Архів чату за 25.07.2023 вт (80)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила 07:53
Доброго ранку!

Люся 08:11
Доброго ранку, підскажіть будь ласка, де можна почитати до скількох копійок чи гривнів може бути розбіжність в звіті ЄСВ. Дякую.

Галина 08:11
Добрий ранок! Підскажіть, утримувати з працівників відрахувань по виконавчим листам на період воєнного стану не потрібно ? нічого не змінилось?

Олена 08:52
Галина, з 06.05.2023р. необхідно відновити відрахування із зарплати боржників по виконавчим листам

Олена 08:52
Галина, https://minjust.gov.ua/news/ministry/zm ... nogo-stanu

Лідія 09:09
Підкажіть будь ласка, як оформити доплату уповноваженій особі зг. ЗУ "Про піблічні закупівлі" (окрема премія щомісяця чи якось по іншому)?

БОГДАНА 09:22
Всім добрий день! Авансовий звіт ще стару форму використовуємо?

ВІК 09:32
БОГДАНА, вже нову

Галина 09:56
Працівник їде у відрядження на 1 день в інше місто ,як оплатити день відїзду і приїзду

Галина 09:58
Олена, дякую!!!

Оксанка 10:00
Чи враховуються ранг та вислуга років при нарахуванні надбавок та премій?

БОГДАНА 10:03
ВІК, з якого числа?

EVGENIY 10:05
БОГДАНА, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... ogo-zvitu/

EVGENIY 10:05
Оксанка, і надбавки і премії бувають різні, по преміям читайте положення про преміювання

EVGENIY 10:07
Галина, так само як і день відрядження

БОГДАНА 10:23
EVGENIY, дякую!

Люсія 10:35
Добрий день! Підкажіть чи намає на сайті в екселі веедення журналів обліку та головної для КП

Олена 10:39
Доброго дня!Установі було відшкодовано 50% судового збору, кошти повернулись на спец.рахунок. Казна говорить, що кошти зараз на 0000 і треба перекидати на дохідний рахунок з якого було сплачено спочатку. Яка платіжка при цьому буде?

EVGENIY 10:39
Люсія, КП це не бюджетна установа, шукатйте на бухгалтер911

EVGENIY 10:40
Олена, з доходного нічого не платять, кошти повернулись на реєстраційний рахунок а коли вони з нього платилися в тому році чи в цьому?

Люсія 10:41
EVGENIY, Дякую

EVGENIY 10:42
Олена, взагалі то якщо правильно то це отриманий залишок, казна мабуть не знає що це таке або не хоче заморочуватись

ЛЮДА 10:42
Доброго дня, підскажіть, чи виключати дні неоплач лікарняного з розрахунку відпускних?

EVGENIY 10:48
ЛЮДА, я думаю що виключати, це дні в яких за співробітником не зберігався заробіток а такі дні виключаються з розрахунку

Галина 10:49
Чи є обмеження для проживання у готелях в сумі 900 грн у відрядженні для бюджетних установ

EVGENIY 10:51
Галина, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... bovtsiv-a/

НАТАЛІ-Я 10:53
EVGENIY, у електроного лікарняного з пятниці статус "редагується" Це ким? ПФУ? Чі щось недоробила я? та треба редагувати

EVGENIY 10:54
НАТАЛІ-Я, я цього не знаю 😐

НАТАЛІ-Я 10:57
Хто знає, підкажіть 10:53

Домініка 11:01
НАТАЛІ-Я, Ви не доробили заявку, не відправили до ПФУ

Галина 11:02
Дякую

НАТАЛІ-Я 11:03
Домініка, а як відправити?

НАТАЛІ-Я 11:07
там навіть немає такої активної кнопки.

Домініка 11:10
НАТАЛІ-Я,клацнути на значок "око" і відправляєте

цнсп 11:11
НАТАЛІ-Я, дозаповніть до кінця через редагування і підпишіть, воно само відправиться

Олена 11:14
EVGENIY, платилися в минулому році, а повернулись в цьому місяці

EVGENIY 11:22
Олена, це по суті отриманий залишок, але вас просять з реєстраційного кинути на дохідний щоб пройшло через дохід, так легше для казни, воно знов впаде на реєстраційний але пройде через дохід, але я вважаю це не правильно виходить двійчи дохід в минулому році і в цьому, а кошти одні й ті самі

Оксана 11:24
Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Ми бюджетна установа, нам потрібно зробити вирубку(чистку) лісосмуг. З чого почати, можливо хто робив. Або де почитати

EVGENIY 11:28
Оксана, треба наточити топори з початку, що конкретно вас цікавить , питання у вас абстрактне

Наталія 11:32
Доброго дня, допоможіть хто знає, якщо ми здаємо в експлуатація спортивний майданчик та спортивний зал, і дохід від наданої послуги за останні 12 місяців становить вже майже 1 млн., чи потрібно нам реєструвати як платники ПДВ, і сплачувати ПДВ з цих операцій?!

Оксана 11:32
Мене цікавить документальне оформлення. Можливо потрібно якісь дозволи, чи виїзд якоїсь комісії, яка підтвервить, що дерева потрібно вирубувати? Чи можемо ми розрахуватися за роботу дровами? Чи потрібно зараз передавати якусь частину в державу.

