Архів чату за 28.03.2024 чт (123)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:03
Всім привіт)

Олена 08:09
доброго ранку, вдалого і мирного дня

Олександр 08:12
Привіт!

ФСН 08:25
Доброго ранку всім!

Юлія 08:38
Доброго ранку, підкажіть на якому субрахунку обліковуються бланки вхідних квитків на культурні заходи

Ксюша 08:48
Юлія, якщо саме придбання квитків по видатковій то 2213

Ксюша 08:49
Юлія, і позабалансовий облік по номінальній вартості, то окрема історія,

EVGENIY 08:49
Доброго ранку, всім гарного дня

Юлія 08:51
Ксюша, це бланки суворої звітності?

EVGENIY 09:01
Юлія, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0483-99#Text

Оксана 09:04
Тут вчора хтось писав, що оплатилася третя черга. Чи є ще такі щасливчики?

Віка 09:08
Оксана, Полтавська обл. третя черга не проплачується з січня

Марія 09:09
В нас висить третя черга ще від початку Лютого,,,, В когось ще так є?

ФСН 09:09
не платиться взагалі 3 черга

Оксана 09:10
Марія, Віка, У мене так само. Просто вчора тут в чаті хтось писав...

Таня 09:11
Запоріжжя теж висить третя черга

Віка 09:37
Оксана, писали що проплатилось все зареєстроване. Можливо взагалі просто третьої черги не було...

Тая 09:39
Всім Доброго ранку. Підкажіть, будь ласка. Придбали лічильника ел.енергії для заміни згорівшого. Списуємо його одразу на 8013, чи ставимо на облік?

Лариса 09:40
Доброго дня! Як посчитати відпускні людині,у якого є ціла ставка,він працює довго,та з листопада сумісник на 0,5 ставки?

Світлана 09:41
Віка, да була вчора ЛюдКа, писала, що з Черкаської області, і в неї все пройшло, що було зареєстровано. Скоріш за все, в неї не було третьої черги або були постачальники з рахунками в казні.

Оксана 09:44
Віка, може... Але така надія у мене була, що і у мене оплатиться!!!!!!!

Алла 09:49
Дніпропетровська область, у нас третя черга в цьому році взагалі ще не проплачувалась

Тетяна 09:50
Тая, є 2 варіанти обліку - як об'єкт ОЗ (1113/1014), або як обладнання, яке потребує монтажу на 1513. Як у Вас попередній лічильник обліковувався? \

Віка 09:50
Оксана, у мене надія на завтрішній день, але можуть і на вихідних проплатити.

Оксана 09:50
Віка, ви така ж мрійниця як і я))))

Олена 09:56
Оксана, у нас третя черга вісить з січня

Оксана інститут 09:59
Доброго дня, підкажіть чи проводять тепер індексацію ОЗ (Будівель)?

керр 10:04
Лариса, буде два розрахунки, з своїми розрах періодами, якщо відпустка надана за кожною посадою

Інна 10:11
Доброго ранку ,

Марина 10:12
EVGENIY, підкажіть будь ласка посилання на статтю благодійка ПЗ

Інна 10:12
Працівник просить свою зарплату перераховувати на картку свого сина в заяві. Чи можна так робити? хтось стикався з таким?

Оля 10:12
Допоможіть! Розраховую кількість днів компенсації відпустки при звільненні . 31/366*91=7,707. Тут діє правило заокруглення.? буде все таки 7 днів чи 8? Різняться думки з бухгалтером

EVGENIY 10:14
Оля, https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... ristanoyi/

Наталія 10:14
Добрий день, хтось вже заповнював дод. 22? Підкажіть будь ласка, до якої категорії суб'єктів господарювання віднести благодійний фонд, який зареєстровано в Україні, алездійснює діяльність він за кошти які надходять з Германії

цнсп 10:44
Наталія, теж цікавить

Інна 10:47
Інна, я б не робила Працівник він- розрахунки лише з працівником, а потім він хай кому хоче тому і перераховує.

