Архів чату за 04.11.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ОМС 08:12
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО)))

ЗПЗСО 08:20
Доброго всім ранку! Прийшов лист на нашу установу про примусове відрахування із заробплати працівника заборгованість по кредиту. Лист від приватного нотаріуса. Чиобов'язкове воно до виконання?

бюджет 08:32
Доброго дня. Якщо прийшло попередження про ліквідацію, які на даний моментнайперші дії бухгалтера?

GalinaS 08:35
Доброе утро!

ОМС 08:38
ЗПЗСО, одного листа не достатньо. Здається повинен вути виконавчий лист чи постанова. Погугліть

Олена 08:50
Де облліковуються речі з позабалансового рахунку?Заводити окремий журнал?

Олена 08:52
ЗПЗСО, Доброго ранку на виконання повинна прийти постанова про звернення стягнення на заробітну плату та доходи боржника від державного або приватного виконавця. Ну ніяк від приватного нотаріуса

EVGENIY 08:55
Доброго ранку! Всім гарного дня )

GalinaS 08:56
Олена, БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ ЖОВТЕНЬ, 2014/№ 38

Лена 09:02
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо працівник досяг граничного віку перебування в ОМС, коли потрібно його звільнити? чи є якісь терміни?

Валя т-ц 09:08
EVGENIY, будь ласка, допоможіть: у нас закінчився ЕЦП, маємо токен з підписом казначейства, але не можу зайти на сайт статистики, неможу обрати носій?

EVGENIY 09:10
Валя т-ц, я не знаю по какой причине но почему то казначейские ключи не везде принимают (( Тут вопрос ЦСК казначейства либо они отморожавиются и не ают возможности ипольщовать из ключи в других системах или может другая причина, но єто факт

oksana 09:12
Доброго ранку всім і міцного здоров"я!

Олена 09:15
Якщо я хочу річ поставити на 023 рахунок, мої дії : Договір - Акт - МО16 - запис в картці обліку??

керр 09:16
Лена, не пізніше дня коли досягнуто такий вік

GalinaS 09:20
Олена, и оборотка

Лена 09:21
керр, дякую

Олена 09:22
GalinaS, я скачала на цьому сайті форму З-7(картка кількісно-сумового обліку) підійде?Яка оборотка?

Яна 09:22
Купили за спонсорську допомогу труби та металопрофіль . Своїми силами зробили та встановили забор біля дитячого садка. Як мені все це оприбуткувати З чого почати.

Олена 09:23
Не підкажете ,де можна знайти приклад такого договору та акту?

GalinaS 09:26
Олена, Аналітичний облік матеріальних цінностей та зобов’язань, які відображають на позабалансових рахунках, слід вести в оборотній відомості у розрізі цих рахунків. У відомості зазначають оборот за дебетом і кредитом по кожному з позабалансових рахунків і виводять залишок на кінець місяця.

GalinaS 09:33
Олена, а в бюджеті є рах.023?Перший раз чую

Лена 09:39
Допоможіть з таким питанням: Оплатно чи безоплатно надається приміщення комунальне для проведення виборів?

Олена 09:39
GalinaS, звичайно в бюджеті є позабалансові рахунки)))) майно орендоване , власні речі, передані як ті що використовуються в організаційній діяльності але належать іншим організаціям наприклад платформи програмного забезпечення тощо. У мене там мільйонні суми за рахунок орендованого приміщення

GalinaS 09:42
Олена, то что есть позабалансові я знаю, але в плані рахунків для держсектору немає рах.023

Олена 09:43
GalinaS, а на який же рахунок мені поставити?

1***** 09:43
Як правильно розрахувати секретаря і голову?Сесія міської ради 6 числа, вони чинні до 6 включно, виходить по закону вони мають отримати кошти 6 числа вже на руки, на підставі чого, якщо тільки рішення буде 6 , то отримають 7,як правильно? я заплуталась, допоможіть

GalinaS 09:43
Олена, дивіться план рахунків та підбирайтепід себе

керр 09:50
1*****, прийняття сесією рішення про визнання і є актом і моментом коли вказані особи втрачають повноваження, згідно кзпп це останній день роботи

Олена 09:50
GalinaS, подивилась, 021

Олена 09:50
а Акт і договір є десь приклад?

