Архів чату за 20.07.2023 чт (57)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:12
Всім привіт)

Світлана 08:35
Доброго ранку. Допоможіть будь ласка: як можно в омс списати старі нагрудні знаки? Купували 20 років тому, частка залишилась. за цей час вже змінився герб міста і старі нагрудні знаки не на часі. Чи не будеце порушенням?

Н.А. 08:57
Світлана, вкажіть причину списання, не актуальні із зміню вказаною вами вище, вони ж не дорогі напевне, а якщо ваша установа нищого рівня, то наказ на дозвіл головного розпорядника.

Вікторія 09:01
Доброго ранку. Працівник був у відпустці без збереження заробітної плати 3 місяці та звільняється.Робити розрахунок як завжди?

Ірина 09:02
Доброго дня!Допоможіть ! Установі випадково перерахували два раз кошти за послуги. тепер необхідно перерахуватикошти надлишок коштів. Як правильно заповнити призначення платежу в платіжній інструкції? По новму без ком з кропкою?

EVGENIY 09:26
Доброго ранку, всім гарного дня

EVGENIY 09:26
Ірина, нове призначення лише для ПОДАКТІВ

Ірина 09:38
Дякую за допомогу

Л.В. 09:54
Доброго дня всім ! Хто вже благополучно здав об'єднаний звіт в податкову ? У мене якась халепа з кодом КАТОТТГ- вписала такий, як за І квартал- пише- помилковий, звіт не прийнято. Скопіювала, знайшла в довіднику цих кодів щось вже трохи інше- знову пише- не відповідає... Що воно хоче ?!

Ольга 09:59
Добрий ранок. А вже штрафи будуть за подання звітності в несрок ЄСВ?

Ганна 10:07
Доброго ранку. підкажіть є декрктчитця перед лікарняним хоче всю відпустку забрати, що пишемо у наказі, точніше відповідно до чого забирає всю відпустку?

Тетяна 10:07
Доброго дня! Якщо працівник під час відпустки йде на лікарняний, наказом відпустка переноситься далі після закінчення лікарняного, чи перераховувати по новому відпускні?адже відпустка продовжується

Ліна 10:09
Тетяна, Якщо під час щорічної відпустки працівник захворів і в нього є листок непрацездатності, то невикористані дні такої відпустки повинні бути йому надані або шляхом продовження відпустки, або перенесення залишку відпустки на інший період, але тільки в межах 12 місяців після закінчення робочого року, за який надана відпустка

Любов 10:14
Тетяна, перераховуйте , якщо у перенесеній відпустці новий розрахунковий період

Любов 10:15
Ольга, а хіба за ІІ квартал ми не по старій формі звітуємо? Який несрок?

ніка 10:26
доброго ранку підскажіть будь ласка чи приймається заяви-розрахунки в ПФУ сьгодні щось пише невірний формат

Тетяна 10:26
Дякую!

Настасія: 11:20
Доброго дня. Підскажіть будь ласка розрахунковий період для лікарняного червень 2022 року- травень 2023, в червні зробили перерахунок за травень, в розрахунковий період травень не входить.

Наталя К 11:21
Доброго дня, підскажіть будь ласка, чи потрібно подавати до ПФУ повідомлення про виплату коштів по л/листам (как раніше до ФССУ)?

Настасія: 11:23
так потрібно

Тетяна 11:25
Настасія:, а з'явилась на порталі ПФУ така функція, бо пенсійний в паперовому вигляді не хоче приймати?

Наталя К 11:25
Дакую Настасія, дякую Тетяна.

Настасія: 11:26
я відправляючерез звернення

Тетяна 11:41
Настасія:, який Ви ставите тип звернення?

Леся 11:56
Тетяна:заява-клопотання

Тетяна 11:58
Дякую!

Іванна 12:11
Добрий день! Ми сільська рада, купили гербіцид, куди його облікувати?