цнсп 11:09
EVGENIY, допоможіть нам на 10:14 і 10:44, будь ласка

EVGENIY 11:12
цнсп, та я цю форму бачу так само як і ви, краще питайте в тих хто у вас її буде приймати

Марина 11:14
EVGENIY, отримали ПЗ, є ліцензія, чи можна це ПЗ визнати нематеріальним активом?

EVGENIY 11:14
Марина, вам передали майнові права?

EVGENIY 11:14
Марина, ліцензії бувають різні теж

Марина 11:15
EVGENIY, написано право власності,

Марина 11:15
підкажіть статтю з цього приводу

EVGENIY 11:16
Марина, яка програма?

EVGENIY 11:17
Марина, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... buhobliku/

Марина 11:21
EVGENIY, а як оформлюється передача майнових прав? програма ДОК ПРОФ

Олександр 11:21
Інна, можна за заявою працівника. Не на постійній основі, повинна бути поважна причина.

цнсп 11:21
EVGENIY, питали...

* 11:22
Гроші помилково поступили на бюджетний рахунок головного розпорядника від фізичної особи. Яка проводка ДТ 2313 Кт?

EVGENIY 11:23
Марина, думає це те саме що і медок, майнові права вам ніхто не передасть на такі програми вони залишаються у розробника вам надають право користуватися і все, тому це сто відсотків для вас не є НА

EVGENIY 11:24
*, 2313 2117 але можуть бути і інші варіанти

Марина 11:24
EVGENIY, дякую!

Олена 11:44
Доброго дня! підскажіть будь-ласка, чи можемо ми заступнику керівника кмунальної бюджетної установи встановити оклад на 10-15 відсотків нижче оклада директора, якщо оклад директора встановлений контрактом?

Юрій 11:53
Доброго дня, таке питання: чи потрібно в колективному договорі конктетно передбачати розмір доплати за виконання працівником додаткових обов'язків уповноваженої особи з питань закупівель?

EVGENIY 12:03
Юрій, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... funktsiyi/

Юрій 12:08
EVGENIY, Це стаття стосується державних службовців, мене цікавить більше комунальні установи

Валентина 12:41
Добрий день. З ким поспілкуватись з приводу передплати електронного журналу? Напишіть будь ласка № телефону.

Світлана 13:02
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи можна перевести працівника з інспектора на посаду адміністратора ЦНАПу? І чи зберігаються йому надбавки за вислугу років?

Таня 13:08
цнсп, я буду ставить на всі БФ і БО - 06

керр 13:09
Світлана, це ж мабуть різні категорії посад, одна службовець, інша посадова особа омс... звільнити і прийняти на період ВС

керр 13:11
Олена, таке у бюджетній установі регулюється єтс і галузевим наказом умов оплати праці

Ольга 13:21
Підскажіть, особливі умови праці 928 наказ. Як враховується виплата до МЗП і у відпустку вкл чи ні?

EVGENIY 13:26
Валентина, (066) 870-10-10(097) 780-10-10

EVGENIY 13:27
Юрій, і статті два листа один по ДС інший не по ДС,

* 13:37
Євгеній питання 11:22 людина сплатила за оренду приміщення на наш бюджетний рахунок установи загальний фонд?

EVGENIY 13:44
*, в чому питання? Там питали рахунок обліку я написав, тепер в чому питання?

Ольга 13:45
Підскажіть, особливі умови праці 928 наказ. Як враховується виплата до МЗП і у відпустку вкл чи ні?

EVGENIY 13:45
*, у вас є РЕЄСТРАЦІЙНІ рахунки, поняття бюджетний рахунок це загальне поняття

EVGENIY 13:46
Ольга, виплат до МЗП не існує, є НАРАХУВАННЯ до рівня МЗП

Ольга 13:47
ок

Ольга 13:48
Є якісь посилання як враховується надбавка за 928Постановою

гм 13:49
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи оплачується перших 5 днів лікарняного сумісникам як внутрішнім так і зовнішнім

EVGENIY 13:51
Ольга, шо за постанова така 928?