GalinaS 09:58
Олена, интернет Вам поможет

1***** 10:07
керр, і в останній день тобто 6 числа кидати гроші, а отримають 7 числа, так я розумію?

іра 10:10
чи має право батько на 10 днів відпустки на дітей, якщо жінка ніде не працює

Вікторія 10:22
При розразунку бюджету на 2021 рік які вілсотки зростання енергоносвїв брати?

Яна 10:23
1*****, реально ні 6 ні 7 кошти ви їм не проплатите. тому що повноваження голови і право підпису втрачено. коли новий голова узаконит свій підпис в банке і казне. Тож швидко не буде.

Яна 10:23
іра, має. один з батьків має право

ТАНЯ 10:28
Підскажіть будьласочка!!! Як показати у звіті ЄСВ що працівник був узвільнений на вибори з 13 по 31жовтня 2020р.?

Яна 10:29
колегі Чи втрачає право підпису головний бухгалтер сільради яка приєднується до цент садиби ОТГ. Чи голов бухг може підписувата платіжки. Чи вже підписує платіжки новий голова та бухг?

ТАНЯ 10:31
Зарплата працівнику була нарахована до 13.10.2020р, але вона меньше мінімальної???

марія 10:39
Придбано у жовтні канцтовари на суму 850, грн. Але ці канцтовари не проплачені тільки зареєстроване . Які будуть проводки

Таня: 10:40
хто знає чи підходить токен казначейства яким підписуємо в СДО для Прозоро?

Яна 10:41
ТАНЯ, увільнений тоб-то за свій рахунок відпустка була. Тож показати дні за свій рахунок, Алеж він не звільнений, тож дні 31 показувати повністю . здається доплачувати не потрібно

Яна 10:47
ТАНЯ, На платній основі Зберігайте місце роботи/посаду за основними працівниками, не зберігайте заробітку. Увільняйте від роботи на весь період виборчого процесу

Яна 10:49
ТАНЯ, На безплатній основі Зберігайте місце роботи/посаду, середній заробіток. Увільняйте на час засідань виборчої комісії чи участі в інших заходах комісії

Яна 10:51
ТАНЯ, Доплачуємо до МЗП. Якщо за місяць зарплата працівника виявилася менше МЗП, то в такому місяці зарплата за відпрацьовані дні має бути нарахована не нижче МЗП, розрахованої пропорційно відпрацьованому часу.

Яна 10:51
ТАНЯ, Донараховуємо ЄСВ до МЗП. Зауважте, що протягом періоду, на який ви відпускаєте працівника «на вибори», трудові відносини з ним не припиняються.Тому якщо ви для такого працівника основний роботодавець, йому не встановлена інвалідність, то вам доведеться виконати вимогу ч. 5 ст. 8 Закону про ЄСВ. А саме — сплатити ЄСВ з фактично нарахованої

Яна 10:53
Звітуємо. Середній заробіток за час залучення до виборчого процесу треба відображати в обох зарплатних звітах: у податковому розрахунку форми № 1ДФ і у звіті з ЄСВ. Його слід включити в один рядок із зарплатою за відпрацьований час. Окремо позначимо, що кількість днів залучення до виборчого процесу також ніяк не виділяється.

Яна 10:54
у графі 15 таблиці 6 ЄСВ-звіту треба ставити кількість днів перебування в трудових відносинах без зменшення на дні залучення до виборчого процесу. Причому незалежно від того на платній або безоплатній основі він залучений.

Яна 11:02
Купили за спонсорську допомогу труби та металопрофіль . Своїми силами зробили та встановили забор біля дитячого садка. Як мені все це оприбуткувати З чого почати.

Марія 11:03
Потрібен оновлений сертифікат податкової. Підкажіть, де його скачати?

ТАНЯ 11:03
Яна: Я правильно Вас зрозуміла, що ЄСВ нараховуємо по факту відпрацьованого періоду наприклад: за 8 р.д. зарплата 3600,00 грн., ЄСВ-792,00 грн.???

Irina 11:27
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, може хто зіштовхувався з таким питанням - який коддоходів місцевого бюджету при поверненні застави кандидата в депутати.

