Архів чату за 06.07.2023 чт (162)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина:
08:04 Всім привіт)

Оля:
08:50 Доброго ранку

Оля:
08:51 звіт з єсв 1 таблиця дає помилку не вказаний тип нарахування (( , ставлю 1 заробітна плата

Оля:
08:51 вірно чи ні ?

Оля:
08:52 Чи взагалі тип нарахування якось впливає на стаж та нарахування для працівника ?

Наталія:
08:57 Доброго ранку, підкажіть будь ласка, нам було передано ноутбуки б/у, як їх поставити на баланс, вартості їх немає!?

EVGENIY:
09:04 Наталія, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... yak-treba/

Ксю:
09:05 Доброг о ранку.Чи скидував хтось у СДО Платіжні інстркуції по податкам?У мене не затягуються в СДО щось вибиває помилку.

EVGENIY:
09:05 Доброго ранку, всім гарного дня

EVGENIY:
09:05 Ксю, яку помилку і де ви їх набираєте?

Тетяна:
09:06 Доброго ранку! Вчора оновила ППЗ Фіндокументи від 03.07.2023, не можу набрати платіжну інструкцію, нкмає функції внизу зберегти

EVGENIY:
09:07 Тетяна, тисніть Ф4 це написано в коментарях до новини

Тетяна:
09:07 EVGENIY, Дякую!

Ксю:
09:08 Набираю у PM і при експортуванню в СДО вибиває помилку не можу зрозуміти яку

EVGENIY:
09:09 Ксю, ну що пише? На форумі напишіть і додайте скрін

Оля:
09:09 Всім доброго ранку та спокійного дня! Після новин розумієш якою ми все-таки непотріьною єрундою займаємося (звіти якісь безконечні нікому не потрібні, збирання купи паперчиків)

Марина:
09:17 Оля, та да... коли вчора від вибуху що погано укріплене було падати почало...сиджу тепер і себе в кучу не зберу...

Яна:
09:24 Доброго ранку! Платіжки в РМ не зберігаються. і F4 не допомагає

Леся:
09:45 Яна: за другим разом зберігаються у мене

EVGENIY:
09:52 тільки що потестував Мережу воно зберігає просто не пише що збережено і при чому при кожному натисканні зберігає нову платіжку, три рази натинсув отримав три однакових платіжки

Яна:
09:58 F4-проецировать, нічого не зберігає

EVGENIY:
09:59 Яна, відкатуйтесь на стару версію, розробники будуть виправляти

Наталія:
10:04 EVGENIY, підскажіть будь ласка ще, я запитала чи потрібно проводити мені як натуралку, мені сказали що ні, тому що ноутбуки б/в і без суми! Чи можу я вести їх просто в кількості?

EVGENIY:
10:06 Наталія, ну як це не потрібно? Хто вам таке сказав? Це бухоблік тут все має вартість, це ж не МШП

EVGENIY:
10:10 Наталія, є нацстандарти бухобліку і там чітко написано Активом визнається те що має вартість , якщо щось не має вартості це вже не актив

Людмила:
10:11 Добрий день.Підкажіть,як по СДО відправити платіжки по лікарняних?

Людмила:
10:12 Платіжки імпортуються. А при візуванні не підписує

Лілія:
10:14 Наталія, а хто вам передав? Благодійник? Зробіть може акт тимчасового користування, щоб не "гратися" з натуральною формою

Валентина:
10:14 У мене все добре і з оновленням і з СДО.

марія:
10:15 Підкажіть як вірно написати в призначенню платежу на оплату за обробку даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа і постачання Кп " програмний комплекс Варта з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного ключа

Наталія:
10:16 Лілія, нашою міською радою було отримано гуманітарну допомогу у вигляді ноутбуків б/в, потім відповідно рішення сесії було передано нам, як головному розплрядинку в оперативне управління на баланс!

Лілія:
10:18 Наталія, а як передали без акту і опису?

Наталія:
10:19 Лілія, є акт приймання-передачі і там написано: найменування - ноутбук; сума - б/в; разом 0,00

Лілія:
10:21 Наталія, ну якщо вони отримали як гуманітарну допомогу- то вони б і мали зробити у себе її оцінку інатуральну форму, а вам передати по акту внутрівідомчої передачі з сумою

Наталія:
10:23 Лілія, ну виходить вони не робили, коли я запитала в голвного бухгалтера міської ради чи потрібно мені проводити натуралку вона сказала ні, тому що вони без вартості, потім я запитала то що мені їх обліковувати просто в кількості, сказали так, але якщо хочете можете комісійно оцінити!

