Архів чату за 14.07.2023 пт (55)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:45
Всім привіт)

Оксана 08:21
ОМС пішла у декретну відпустку на 3 роки. Як правильно оформити працівника на виконання обов'язків цього працівника?

Марина 09:05
Підкажіть будь ласка, чи може виконавчий комітет передати безоплатно ОЗ КНП заклад охорони здоров'я нашої ж ради? І які проведення? Мабуть як вибуття.

EVGENIY 09:11
Марина, да це вибуття

Марина 09:18
EVGENIY, Дякую)

цнсп 09:30
Добрий ранок. Може хтось поділитись відомістю з надходження продуктів харчування у ексель

Галя 09:32
Доброго дня, працівник хоче,щоб бухгалтер відшкодувала по чеку ним куплений бензин на його власну машину , бо він не хоче їхати маршруткою

EVGENIY 09:38
Галя, круто , так може хай на гелікоптері літає а ви йому оплатите?

EVGENIY 09:39
Галя, він куди не хоче їхати на роботу? Чи у відрядження?

Галя 09:43
У відрядження, справа в тому, що колись так було, що йому відшкодовували по авансовому звіті, але чи це правильно, він апелює,щоб з ним уклали типу договір про оренду його авто,але ж він фіз.ос.,а це вже договір послуги і відповідно має бути ліцензія,а ще й казна що скаже..я так міркую

Галя 09:44
Плюс списання того бензину...

EVGENIY 09:45
Галя, якщо у відрядження то ці всі нюанси повинні бути в наказі на відрядження і кошторис до нього

EVGENIY 09:45
Галя, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... nomu-avto/

Галя 09:51
EVGENIY, то це потрібно буде йти до нотаріуса у будь якому разі, тоді витрати нотаріуса..

Наталя т-ц 10:28
Всім доброго дня1

Наталя т-ц 10:28
EVGENIY, не підкажете, новий класифікатор медичних виробів в єкселі буде на вашому сайті???

Галина 11:23
Доброго дня .EVGENIY підкажіть будь ласка,якщо звільнили з роботи 31.05,а в червні виплатили розрахункові ,як показати в додатку 1

Наталія 11:30
Доброго дня, скажіть будь ласка чи друкуєте ви всі звіти (фінансової та бюджетної звітності по казні), чи тільки в електронному вигляді у вас?

Марина 11:31
Наталія, Теж цікавить це питання.

Марина 11:32
Стільки паперу та краски...

ВІК 11:40
Наталія, ми друкуємо, ще й один екземпляр в управління носимо...

віка 11:41
ВІК, ми так само

Оксана Т 11:43
Доброго дня! Підскажіть будь ласка якщо завгоспу я допомогу на оздоровлення вже виплатила чи можу я виплатити ще й соц-побутову матеріалку?

Марина 11:47
ВІК, куда????

Оксана Т 12:00
Дякую вже знайшла відповідь.

Оксана Т 12:07
Можна ще питання. В розрахунок соц-побут допомоги вислуга років та надбавка за високі досягнення (не держслужбовець) повинна бути включена?

Галина 12:11
Оксана Т, прочитайте в нормативних документах згідно яких даєте матеріалку. По закладах культури - не більше 100 посадового окладу

ВІК 12:19
Марина, так-так. Управління так хоче

Marina 12:21
Доброго дня. Підкажіть, якщо вкрадений ОЗ має залишкову вартість яка дорівнює 0, як його обліковувати на за балансі?

Оксана Т 12:26
Галина в нормативці написано "у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника". А програма в розрахунок бере тільки премію та оклад

Валентина 12:33
Наталія:Друкуємо,адже їх здавати в архів

Галина 12:39
Оксана Т, то зверніться за допомогою до того, хто обслуговує вашу програму. Може там треба якісь корективи внести

Оксана Т 12:43
Галина, я то звернусь просто хотіла впевнитися, чи точно вислуга та надбавка за високі досягнення включаються до розрахунку соц-побут допомоги

Наталія 13:00
Валентина, Дякую!

Наталія 13:04
Валентина, ще одне питання чи друкуєте ви повідомлення про те що прийнятта кожна форма?

Валентина 13:22
Наталія:НІ...там же підпис є,що прийнято

Ірина 13:32
Всім добра,чи комусь вдалось здати звіти в статистику?

ВІК 14:11
Ірина, я другий день не можу зайти на сайт

Олена 14:16
Добрий день!Підкажіть,чи показувати людей,направлених центром зайнятості, які залучені до суспільно корисних робіт в звіті ЄСВ в обліковій та середньообліковій кількості штатних працівників?

Юрій 14:18
Доброго дня, таке питання, в поле ADMZNE (Адміністративно-територіальна зона) DBF файлу платіжної інструкції при сплаті податків зазначається код КОАТУ установи, яка платить, чи код КОАТУ територіальної громади, куди платиться податок?

Олена 14:21
Юрій, ми пишемо назву громади

Лариса 14:59
Доброго дня.Галино щодо звільнення 31.05. В додатку 1 ви їх не показуєте так як на ці розрахункові не нараховуєте 22%.

Лариса 15:00
А скажіть будь ласка зтось заходить на плортал ПФ.Я не можу

ВІК 15:03
Лариса, я зранку заходила

Катерина 15:03
Підкажіть, будь ласка, коли стало 900,00 грн. за проживання у відрядженні в межах України?

ФСН 15:07
Катерина, здається, одночасно з підняттям добових.

EVGENIY 16:13
Катерина, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... bovtsiv-a/ ось з усіма змінами нічого не підіймали

EVGENIY 16:13
а сорін за проживання підняли давно , думав що добові 900

EVGENIY 16:16
Підняли ось цією постановою Постанова від 23.12.2021 № 1355 Офіційне опублікування: Урядовий кур'єр, 2021, 12, 24.12.2021

EVGENIY 16:17
Юрій, спробуйте його не заповнюати на скільки я зрозумів воно не обов'язкове якщо ви не платите на єдиний рахунок для сплати податків

EVGENIY 16:18
Галина, ви в травні повинні були все нарахувати тому все показується травнем, в звіті показують НАРАХУВАННЯ а не виплату

EVGENIY 16:19
Наталя т-ц, зараз пошукаю

EVGENIY 16:20
Наталя т-ц, а який це новий зараз дивлюсь здається 024-2019 ще чинний

EVGENIY 16:33
знайшов 024-2023 пробую з ним щось зробити, скрізь він у ПДФ

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”