Архів чату за 02.11.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Я.М 07:54
Всем привет! У меня старые заставки раб.времени ,как исправить

ОМС:
08:21
ВСЕМ ДОБРОЕ ДОЖДЛИВОЕ УТРО))))

Лена:
08:38
Доброе утро. Хочется знать многие уже получили предупреждение? Касается ОМС?Кто пишет наказ на звільнення сільському голові в ліквідованій сіл.раді?

Людмила:
08:38
Якщо ви не бачите зображення листопада, то утримуючи клавішу Ctrl натисніть F5 (оновити сторінку)

GalinaS:
08:49
доброе утро!

EVGENIY:
08:53
Доброго ранку ))) Всім гарного дня!

ЛюдКа:
09:02
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!

1******:
09:03
Добрий ранок! Гарного дня!

Алла:
09:05
Доброго ранку, допоможіть будь ласка, як вірно вказати в платіжці призначення платежу по вагітноств та пологах?

Людмила:
09:09
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, по якому КЕКВ оплачувати щомісячний вивіз тпв. Дякую.

Наталка!:
09:17
Доброго ранку!

Наталка!:
09:18
Колеги, підскажіть номер гарячої лінії суду.

AV:
09:22


керр:
09:27
Лена, у Вас уже відбулась нова сесія ради?

Наташа:
09:28
Людмила 2275 якщо прописати в договорі поводження з мусором

Лена:
10:11
керр- у нас сесія ради 6 листопада.вот я вже хвилююсь.

Таня:
10:18
Алла, як звича йний лікарняний

oksana:
10:40
Доброго дня всім!

oksana:
10:40
Людмила, по кекв 2275

Світлана:
10:41
Доброго ранку! Напишіть, будь ласка, в кого як проходить оплата за використану електроенергію. Ми здали звіт по еленерг.за жовтень 28жовтня, хотіли заплатити зразу, але казначейство не дозволило, сказали що це попередня оплата і вона оплатиться в слідуючому місяці. яка ж це попередня, коли за фактично спожиту електроенергію!

Владислав:
10:41
Доброго дня, питання стосовно тлумачення деяких пунктів ЗУ "Про публічні закупівлі" . За старим законом до 19.04 уклали договір на 100 тис. тепер виникає питання чи за новим законом можна здійснювати закупівлю до 50 тис без застосування ?

1******:
10:42
Світлана, ми беремо акти після 25 числа, і зразу ж проплочуємо

EVGENIY:
10:46
Світлана, звичайно ж це не попередня оплата, казначейство ваше не розібралося

керр:
10:47
Лена, знач з 7.11 нова рада буде попереджати про наступне вивильнення

oksana:
11:03
Світлана, вам потрібно з казною говорити, бо вони не праві

Елена:
11:06
Добрій день. Скажите пожалуйста, как рассчитать отпускные, если работник был в отпуске в прошлом месяце и по факту отработал 15 дней, а сейчас опять идет. Т е его отпускные считаем в з.п за прошлый месяц?

oksana:
11:07
Елена, відпускні за жовтень враховуєте в з/п за жовтень

Елена:
11:09
Спасибо. Т.е. отпускные за жовтень к зп не прибавляем. отработал 15 дней их считаем и зп по факту отработки?

Тата:
11:10
Доброго дня! Чи використовує хтось в закупівлях ключі приват і чи знає чи потрібно іх переносити на токени?

EVGENIY:
11:12
Тата, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... listopada/

керр:
11:17
Елена, чому ж не враховуєте те що належить за жовтень, к дні без доходу вплинуть на розмір сзп

Лена:
11:18
керр, - це стотується виконавчого аппарату. А виборні посади?Хто напише наказ про виплату компенсації про невикористану відпустку їм?Самі собі.

oksana:
11:18
Елена, я ж написала, що і відпускні за жовтень , і з/п за 10 берете

Світлана:
11:19
Доброго дня всім. Одноразова премія до свята в розрахунок відпускнихне враховується?