EVGENIY:
10:25 Наталія, оцінюйте і ставте на облік, а головбуху треба почитати нацстандарти з бухобліку

Лілія:
10:25 Наталія, спихнули всю роботу на вас. Тоді мусите оцінити (акт оцінки комісії) і робити натуральну форму

EVGENIY:
10:25 Не буває ОЗ або ІНМА без вартості, від слова НІКОЛИ такого не буває це просто НЕМОЖЛИВО

Наталія:
10:27 Лілія, ну оце ж, а мені тепер спробуй визначити їхню вартість!

Наталія:
10:27 EVGENIY, Я це розумію! Дякую вам за допомогу!

Наталія:
10:27 Лілія, Дякую вам!

Лілія:
10:28 EVGENIY, Наталія, а чи можна буде робити натуральну форму якщо її отримали не зі сторони (не від благодійника), а від вищестоящої (як внутрівідомча передача)

Юлька:
10:36 Киньте будь ласка бланк авансового звіту нова форма. Куди не заходжу всюди блокує мене

Оксана Т:
10:37 Марія так як в акті так і пишіть

Наталія:
10:37 Лілія, Можливо і не потрібно, а просто комісійно оцінити їхню вартість та поставити на баланс як внутрівідомча передача?!

Лілія:
10:38 Наталія, внутрівідомча мала б бути вже оцінена (з сумою) вам передана.

Сашка:
10:40 Наталія, Надходження в натуральній формі

EVGENIY:
10:45 Юлька, нова форма ще не набрала чинності

EVGENIY:
10:45 Юлька, що означає слово БЛОКУЄ? Хто вас блокує?

EVGENIY:
10:46 Лілія, треба робити довідку адже від вищою прийшло без вартості а отже вище не ставила на облік тому це не внутрівідомча передача

Юлька:
10:48 EVGENIY: захожу на сайт і не можу роздрукувати, треба зробити передплату, не можу роздрукувати

EVGENIY:
10:49 Юлька, так зробіть передплату і качайте, ми ж тут всі теж хочемо щось їсти і зарплату отримувати

Сашка:
10:49 Юлька, нова форма ще не чинна

Юлія:
10:55 Доброго ранку! Підкажіть, чи можливо перевірити фінансовий результат? З чого він складається? Можливо є якась формула для перевірки?

EVGENIY:
11:00 Юлія, да відкрийте вашу головну книгу 5511 це і є ваш фін результат в 2дс, якщо скласти 5511 і 5512 це ваш фін результат в 1дс баланс

EVGENIY:
11:02 Юлія, скачайте звіт в екселі заповніть в балансі все крім фінрезультату різниця між активом і пасивом повинна чітко співпасти с фінрезультатом, ніякрї ідеальної формули не існує

Наталія:
11:12 Продаємо товар післяплатою: коли пробивати чек РРО\ ПРРО

EVGENIY:
11:13 Наталія, ви бюджетна установа?

Наталія:
11:14 ні

EVGENIY:
11:15 Наталія, це сайт для бюджетних установ вам таке треба питати на бухгалтер911

EVGENIY:
11:15 Наталія, там є майже точно такий чат

Наталія:
11:16 дякую

Юлія:
11:26 EVGENIY, скачала, заповнила, різниця співпала...мене завжди бентежить ця сума, бо я не розумію з чого вона складається, а вона досить велика.

EVGENIY:
11:27 Юлія, те що вона дуже велика це не означає що вона не вірна

EVGENIY:
11:27 Юлія, якщо все співпало то все у вас вірно, там багато що впливає

Юлія:
11:27 EVGENIY, згодна з вами. До 2017 року все було ясно, як божий день. Зараз інколи не розумію...

Оля:
11:32 Чи взагалі тип нарахування в єсвякось впливає на стаж та нарахування для працівника ?

Марина:
11:34 Людоньки!!! у кого є безоплатно отримані мнма, запаси і казна вимагає увязку яка була до 2017 року... як на неї впливають безоплатні?

