Архів чату за 18.04.2024 чт (160)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:21
Всім привіт)

Ірина 07:58
Доброго раноку!

Олександр 08:09
Привіт дівчата! Гарного дня))

Люсія 08:21
Олександр, добрий ранок, а чого тільки дівчата

Олександр 08:42
Поки що хлопців в чаті немає) Євген з*явиться після 9.00. Та й дівчат я люблю))

EVGENIY 09:02
Доброго ранку, всім гарного дня

*-* 09:04
СДО працює??

Кроп 09:05
*-*, СДО працює ДУЖЕ ПОГАНО

Вікторія 09:14
Чи можна на вихователя покласти обовязки тимчасово відсутнього кухаря?

Таня 09:22
доброго ранку! чи додаєте ви сканкопії документів до платіжних доручень?

керр 09:23
Вікторія, і як таке буде практично, залишить дітей без догляду, чи собою буде водити на кухню, потрібно враховувати функції за посадами...

ФСН 09:24
Таня, іноді додаємо

ФСН 09:25
Доброго ранку та тихого дня!

Ірина 09:31
Доброго ранку, підкажіть будь ласка чи правильно я зрозуміла, що тепер до авнсового звіту на відрядження окрім квитка на проїзд (залізничний, чи автобусний) працівник повинен надати квитанцію про його оплату (чек чи виписка з рахунку)?

Валентина 09:47
Таня, лише до ЮЗ договора і до ФЗ рах.або акти

Світлана 09:50
Доброго дня . Підкажіть, які документ повинен скласти фінансовий орган відповідно до пункту 42 Постанови КМУ № 228. Надайте будь ласка зразок документу на пошту slana197@ukr.net

Лена ЗОШ 10:00
Доброго дня! Чи зберігається заробітна плата учителю, який бере участь у суддівстві змагань? Його уроки замінюють.

Іванка 10:09
Привіт! Можливо, хтось підкаже...Ми сільська рада, в нас передбачені матеріальні допомоги населенню ДЕКІЛЬКА видів ( соц.побут, на лікування, поховання). Чи може людина писати заяви на всі види допомог?

Галина 10:18
Іванка, Якщо у вас передбачені ці виплати населенню, то має бути і затверджений порядок їх надання. Читайте цей порядок. Допомога ж надається за різними випадками: якщо у вас одна людина, наприклад, потребує ремонту будівлі внаслідок стихійного лиха, сама зазнала пошкоджень і перебуває на лікарняному, і втратила члена родини, то чому ні. Читайте

Іванка 10:26
Це я розумію, питання в тому чи десь в законах, постановах є обмеження??? Під кожну допомогу написано, що людина має право отримати допомогу, вказано про суму... От є 5 видів допомог, одна і та сама людина може написати на всі види допомоги? ( про максимальну суму допомоги і сплату податку я знаю).

Іванка 10:27
Чітко, що не має права писати на декілька допомог - нема, але чи взагалі є обмеження на рівні законодавства?

ОК 10:28
Якщо в установі не передбачена посада завгоспу та комірника,чи може головний бухгалтер вести складський облік?

Марина 10:29
ОК, головний бухгалтер не може бути матеріально відповідальною особою.

ОК 10:31
Так а що робити?

Ірина 10:34
Доброго ранку! Підскажіть ,з 01 квітня підвищується мінімальна ЗП 8000грн, а оклади по тарифній сітці залишаються на рівні 01 січня 2024року?

EVGENIY 10:37
Ірина, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-vidnosini/ почитайте новини

Ксю 10:41
Колеги підскажіть чи можна десь побачити зразок Положення про облікову політику

EVGENIY 10:42
Ксю, да ось тут сто років вже лежить достатньо написати це в пошуку на сайті https://buhgalter.com.ua/blanks/inshi-blanki-ta-formi/

Ксю 10:45
Дякую

Олександр 10:47
Ірина, так.

