Архів чату за 07.10.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10323
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:32
Всем привет)))

Людмила П 07:47
Привіт!

ОМС 08:21
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!! Почему-то грустно))))

Марина 08:27
ОМС, не то слово.... ъ

ОМС 08:35
Марина, а я думала только мне. Копаюсь в міслях и не нахожу истинную причину... Но все равно грустно)))

МПС ліцей 08:36
Підкажіть будь ласка код професії "Старший майстер" в професійному навчальному закладі.

Міла 08:38
Доброго ранку!

Марина 08:39
ОМС, а я сижу с этой довидкой в натуральной форме)))))))))))))))))

ОМС 08:40
Марина, ой, представляю. Я тоже такого терпеть не могу...

GalinaS 08:40
Марина, а чего с ней сидеть-"взула та й забула"

Марина 08:41
GalinaS, да первый раз она у меня

GalinaS 08:41
Марина, все когда-то бывает в первый раз...

ЛюдКа 08:56
Всім привіт!Гарного дня та позитиву!!!!!!

Марина 08:56
GalinaS, так ни проводок не знаю, ни как в отчетности отображать....(((((

EVGENIY 08:57
Доброго ранку :) Всім гарного дня!

EVGENIY 08:57
Марина, проводки есть в довиднику

GalinaS 08:58
Марина, спрашивай здесь-поможем

Марина 09:00
GalinaS, так спросила... молчат все)))))

Марина 09:01
EVGENIY, было бы время я б уже сто раз нормативку перешерстила.... после завтра отчет а мне каждый день довидки про змины розпысу носят.... я уже счет потеряла паспортам...

Марина 09:01
уже 58 счетов открыто в казне...

GalinaS 09:02
что получила?ОЗ или запасы?

Марина 09:08
игрушки

Валентина 09:09
Прошу допомоги! Ми оплатили жінці загиблого АТО компенсацію на придбання житло. У балансі в дод.2 в який рядок проставляти в доходах та витратах?

Незнаю 09:15
Люди, як правильно з матеріалів і обладнання які обліковувались на 1812(прийстрої та обладнання для пожежної сигналізації) перевести в ОЗ (система пожежної сигналізації) Який актсформувати?

GalinaS 09:16
Марина, 1815-6211;2313-7511;6211-2313 В дод.26 заповнюэмоколонку с/ф надходження усього 5грн,за видами 25020100-5грн., видатки усього-5грн.,2210-5грн.Робимо зміни до кошторису с/ф та зведені показники с/ф, в казне відкриваємо 2 р-ки по доходах та видатках далі якщо надо напишу

EVGENIY 09:20
Незнаю, 1812 віднести на капінвестиції (всі витати на утсановку і таке інш теж) і потім ввести в експлуатацію сигналізацію

Незнаю 09:23
EVGENIY, бухгалтер зразу переніс на 1016 без капінвестицій. Це помилка?

Марина 09:23
GalinaS, ооо спасибо)))

EVGENIY 09:23
Незнаю, да

Валентина 09:25
допоможіть про компенсацію на придбання житла

Марина 09:26
GalinaS, а 6211-2313 мы ж ничего не платили......

натли 09:26
доброе утро.МВО идет на длительный больничный,каким актом переместить ОЗ иИНМА на другого МВО ктом внутрішнього переміщення ОЗ или актом прийома передачи

Марина 09:27
GalinaS, у меня все на остатке

EVGENIY 09:27
Валентина, які проводки ви робили так і відобаражайте в 2дс, назви рахунків співдають з назвами в 2дс дивіться уважно!

EVGENIY 09:28
натли, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ubyektami/

* 09:28
Доброго ранку, колеги з РЦСССДМ, що ваші РДА вам говорять про подальшу долю?

натли 09:29
EVGENIY,спасибо.иду читать.