керр:
11:19
Лена, Ви приєднуєтесь чи центральна "садиба"

керр:
11:20
Світлана, ні

Лена:
11:22
керр, ми приеднуємся

Світлана:
11:22
керр, дякую.

керр:
11:22
Лена, у день відкриття сесії повноважання виборні втрачають, підписувати усе буде новий голова

Лена:
11:24
керр, дякую.

oksana:
11:24
Світлана, не включається

Світлана:
11:25
oksana, дякую.Скажіть будь-ласка, якщо відбулися вибори, то за який період має сформуватися ОТГ? Всі працюємо в звичайному режимі до 1 січня?

керр:
11:34
Світлана, усе розпочнеться з дня відкриття сесії, у такому режимі можете пропрацювати і після 1 січня)

Бухгалтер_5:
11:48
Комунальна некомерційна установа маэ право користуватися звичайними КЕП (без токенів)????

GalinaS:
12:02
Владислав, у Вас спрощена процедура якщо сумарно за одним кодом ДК більше50000але менше200000

спорт:
12:14
підскажіть, працівник приніс лікарняний виданий ФОП, такий лікарняний можна приймати?

ната:
12:57
Добрий день підскажіть будь ласка чи потрібно робити до акта на списання дезінфікуючих засобів роздавальну відомість чи лише акт використання?

марія:
13:03
Якщо були зміни у штатний розпис 01.098.2020 як правильно змінити тарифікеаційний список???

керр:
13:03
спорт, право видачі листків тн мають лікарі, що провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи - підприємці.

oksana:
13:10
спорт, лікарняний має право видавати і приватна клініка

Оксана М:
13:21
Доброго дня. Чи обовязково писати заяву на відп.в зв.з вагітністю і пологами якщо працівниця йде пізніше?

керр:
13:23
Оксана М, звісно, а як переконатись у її бажанні відбути пізніше строку

Оксана М:
13:26
керр, вона директор ЗДО написала наказ на заміну її з 02.11.Чи може це бути підставою?

Жанна:
13:28
Доброго дня, чи можна прийтяти друкований авансовий звіт? працівник знайшов бланк в інтернеті , заповнив і роздрукував

Міла:
13:34
Жанна, а у нас тільки друковані авансзвіти. Тільки підписи ручкою.

Маряна Ч 13:35
Доброго дня!!! Хотіла запитати... Працівник вийшла з декретної відпустки 19.10.2020р. чи можна їй за цих пів місяця рахувати премію??

EVGENIY:
13:36
Жанна, головне щоб бланк актуальний був і підпис від руки

керр:
13:37
Оксана М, підстава її бажання щоб така відпустка розпочалась з іншої дати, чим таке бажання обумовлено знач не має

керр:
13:38
Маряна Ч., якщо положенням про премії обмежень не має, і робота пророблена відповідає критеріям преміювання, давайте

Маряна Ч 13:38
керр, дякую

Оксана М:
13:39
керр, дякую

Оксана:
13:45
доброго дня. скажіть будь ласка чи можно звільнити сумісника з роботи а на другий дени прийняти?

GalinaS:
13:47
Оксана, а чого ні? Головне- повідомленн я не забудьте подати

Оксана:
13:50
Дякую

Яна:
13:51
Звільняемо голову і секретаря по закінченю повноважень. Так як вони пенсіонери їм не положень виплата 6 окладів. Що їм взагалі положено? Тільки розрахункові? Чи хочаб 1 серед місяч оклад, як всім

керр:
13:51
Яна, зп і грошова компенсація за невикор відпустку

Яна:
13:52
керр, я зрозуміла..і це все?

керр:
13:53
Яна, все, а що ж ще їм

Яна:
13:59
керр, ну вот все соки віжимаю Растроені що 6 окладів не отримаю Хотять ще якіс гроші отримати на кінець

Яна:
14:04
Колеги скажіть якщо не секрет яка заплата у бухгалтера ОТГ. Чи є надбавки якісь до окладу?

Ксенія:
14:04
Здравствуйте!подскажите пожалуйста, может бюджетная организация купить компьютері б/у?