******** 10:51
Доброго дня! Підкажіть чи бойлер для води може бути як "матеріали для ремонту водомереж" бо кажуть що це не матеріал.....і якщо ні то куди?

Марина 10:52
********, який же це матеріал??? ще й для ремонту..

******** 10:53
а куди бойлер то можна?)

Алла 10:53
Доброго дня ! Підскажіть будь ласка в штатному розписіми ставимо надбавку інтенсивності , якщо керівником надбавка затверджена на рік. Дякую

EVGENIY 10:55
********, нам не відома ваша ситуація тому треба більше інформації і більш чітке питання в якому контексті ви питаєте тому що бувають різні ситуації

******** 10:57
EVGENIY, потрібно закупити бойлер для води. Як його оплатити згідно постанови 590 ? щоб не по 3 черзі

EVGENIY 10:58
********, краще не стало, ви його купляєте на заміну старого? Чи щось нове будуєте* Чи що?

******** 10:58
EVGENIY, так на заміну старого

EVGENIY 10:58
********, вас цікавить облік чи тільки оплата по постанові 590\

******** 10:58
тільки оплата

EVGENIY 10:59
********, тоді краще запитати в казні що написати щоб їх влаштувало

******** 11:00
дякую і на тому)

Іванка 11:04
EVGENIY, привіт! підкажіть на 10:26 ?!

******** 11:05
EVGENIY, 3 черга)

EVGENIY 11:06
Іванка, так вам відповіли мені нічого додати, читайте положення там все треба оговорити щоб у вас не було питаннь

школа_1 11:16
Доброго дня. Бухгалтери освіти, чи виплачуєте медпрацівнику матеріальну допомогу на оздоровлення при виході у відпустку?

Емма 11:23
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, скільки днів дає казна на реєстрацію довідки змін до кошторису? наприклад в мене довідка від 16.04.24, а тільки сьогодні мені її підписали, чи не пізно її кидати в казну ?

Юлія 11:27
Емма, 3 робочих

Емма 11:27
Юлія, дякую

we 11:29
школа_1, платимо

Світлана 2552 11:31
Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи може людина щороку брати відпустку за власний рахунок 90 днів. В минулому році вона брала. Тоді вийшла на роботу на пару місяців і звільнилася. В цьому році знову вона прийнята на роботу в лютому місяці. І хоче знову брати 90 днів за власний рахунок і виїжджати за кордон. Дякую

школа_1 11:32
we, дякую за відповідь. Те , що вона працює за строковим трудовим договором (по 31.05) на цю виплату ж не впливає?

we 11:35
школа_1, не впливає, якщо відсутні обмеження за колдоговором

школа_1 11:36
we, дякую)))

Вік 11:38
Емма, начебто не пізніше останнього робочого дня поточного місяця.Порядок 1407 п.4,6

Емма 11:49
Вік, дякую

Олена 12:07
Емма, зміни до розписів по цій довідці - 3 дні, а сама довідка - до кінця, в яким вона датована

Емма 12:10
Олена, ок. зрозуміла. дякую

Олена 12:26
Доброго дня! Підкажіть! Вчитель географії 13 тарифний розряд заміняв вчителя фізкультури ( курсів немає) . Оплату рахую з 11 тарифного розряду?

Ірина 12:33
Олена, так

Світлана 2552 12:38
Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи може людина щороку брати відпустку за власний рахунок 90 днів. В минулому році вона брала і виїжджала за кордон. Тоді вийшла на роботу на пару місяців і звільнилася. В цьому році знову вона прийнята на роботу в лютому місяці. І хоче знову брати 90 днів за власний рахунок і виїжджати за кордон. Дякую

Наталя 12:39
Добрий день, підкажіть у директора сільської школи з погодження відділу освіти 12 гожин викладацької роботи, прийшла дитина яка потребує індівідуального навчання, чи можна директору надати ще одну годину індівідуального навчання ( загалом 13 год.) по виробничій необхідності

Ольга 13:16
СДО працює ?