GalinaS 09:31
Марина, я же написала кода откроете 2 счета в казне вы понесете туда ногами 2 платежки и они проведу вам через счета

натли 09:32
EVGENIY, все точно.акт внутреннего перемещения,так и делаю,но что то сомнения закрались.думаю лучше лишний раз переспрошу.

GalinaS 09:32
Марина, если игрушки не раздали они у вас будут висеть на остатке на 1815

натли 09:33
GalinaS, простите а какие ві платежки носите в казну по натуралке?

Таня) 09:33
Доброго дня, працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років 1 вересня, а з 6 жовтня на лікарняному, для розрахунку лікарняних зарплату і дні брати вересневі?

натли 09:36
GalinaS, у меня накладна от бд фонда,акт оприбуткування нашей комисией,довидка про надходження в натуральной форме,довидка про змині до кошториса и списываем актом.

Марина 09:36
GalinaS, да точно...... а когда раздадим спрошу еще))))

GalinaS 09:40
натли, вы же видели в проводках 2313, это и есть платежки.Может у Вас казна их сама делает? Но мы делаем сами Первая не подписывается, а вторая по расходам за подписями и печатью

Марина 09:40
спасибооо)))

EVGENIY 09:41
GalinaS, каждая казна тут делает по своему, по идее никакие платежки им не нужні, они должні сами провести согласно довидки!

GalinaS 09:44
EVGENIY, но расходный счет наш, поэтому мы эту платежку подписываем.Мне кажется нужно обращаться в свою казну и они разжуют

Оксана 09:46
Доброго дня. як оплачувати членські внески для осбб якщо ми бюджетна неприбуткова установа. може хто підкаже. буду вдячна.

EVGENIY 09:49
GalinaS, на какой счет вы делаете платежку? Там используется технический счет казначейства! В порядке обслуживания нет ни слова про платежки при натуральной форме!

Ната 09:50
Таня), так, період 12 місяців, з них тільки у вересні є з/п і дні, в інші місяці виключаються з розрахунку

EVGENIY 09:50
Оксана, неприбутоква це не означає що БЮДЖЕТНА, ви просто неприбуткова! Краще питайте на бухгалтер 911

oksana 09:52
Таня), брати

Марина 09:54
EVGENIY, скажите это казначеям

GalinaS 09:54
EVGENIY, я же писала 1 платежку на техн.счет, 2 на расходный в нашей области такой порядок

Таня) 09:54
дякую

Мар"яна 09:58
Крім довідки про зміни до кошторису по с/ф, зведення показників по с/ф та додатку 26 по натуральній допомозі в казну більше нічого не треба , ніяких платіжок, це бред якийсь.

GalinaS 10:00
Мар"яна, я же написала в кожній казні "свої таракани"

Ірина 10:10
Добрий день. Скажіть який бланок акта списання на рах 1113 використовуєте? щось не можу розібратись.

НАТАЛІ-Я 10:10
GalinaS, ми ці іграшки поставили на позабалансовий облік. Тут як бути?

НАТАЛІ-Я 10:14
GalinaS, мо 16, 021 чі 041?

EVGENIY 10:15
Ірина, https://buhgalter.com.ua/download/?file ... upi_OZ.doc

EVGENIY 10:15
НАТАЛІ-Я, якщо на позабаланс то довідку в казну не треба і все що вижде то не про вас

EVGENIY 10:15
* вище

сергій 10:15
НАТАЛІ-Я, нам сказали 021

GalinaS 10:16
НАТАЛІ-Я,

GalinaS 10:16
GalinaS, це Вам вирішувати, це Ваш бухоблік

Марина 10:17
так а как понять куда ставить??? может на позабаланс надо?????

Казна_ДКСУ 10:17
Чи більше довідок та документів ти краще. Приносьте все що маєте, розглянемо. І будемо вимагати ще купу різних довідок

НАТАЛЯ 10:17
Валентині (9,09) в балансі рядок 1150 актив , в пасиві 1575. І обов'язково в додатку №26 по активу та пасиву. якщо Ви УСЗН.

