Архів чату за 28.07.2023 пт (65)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

EVGENIY 09:06
Доброго ранку, всім гарного дня

GalinaS 09:09
Доброго, мабуть усі святкують?!!

EVGENIY 09:20
або знов світла не має

Оксанка 09:28
Дощ іде, всі сплять)

*-* 09:33
Доброго ранку. То сьогодні також СДО висить?!

Валентина 09:33
GalinaS: Святкувати будемо після перемоги!

Наталія 09:38
Чи працюэ СДО? Суми. З вчора ФЗ в статусі очікють виконання

Наталя 09:48
Доброго ранку! Вітаю Всіх зі святами! Допоможіть у вирішенні такого питання: Чи може заклад на час лікарняного завгоспа (мат.-відп. особа) лікарняний довготривалий людина оформлюється на групу взяти іншу людину та чи теба робити акт передачі? Хто буде передавати?

НАТАЛІ-Я 09:53
На спец. рахунок від ПФУ сіли кошти лікарняних. Який строк їх виплати? Можно зразу і платити?

EVGENIY 09:54
НАТАЛІ-Я, в найближчий день виплати зарплати, якщо хочете можете і одразу це не заборонено

Валентина 09:55
Наталія:Висять в статусі очікування виконння,хоча казна каже що у них все відпрацьовано

*-* 10:01
Валентина, звонила на казну - така точно ситуація

НАТАЛІ-Я 10:06
EVGENIY, Дякую!

Юлічка 10:29
Доброго дня. Помітила що зароб.прог. не донарахувала ЄСВ до мін. в липні (педагог у відпустці). У серпні донарахую. Але у 7-ОК помітила, що в попер.періодах така ж сама ситуація. Я розумію, що мій обов’язок донарахувати ЄСВ за ті періоди. Якщо самі помітили та виправили, чи будуть санкції з боку ПФУ? Був інший головбух та інший бухг. по зп.

ALLA 10:36
Доброго дня! Підскажіть, меблі 8000 грн за одиницю це КЕКВ2210 чи КЕКВ3110? (може хтось оплачував?)

EVGENIY 10:44
ALLA, це залежить яка вартісна меж а у вас в обліковій політиці, ми цього знати не можемо

Новенька 10:51
Доброго дня,можливо хтось підкаже.. Подала об"єднаний звіт,все прийнято,сьогодні відкриваю довідку ОК-5,і там де суми за 2 квартал навпроти Стаж стоїть "НІ". Чому таке може бути,якщо все вірно?

Оксана 10:56
Доброго дня. В єдаті при внесенні специфікації нажимаю зберегти документ.При повторному відкритті пише специфікація відсутня. Підскажіть,будь ласка, яка причина,чи можна заповнювати без внесення специфікації?

тома 11:00
Оксана, у рядку після занесення всіх віконець в кінці плюсік ставите?

Оксана 11:01
Плюсик ставлю перед внесенням ,він там зправа

Оксана 11:02
Плюсик,засвітилось червоним,внесла дані і зберегти.

тома 11:02
Оксана, поставте після внесення рядку.

тома 11:03
воно повинно в нижнє поле перейти

Оксана 11:03
ок.Зараз спробую.Дякую.

тома 11:03
потім зберегти

Іра 11:03
А які штрафи, санкції за не внесення даних (накладних та актв)на Є-дату ? (на прозоро дані про всі договори є)

Наталія 11:23
Новенька, добрий день. Все буде гаразд після 9 серпня, коли строк подачі звіту мине

Новенька 11:27
Наталія, дуже дякую,заспокоїли)

Марія 11:35
Добрий день, хто може підказати за оплату заробітної плати за час відрядження у вихідний день

НАТАЛІ-Я 12:11
Підкажіть де в СДО набирати платіжки лікарняних? Це звичайні платіжні інструкції? чі Платіжні доручення (не бюджетні)?

Оксана Т 12:12
Плат доручення (не бюджетні) зовн платежі в СЕП

Оксана Т 12:13
я туди імпортую, а набираю в РМ

НАТАЛІ-Я 12:31
Оксана Т, дякую

школа 12:38
Доброго дня, всім! Не приймають обєднаний звіт, помилка:"... у ЗО є два записи з повним співпадінням...". Хоча вони відрізняються, це внутрішній сумісник, у одній строчці є зарплата, ЄСВ, трудова книжка, спецстаж, а в дугій строчці зарплата, ЄСВ і неповний робочий день. Я вже й роздруковувала перевіряла, що не так? В попередньому кварталі все ок,..