Наталія 13:18
Наталя, зг.п.91 інструкції 102 години по виробничій необхідності оплачуються погодинно і не більше 240 год. на рік. Тому тарифікувати не можете, а оплачувати згідно проведених годин - так.

Тетяна 13:19
Ольга, внас СДО висить ще з 12. Заходить на головну сторінку і все.

Ольга 13:19
Дякую

Наталя 13:20
Дякую

Марія 13:41
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, Казна просить надіслати лист через АСКОД. Це потрібно зареєструватись в АСКОД онлайн і там якось відправити? Раніше листи відправляли на ел. пошту. Чи я чогось не розумію.

Валентина 14:01
Марія, Можно через УМКУ

Валентина 14:02
Марія, Підписуєте відсканований лист через цю програму ключем керівника і тоді відправляєте

Валентина 14:03
Марія, його можна закачати із програмного забезпечення казни

Валентина 14:06
Марія, https://ca.treasury.gov.ua/%D0%BF%D1%80 ... 0%BD%D1%8F

ГАЛЯ 14:07
Працівник переведений на нижчу посаду з лютого 2024року

Валентина 14:08
ГАЛЯ, жаль його :))

ГАЛЯ 14:08
Працівник переведений на нижчу посаду з лютого 2024року,базовий місяць січень 2024 року ,чи потрібно рахувати індексацію

Валентина 14:13
ГАЛЯ, а всім решта працівникам, які на таких же посадах як він індексуєте?

Юлія 14:16
Доброго дня. Згідно результатів атестації вихователю присвоїли "спеціаліст ІІ категорії" це буде вже 12 розряд? (раніше був 11)

Олена 14:17
Юлія, так

Юлія 14:21
Олена: Дякую!

школа 14:42
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як правильно вирахувати оплату за перевірку зошитів при заміні? (заміна вчителя, що на лікарняному)

школа 14:44
Мова йде про старші класи (5 - 9 кл)

школа_1 14:46
Якщо вчитель початкових класів має звання "старший вчитель", чи поширюється це звання, якщо цього вчителя прийняли на 0,2ст. вихователем ГПД?

школа_1 14:46
за сумісництвом

Наталія 14:47
школа Берете оклад з підвищеннями+стаж+престижність (на повну ставку 18год) ділите на 76.2 і множите на к-ть годин заміни.

Наталія 14:49
школа І ще звертаєте увагу чи проводить заміну по своєму предмету, тому що якщо заміна проходить не по спеціальності то все розраховується по спеціалісту

Наталія 14:51
школа Стосовно звання, то наскільки я розумію посада вихователь не передбачає звання Старший вчитель, для цього є звання старший вихователь.

Юрій 14:51
СДО працює?

школа 14:52
Наталія, що це за коефіцієнт 76,2?

Наталія 14:57
Коефіцієнт з 102 інструкції

школа_1 14:57
школа, це коефіцієнт, завдяки якому розраховується погодинна оплата. Див.п.73 Інструкції 102

школа_1 14:59
Наталія, дякую за відповідь

Люсія 15:00
Добрий день! Підкажіть будь ласка може хтось десь зустрічав роз'яяснення по додатку 22 по кодам організацій. Якщо благодійний фонд ставимо 06 інші організації?

Оксана 15:04
Добрий день, скажіть, будь ласка, чи входять до розрахунку лікарняних одноразові виплати, наприклад. матеріальна допомога. Дякую.

EVGENIY 15:07
Оксана, все входе на що нараховано ЄСВ в тому числі і матдопомога

EVGENIY 15:07
Люсія, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... trichayte/

EVGENIY 15:08
Люсія, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... trichayte/

Люсія 15:08
EVGENIY, дякую

1234 15:16
Добрий день. Підкажіть, будь ласка. Якщщо беремо юридичні забов"язання по ЗП, їх потрібно брати день в день . Наприклад, я зробила 16.04. ДКСУ каже, що потрібно робити лише сьогоднішнім. Хоча довідка на зміни від 16.04.