Марина 10:18
Казна_ДКСУ, а как же нормативка????????????? что придумали то и правда???????????????

GalinaS 10:19
Казна_ДКСУ, это приколы нашего городка?Не издевайтесь над бухгалтерами,тем более в отчет

Новенька 10:20
Коллеги, доброе утро)))Ответьте пожалуйста))) Не знаю какой бес меня попутал, но в квартальном и алименты и профсоюз впихнула в балансе в рядок 1540 вместо 1560. Чем мне это грозит?Подскажите пожалуйста

EVGENIY 10:20
Новенька, что мешает сейчас переделать и заменить?

Новенька 10:22
EVGENIY, он уже принят казной((( и эта ошибка блин и 1 и 2 квартал и уже 3((( Блин ну вообще я

НАТАЛІ-Я 10:22
EVGENIY, так я зродуміла. Дякую!

НАТАЛІ-Я 10:23
зрозуміла

EVGENIY 10:26
Новенька, у вас целій год висят долги по алиментам и профсоюзу??

Новенька 10:28
Ну у на выплата 5 и 30 до ежемесячная кредиторка вплоть до декабря((( на начало года уже нет

Новенька 10:29
Ой блин 5 и 20

Валентина 10:37
Наталя дуже дякую за відповідь! у мене ще запитання я УСЗН по вашій відповіді я цілий рік повинна тримати на заборгованості цю суму поки вона не купить будинок?

Васа 10:43
РЦСССДМ у нас реорганізація,обєднують з тер.центром і створюють Центр надання соціальних послуг.

Уляна 10:43
Колеги. підкажіть, куди покласти в балансі(1 ДС) борг за розрахунками в профспілку (рах.6516)?

Новенька 10:44
Уляна,рядок 1560))) Уже точно знаю))) Я уже сделала ошибку впихнув ее в 1540

Уляна 10:47
Новенька, дуже дякую

Новенька 10:48
Уляна, Не за что))) не повторяйте моих ошибок))) Вот теперь, сдав баланс с ошибкой сижу, и думаю чем мне это грозит(

неля 10:54
підкажіть хто оприлюднює на прозоро бюлетні для твк і канцтовари

Оксана 10:54
Добрий день! Підкажіть будь ласка як правильно оприходувати на позабалансовий рахунок компютер, який нам віддали і був у користуванні?

GalinaS 10:55
Новенька, а что каазна не может вам вернуть отчет?Мі как-то через письмо обращались с указанием ошибки и нам возвращали пока он не ушел на Киев

EVGENIY 10:55
Новенька, ніхто не скаже чим вам це загрожує, таке перевіряє аудит, і все буде залежати від них чи побачать, а якщо побачать то що скажуть, не відомо нікому!

* 10:56
Васа, в нас взагалі сказали, що якоби є якась постанова, що ми після виборів прямо в ОТГ, МАРАЗМ, і нічого не докажеш- мороз-мороз

Наталія 10:56
Добрий день! На підприємстві працює слюсар, чи може він працювати на тому ж підприємстві водієм на 0,5 ставки?

ОМС 10:56
Новенька, делайте сейчас как правильно. Может и обойдется. Главное в годовом правильно показывать. Годовые хранятся ..... лет, а промежуточные, как вся первичка

Новенька 10:58
ОМС, Я тоже думаю, позвоню в казну и попрошу вернуть) Хоть 3 исправлю. В годовом кредиторки уж точно не будет

Марія 10:59
Підкажіть ,що потрібно для виготовлення кошторисної документації на газифікацію вулиці (замовник селищна рада) маю на увазі погодження ,дозвіл департаменту(нафтогаз)

oksana 11:01
Новенька, думаю, що ніхто і не замітить, казначеї ж не знають по чому саме у вас борг,

неля 11:01
підкажіть хто як робить з бюлетнями

ОМС 11:03
Новенька, у нас представитель архива готовила документы к архивации, промежутка даже не сдается в архив

Світлана 11:08
Доброго дня. Ми ДЮСШ перераховуємо та/або відшкодовуємо учасникам спортивних заходів за проживання та добові по КЕКВ 2250 кошти.Скажіть будь ласка чи потрібно дані виплати відображати в 1ДФ

Марина 11:11
Світлана, мы показываем

NeProzorro 11:17
У кого в ОДА вже створили КП Централізована закупівельна організаці я ?