112 11:30
подскажите пожалуйста,если у нас на учебу вернулась учащаяся,после декретного отпуска с 25 октября,то стипендию я ей должна выплатить в полном размере,или с 25 по 31? профтех

Лілія 11:30
Підкажіть будь ласка як правильно нарахувати відпускні за 2006, 2009, 2011 роки (додаткова соціальна відпустка на дітей) секретарю сільської ради повноваження якої припиняються 12.11.2020 в зв’язку з утворенням ОТГ. Не знаю як правильно взяти розрахунковий період.

марія 11:35
Добрий день!!! Якщо є розпорядження про припинення юричної особи установи шляхом ліквідації, Що потрібно до казначейства подати ??? Але ще маєм працювати 2 місяці

Діна 11:44
Добрий день! є такі, що працюють в ІПК "Місцевий бюджет"? у мене програма просто не відкривається, хто з таким мав справу?

віка 11:45
як показуєте і звіті в Пенсійниу коригування попереднього місяця зі знаком мінус у звязку з лікарняним? показуєте що то за попередній місяць чи коригуєте поточний місяць

Іра 11:49
добрий день. підкажіть будь ласка, НВК понижається в супені із 2 го на 1 й , педагоги відпрацьовують 2 міс. як правильно зробити підвищення зарплати , так як вони не таріфікувались

ОМС 11:50
Лілія, відпускні нараховуються однаково, незалежно за який період вони є

Ольга 11:50
Чи можна буде користуватись ключами від податкової на флешці (не токенах) у прозоро з 6 листопада ?

Іра 11:52
Лілії.:Це я розумію , тільки не можу зрозуміти , ці педагоги не повині тарифікуватися взагалі на момент тарифікації?

1***** 11:52
Яна, 6 числа голова і секретар чинні (останній день) так і треба ж в цей день за підписом голови кинути їм розрахункові. Якщо сесія 6 числа, голова ще має право підписувати платіжки, я так розумію?

Олена 11:53
якщо я випадково допустила помилку в оборотній відомості(не ту цифру написала(, ось при інвентаризації побачила, як виправити?

Ольга 11:57
марія: повний пакет документів: копія розпорядження, копія виписки з ЄДР, картка зі зразками підписів (зазначте правильу посаду керівника і бухгалтера з додатку до розпорядження), перелік рахунків (з правильними) посадами, новий договір на розрах.кас. обслуговування, копію наказу "Про надання права підпису..."

Ольга 12:00
марія: + завірені копії паспортів

Наталія 12:06
1,5 ставки двірника. Це суміщення чи сумісництво?

сергій 12:10
доброго дня підкажіть імя файлу (платіжки) для ДКСУ по лікарняним за рахунок коштів ФСС у мене формує такий файл казна говорить що не вірна назва FPLAT_ZAL

Олена 12:10
В протоколі інвентаризаційної комісії, якщо балансова вартість основних засобів нуль, то в протоколі вказуємо балансову чи первісну вартість?

EVGENIY 12:13
сергій, а де у вас формує такий файл?

EVGENIY 12:14
Олена, де ви взагалі бачили балансову вартість? Вона є у вас в бухобліку?

Лілія 12:16
а розрахунковий період брать за 2006 рік чи за 2020 в якому буде надаватися відпустка

EVGENIY 12:16
Марія, на сайті центру сертифікації ключів податкової

EVGENIY 12:17
Діна, перегрузіть комп

Олена 12:17
немає, але в бланках же є колонка балансова вартість...чи в мене застарілі бланки.....і в Протоколі написано Балансова вартість необоротних активів

EVGENIY 12:20
Олена, так якщо написано що балансова то чому ви питання задаєте?

Олена 12:21
якщо вона дорівню нулю, то в протоколі писати нуль??

EVGENIY 12:21
Олена, так

Олена 12:22
просто попередній бухгалтер писав первісну..

Оксана М 12:23
Доброго дня. У нас проблема : працівниця отрим. лікарняний (вагітність і пологи)27.10, написала заяву що йде з 02.11.Соцстрах не пропускає, бо не з 27.10 Аргументує тим,що раніше можна було йти пізніше, а зараз ні , якщо лікарняний з 27.10 -то йти з 27.10 .Допоможіть розібратися.