керр:
14:06
Яна, постанова кму 268 оплата праці

Яна:
14:07
керр, керр, тобто такі як і в сільських радах .. чи більші?

Ольга*:
14:10
Доброго дня! Оренда 1 грн. 2240 - це 70220000-9 чи 70310000-7?допоможіть!

марія:
14:22
сьогодні видали розпорядження про ліквідацію установи ..який звіт потрібно здати у центр зайняності

Валя терцентр:
14:22
Вітаю всіх працівників соціальної сфери! Бажаю Вам міцного здоровя, терпіння та наснаги в роботі...

Уляна:
14:25
Підкажіть, хто знає, чи відносяться до працівників, що мають дод. гарантії при працевлаштуванні працівники, в яких двоє дітей до 18 чи 15р? (табл.1 звіту єсв)

Юлія:
14:26
Ольга*: оренда приміщення- 70220000-9

Таня. 14:27
Підкажіть, яку підставу писати для виплати компенсації за невикористані відпустки в ОМС

керр:
14:29
Уляна, https://i.factor.ua/ukr/law-50/section- ... cle-12715/

керр:
14:30
Яна, до цього часу йдуть по табл міст облзначення і отг, а зараз очікуємо зміни

АННА 1:
14:30
Добрий день! Підкажіть,будь-ласка, чи має право на податкову соціальну пільгу (кратно к-сті дітей) тимчасовий працівник?

Настя:
14:31
добрый день ! Подскажите работает у кого кабинет налогово й ?

керр:
14:34
марія, звіт за формою № 4-ПН

Яна:
14:35
Ксенія, бюджетні установи не мають права нині купувати таку побутову техніку. Додамо, що заборона на придбання побутової техніки діє для установ та організацій, що використовують кошти державного бюджету, з 12.03.2014 р.

керр:
14:35
Таня.., чому виплачуєте? звільнення чи щось інше

ОМС:
14:36
Яна, здається ці обмеження уже зняті.

Яна:
14:38
ОМС, Тож можна купити б/у за умови правильно оформлених документів накладна/угода?

ОМС:
14:38
Яна, не знаю тепер, не впевнена

Наталья:
14:46
Добрый день. помогите пожалуйста. По договору услуги положили дорожку из плитки. Сумма договору 49 тыс.грн. Нужно ли ставить плитку на малоценку или коль это услуга ничего не фиксируем?

Ольга:
14:49
Який КЕКВ для навчання з держзакупівель? 2240 або 2282?

Таня. 14:54
керр, тому що ми маємо дуже багато відпусток, а сказали виплатити до обєднання в ОТГ

Бух:
14:55
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) може надалі користуватися ЕЦП (в Є-Даті та на закупівлях)? Чи треба токени?

Оксана:
14:57
Бух: треба токени

Бух:
14:58
Оксана, а Казначейські (ті що для СДО) підійдуть?

Оксана:
15:00
я не пробувала, але кажуть що можна, але їх треба якось переформатувати, щоб підписувати в Є Даті чи прозоро

натка:
15:00
доброго дня. підкажіть тепер форма 2 подається щомісяця?

ОМС:
15:12
натка, с чего это вдруг? Я что-то пропустила???)))

натка:
15:17
ОМС, зайшла у є-звітність. і при створенні звітності показує форму2. я подумула що я щось пропустила і тому питаю)))

Галинка:
15:21
Доброго дня! Підскажіть,будьласка,Хто платив запозичувальний депозит по договору аренди (продовження)? Який КЕКВ ?

GalinaS:
15:21
Ольга, 2282 якщо дають сертифікат

ОМС:
15:21
натка, оно так и было всегда, кажется. Неа...а, только 7-ки вроде бы

Наталка!:
15:28
Яна, в нашій ОТГ бухгалтерів нема, є спеціалісти. Заробітні плати у них нормальні...