просто таня 11:18
Васа,на 10,43 вас обьединяют с районнім терцентром или с городским?

* 11:19
просто таня, а у вас що?

Валентина 11:19
Наталя АУ! допоможіть на питання10.37

просто таня 11:20
*,у нас терцентр.

* 11:20
у нас РЦСССДМ

Світлана 11:24
Марина, спасибо

просто таня 11:25
*,мі городской.и наш город- ОТГ,также есть районный терцентр и все молчат о его судьбе.никто ничего незнает.бюджетный запит сказали делать только на свои штатные,а как же-ОТГ непонятно.

* 11:28
просто таня, а нам і про запит не кажуть

НАТАЛЯ 11:43
Валентині да спочатку по проводках ставите в м/о 4 кошти перераховані на ощад б, а коли вже буде договір купівлі продажу забогованість закривається. будьте уважні якщо сума покіпки менша банк повинен повернути різницю а Ви її до бюджету

сільрада 11:43
Всім доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи виділяються десь у формі 2дс придбані по КЕКВ 2220 засоби індивідуального захисту по COVID?

Н.А. 11:57
Новенька, звіт за 9 міс. то уже робіть все правильно, тільки мабуть треба пояснювати. У нас помилка була на яку ніколи ніхто не звертав уваги, а потім у піврічному "випливло", то бухг.дов. правили, як треба і пояснили. Г.б. сказала, щоб до нового року все виправили, та воно і вам буде краще.

Валентина 11:58
Наталя велике дякую! ви мені роздуплили))))))))

Наталя т-ц 12:03
нас поки що ні з ким не обєднують. ми районни й терцентр. у нас міського немає,тільки 4 районних

Наталя т-ц 12:03
це обєднання проводиться на розсуд міської ради,якщо вони в цьому бачуть сенс-то обєднають

Васа 12:05
Нас обєднують з районним тер.центром.

ната 12:18
Васа, у вас вже отг?

Yrumka 12:18
Добрый день. Подскажите, что мне делать 5 числа создала отчеты(бюджетную звитность) в е-звитности и отправила на подпись. Захожу в бюджетну звитность (подписание), а там пусто.У меня такое впервые, не знаю что делать, а сроки поджимают.ПОМОГИТЕ!!!!!!

Н.А. 12:22
Yrumka, перезагрузите или узнавайте в казне

Yrumka 12:25
перезагружала все по-старому, в казне узнавала ссылаются на программу. Поэтому хотела узнать может быть у кого-то было такое. Или надо куда-то звонить

12 12:26
сільрада, все разом

Н.А. 12:26
а программа через них? Если с ними не связана надо узнавать что с программой

Yrumka 12:28
Н.А., спасибо

Н.А. 12:28
а вы точно в ту форму зашли, может консолидовану????

Yrumka 12:28
в бюджетну

Васа 12:29
У нас у районі уже ОТГ.

Н.А. 12:30
тогда я не могу подсказать, надо с девочками

Леся 12:36
На Вашу думку клеги, чи збільшувати вартість генерального плану на вартість проведеної стратегічної екологічної оцінки (75000)?

ОМС 12:42
Yrumka, (12/18) вы должны заходить не в подписание, а просто в бюджетную отчетность. В подписании появляются только те отчеты, которые нужно подписать. Ранее подписанных и отправленных там не будет

ОМС 12:43
Yrumka, ой, извините, не дочитала. Зайдите просто в бюджетную отчетность и посмотрите в каком статусе ваши отчеты

oksana 12:58
Yrumka, може вже після підписання вами звіт перейшов на підпис до керівника. Не дивилися?