ОМС 12:25
Лілія, Основний документ, яким потрібно керуватися, — Порядок № 100. Згідно з абз. 1 п. 2 цього документа, для розрахунку суми компенсації (як і для відпускних) беруть виплати за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю виплати компенсації.

Света 12:27
EVGENIY, Добрый день. Подскажите, пожалуйста, я могу в каком-нибудь вашем журнале найти алгоритм списания ОЗ при краже

Світлана 12:29
РЦСССДМ кому ще прийшло попередження про ліквідацію?

ОМС 12:30
Света, первое, что у вас должно быть обязательно- справка из полиции, что вы по поводу кражи туда обращались. А потом только после того, как дело закроют (тоже какая-то бумага) вы можете списать. Или я не права, кто подскажет?

Ірина 12:32
Доброго дня. Як облікувувати медикаменти в бюджетній установі заклад освіти?

Света 12:35
ОМС: справки, что обратились есть. А дальше? Я погуглила, но в инете гуляют все какие-то старые статьи: 15-16 года

EVGENIY 12:36
Света, конечно можете найти у нас все можно найти )))

EVGENIY 12:37
Света, https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/201 ... 75678.html

EVGENIY 12:37
Света, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... sinnostey/

Наталія 12:42
1,5 ст, двірника це суміщення чи сумісництво

ВІК 12:44
віка, зарплата за попередній місяць з мінусом натомість лікарняний з плюсом

Діна 12:50
EVGENIY, дякую за пораду, але не допомогло

сергій 12:50
EVGENIY, прагмат програма

Наталя т-ц 12:51
Наталія, це-сумісництво

EVGENIY 12:51
сергій, де ви такі програми берете?? Користуйтеся ФІТ Бюджет модуль роботи з ДКСУ там безкоштовний

сергій 12:52
EVGENIY, користуємось нею дуже давно)) підскажіть назву транспортного файлу будь даска

Лілія 12:53
ОМС: дякую

Наталія 12:53
А як тоді платити МЗП на 1,5 ст. двірника

Наталя т-ц 12:54
Наталія, 5000 за основною і 2500 за сумісництвом

EVGENIY 12:54
сергій, Структура імені файлу:Fpkkkkkkddmmgggg.dbf,де: Fp - iдентифiкатор файла;kkkkkk - код розпорядника/ одержувача бюджетних коштiв, ddmmgggg - дата подання інформації(dd - день, mm - мiсяць, gggg - рiк).

Наталія 12:54
Але ж це робота в один і той же час

сергій 12:54
EVGENIY, дякую

EVGENIY 12:56
сергій, https://fit.com.ua/zamovity-programmu

Наталя т-ц 12:56
Наталія, якщо ви табєлюєте в один і той же час, то у вас буде просто доплата за розширену зону обслуговування.але тоді 1,5 ставки не вийде. якщо по штатному у вас є 1,5 ставки,то це буде 1 ставка основна і 50% доплати від 0,5 ставки

Наталія 12:58
У мене є двірник і хочуть дати ще 0,5 ставки які є на вакансії. Так я не знаю як платити. Як суміщення чи сумісництво. Дякую.

окси 13:00
Наталія, сумыщення буде тількі даплата да 505 від окладу вакантної посади. А сумісництво - пол ставки по штатному розкладу

окси 13:01
50%

Наталя т-ц 13:03
Наталія, це вже на ваш розсуд,виходячи з того, на яку оплату згоден двірник додатково. якщо сумісництво-то це 2500грн,якщо розширена зона-то 2225+556,25доплата+2218,75доплата до МЗП. Т.б. вашу доплату поглинає МЗП((

Наталя т-ц 13:04
ОТЖЕ,оформлюйте сумісництво

Наталя т-ц 13:07
і табелюйте 8+4год

Альбіна 13:07
Доброго дня!Хто знає, що буде з сільськими радами?До ччого готуватися?У нас повна невідомість!

Ірина 13:08
Доброго дня. Підкажіть будь ласка стосовно обліку медикаментів у закладі освіти, після того як увели в штат медсестру. Дякую

Альбіна 13:19
Ніхто нічого не знає?Як звільнятимуть бухгалтерів?

