок?

МВА 09:24
доброго дня! Вдрядження на власному авто, чи можливо оплатити витрати на бензин?

EVGENIY 09:28
Інна, а що в наказі, заявами ви не керуєтесь, ви керуєтесь наказами

EVGENIY 09:28
МВА, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... nomu-avto/

МВА 09:30
EVGENIY: ДЯКУЮ!!!!!

Інна 09:30
В наказі звільнити з 01.07 та виплатити компенсацію

EVGENIY 09:36
Інна, в звіті х ЄСВ ви на який місяць віднесете компенсацію? Думаю що на 06 тому і єсв треба нараховувати

Інна 09:44
EVGENIY Дуже Вам дякую!

Інна 09:48
Доброго ранку, підскажіть будь ласочка, чи може особа працювати завгоспом у бюджетній організації,якщо особа зареєстрована як ФОП.Завчасно дякую.

777 09:58
Добрий день. Колись читала, що можна аванс виплатити скоріше якщо бухгалтер хоче йти у відпустку. чи хтось таке практикував?

EVGENIY 10:35
777, кожен перевіряючий може на таке по різному відреагувати, якщо хтось так робив і нічого не було не означає що вам теж нічого не буде

777 10:38
EVGENIY, :(

Андрій 10:51
Добрий день, а є в ко гось приклад заповнення призначення з 01.07?

EVGENIY 10:52
Андрій, да блін два тижні висіло поверх всіх новин на сайті https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... ustanov-z/

EVGENIY 10:55
ще підняв цю новину

Мирослава 10:55
Добрий день. Якими проводками відобразити виплату вихідної допомоги при звільненні через скорочення штату?

EVGENIY 10:55
Мирослава, такими ж як зарплату

Андрій 11:02
EVGENIY, так, але є один нюанс, казна поки що не хоче так приймати

Андрій 11:03
цю статтю я читав " Колонка після 01.07.2023 р. це лише моє припущення"

EVGENIY 11:03
Андрій, а чому? Вони не кажуть? Навіщо ви тоді питаєте? У кожного свій казначей і в кодного свої таракани

Андрій 11:04
так бажано щоб таракани в одному русі були)))

EVGENIY 11:04
Андрій, так це моє припущення але воно не безпідставне, а хоча логічне

Андрій 11:04
повність вас пітримую, так і набрали але тепер чекаєм((

EVGENIY 11:05
Андрій, чекайте коли казначеї прочитають про зміни і може пропустять

EVGENIY 11:07
Андрій, це ж тільки на сплату податків нові призначення ви вже 3 липня платите податки?

Аня 11:07
Андрій, EVGENIY, а те розяснення, що дали в СДО ви бачили? Як це взагалі розуміти?

EVGENIY 11:08
Аня, в нашій групі у ФБ відповіла представниця казначейства про ці роз'яснення

Аня 11:09
EVGENIY, дякую, піду шукати

EVGENIY 11:11
Аня, https://www.facebook.com/groups/buhgalt ... 670873680/

Ксю 11:12
Доброго дня.Ми відділ освіти хочемо затвердити наказ про облікову політику.Хто має його затвердити?Чи Начальник відділу освіти?Чи сільський голова?

EVGENIY 11:12
І там же в групі діляться як казначейства місцеві вигадали призначення, https://www.facebook.com/groups/buhgalt ... 280685119/

EVGENIY 11:14
і вже видно що знов все буде по різному, як фантазія спрацює у кожного

Андрій 11:36
подзвонили з казни, сказали кидати по старому))) буду чекати коли вернуться))))

Андрій 11:37
дякую за зсилку на спільноту в фб)))

EVGENIY 11:39
да доречі, є слух що перехідний період подовжено до 01.12.2023 але ще на офіційних сайтах я ніде не зустрів такого

EVGENIY 11:44
і до речі посилання на нашу групу у фейсбуці знаходиться одразу під цим чатом, якщо хтось не помітив іноді його блокує блокувальник реклами

NeProzorro 11:44
EVGENIY, швидше за все продовжать, почнуться як завжди якісь технічні збої, недоопрацювання програм, численні запити платників

EVGENIY 11:47
NeProzorro, мені казали що деякі банки надіслали листи клієнтам що подовжено перехідний період, тому цілком можливо що його вже подовжили забули тільки написати про це ))

наталя 11:57
Доброго дня! Хтось вже відправляв платіжне доручення по сплаті земельного податку за новими правилами? В інструкції написано, що призначенні платежу обов'язково треба вказувати КОАТУ, зараз вже КАТОТТГ діє для міста одне, для теріторіальної громади інше. Яке вказувати?