Валентина 13:13
Наталя

Валентина 13:15
Наталя прошу останньої допомоги( у дод.2 бюджетні асигнування треба показувати?

Центр 13:22
Васа, у Вас центри соціальних служб з кимось обєднували, чи, можливо, зробили відділом ОТГ?

EVGENIY 13:26
Валентина, У статті "Бюджетні асигнування" відображаються доходи, отримані за рахунок бюджетних асигнувань на виконання суб'єктом державного сектору своїх повноваженьПодробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... u-sektori/

НАТАЛЯ 13:44
Валентина Якщо кошти пройшли по касі 2020 року то в 2дс в рядку 2010 та в рядку 2310. Якщо кошти 2019 року то тільки в балансі

Марина 13:46
GalinaS, вы тут????

Марина 13:47
GalinaS, у меня опять вопрос по натуральным.. по выписке казны у меня остаток ноль... как вроде бы я что то оплатила... получается у меня зависает на 1815 ТМЦ и 7511 поступление... 7511 закрываем же на фин рез???

Марія 13:52
*, Скажіть, будь-ласка яка постанова? Бо ми були терцентр , в червні місяці пройшла реорганізація, зєднали до нас РССДМ і створили центр надання соціальних послуг.Далі наша доля не відома.

EVGENIY 14:02
Марина, да 7511 тоже на финрезультат закрываем

oksana 14:02
Марина,всі рах.7 класу закриваємо на ФР

GalinaS 14:05
Марина, 7511 на фин.р-т,

GalinaS 14:08
Марина, можете выдохнуть!

Марина 14:09
GalinaS, фух))))) всем спасибо))))

Інна 14:09
Здала 1 дф і згадала, що в цьому кварталі була натуральна допомога у вигляді масок, які були видані працівникам. Чи потрібно було відобразити це в 1 дф?

свК 14:12
Інна, жесть і мене була, я зовсім забула, але не збираюся показувати, послухаю, що тут кажуть)

свК 14:16
Марія, ПОСТАНОВА від 3 березня 2020 р. № 177, гуглиться ж швидко) Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг

Марія 14:21
свК, Дякую. Згідно постанови від 3 березня 2020 р. №177 ми створили центр надання соціальних послуг, але до цієї постанови немає типових штатних нормативів.

Наталка! 14:24
Доброго дня! Які документи потрібні на ключі?

ОМС 14:33
Марина, "с облегчением" Хорошо то, что хорошо заканчивается

*** 14:53
СДО у кого-то адекватно работает????

сільрада 15:01
12, ДЯКУЮ.

Наталка! 15:02
***, неа

oksana 15:09
***, дуже тупить

oksana 15:12
з 16.30 будуть проводитись техн. роботи, а вже глючить СДО

*** 15:13
oksana, так они с вчера на сегодня тех.работы проводили вроде...

oksana 15:14
пише 07.10.

Людмила П 15:18
Сьогодні получили Розпорядження про ліквідацію. "Святкуємо"

123 15:19
Людмила П, що у Вас ліквідовують?

Надія 15:20
підкажіть будь ласка чи правильна послідовність списання футболок рах 1114: наказ керівника про списання, акт технічного стану, акт списання майна (наказ 818)

Наталія 15:21
Колеги,на вихідне пособіє при ліквідації єсв нараховується?

оксана 15:23
якщо термін звіту стоїть 8 жовтня; якщо кину 8 буде нормально?чи треба кинуть до 8?

GalinaS 15:24
на думку податківців, звільняються від оподаткування ПДФО миючі і дезінфікуючі засоби, спецодяг та інші ЗІЗ у разі дотримання умов, визначених пп. 165.1.9 ПКУ. В іншому випадку вартість таких засобів вважається додатковим благом і підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

Надія 15:25
оксана, 8 нормально, пізніше погано

Надія 15:26
оксана, якщо у вас готов звіт раніше ви можете його і раніше внести і 6 і 7 числа або у день подання тобто 8

оксана 15:26
Надія, дякую!