Ірина 13:20
Альбіна,мене теж цікавить це питання,будуть попереджувать за 2 місяці?

Діна 13:22
дівчата, нам сказали, що наше питання буде вирішуватися в січні заднім числом

Ірина 13:25
Діна, не зовсім зрозуміла, а до січня що буде робити бухгалтер?

Людмила 13:25
Колеги, а що з РДА в районах , які ліквідовані? Щось чути?

ОМС 13:25
Света, а вдруг это все найдется? Сейчас мне кажется вам нужно повесить на недостачу что ли, а когда вам дадут ответ:дело закрыто, виновен не найден, тогда только можно списать. Но на все 100 не уверена, что так должно быть, просто интуитивно

Діна 13:25
Ірина, хз, хз

керр 13:26
Ірина, те саме й буде робити, тільки керівник інший

Ірина 13:27
Діна, дякую. Зрозуміла. Ніхто нічого не знає.

керр 13:30
Людмила, ще тільки у першому читані прийняли зміни, а без них нічого робити не зможуть

Людмила 13:34
керр, грошей на зп не додали знову,а вони читають... Вже якби швидше щось вирішували, бо це не діло!

Таня 13:38
Підскажіть будь-ласка на який рахунок поставити оснащення до печатки з кліще-1 шт.-480,00

Таня 13:38
1113 чи 1812?

Яна 13:46
Купили за спонсорську допомогу труби та металопрофіль . Своїми силами зробили та встановили забор біля дитячого садка. Як мені все це оприбуткувати З чого почати.

4EPBEHb 13:49
в СДО все ок? у мене не пускає :-(

GalinaS 14:04
Таня, якщо це резинка-1515, якщо основа-1113(якщо служить більше року)

ОМС 14:04
4EPBEHb, ви мабуть без маски хотіли зайти?

GalinaS 14:08
Наталія, сумісництво-це робота в вільний від основної роботи час,але тоді 8 та 4 не поавинні в табелі збігатися.Як для людини-це вигідніше чим суміщення, бо доплата до мін.зїсть все

GalinaS 14:09
ОМС,

ОМС 14:09
GalinaS, захотілося розрядити обстановку. Щось так гидотно

GalinaS 14:12
ОМС, Что такое осень - это небо Плачущее небо под ногами В лужах разлетаются птицы с облаками Осень - я давно с тобою не был

Тат_яна 14:15
Что такое осень - это ветер Вновь играет рваными цепями Осень - доползём ли, долетим ли до ответа Что же будет с Родиной и с нами? Осень - доползём ли, долетим ли до рассвета Осень, что же будет с завтра с нами?

Тат_яна 14:16
GalinaS, ничего себе, разрядили обстановку!...

Ольга* 14:17
Доброго дня колеги!

ОМС 14:17
GalinaS, Тат_яна, веселее что-нибудь. И так тоскливо

Ольга* 14:18
Допоможіть підстава процедури закупівлі в є даті змінилася чи так і є п.1 ст.2

4EPBEHb 14:18
ОМС, в масці

ОМС 14:18
4EPBEHb, і на носа натягнули, чи тільки на підбородку?

GalinaS 14:25
Оптимист-человек, который сломав ногу радуется, что не сломал шею.

GalinaS 14:25
Ольга*, так

ОМС 14:27
GalinaS,

Elison 14:27
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи можна робити передплату на 21 р. у листопаді 20р.? Казначейство відмовляє в реєстрації, посилаючись на Постанову №1070 (на строк не більше 12 місяців).

Спеціаліст 14:31
Переплату можна оформити на 9 місяців 2021 року. Казначейство реєструє.

ОМС 14:34
Elison, це щось уже новеькое. Раньше все регистрировали

Ольга 14:40
Прошу допомоги, Я державний службовець, стаж держслужби 30 років, пенсійний вік настане у квітні.Попадаю у грудні під скорочення з посади начальника відділу,і, мабуть на біржу стану.То при досягненні пенсійного віку призначення пенсії буде з якої посади?Нас приєднують до іншого райцентру,і установи не буде, але це не йде шляхом ліквідації.