Домініка 12:43
школа, суміснику зніміть галочку "трудова книжка" і дні трудових відносин не проставляєте

школа 12:49
Домініка, так і є в сумісника галочка тільки неповний робочий день, а за основним місцем роботи галочки трудова книжка, спецстаж і дні трудових відносин

школа 12:56
В цього сумісника було ще лікарняне за рах.п-ва і за рах.ПФУ, показувала трьома рядками:1-по суміснику за рахунок п-ва, 2-по основному місцю за рахунок п-ва і 3-по основному за рах. ПФУ. Може 2 і 3 рядки обєднати?

Тетяна 12:58
Доброго дня підкажіть будь ласка інструкцію як змінити тарифний розряд співробітникам (була схема до типового штатного розкладу де вказували скільки співробітників та студентів покладено на співробітника та його тарифний розряд, але в 102 інструкції тільки директор та адміністрація) а мені треба всіх. Може у когось є, допоможіть будь ласка.

Надя 13:10
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи правильно я рахую дектерні педагогу який іде з відпустки по догляду до 3-х років в декретну відпустку: 6700/30,44*126 днів =

Галина бух 13:17
Надя, я рахувала ,правда не педагогу,з окладу (посада до першого декрету) на 30,44

Олена 13:27
Добрий дня, підкажіть, будь ласка, викладач перебувала на заміні в квітні та травні 2023 р. Заміна за квітень нарахована та виплачена у травні. Як правильно показати цю заміну в 1 додатку об*єднаної звітності?

школа 13:54
Олена, в Д1 показуєте в тому місяці в якому нарахування, а от при розрахунку відпускних відносите до того місяця за який нараховано.

Олена 14:08
школа, дякую!!! але виникло питання через те, що раніше так подавали, а у працівника не вистачило доходу і в ОК-7 зараховано неповний місяць

Наталія 14:32
Доброго дня, підкажіть будь ласка, як ви відображаєте в звіті ЄСВ мобілізованих працівників за якими просто зберігається місце?!

ольга 14:51
доброго дня.чи роздруковуєте ви платіжні для підшивки?чи лише виписки?

Валентина 15:07
ольга:Я да.

Лілія 15:07
Все таки Казначейство і вищестояща змусили переробляти фін звітність. Сказали не слухати Мін фіну, бо в Типових проводках написана різна дурня. Ніякого "другого запису" при амортизації благодійних МНМА робити не треба

Лілія 15:07
І взагалі сказали менше читати інформації від Мінфіну і не довіряти бухгалтерським статтям

Юлія 15:08
ольга,ПЕРЕЛІК типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів платіжки потрібно зберігати мінімум 5 років. за умови що була перевірка.

Лілія 15:09
Це я для Євгенія пишу, він вкурсі про що йде мова

EVGENIY 15:11
Лілія, ну що тут додати, мінфін автор бухобліку а не ваша вище стояча і не казначейство, тому висновки ваших вищіх установ не дуже розумні

Лілія 15:15
EVGENIY, "Лебідь-рак і щука"

Лілія 15:15
А Мінфіну треба бути активнішим в роботі з казначейством і всякими вищестоящими. Хоча про цей другий запис напевно і ревізори не знають

EVGENIY 15:15
Лілія, https://buhgalter.com.ua/other/bezkosht ... tanovah-v/ ось на початку втілення нового плану рахунків автор ось цих всих змін розповідала чому робиться та друга проводка і для чого і навіщо

EVGENIY 15:16
Лілія, всі про нього знають і всі роблять окрім ваших розумників, які нічого не читають тому і нічого не знають

просто таня 15:20
EVGENIY, на 15,11 підтримую на всі 100

просто таня 15:21
EVGENIY,👍

просто таня 15:23
Юлія,на 15,08 а якщо текст платіжки, викладено у випісці дословно,навіщо тратити папір.це колись на папері возили то і кріпиои їх.зараз сдо все є.

ната 15:57
підкажіть хто підисує зведення показників спецфонду?

EVGENIY 16:02
ната, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... byudzhetu/ завантажте наказ там в бланку побачите

Лілія 16:06
EVGENIY, ну так, але з ними не посперечаєшся. Зробити і нехай відчепляться і не морочать голову. Набридла вже ця безтолкова робота зі звітами нікому не потрібними

NeProzorro 16:09
Лілія, от перевіряють дотошно те, що не треба. Це ж якби так ретельно все звіряли в ме дицині або в судах

EVGENIY 16:18
це точно

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”