EVGENIY 12:00
наталя, ніде такого не написано що саме в призначенні, ви все переплутали

EVGENIY 12:01
наталя, в дбф файлі є таке поле але це не призначення платежу

наталя 12:05
Це написано в структурі транспортного файлу платіжних інструкцій (запроваджується з 01.04.2023), поубліковано на вашому сайті

EVGENIY 12:06
наталя, ну уважно читайте в структурі файла а не в призначенні платежу

EVGENIY 12:07
наталя, і судячи з того що ніяких змін в МережуМ казна не вносила то можете просто не звертати увагу на коатуу його на даний момент ніяк не втулити

наталя 12:08
Під таблицею там *** реквізити заповнюються при сплаті податків та зборів до місцевого бюджету. Я так розумію, коли програму казну оновлять, його усе одно треба буде заповнювати?

EVGENIY 12:11
наталя, да коли оновлять але ще раз це не призначення платежу, це просто в дбф файлі клітинка

наталя 12:14
Я це вже зрозуміла, що буде додаткове окошко для заповнення, як зараз наприклад, отримувач.

EVGENIY 12:15
наталя, і отримувач вам зараз не треба заповнювати це поле здається не для вас

Ольга 12:22
Добрий день! Списані бібліотечні фонди з рах1112, бачимо в м/о9.а знос в м/о17

***** 12:22
101 0000 прибутковий податок з лiкарняних за липень 2023р.

***** 12:22
Так буде вірно?

EVGENIY 12:23
*****, все залежить від вашого казначея, буде нормально

EVGENIY 12:24
Ольга, да

Юлія 12:25
Добрий день.

Юлія 12:27
Підскажіть може хто знає. як показувати працівників прийнятих на суспільно корисні роботи від центру зайнятості у статистичній звітності з праці.Дякую

***** 12:29
EVGENIY, дякую

Ольга 12:34
EVGENIY, Дякую

ЛюдКа 13:49
Всім привіт!!!!Мирного дня!!

ЛюдКа 13:59
Дякую за заставки, в липні звернула увагу, що в мене на компі заставка квітня. Запрацювалась.

EVGENIY 14:04
ЛюдКа, 😉

Валерія 14:16
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, хтось здавав на утилізацію АКБ? Ми їх списали з обліку. Тепер нам підприємство пропонує два договори. Або ми продаємо АКБ і вони нам перераховують кошти на спецрах за кожен кг акумулятора. Або ми платимо гроші за утилізацію. І той і той варіант можливий? І чи потрібно металобрухт приходувати?

EVGENIY 14:19
Валерія, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ilizuyemo/

Марина 14:20
Валерія, у нас комісія прийняла рішення платити за утилізацію. А кошти за метал перерахували на рахунок...

Яночка 14:36
Доброго дня! А чи можна добавити варіанти призначень платежу при сплаті податків, для тих хто на єдиному рахунку?

EVGENIY 14:56
Яночка, це сайт для бюджетних установ, вам треба дивитись на бухгалтер911 там є стаття і зараз здається вона зверху

EVGENIY 14:57
Яночка, а ви на єдиному рахунку для сплати податків?? Я не так прочитав, вибачайте. Думав мова про єдиний податок

EVGENIY 14:58
Яночка, як вас угораздило? Мені здається це не полегшення а погіршення )))

Валерія 15:00
Марина, дякую за відповідь. Тобто ми їм платимо за утилізацію і вони нам потім вертають кошти, типу за металобрухт?

Марина 15:03
Валерія, так. бо якщо не платити за утилізацію то, по-перше вони все одно зменьшать суму яку повертають на суму своїх послуг.

Марина 15:04
Валерія, і по друге, послуги без оплати, якось не дуже... а оцей бартер послуг на зменьшення суми повернення теж......

Валерія 15:05
Марина, Дякую

Христина 15:08
Чи можна списати старі меблі (1113) вказавши в акті що деревина від них використана для облашування лавок в укритті і НЕ РОБИТИ натуральної форми ?

EVGENIY 15:10
Христина, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -v-obliku/

Лілія 15:21
В ПК Фіндокументи для податків в клітинці "ДР (додатковий реквізит" що вказувати ?