Юлія:
11:38 Марина, в залежності від кого одержані безоплатні МНМА і запаси. Якщо внутрішнє переміщення - один варіант проводок, якщо це натуралка (прийнято від приватних або недержавних осіб, або з різних бюджетів) там інші проводки.

Марина:
11:40 Юлія, натуралка, проводки зробила правильно...

Марина:
11:41 але казні розкажи чому їх увязка не йде))))) хоч її вже і не існує.....

Наталія:
11:41 Доброго дня. колеги, форма авансового звіту на відрядження на сьогоднішній день не змінилася?

Юлія:
11:43 Марина, а що саме не йде? Внесений капітал?

Юлія:
11:44 Марина, там внесений капітал зменшується на суму нарахованої амортизації. По запасам ніякої різниці.

Марина:
11:46 Юлія, та це я розумію) я про увязку казни кажу )))

Юлія:
11:48 Марина, так в чому не йде у них? я ка різниця?

Юлія:
11:48 Наталія, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... minilosya/

Марина:
11:49 Юлія, в мене йде все... Вас казна перевіряє своєю увязкою? Доходи + запаси + гроші на початок періоду - і т.д....= видатки

Марина:
11:51 Ось по цій увязці видатки інші ніж в 2ДС. і це зрозуміло бо багато проведень які не стосуються бюджетн. звітності.. а видатки чи доходи чіпають. От їм треба розписати)))) ну наприклад нарахована амортизація...

Юлія:
11:53 А що у вас в 2 ДС по рядку 2130? там повинні стояти доходи від запасів+нарахована амортизація на МНМА придбані як натуралка

Оксана Т:
12:20 Доброго дня! Звіти в статистику так і передавати через Медок чи були якісь зміни?

Марина:
12:48 Юлія, так і є.

Оксана:
12:53 Колеги, який у вас тариф по електроенергії(постачання з передачею без розподілу)? У нас 6,50, і дають ДУ на підвищення з 01.07. Просто хочу знати середню вартість...

Марина:
12:54 Оксана, 5,51474

Наталія:
13:09 Юлія, дякую👌

Оксана:
13:11 Марина, нормальна ціна. У нас просто захмарна. буду писати відмову відпідписання ДУ.

Ксю:
13:31 У когось працює Є звітність?

Ольга:
13:36 Технологічні роботи

Марина:
13:44 теж саме

2730:
13:44 Доброго дня. Чи оподатковується одноразова стипендія міського голови?

we:
13:59 2730, не оподатковується

Любов:
14:05 Добрий день! підкажіть в ф.2дс при купівлі ОЗ на їх суму зменшуєм дохід в рядках 2010,2020, при списанні ОЗ можливо є зворотня дія?Дякую!

Ната С.:
14:09 Після встановлення оновлення ППЗ Фіндокументи від 03.07.2023 року 1.3.7.13 (2023.8) при введенні платіжної інструкції не видно, не підтягує кнопку зберегти

Наталія:
14:12 EVGENIY, Допоможіть ще в одному, ноутбуки які ми отримали потрібно на відповідне КПК привязати, це дуже суттєво на яке само, чи можна повісити на одне наприклад у нас є відкритий рахунок по 5031, а потім роздати всім хто буде ними користуватися ?

2730:
14:13 Щиро дякую

EVGENIY:
14:18 Ната С., читайте коменти до новини

EVGENIY:
14:19 Любов, явно ви щось не допоняли, навіщо вам зворотня дія? Що не йде фінрезультат? З чим ви його порівнююте?

EVGENIY:
14:20 Наталія, тут я очно не знаю, а кому ви їх збираєтесь роздавати? Відкриття рахунків це не проблема і казна не має права відмовити

Наталія:
14:22 EVGENIY, працівникам відділу, але фінансуються вони всі окремо хтось по 0160, 5041, 5031! Ні не проблема відкрити, просто наче так легше оприбуткувати на одне, а потім роздати!