EVGENIY 12:15
Іванна, На субрахунках 1517 (1527) "Сировина і матеріали" ведеться облік сировини та основних і допоміжних матеріалів, які входять до складу продукції, що виготовляється, або є необхідними компонентами при її виготовленні; матеріалів сільськогосподарського призначення, зокрема мінеральних добрив, отрутохімікатів для боротьби зі шкідниками й хвороба

Іванна 12:33
EVGENIY, а якщо ми закупили, щоб покропити траву на асфальті? Теж можна?

НАТАЛІ-Я 13:12
EVGENIY, Підкажіть. Лікарняний готовий до сплати і там вже стоїть сума за даними СПОВ. Це сума загальна за лікарняний? Вона буде збігатися з тією що нарахували ми?

ФСН 13:21
НАТАЛІ-Я, Так, сума загальна, може не збігатися.

НАТАЛІ-Я 13:22
а я зрозуміла . воно бере те що показано у звітах. пішла розбіжность бо за 2 квартал я ще не подавала

НАТАЛІ-Я 13:25
ФСН, скан копію додавати обовязково?

Марина 13:33
НАТАЛІ-Я, скан копію чого?

ФСН 13:34
НАТАЛІ-Я, якщо паперовий ЛН, тоді так. Якщо ЕЛ - то ні, просто вибір у причинах розбіжностей - не всі місяці...

НАТАЛІ-Я 13:37
ФСН, лікарняний електроний і наче все заповнила і причину указала, а все одно коли продовжую роботу пише мені виправте помили. Де? Які? Як їх знайти?

EVGENIY 13:45
Іванна, що можна?

ФСН 13:48
НАТАЛІ-Я, підніміться на самий початок, може де поле не заповнене?

НАТАЛІ-Я 13:53
ФСН, Дякую вже вийшло. заявку відправила. Які далі мої дії? тут на сайті щось відстежувати? Чи просто чекати коли сяде від ПФУ фінансування?

ФСН 14:03
НАТАЛІ-Я, стежити. буде зміна статусу. Спочатку - прийнято/ не прийнято. - відправлено на оплату (ПФУ набрало ПД) - отримано в банку (кошти у вас на рахунку) - оплачено (після проведення повідомлення про виплату).

Тетяна 14:03
Доброго дня, допоможіть будь ласка, хто підписує Медок казначейськими токенами, як їх правильно встановити, начебто роблю все правильно , але з ДПС приходить повідомлення неприйняте.

Наталія 14:08
Тетяна, а ви в ДПС подавали повідомлення проці токени?

Тетяна 14:09
Так , але приходить 1 кв неприйнято

НАТАЛІ-Я 14:10
ФСН, Велике дякую!!!

Іванна 14:29
EVGENIY, ну ми ж сільська рада, не виробництво...А можливо, на 1513 ???

EVGENIY 14:34
Іванна, а чим вас не влаштовує 1517 ньому чітко саме про це написано, яка різниця виробництво чи не виробництво, СИРОВИНА і МАТЕРІАЛИ

EVGENIY 14:35
Іванна, якщо щось смущає тоді вже 1518 краще

Юля 15:01
доброго дня , працівниця відпрацювала 9 місяців ,звільняється .при розрахунку брати 5,6*9=50, чи 56/12*9=41,9 ?

Ліля 15:31
Доброго дня скахіть будь-ласка в когось заробив кабінет статистики чи можна відправити в медку?

ЛюдКа 15:41
Всім привіт!!!Всіх бухгалтерів з професійним святом!!!!! Пізно але коли змогла. Всім бажаю перемоги, щоб дебет з кредитом зходився , щоб чифри були в тих колонках в яких їм місце, кріпких сталевих нервів, мирного неба!!!

Н.А. 15:45
ЛюдКа, пізно не буває...і вам успіхів!

Марина 15:49
ЛюдКа, навзаєм!!!)))))

EVGENIY 15:53
🎁

Іванна 16:31
EVGENIY, 😘 Дякую

Галя 16:32
Якщо робимо відновлення касових видатків (повернені кошти), то фінансові треба нанового реєструвати щоб оплатити?

Марина 16:46
Галя, так

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”