ольга 11:33
колеги,у кого є оренда майна.як виставляєте рахунки в поточному місяці(липень) за минулий(червень)*індекс інфляції за минулий(червень) чи в в поточному(липень)за поточний (липень) * на інфляцію за червень?

віка 12:00
ольга, ми робимо перший варіант. Чекаємо індекса інфляції і тоді виставляємо рахунок

ЛЮДА 12:09
EVGENIY, Дякую

ольга 12:14
віка,дякую,я також так. але мої вищестоячі кажуть,що я не вірно нараховую.треба в поточному за поточний і множити на індекс минулого.тобто в липні за липень*червень.як доказати що то не є вірно.

Л. 12:23
Доброго дня! Підскажіть, чи включаються мобілізовані працівники до середньооблікової кількості штатних працівників звіту ЄСВ?

Ольга 12:45
Л., так

Ольга 12:47
Добрий день. Чи платить хтось індексацію в 2023 році, що була станом на грудень 2022?

Ксю 12:47
Доброго дня.А у звіті із статистики місячний 1-ПВ треба у середньооблікову кількість показувати і тих хто у декреті?

Юлія 13:15
Ксю, ні, не треба

ольга 13:35
Ольга, ні.її призупинили

керр 13:45
ольга, це ж питають про проведення з врахуванням роз'яснень Мінекономіки) призупинили, але потрібно продовжувати нараховувати грудневу, бо ми так сказали)))

Яринка 14:04
Добрий день! Внутрішній сумісник з 25.07.2023.Підкажіть будьласка, як рахувати ЄСВ за липень? Із загальної суми з/п- основна+сумісництво, чи якщо сумісництво неповний місяць, то брати з 22% з нарахованої суми. І там, і там 0,5 ставки.

EVGENIY 14:12
Яринка, якщо сума зарплати по обом посадам більша 6700 то тупо 22% по кожній посаді, якщо менша то треба дотягнути до мінімального єсв по будь якій посаді

Марія 14:17
Якщо в кінці місяця було підвищено оклади і видано наказ про преміювання за місяць у розмірі окладу. То нараховувати премію у розмірі нового окладу чи пропорційно відпрацьованим дням по кожному окладу?

Яринка 14:20
EVGENIY, тобто, якщо по одній 700 грн. за 5 днів, по іншій 3350 грн. за місяць, то і там, і там 1474 нараховувати?

EVGENIY 14:29
Яринка, ні, я такого не писав

EVGENIY 14:31
Яринка, по обом у вас повинно бути 1474

EVGENIY 14:32
Яринка, там де 700 бед 700*0,22, а там де 3350 буду ще дотяжка 1474 - (700*0,22)

Яринка 14:34
EVGENIY, незалежно від того, що неповний робочий місяць за сумісництвом? Берем з/п за основним плюс за сумісництвом і з цієї суми 22%?

EVGENIY 14:35
Яринка, уявіть що сумісництва не було, ви би так само заплтили єсв 1474, то ж що вам до того сумісництва?

Яринка 14:36
EVGENIY, спасибі за допомогу.

EVGENIY 14:36
Яринка, у вас хоч так зоч так не дотягує ЄСВ до мінімального, тому вам все одно що там дотягувати треба до 1474

Елена ТЦ 14:41
В кого з терцентрів є сестра-господиня?

ніна 15:44
Елена ТЦ, а що з нею не так?

Елена ТЦ 15:49
В класифікаторі (випуск 78) назву змінили на "Працівник з господарської діяльності закладу охорони здоров’я"

Елена ТЦ 15:49
ніна, тепер не знаю що з цим робити

керр 16:03
Елена ТЦ, З 18.08.2020 р. набрала чинності Зміна № 9 до КП, з того часу мали б привести назву у своїх документах у відповідність до КП - назву посади «сестра-господиня» замінити на «працівник з господарської діяльності закладу охорони здоров’я» у відповідних відмінках...

Елена ТЦ 16:03
керр, а я тільки побачила

Елена ТЦ 16:04
керр, але ж як в терцентрі може бути посада «працівник з господарської діяльності закладу охорони здоров’я»?

Елена ТЦ 16:05
ми ж не заклад охорони здоров'z

керр 16:11
Елена ТЦ, допоки не буде наказу по установі так і буде господиня) взагалі, почитайте наказ Мінекономіки 18.08.2020 № 1574 зміна № 9, і чинну редакцію КП там професія 4131 так і залишилась, не має чого перейматись, фактично зміни тільки у довіднику 78...

Елена ТЦ 16:14
керр, так вже прочитала, алеж записи в трудовій книжці повинні співпадати з класифікатором

керр 16:19
Елена ТЦ, код КП 4131 Сестра-господиня, ще є у класифікаторі усе відповідає, там у змінах написали "Є сестра- господиня" і "має бути сестра - господиня")

EVGENIY 16:21
керр, типу пробіл перед дефісом забули поставити?

керр 16:25
EVGENIY, скоріш забули у дужках написати "брат - господар", але щоб саме нейтральна назва була відносно осіб чоловічої статі тоді має бути "Працівник з господарської діяльності закладу охорони здоров’я")

Елена ТЦ 16:29
керр, "брат - господар" - прям понравилось!

EVGENIY 16:43
тоді треба "дід - господар " і "баба - господиня" :)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”