керр 13:52
Ольга, не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, а 928 про надбавку за роботу з особливими умовами праці ...

EVGENIY 13:53
Ольга, то пиште наказ то тепер постанова, думаєте номер одразу всім тут про все каже? Вірно поставлене питання це вже половина відповіді, а вам не можуть відповісти навіть якщо хочуть тому що питання викликає більше питаннь

керр 13:54
гм, уже другий рік пішов, дають за рахунок роботодавця...)

гм 13:55
Дякую

* 14:03
Євгеній , дякую розібралась.

Олена 14:12
Якщо ми передаємо ОЗ (приміщення), крім акта приймання передачи потрібно робити акт на списання? Дякую

EVGENIY 14:27
Олена, ні, це не списання соь почитайте коли що робиться там розписано які операції https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ubyektami/

цнсп 14:30
Таня, щойно хотіла Вам писати, теж буду ставити 06, перечитала визначення решти кодів і шляхом виключення дійшла такого висновку

Наталя 14:43
Підкажіть чи може атестаційно комісія присвоїти керівнику гуртка в школі 13 тар.р-д, в яких випадках

Ольга 14:51
підскажіть, будь ласка, як списати металеву кастрюлю, згідно якого документа

керр 15:10
Наталя, ні, це право керівника... для такого він має знайти підставу присвоїти аж 13...

НН 15:13
Доброго дня! Який код суб'єкта господарювання та країну ставити в НОВОМУ дод.22 "Довідка про надходження та використання власних надходжень .. отриманих в натуральній формі" для ЮНІСЕФ ?

Наталія 15:13
Добрий день. Потребую допомоги. Як в б/о відобразити внутрішньовідомчу передачу авто, який до передачі експлуатувався, але після передачі - тимчасово не експлуатується (причина -не знято з військового обліку)

Інна 15:16
Доброго дня! Підкажіть, може комусь знайомо, котельня не стоїть на балансі. Які документи потрібні так як поставити її на облік як споруду?

Іра 15:20
Значна затримка з фінансуванням по 2120. Податкова прислала вимогу. Чи можуть нарахувати штрафи за несвожчасну сплату ЄСВ ?

Іра 15:20
Якщо це не з вини бюджетної установи

Емма 15:21
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи є можна зайти в стару версію СДО? як що так, як найти посилання?

Олена 15:23
Емма, https://sdo.treasury.gov.ua/

Тетяна 15:33
Інна, спочатку правовстановлюючі документи.

Тетяна 15:34
Наталія, приймаєте на 1015/1411 та не вводите в експлуатацію (тобто не робите акт введення в експлуатацію).

Тетяна 15:37
Ольга, вона на балансі (1812) чи вже списання з 1812 та видана в оперативний облік?

Інна 15:46
Тетяна, їїх

Наталія 15:56
Тетяна, дякую! теж так думаю, але хотілось почути думки інших, чи це вірно.

EVGENIY 16:06
Тетяна, а де 5111:? Яка різниця що там експлуатувалось а що ні, ви коли ідете у відпустку ваш комп ніхто не використовує але знос ви нараховуєте за цей місяць, тому це не важливо

EVGENIY 16:12
Наталія, 5111 10хх, 1411 5512 на суму зносу, ось проводки при передачі, що там експлуатується а що ні це інша тема

Андрій 16:36
Якщо благодійна організація при дошкільному закладі провела якісь роботи за свій кошт для ДНЗ, чи треба в обліку ДНЗ якісь проводки робити ?

Андрій 16:37
Послуги (роботи) у натуральній формі ? Чи нічого не треба робити?

EVGENIY 16:38
Андрій, 5 пункт https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... -ta-oblik/

EVGENIY 16:38
Андрій, 5 приклад а не пункт

Андрій 16:42
EVGENIY, дякую. Але там витрати рівні доходам по таких операціях (роботи, послуги) то може можна взагалі у себе в обліку не показувати нічого?