Уляна:
15:28
керр, дякую вам за підказку

керр:
15:29
Таня.., Вас підвели під порушення закону з такими виплатами)

Світлана:
15:31
натка, раніше ми постійно подавали у казначейство 2 та 4-ту форми за 10 місяців, лише в п аперовому варіанті, а щас, можливо, можна в електроному варіанті.

oksana:
15:31
натка, щомісячно треба подавати звіт про використання коштів з резервного фонду

oksana:
15:31
крім ф.7

ОМС:
15:32
Світлана, ????? Щось ніколи такого вроді не було,не памятаю

oksana:
15:32
Світлана, не треба ці форми помісячно здавати

Світлана:
15:32
ОМС, це зв"язано з інвентаризацією..

Світлана:
15:33
oksana, за 10 місяців, не щомісячно.

Світлана:
15:33
В супровідному завжди прописували залишки, які є на рахунках станом на 01.11.

ОМС:
15:33
Світлана, ми точно так не здаєм

Світлана:
15:34
ОМС, там звірка проходить. Зайва робота.

oksana:
15:34
Світлана, наші не вимагають

Світлана:
15:36
oksana, це ж добре))))не дарма, напевно, особисто в мене дало сформувати 2 форму за 10 місяців вперше.

натка:
15:50
Світлана, мені теж дало сформувати, але я її ніколи не подавала за 10 місяців

натка:
15:50
тільки 7 та 4 при наявності даних

ОМС:
15:51
Світлана, вибачте, а ви звідкіля, що у вас вимагають те, що вроді не передбачено

ОМС:
15:52
oksana, та я взагалі впеше про таке чую.

oksana:
15:53
ОМС, я теж, і жодного року не здавала

ОМС:
15:53
натка, не подавали, то й не починайте. Від вас же ніхто цього не вимагає?

натка:
15:57
ОМС, сьогодні не вимагають, а завтра скажуть :ай-яй-яй, як це ви не знали що треба подати

Люда К:
16:12
ВО об’єднаної громади є окремою юридичною особою. Ведення бухобліку 5 школам та 2 ДНЗ забезпечує ЦБ ВО. Кожна школа є юридичною особою, має свою печатку, кошторис та план асигнувань. Чи можливо перекинути кошти з іншої школи на оплату газу в якій є економія? Як це правильно оформити документально та якими нормативними документами керуватися?

ОМС:
16:15
натка, Місячна фінансова звітність складається розпорядниками бюджетних коштів і подаються до органів ДКУ за формами № 7д, 7м «Звіт про заборгованість бюджетних установ», №7д1, 7м.1 «Звіт про заборгованість бюджетних установ за окремими програмами». Розпорядники бюджетних коштів складають та подають місячні фінансові звіти до установ вищого рівня в

Андрій:
16:17
Люда К це можливо за рішення головного розпорядника коштів (відповідної ради)

Світлана:
16:21
ОМС, Вінницька обл. Але якщо не вимагають- то є добре)) Казначеї, можливо, самі для себе звіряються . Я не знаю, всі наші так роблю, і я теж.

ОМС:
16:28
Світлана, ну що вам сказать. Ми буває також щось робимо, лиш би не напружувать стосунки з казною. Але буває і воюємо.

натка:
16:30
ОМС, я теж це перечитувала

натка:
16:33
Світлана, що вони можуть для себе звіряти? всі форми в є-звітності вже заповнені, а якщо щось виправити, то повертають щоб виправили на ті дані що в казні

Світлана:
16:36
натка, що я можу сказати, у кожного своє. Але відколи працюю- не бачу користі від зайвої роботи. Подзвонила в інший р-н, там теж такого немає. Зате є інші заморочки.

Таня:
16:38
Підкажіть?!Ми сільська рада на вибори закупили щитки, як їх облікувати і списати?

Економ:
16:39
Колесо Фортуни махлює. Видає тільки знижки 35% :)))))

натка:
16:39
Світлана, ви знаєте це найгірше коли нема чіткості. як кажуть одне до ліса, а друге до біса

натка:
16:40
Економ, неправда. мені 40%

Економ:
16:41
Ми чекали безкоштовної підписки на рік :))

Світлана:
16:41
натка, 100%.бажаю всім гарного завершення дня

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”