Архів чату за 13.07.2023 чт (109)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юлія 08:24
Доброго дня! Підкажіть будь ласка працівнику виписували електронні лікарняні, а потім виписали паперовий, чи вони дійсні для оплати у ПФ. у електронному кабінеті не паперових не видно, тільки електронні.

Надія 08:26
Доброго дня. Так дійсні, а чому вони виписали паперовий? Номер випадка той самий чи він первинний?

Юлія 08:32
Надія, ну як говорить працівниця лікар забув виписати електронний, паперовий л/к є продовженням електронного

Юлія 08:35
Надія, працівниця буде оформляти інвалідність і от 2,5 місяці були електронні а тепер паперові будуть

Надія 08:43
Юлія, молодці, як і скрізь. Я кожен лікарняний контролюю і задовбую всіх, щоб такого випадку не було. Значить він продовжений електронного, таке можливо, але тепер до повного одужання або встановлення інвалідності повиеке бути тільки паперовий. В мене в минулому році був такий випадок

Надія 08:44
Юлія, на рахунок функціоналу в ПФУ нічого сказати не можу, чи дасть програма нарахувати продовження, але спробуйте, може вдастся.

Юлія 08:44
Надія, Як ви оплачували паперовий?

Надія 08:46
Юлія, тоді ще був ФСС, то проблем не виникло. На самому паперовому написали, що він продовжений, вписали № попереднього ЕЛН, та на самому бланку написали, що в звязку з технічною несправністю виписаний паперовий. Це був якраз період коли почалася війна, кінець лютого початок березня 2022

Юлія 08:48
Надія, дякую вам

Надія 08:48
немає за що)

Бухгалтер 09:08
Доброго дня) Підкажіть будь ласка, може хтось стикався з ситуацією, в мене працівнику відкрив лікарняний, період розрахунку 01.07.22-30.06.23, з грудня по січень працівник був на лікарняному, в грудні працівнику нарахована разова премія. Питання, чи враховується ця премія до розрахунку, якщо в грудні не було жодного відпрацьованого дня

Марина 09:11
Всім привіт)

Марина 09:12
Юлія, ми нещодавно оплачували паперовий. Коли робили заявку треба кольорову сканкопію лікарняного прікрипити.

Бухгалтер 09:25
Допоможіть будь ласска, питання 09:08. Може якусь нормативку, за любу інформацію буду вдячна

Юлічка, 09:31
Добрий ранок. СДО знову не працює???

Людмила 09:32
Бухгалтер у мене була подібна ситуація тільки матер.допо. а робочих днів не було то я не брала і була перевірка то все вірно

Ірина 09:32
Бухгалтер, я б врахувала обов'язково. Бо увесь період розрахунку потрібно ділити на кал.дні за мінусом лікарняних, а не кожен місяць брати до уваги

Людмила 09:33
Чи можливозараз придбати меблі (столи, шафи для паперу)?

Ірина 09:38
Добрий ранок! У когось працює СДО чи знову повтор учорашнього дня?

Юлічка, 09:38
Вінниця, ще не змогла підключитися😞

Олена 09:39
Бухгалтер, якщо які-небудь виплати, у тому числі за відпрацьований період, нараховано в місяці, коли працівник не працював жодного дня з поважної причини, то такі виплати не братимуть участі в розрахунку, оскільки цей місяць виключається з розрахункового періоду.

Бухгалтер 09:41
Олена, я тільки що також знайшла інформацію, що ви написали, але мені потрібно офіційне джерело

Бухгалтер 09:44
Олена, вже знайшла, щиро дякую)

Тетяна 09:48
СДО не працює і на Закарпатті.

Наталя 09:54
У мене теж СДО не працює, Київ

Марина 09:55
а у нас і сьогодні працює)

Зоя 10:01
Добрий ранок , дайте будьласка посилання щоб скачати програму мережу (для набора платіжних інструкцій, кошторисів) повністю нову з усіма оновленнями

Олена 10:02
Рівне - СДО працює

Наташа 10:03
Дніпро - СДО працює. Але вже годину документи мають статус Відправлений в казначейство. Казна їх не бачить

Марина 10:05
Зоя, Візьміть у Євгена безкоштовно частину програми фіт-бюджет для роботи з казною. Ні проблем з оновленням, всі зміни оновлюються.