EVGENIY 15:22
Лілія, нічого, там здається вказують паспорт ФОПа якщо він не має ІНН

EVGENIY 15:23
ІПН

Лілія 15:23
EVGENIY, коду ЄДРПОУ не треба тепер ніде вказувати в текстових полях ?

EVGENIY 15:23
Лілія, в призначенні не треба

Наталя 15:26
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи хтось працює в СДО з-за кордону? Чи це можливо?

EVGENIY 15:27
Наталя, да це можливо і да працюють, про це вже писали )))

Наталя 15:27
EVGENIY, дякую!

EVGENIY 15:28
Наталя, але там здається є нюанси

Христина 15:29
EVGENIY, тобто щоб без натуральної форми (купи довідок, актів і т.п) ніяк не можна списати?

Наталя 15:29
EVGENIY, можете сказати які?

EVGENIY 15:34
Наталя, я точно не пам'ятаю але здається що потрібен український айпі якщо із за кордону, то ВПН з нашими айпі вирішить цю проблему, це мені здається це ще обсуждали рік тому, може вже щось забув

Наталя 15:35
EVGENIY, дякую, пошукаю інформацію

EVGENIY 15:36
Христина, та можна, мабуть якось придумати, треба просто подумати як )))

тетяна 15:45
Допоможіть, Євгеній ! по тому роз"ясненні , що на сайті казна непропускає платіжні інструкції , кажуть не треба КЕКВ і КПКВК, що робить , що робить

***** 15:46
а нам казали що треба)) дурдом

EVGENIY 15:52
тетяна, як це не треба, є офіційний лист ДКСУ https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... rekvizitu/

EVGENIY 15:53
тетяна, ваші казначеї взагалі все проспали

Наталя т-ц 15:59
мої казначеї мені написали, що з липня платіжка по податках має вигляд" 101 КПК КЕКВ сутність платежу" без крапок і ком

Ок 16:00
Добрий день! чи може відомість видачі канцтоварів бути липнем, а акт списання серпнем. член комісії із списання у відпустці.

***** 16:03
Наталя т-ц, саме так

Марина 16:04
Ок, влітку це практично неможливо щоб вся комісія була присутня... це може і не правильно, але ми пишемо біля прізвища відсутнього - відпустка. Це ж не інвентаризація.

Наталя т-ц 16:05
тетяна, в листі казни №15-12/10647 від 15.06.23 вони ж самі прописують , що кекв і кпк необхідні

EVGENIY 16:11
всі призжначення які наведені тут https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... ustanov-z/ мають право на існування, кожний варіант відповідає вимогам

Ок 16:12
Марина, дякую. може і я так зроблю

Тетяна 16:16
Добрий день. Підкажіть будь ласка як обліковувати оплату про-доступу до електронних версій журналів на пів року: списати відразу всю суму на витрати чи списувати щокварталу і показувати дебіторську заборгованість?

Марина 16:22
Тетяна, це ж не підписка... відразу на витрати

123 16:23
Якщо працівник написав заяву на відпустку за 2-3 дні до відпустки, а я (бухгалтер) також у відпустці. керівник не поклав обовязки ні на кого. чи знімає з мене відповідальність за виплату відпускних менше ніж за 3 дні.

Тетяна 16:23
Марина, спасибі!

Людмила 16:28
Колеги, закінчився ЕЦП казни керівника і печатки. Щоб виготовити нові ключі, які додатки подаємо ?

EVGENIY 16:30
Людмила, https://ca.treasury.gov.ua/news/4

Людмила 16:33
ЕЦП закінчилися ще у травні, керівник перебував на лікарняному, тільки вийшов на роботу ,

Людмила 16:33
Теж подається додаток 3?

EVGENIY 16:35
Людмила, там є всі доки на сайті і також є емейл, можете їм написати запитання

EVGENIY 16:35
Людмила, і телефон є

Людмила 16:36
Дякую

EVGENIY 16:44
Людмила, потім розкажите чи вдалось додзвонитись і як відреагували

EVGENIY 16:44
😉

Христина 17:12
Вже здається запитували про таке. Але ще раз запитаю: чи можна бенщин, придбаний для генератора, тепер (коли не відключають світло) використати на інші потреби ? (для газонокосарки )

EVGENIY 17:32
Христина, ну теоретично можна

EVGENIY 17:33
Христина, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... spisannya/

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”