Любов:
14:23 EVGENIY:застосувала проводки типові, а увязка балансу та 2дсне йде, в 1дс різниця р. 1420 кол.3-кол.4 не відповідають фінансовому рез. в 2дс ряд.2390 на суму ОЗ

EVGENIY:
14:24 Любов, тому що не існує ніякою ув'язки, про це мінфін вже давно сказав

EVGENIY:
14:24 Любов, ця ваше не зрозуміла ув'язка як раз і не буде ніколи йти на суму списаних ОЗ

EVGENIY:
14:26 ось у мене під рукою посилання для таких як ви я його створив шістьроків тому і кожен квартал таке хтось питає https://bit.ly/2WW7Qg1 читайте уважно

EVGENIY:
14:27 Любов, ось ще одне https://bit.ly/3gNlthg

Богдан:
14:30 Чи змінився Вартісний критерій для визначення основних засобів в бюджетних установах?

Людмила:
14:36 Доброго дня! Прошу допомоги. Отримали фінансування на придбання Оз (КЕКВ 3110) та ІНМА (КЕКВ 2210), яке ще не витрачали. Чи потрібно його виключати з бюджетного фінансування у ф.2-дс? Бо невідомо скільки ми витратимо - всі кошти чи щост залишеться.

EVGENIY:
14:36 Богдан, чому виникло питання?

EVGENIY:
14:37 Людмила, 2дс це ДОХОДИ і ВИТРАТИ тобто ваші рахунки 7 класу і 8 класу, при отриманні асигнуваннь можна зробити проводку 2313 5411 або 2313 7011, якщо зробили 5411 то це вже до 2дс не має відношення

Богдан:
14:38 десь написано що 6тисю. як і було десь що 20 тис. де правда, цікавить для навчального закладу що фінансується з держ.та місц. бюджетів

EVGENIY:
14:38 Людмила, а якщо ви вже придбали то повинні були зробити і проводку 7011 5411 яка прибирає з 7класу надхлждення і ця сума вже теж ніяк не стосується 2дс

EVGENIY:
14:39 Богдан, вартісний критерій тепер визначається в обліковій політиці і у кодного може біти свій, радять прописувати як в податковому кодексі 20000 але це ваша справа

Людмила:
14:40 EVGENIY, так я це розумію. Але якщо я зараз вирахую всю суму, а витрачу менше. Як тоді бути з залишком?

EVGENIY:
14:40 Людмила, у вас що кошти на рахунку залишились? Що за проблеа у вас?

Богдан:
14:41 можете надати посилання на статтю або норм. документ де таке описано

EVGENIY:
14:41 Людмила, ви читали шпаргалку зараз вона у стрічці новин ?

Людмила:
14:41 EVGENIY, кошти до нас прийшли, а витрачання ще не було.

EVGENIY:
14:42 Богдан, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... novatsiyi/

EVGENIY:
14:43 Людмила, якщо ви точно знаєте що на них буде купуватись ОЗ то робіть проводку 2313 5411 і все не ломайте голову в 2дс їх не буде

Людмила:
14:45 EVGENIY, наприклад, дали 100 тис., витратили 90 тис. Як тоді з залишком? Якщо я ставлю 100 тис. на 5411, тоді що з 10 тис.

EVGENIY:
14:45 Богдан, ще ось на сайті МФУ висить роз'яснення від них https://bit.ly/3O4Qon6

EVGENIY:
14:46 Людмила, всмислі як? Що як? Вони так само не відносяться до 2дс

EVGENIY:
14:46 Людмила, в балансі залишок на рахунку 10000 в активі і в пасиві залишок на 5411

Людмила:
14:47 EVGENIY, дякую.

Богдан:
14:47 EVGENIY, Дякую

EVGENIY:
14:48 Людмила, 2313 5411 - 100000, 1311 6211 - 90000 , 10 тис в активі на рахунку в казні і 90000 в капінвестиціях в активі, в пасиві 100 тис на 5411

Юлія:
15:22 Добрий день! підкажіть будь ласка, в минулому році подарували через натуралку дивани. Нарахували амортизацію, зменшили внесений капітал. зараз ці дивани ми безоплатно передаємо. Які проводки? чи списується в даному випадку вартість диванів на Кт 5512?

EVGENIY:
15:23 Юлія, на 1113 оприбутковували?

Юлія:
15:23 EVGENIY, так

EVGENIY:
15:24 Юлія, тоді 1113 5111 - 50% і 1113 - 1412 - 50%

Юлія:
15:25 EVGENIY, а Кт5512 взагалі не застосовується?