EVGENIY 15:18
1234, як пов'язані довідка та юридичні? Юридичні по зарплаті беруть на весь рік однією сумою в розмірі річних кошторисних призначеннь

ЦНСП 15:21
1234, я роблю дату самого зобов'язання сьогоднішнім, а дата з якого по яке юридичне, то з договору. Це в нас сусп.-корисні роботи.

EVGENIY 15:21
1234, що вам заважає сьогоднішнім зробити?

EVGENIY 15:22
ЦНСП, так зарплата там не має договору там все доволі умовно

ЦНСП 15:23
EVGENIY, є договір між нами і центром зайнятості, які перераховують кошти на ЗП СКР.

EVGENIY 15:24
ЦНСП, питання не ви ж задавали до чого тут ваші договори

ІНТЕРНАТ 15:31
Добрий день. Допоможіть, будь ласка. Коли можна уточнити залишок коштів, що склався на початок року по формі 4-2? Казначеї запевняють, що лише коли буде перевиконання доходної частини.

EVGENIY 15:32
ІНТЕРНАТ, ,будь коли, навіть в кошторисі могли закласти, у вас взагалі могло не бути доходів і якщо є залишок ви можете його закладати в державі існує реальна проблема розуміння цього у казначеїв

EVGENIY 15:34
за такою логікою ви ніколи його не викорситаєте адже доходів може зовсім не бути і то що ви тоді будете чекати?

ГАЛЯ 15:42
На рахунку 1017 обліковуються коні віком старші 25 років .На основі яких документів можна списати їх,оскільки вони непридатні до роботи

5678 15:47
Знову погано працює СДО. Виписуємо Казначейству попередження про неналежну роботу СДО ? І застосовуємо до них заходи впливу ?

EVGENIY 15:48
ГАЛЯ, https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... spisannya/

Домініка 15:48
Добрий день! Підкажіть чи дораховуємо ЄСВ до МЗП, якщо працівник знаходиться без збереж зп частину місяця?

EVGENIY 15:48
ГАЛЯ, а що означає не придатні до роботи? Як би вони були придатні то що ви б на них робили? Пахали?

ЛюдКа 15:49
Всім привіт!!!Здійснення самої заповітної мрії!!!

EVGENIY 15:49
2024 рік в світі процвітає штучний інтелект а ми на конях робимо

ІНТЕРНАТ 15:49
EVGENIY, Дякую за відповідь, але проблема дійсно в тому, що ми по-різному читаємо п. 49 Постанови 228

ЛюдКа 15:49
Домініка, донараховуєте ЄСВ, якщо є хоч один день заробітку

NeProzorro 15:50
EVGENIY, і складаємо купу макулатури паперової, довідок, кошторисів, планів, реєстрів. І то все носимо на підписи і туди-сюди передаємо. Просто ганьба!

EVGENIY 15:50
ІНТЕРНАТ, да я ж і написав це проблема, але це проблема казначеїв які не розуміють як читати треба

EVGENIY 15:55
ГАЛЯ, може цього бідного коня передати зоозахисникам або може є притулки для тварин, шкода його на тваринах ніхто вже не працює

Олена 16:01
Підкажіть будь-ласка, чи може працівник, який працює на 1.0 ст., працювати в цій же установі по договору ЦПХ та отримувати винагороду щомісячно (договір заключено на весь рік)?

Лілія 16:01
Що це за новина про показування ФОПів у звіті 1ДФ ?

Аня 16:05
Лілія, це не новина. Ця маячня вже є багато років.

Ольга 16:08
Підкажіть, коли керівник установи їде у відрядження, кого він може призначати в.о. керівника, окрім заступника? І де це може бути прописано?

Лілія 16:08
Аня, та ви що? не знала. А де можна почитати про то? Не здавали ніколи і навіть про таке й не думали.

