Архів чату за 17.07.2023 пн (65)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:07
Всім привіт)

Оксана 08:33
Доброго ранку! Чи приймає ПФУ повідомлення про виплату лікарняних через портал (звернення).

ФСН 08:43
Оксана, так.

ФСН 08:43
Доброго ранку! Тихого дня!

Оксанка 08:46
Доброго ранку, а яка сканкопія повинна бути підкріплена до відновлення касових видатків?

Марина 09:05
Оксанка, ми нічого не кріпимо.

EVGENIY 09:14
Доброго ранку, всім гарного дня

Ірина 09:29
Доброго ранку,EVGENIY, чи потрібно вказувати основного працівника з яким додатково ще укладено договір ЦПХ на 3 місяці в Д5 та Д4 як початок і закінчення роботи?

Олена 09:36
Добрий день!Підкажіть,чи показувати людей,направлених центром зайнятості, які залучені до суспільно корисних робіт в звіті ЄСВ в обліковій та середньообліковій кількості штатних працівників?

Галина 09:45
Доброго ранку,підскажіть будь ласка як правильно оприходувати на який субрахунок (огородження для смиття)Благодійка?

Валентина 09:50
Доброго ранку. Така ситуація: співробітниками установи 5 років тому був створений сайт установи.Вищестояща просить оприбуткувати даний сайт. Як це правельно зробити? Євгене, хочу почути Вашу думку.

Анатолій. 09:54
Всім Доброго ранку.

Анатолій. 09:58
Підкажіть, будь ласка. Мобілізованому пед. працівникові із 19.07.22р припинили виплату з/п. Далі, розібравшись, відновили виплати у 2023 році, і у ІІ кварталі виплатили компенсацію за липень-грудень. Чи маю це якось відобразити у звіті до ПФУ? ДЯКУЮ.

Анатолій. 09:59
Мав на увазі звіт з ЄСВ.

школа 10:21
Добрий день. Анатолій, показувала однією сумою (в моєму випадку в листопаді 2022) з категорією 47.

Анатолій. 10:23
школа, ДЯКУЮ.

EVGENIY 10:25
Валентина, ось як облікуовують сайти https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/201 ... 34491.html, вам можна або як дарунок хай подарять ваші співробітники, або як лишки при інвентаризації оприбуткувати

EVGENIY 10:25
Ірина, я цього не знаю, ЦПХ це зло )))

Валентина 10:30
Євгене, дякую.

Юлічка 10:34
Друзі, добрий день) підкажіть чи обов'язково в пенсійний завантажувати скан згоди на обробку персональних даних? Не кидайте тапками) Бо відправила б з, а тепер взяли сумніви чи приймуть...😔.

НАТАЛІ-Я 10:34
Підкажіть входе до розрахунку лікарняних сума мат. допомоги на соц. побут?

Ірина 10:34
EVGENIY, звісно не дуже інформативно,але дуже дякую за відповідь та за веселий настрій, сміємося всі))))

EVGENIY 10:40
НАТАЛІ-Я, да, входе все на що нараховано ЄСВ

EVGENIY 10:40
Ірина, 😏

Ірина 10:40
Колеги,може когось були подібні ситуаціїї, буду вдячна за відповідь! чи потрібно вказувати основного працівника з яким додатково ще укладено договір ЦПХ на 3 місяці в Д5 та Д4 як початок і закінчення роботи?

Віта 11:17
Будь ласка колеги, поділіться бланком нового авансового звіту в екселі

EVGENIY 11:17
Віта, от не повірити всі бланки у нас в бланках, зараз він третій зверху https://buhgalter.com.ua/blanks/

EVGENIY 11:19
тепер перший в списку дланків

Віта 11:20
EVGENIY:, дякую

Вікторія 11:46
ДОБРОГО ДНЯ,ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА,СКІЛЬКИ ПОВИННО БУТИ СИМВОЛІВ В ІНВЕНТАРНОМУ НОМЕРІ?

EVGENIY 11:52
Вікторія, у вас капс лок нажат

EVGENIY 11:52
Вікторія, Перші чотири знаки інвентарного (номенклатурного) номера означають номер субрахунку, п'ятий - підгрупу, всі інші знаки - порядковий номер предмета у підгрупі. Для тих груп основних засобів, для яких не виділені підгрупи, п'ятий знак може позначатись нулем.

EVGENIY 11:53
це я скопіював звідси https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-zasobiv/

Марина 12:30
Скажіть будь ласка, видача мат.резерву це 8511 чи все ж таки 8013?

ЛІЦЕЙ 12:30
Компенсацію за невикористану відпустку при звільненні, ми-ж не виділяємо за кодом 10. Всю суму прописуємо разом із зарплатою, я вірно мислю?

123 12:41
ЛІЦЕЙ, так

Марина 14:06
Повідомлення 12:30.. ні в кого немає матеріального резерву?

Олена 14:08
Юлічка, не потрібно.

Олена 14:09
Юлічка, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... skanuyete/

EVGENIY 14:13
Марина, скоріш за все 8511

Ліля 14:14
Доброго дня ніхто не чув коли заробить сайт статистики?

Олена 14:31
Добрий день!Чи потрібно працівницю ОМС у відпустці по догляду до 3 років показувати у Додатку 6 об'єднаної звітності?

НАТАЛІ-Я 14:37
Заяву-розрахунок електроного лікарняного подаємо до ПФ тоді коли статус лікарняного "Готовий до сплати"?

Марина 14:40
так

Марина 14:40
EVGENIY, дякую

керр 14:41
Олена, взагалі перебуваючи у відпустці вона не втратила статус посадовця ОМС, період зараховується до спецстажу

Олена 14:50
керр, дякую

EVGENIY 15:02
Ірина, знайшов вам по ЦПХ https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... ituatsiyi/

Н.А. 15:15
Ліля, в Полт.обл. повідомили на сайті, що запрацювали...

Ліля 15:34
Н.А., Дякую

Марина 15:39
EVGENIY, маємо намір списати респіратори з мат.резерву, так я к вийшов строк зберігання. Хвилює питання їх утилізації... викинути чи здавати кудись?

Н.А. 15:47
Ліля, уточнила в статистиці сайт закритий, сказали щоб не переживали за звіти, коли буде працювати, тоді і здавати. Паперовий не проходить, тільки електронний варіант. Будемо чекати повідомлень.

EVGENIY 15:49
Н.А., сайт статистики вже працює

EVGENIY 15:50
Марина, я з таким не стикався

Н.А. 15:57
EVGENIY, треба уточняти у своєму регіоні, я перезвонила в наше статуправління, закритий, а на сайті написано, що запрацювали....

EVGENIY 15:58
Н.А., 👍

Маринчик 16:24
Підскажіть, чи можно виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення вихователю суміснику (ВПО)?

керр 16:33
Маринчик, освітянам за ЗУ "Про освіту" дають тільки за основним місцем роботи, а от та, що по ЄТС - посадовий оклад можлива, за наявності коштів, і не обов'язково під відпустку

Маринчик 16:53
керр, Вихователь з окупованої території. Ось в чому питання?

керр 16:54
Маринчик, виключень не передбачено, сумісник

Світлана 16:58
Маринчик, у нас теж така ситуація. Як раз думали про цю допомогу. Але в ст. 57 Закона про освіту не має слів "по основному місцю".

Світлана 16:59
Думка про "основне місце" викладена в листі МОН та Профспілок.

Світлана 17:04
Ми будемо звертатись з запитом в МОН. У людини фактично основного місця роботи не має, простій. Людина у цьому випадку втрачає гарантію держави на цю допомогу.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”