EVGENIY 10:10
Зоя, не має на даний час файлу установки з усіма оновленнями, є файл установки на який треба ще оновлення поставити. Вам дали гарну пораду користуватися ФІТ Бюджет там те саме що в мережі безкоштовно

Марина 10:23
EVGENIY, і без головоломок))))

ФСН 10:31
Доброго ранку!

Тетяна 10:33
Жах, що відбувається після 15 спроби і перезавантаження комп"ютера підключила до Cisco ключ бухгалтера, тепер ключ керівника....

Лола 10:35
Доброго дня!Як відобразити суспільно корисні роботи на заробітну плату - проводками.

коледж 10:37
Тетяна, теж саме

Тетяна 10:39
Виходить, цілий день гратися з казначейством...нема слів

Іннуся 10:40
Добрий день. Підкажіть, хто вже сплачував податки. звідки брати дані для полів в СДО "Адм-тер.зона" і "податкова довідкова інформація"?

Ірина 10:41
Лола, так само як звичайну ЗП.Лише прихід коштів 3 МО по Кт 7511

Лола 10:42
Ірина, дякую!

Марія 10:42
Хто може скинути призначення платежу податків з лікарняного з ПФУ?

Марія 10:45
хто може скинути призначення платежу податку на лікарняне з ПФУ?

Лілія 10:47
Марія, так як було тільки без крапок з комами, без зірочок та без вашого коду ЄДРПОУ

EVGENIY 10:47
ось для користувачів фіта зробив інструкцію буде корисна і всім іншим https://fit.com.ua/news/prikladi-zapovn ... i-podatkiv

Христина 10:49
Якщо не зробити надходження в натуральній формі по ЛЕД-лампах обміняних то дуже порушення?

Марина 10:49
EVGENIY, Ух ти, клас. Дякую!)

Христина 10:50
Завгосп свариться і каже що йому то сто років не треба акти складати якісь і взагалі влітку шукати собі роботи

Марія 10:51
Лілія, 101 Податок з доходiв фiзичних осiб iз допом. з тимч. непрацездатностi за червень-липень 2023 р.

Марина 10:54
Христина, завгоспи це взагалі окрема історія... Я свому відповіла, що нажаль мінфін його думка не цікавить...

Ир 10:55
Тетяна, аналогічна ситуація.

Марія 10:57
чи працює СДО?

Марія 10:58
Одеська.не працює

Людмила 10:59
СДО не працює

Іннуся 11:05
EVGENIY, дуже дякую за приклади. Виходить, що адм-тер.зона - це КОАТУУ ?

Тетяна 11:06
Тетяна:Треба почистити кеш .щоб зайти в Cisco

EVGENIY 11:06
Іннуся, да це КОАТУУ

Тетяна 11:07
Після очистки перезавантажити комп'ютер.

111 11:08
Всім Доброго дня.

Олена 11:09
Тетяна, а в нас СДО хоч і працює, але! документи висять у статусі "Відпрвлений в Казначейсво"..."без руху"

111 11:10
Підкажіть, будь ласка. Зміни "Призначення платежу" із 01.07. стосуються тільки сплати податків. КЕКВ 2210, 2240, 2273... це не стосується?

Іннуся 11:11
EVGENIY, дякую

Людмила 11:11
111, ні

Людмила 11:11
111, тільки для податків

Тетяна 11:12
Олена;якщо аванс то налоги пройдуть сьогодні до кінця дня

111 11:12
Людмила, Дякую.

Тетяна 11:25
Тетяна, дякую!!! Ви мене врятували. Після очистики КЕШ все працює.

ЛЮДА 11:26
EVGENIY, Доброго дня, скиньте будь ласка посилання , як правильно відобразити проведення коригування зарплати після відкриття лікарняного

EVGENIY 11:28
ЛЮДА, спробуйте пошук по сайту

EVGENIY 11:29
в мене не має ніяких посилань я просто пошуком на сайті користуюсь :)

EVGENIY 11:29
І завжди можна запитати на форумі до речі, ми з нього прибрали рекламу і він у відкритому доступі завжди був і є

Наталія 11:29
СДО нормально працює? всі документи в статусі відправлно...

Олеена 11:34
Наталія, у мене статус "Відправлено..." висів десь 10-15хв, далі все ОК

Тетяна 11:50
Тетяна:Нема за що.

Елена ТЦ 11:58
У мене юр.зоб. зі статусом "Відправлений в Казначейство" висіли 1,5 години, тепер те саме з фін.зобов.