Лілія 16:09
Ми ж ФОПам не нараховуємо ніяких податків

Лілія 16:10
Якщо податковій цікаво знати доходи ФОПів можуть моніторити Прозоро (про укладені угоди), та Є-Дату (перелік транзакцій, платежів)

NeProzorro 16:11
Лілія, на одну господарську операцію треба складати мінімум 10 різних звітів у всі можливі інстанції. Це ж так по-єспропейськи :)))))

Євгенія 16:12
Добрий день. Не можу зайти на сайт. Пише "Вимкніть блокувальник реклами. Автиризацію на сайтті заборонено". Що робити?

EVGENIY 16:15
Євгенія, зробити те що просе сайт ВИМКНУТИ БЛОКУВАЛЬНИК РЕКЛАМИ

Євгенія 16:15
Я не знаю де він знаходиться. Я його не вмикала

EVGENIY 16:16
Лілія, я скільки себе пам'ятаю завжди ФОПів показували в 4дф вже років 20 як

Аня 16:16
Лілія, колись консультувалася з податковою по якомусь питанню і інспектор мене спитала, чи показую ФОПів у звіті, бо інакше це є штрафи. Відтоді й показую.

EVGENIY 16:17
Євгенія, в браузері там строка адресна справа дивіться іконка одна з них блокувальник

Лілія 16:17
Аня, EVGENIY, а що саме показувати? Суми накладних і актів? Чи суми договорів ? Є якесь пояснення ?

Лілія 16:17
чи суми платежів?

EVGENIY 16:17
Лілія, Суму коштів яких ви їм перерахували

EVGENIY 16:18
Лілія, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... formi-1df/

Лілія 16:18
Скажу на нараді в понеділок керівнику, що бухгалтерія забороняє співпрацю з ФОПами

Аня 16:18
Лілія, у звіті ставите суму нараховану і виплачену, вони однакові, податки по нулях, і код 157.

EVGENIY 16:19
Лілія, це не складно показувати

Лілія 16:20
EVGENIY, а який штраф за неподання (за попередні періоди)?

Іра 16:22
в мене коли була перевірка, то податківці брали до уваги тільки 3 роки перед початку перевірки

EVGENIY 16:22
Лілія, не знаю, але тут писали що штраф виписували але суму не писали ))

Іра 16:23
У 2021 році платила десь 1 тис. грн

Лілія 16:24
Аня, а чому нарахована і виплачена сума однакова? Можемо накладні (акти) мати з січня, а оплатити аж у квітні. То це ще за цим треба слідкувати...немає слів

ФСН 16:29
Лілія, 1020 штраф

EVGENIY 16:30
Лілія, почитайте посилання що я дав

Домініка 16:36
ЛюдКа, дякую!

Лілія 16:39
EVGENIY, дякую! Завтра пишу заяву на звільнення. Вже набридло це все. Постійно якась доадткова робота, і завжди якісь проблекми вилазять

Валентина 16:46
Лілія, Не торопіться,все наладиться! Не так все і сумно в нашій роботі!

Валентина 16:46
Лілія, Ви мабуть недавно працюєте?

Лілія 16:51
Валентина, відносно недавно. Але сумніви є що налагодиться. Бо щодня тільки якась нова робота зявляється. Нова форма по натуральній формі. Тепер дізналася про цих фопів подання. Завтра ще щось зявиться і все на бідного бухгалтера

Лілія 16:52
Часу вивчати все детально не вистачає. Бо і планова робота і закупівлі

Олена 16:52
Підкажіть будь-ласка, чи може працівник, який працює на 1.0 ст., працювати в цій же установі по договору ЦПХ та отримувати винагороду щомісячно (договір заключено на весь рік)?

123 16:54
Лілія, а що про фопів?

Аня 16:57
Лілія, ми ставимо в тому кварталі коли оплатили, тому однаково.

Аня 16:59
123, Лілія дізналася, що ФОПів треба показувати у звіті. Почитайте вище.

Ольга 17:00
Підкажіть, коли керівник установи їде у відрядження, кого він може призначати в.о. керівника, окрім заступника? І де це може бути прописано?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”