EVGENIY:
15:25 Юлія, ні його і не повинно бути якщо це дарунки були

Юлія:
15:26 EVGENIY, я настільки вам вдячна, ви не уявляєте!!! Тепр треба це дове сти казначею.

EVGENIY:
15:26 саме в цьому і суть маніпуляцій з 5111 щоб не впливати на 5512

ЛЕСЯ:
15:26 доброго дня ! в бюджетній установі передали від вищестоящої установи безкоштовно матеріали, на облік поставили. При закритті рахунків 5511 в головній не йде на суму передачі в 2 дс профіцит/дефіцит . Чи можливо таке?

Юлія:
15:27 EVGENIY, я це розумію, а вони ні....

EVGENIY:
15:27 Юлія, це взагалі не справа казначея , він вам не може указувати як вам вести бухоблік і які проводки робити

Юлія:
15:29 EVGENIY, згодна з вами, Але мені кажуть, не згодні, поясніть, якими проводками керуєтесь. А в Тип.коресп. зразки проводок лише загальні, тобто немає мого прикладу.

EVGENIY:
15:30 ЛЕСЯ, а чули про рахунки 6611 і 2711 ? треба було по ним проводити

EVGENIY:
15:31 ЛЕСЯ, 2дс це доходи і витрати а не матеріали

Світлана:
15:59 Добрий день. Підкажить будь ласка, хто як зрозумів по-новому платежі до бюджета в призначені платежа після коду 101 ставити "пробел"чи ";"

Валентина:
16:01 пробіл

Валентина:
16:02 я вже відправляла

Світлана:
16:05 Валентина, З якоъ областІ ? У Нас Дніпроп обл не каже як треба, але вже присилайте по- новому

Марина:
16:07 Світлана, теж Дніпр. обл. сказали шліть по старому))))))

Марина:
16:08 EVGENIY, відучити ще б казначеєв від їх увязки))))

ФСН:
16:10 Світлана, я Сумська. Відправіляла сьогодні ПДВ. без зірочки 101 пробіл код програми кома цифри КЕКВ (0000) кома Призначення старе, АЛЕ в кінці без ;;;

ФСН:
16:10 Поки що не вертали, стоїть в черзі.

оксана_бух:
16:31 Підкажіть, будь ласка, передано матеріали рах 1812 від розпорядника вищого рівня, по натуралці не проводила бо ці матеріали вони купляли за кошти обласного бюджету в минулих роках, а нам зараз просто передали з балансу на баланс. ЯІкі будуть проводки і чи будуть ці матеріали десь в 2дс?

Лілія:
16:34 оксана_бух, внутрівідомча (по акту прийому-передачі) , у вас буде Кт 6611

Лілія:
16:35 і потім щокварталу мусите їм звітувати про списання тих матеріалів , бо у них теж у їхній звітності буде

EVGENIY:
16:37 цілий день питання про матеріали в формі 2дс я як попугай цілий день пишу що 2дс це про ДОХОДИ і ВИТРАТИ а не про матеріали, але все одно вперто шукають що робити з матеріалами в 2дс

оксана_бух:
16:38 EVGENIY, Лілія, дякую!

Лілія:
16:44 EVGENIY, бо плутанина в нормативці. От до прикладу рядок 2520 форми 2-дс називається "Видатки". Але вказувати там треба не касові видатки, а фактичні витрати

Лілія:
16:44 вірніше нараховані витрати

Лілія:
16:45 У казни свої вимоги і забаганки, Мінфін пояснює по-своєму. І будь мудрий

EVGENIY:
16:46 Лілія, так про цей рядок ніхто і не питає, всі питають про матеріали і шукають якісь ув'язки хоча весь облік це і є одна велика ув'язка і якщо ви робите всі проводки правильно все і так ув'яжиться

Лілія:
16:47 EVGENIY, то я так для прикладу плутатини

Наталія:
16:50 Хто знає коли запрацює кабінет респондента ДССУ ? https://statzvit.ukrstat.gov.ua/

EVGENIY:
16:53 Наталія, ну ось зліва новина про тестування, мабуть же щось там переносять , шаманять

Наталія:
16:53 Добре що дату подачі звіту не перенесли. І вже на електронку нагадування прислали про квартальні звіти

NeProzorro:
16:54 Шановні респонденти, у звязку з тимчасовими труднощами просимо всю статистичну звітність подавати на паперових носіях :)))))))

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”