просто таня 15:26
Васа, на 12,05 єто вм как сообщили письменно,устно?

GalinaS 15:27
вартість мийних і знешкоджувальних засобів, а також спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту, якими роботодавець забезпечує платника податку, який перебуває з ним у трудових відносинах, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого платника податків, з урахуванням вимог пп. 1

oksana 15:28
оксана, 8 добре

Valentyn 15:33
Шановні ! Не кидайте на казну готові звіти раньше встановленого терміну, тільки по графіку і то під кінець робочого дня.У них появляється вільний час і начинаються вишукування та придирки до звіту. Маю гіркий опит.

oksana 15:35
Valentyn, я завжди кидаю швидше - і нічого

GalinaS 15:35
Valentyn,

Марина 15:44
Valentyn, и не собиралась))))))))))))) хоть бы вовремя в 18,00 кинуть))))

* 15:44
Марія, а як ви створювали той центр? РДА нічого не робить

РЦССС 16:11
В нас також всі мовчать.В серпні зробили перейменування на центр соціальних служб.

* 16:13
РЦССС, а яким чином? розпорядження РДА?

РЦССС 16:13
*:, так. З обласного прийшло, і на підставі РДА розробила.

РЦССС 16:16
Як на мою думку, то нехай об*єднують, може толк буде. Ато в нас так часто кадри змінюються, що вже набридло, ні керівника нормального, нічого путньго.

* 16:21
РЦССС, ДЯКУЮ, ЗРОЗУМІЛО, ЩО НІЧОГО НЕ ЗРОЗУМІЛО

РЦССС 16:23
*:, і не то слово.

Олена ЦСС 16:25
РЦССС, ми змінили назву ще в листопаді з 01 січня на підставі обласного. А чого ви так пізно.

ФСН 16:27
Олена ЦСС, а ви на підставі чого так рано?

Олена ЦСС 16:27
На підставі обласного

* 16:27
Олена ЦСС, в нас і область нічого не каже, у вересні директорів збирали - і нічого конкретного

Олена ЦСС 16:28
Нам прийшло в кінці того року

ФСН 16:28
ми назву змінили розпорядженням РДА на підставі пост. КМУ від 01.06.2020 року

Олена ЦСС 16:28
Яка ви область ми Ж итомирська

* 16:30
а штати?

Олена ЦСС 16:30
*, 709 наказ діє

* 16:32
Олена ЦСС, кошмар, у вас хоч щось, а ми як сліпі кошенята і при цьому буцають з від усіль

hrystik27 16:40
Питання на засипку: як відправити план використання бюджетних коштів через СДО?

РЦССС 16:40
Олна ЦСС, не знаю, наш обласний перейменували і відразу нам повідомили. Наш керівник вважає, що ми будемо самі, як і раніше. Шкода, що ніхто нічого конкретно не говорить..

Олена ЦСС 16:41
РЦССС, ми також змінили назву після обласного

РЦССС 16:42
А толку, якщо змінюють, то й об*єднати мають, чи що . А у Вас як?

РЦССС 16:42
Ми Вінницька обл.

Олена ЦСС 16:43
РЦССС, у нас також вибори в громаду 25.10.2020. І тоже фініш.

РЦССС 16:46
Олена ЦСС, по вашому фініш це як? Вибачте, але не зрозуміла.

Аватар користувача
VIN
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 січня 2012, 21:36
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Гадяч
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення VIN »

Привіт. Допоможіть розібратись , придбали комутаційну шафу за 6000 по КЕКВ 2210 , але ще слід її змонтувати з патчпанелями і тд. вартість 10000 грн КЕКВ 2240 окремий договір , кабельна сиситема як окремий обєкт обліку відсутня чи слід дооцінити шафу на вартість монтажу ? :23:

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”