Андрій 16:43
Є якісь санкції, штрафи за непоказ такої благодійної допомоги як послуги, роботи ?

EVGENIY 16:44
Андрій, по будь яким послугам витрати рівні доходам, окрім хіба що коли послуги відносяться на вартість ОЗ

EVGENIY 16:44
Андрій, це залежить від того хто буде перевіряти, я б може теж не показував )))

NeProzorro 16:49
Андрій, це тільки у нас можуть одночасно хоіти щоб було побільше благодійної допомоги, і при цьому не спростити процес її отримання. А вигадати цілу купу документів і звітності

NeProzorro 16:50
На статті балансу ті роботи, послуги ніяк не вплинуть. Руху коштів фактично по них у вас не буде. Для чого зайві звіти і проводки?

Оксана 16:52
NeProzorro, набридло вже це. Нам теж часто дають благодійну допомогу на невеликі суми (канцтовари, миючі, дезінфікуючі) і ціла копиця тих довідок і документів назбирується

Андрій 16:54
EVGENIY, а все-таки по постановах і нормативці то буде дуже порушення якщо не відобразити в обліку?

Наталія 16:58
EVGENIY, дякую!

Іра 17:15
Підкажіть по питанню в 15:20

EVGENIY 17:20
Іра, https://buhgalter.com.ua/articles/podat ... rozkladom/

Тетяна 17:46
EVGENIY, я не писала, що проводки не потрібно робити, все вірно Ви написали.Я тільки зазначила, що початок використання фіксується актом введення в експлуатацію. Якщо Ви безоплатно отримали кондиціонер, але ще не оплатили монтаж - то, що Ви можете амортизувати, якщо оформите акт введення в експл?

Тетяна 17:48
NeProzorro, але в такому випадку Ви не фіксуєте господарську операцію, що передбачено ЗУ Про бухоблік

EVGENIY 17:50
Тетяна, внутрівідомче переміщення це не те саме що безкоштовне отримання, якщо вам передали кондиціонер то вам передали капінвестиції

Тетяна 17:52
і ще є НПСБО 124 передбачено,що дохід від необмінних операцій визнається одночасно зотриманням активів, послуг (робіт).

Тетяна 17:52
EVGENIY, тобто Ви не розглядаєте історію, коли підвідомчій установі передали демонтований кондиціонер безоплатно?

Тетяна 17:53
EVGENIY, внутрівідомча передача не створює доходів, так.

Тетяна 17:54
акт введення в експлутацію в будь-якому випадку буде потрібен - нове (капінвестиції) або безоплатно отримане вживане.. і у другому випадку він потрібен для відліку місяця, з якого починаємо нараховувати амортизацію

Тетяна 17:55
проведень там не буде ніяких

EVGENIY 17:55
Тетяна, тоді навіщо він потрібен якщо він не несе ніяких проведень?

EVGENIY 17:58
Нарахування амортизації припиняється, починаючи з місяця, що настає за місяцем вибуття об'єкта основних засобів, переведення його на реконструкцію, модернізацію, добудову, дообладнання, консервацію. Нарахування амортизації поновлюється, починаючи з місяця, що настає за місяцем введення об'єкта в експлуатацію після реконструкції, модернізації, добуд

EVGENIY 17:58
поновлюється, починаючи з місяця, що настає за місяцем введення об'єкта в експлуатацію після реконструкції, модернізації, добудови, дообладнання, консервації.

EVGENIY 17:59
поновлюється не після внутрівідомчого отримання а після реконструкції, модернізації, добудови, дообладнання, консервації.

EVGENIY 18:00
тобто якщо ви отримали ОЗ і наприклад як в пишете кондиціонер то треба оформити акт консервації і це буде підставою не нараховувати амортизацію

EVGENIY 18:01
якщо ви не відправили оз на реконструкції, модернізації, добудови, дообладнання, консервації. то у вас не має підстав припинити нарахування амортизації

EVGENIY 18:01
я закінчив )

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”