111 11:59
Підкажіть, будь ласка. Хто несе відповідальність за правильність видачі і списання продуктів харчування, завгосп - чи бухгалтер. Дайте посилання, де про це почитати. Дякую.

ФСН 12:09
EVGENIY, ДЯКУЮ за приклади ПД 👍

Марина 12:13
111, дивлячись чия помилка. Бухгалтерія не створює господарські операції а відображає іх в бух обліку ена підставі первинних документів які НАДХОДЯТЬ у бухгалтерію. Якщо неправильно складено акт чи відомість чи розрахунок то звісно завгосп, або МВО. Якщо ви помилились в опрацюванні документа чим наприклад змінили залишки то звісно ви.

Марина 12:14
Кожний несе відповідальність в межах своєї компетенції.

111 12:18
Марина, а якщо завгосп не дотримується норм видачі продуктів харчування на одну дитину?

111 12:19
На неодноразові зауваження - не реагує.

Марина 12:25
111, а що в його посадовій написано? це його обов'язок видавати продукти? то звісно він повинен нести відповідальність за все що стосується правильності видачі продуктів.

Марина 12:26
Бухгалтерія контролює та перевіряє.

Бух ЗДО 12:42
111, а де ваш комірник ? Мед сестра чи дієт-сестра? Ше-кухар?

Бух ЗДО 12:43
Що спільного має бухгалтерія до меню, рецептів страв і норм продуктів?

Бух ЗДО 12:47
Марина, бухгалтерія якби стала за всіма все пеервіряти, перераховувати то ніколи б свою роботу не встигала робити. Є МВО, є працівники на посадах і нехай норми самі дотримуються

Люсія 12:53
Добрий день! Підкажіть будь ласка як підтянути на сайт ПФУ вагітність та пологи відкрито 06.07,2023

Марина 12:53
Бух ЗДО, Повністю з вами згодна, але може у людей немає такого штату... тому і писала про посадову завгоспа. Але якщо є стільки всих як ви написали то і комірник тут ні до чого. Він же видає продукти згідно якось документу яке порахувало виробництво. То якщо по ланцюжку то норми повинні знати на виробництві і брати зі складу стільки скільки треба,

Марина 12:54
дотримуючись всіх вимог.

Марина 12:55
Люсія, так лікарняні сворює і підтягує лікарня. ви можете тільки його побачити)

Зоя 14:36
Добре, а як взяти фіт-бюджет безкоштовний ? Мені для платіжних інструкцій і кошторисів

Юлія 14:40
Доброго дня! можливо хтось з читачів є юристом, або податківцем. Підкажіть будь-ласка, чи має право керівник бюджетної установи та головний бухгалтер бути ФОП 3 групи? Не держслужба, не ОМС. У нас комунальне підприємство.

EVGENIY 14:41
Зоя, ось посилання реєструйтеся https://bit.ly/3pPYQgo , заповнюйте з початку довідники, там до речі є і відео з чого починати, 15 хвилин і будете все набирати

EVGENIY 14:43
Зоя, ось тут відеоуроки https://fit.com.ua/videoguide/

123 14:44
дні відпустки без збереження по п.4 (ті що 90 днів) виключаються з розрахунку відпускних чи ні?

Наталія 14:45
EVGENIY, підкажіть чи набрав чинності новий авансовий звіт

EVGENIY 14:45
Наталія, ні

Наталія 14:45
Дякую

EVGENIY 14:45
123, будь які дні без збереження виключаються

123 14:48
EVGENIY, дякую

керр 14:56
Наталія, новий авансовий сьогодні має статус опублікований - Офіційний вісник України, 13.07.2023, № 61

EVGENIY 14:58
😕

Іннуся 15:44
керр, на "рада.гов.юа" ще немає змін до наказу 841

EVGENIY 15:46
Іннуся, рада гов юа тут до чого? Нормативні акти вступають в дію після публікації в офіційних виданнях, рада гов юа таким не є, і зачастую набагто запізнюється

EVGENIY 15:48
в офіційних ДРУКОВАНИХ виданнях і ніяк не на сайтах

Марина 15:56
Підкажіть будь ласка в звіті по ЄСВ з яким кодом ставити мобілізованого у якого не зберігається заробітна плата?

Лола 16:08
Марина, в додатку Д1 ставите під категорією 1(на загальних підставах).

Лола 16:10
Марина, ставите кількість днів(31),,загальна сума по нулях.

Марина 16:11
Лола, дякую)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”