Ольга* 14:41
Допоможіть підстава процедури закупівлі в є даті змінилася чи так і є п.1 ст.2 для договорів залючениху вересні 2020 року

GalinaS 14:42
Ольга*, 14.25

Ольга* 14:44
GalinaS, незалежно до 19.04.2020 чи після?

керр 14:44
Ольга, що значить з якої посади? маєте стаж держслужби для пенсії держслужби?

ОМС 14:45
Ольга, Діє Закон, який забороняє скорочувати працівників передпенсійного віку ... Таким чином, Закон забороняє звільняти працівників, яким залишилося працювати менше трьох років для виходу на пенсію.

ЯСЯ 14:47
Колеги, підкажіть як написати повідомлення на форумі , бо щось я там загубилася. Потребую терміново допомоги

керр 14:48
ОМС, але не закон про держслужбу, і ліквідація органу

ОМС 14:49
керр, ліквідації немає. Їй повинні щось запропонувати. Інша справа чи дасть вона згоду

ТОП 14:49
Підскажіть будь ласка покупка Габаритно вагових комплексів по 3110 підходить?

Бухгалтер_5 14:49
для списання стільця з рахунку 1113 потрібно тільки акт перевірки тех стану та акт списання ОЗ ???

Бухгалтер_5 14:50
Бухгалтер_5, микомунальна установа

ОМС 14:51
Бухгалтер_5, для стільця техстану? Ми комісійно оглядаємо, пишемо що зламався (,,,,,) і ніякого техстану.

керр 14:52
ОМС, по закону "може пропонувати" не тотожне "повинен"

Таня 14:53
Добрий день. Підкажіть будь ласка як оприбуткувати основні засоби на баланс, що надійшли як подарунок від невідомої особи?

ОМС 14:54
керр, та ні, саме повинен

Бухгалтер_5 14:54
ОМС, АКТ інвентаризації об'єктів державної власності, що пропонуються до списанняНЕ ПОТРІБЕН?

Бухгалтер_5 14:56
ОМС, а в якому документі ви описуєте що зламався?

Таня 14:56
Невідома особа подарувала книги вартістю до 6000 грн. комунальному закладу (бібліотека відсутня), на який рахунок віднести і кого вказати в акті приймання-передачі?

oksana 14:59
Ольга, при відповідному стажі - з останньої посади держслужби(нач. відділу у вас)

Ольга 14:59
ОМС Дякую, але установи не буде, то чи можу відразу після скорочення вийти на пенсію

oksana 15:01
Ольга, ні, при досягненні пенсійного віку

Ольга* 15:04
GalinaS, а може п. 3 статті 3?

Ольга 15:04
Світлана: РЦ СССДМ, ми також в процесі ліквідації

ОМС 15:05
Бухгалтер_5, у самому акті на списання

ОМС 15:06
Ольга, (14.59) раніше за 1,5 роки оформляли. Зараз, здається, ні. Треба десь консультуватися. Вас уже попередили?

сельбух 15:11
Альбіна,вчора був семінар. роз'яснили , що попередять нас за 2 місяці на звільнення після того як відбудеться перша сесія нової ради. Голови і секретарі звільняються у цей же день, а інші працюють. Готуємо документи на інвентаризацію і передачу, рахунки , кошториси і т д діють до кінця року. Право першого підпису переходить до голови новобраної ОТГ

GalinaS 15:15
Ольга, я бы радовалась на Вашем месте-работать не надо, пособие будут платить а через 3 месяца-Свобода!!!А в ЦЗ не будут предлагать вам до пенсии мало осталось

GalinaS 15:18
Ольга*, спасибо не обращала внимание-делала по накатанной, полностью с Вами согласна

ОМС 15:23
GalinaS, ее интересует с какого оклада ей будет начисление. С последнего ж наверное, не с фонда ж занятости?

GalinaS 15:27
ОМС,а я о чем-радоваться надо, хотя говорят что обычная пенсия сейчас выше и ее можно пересчитывать- уж лучше проконсультироваться в пенсионном

керр 15:27
ОМС, який закон читаєте? для дс може пропонувати

ОМС 15:34
Ольга, Пенсія державним службовцям призначається з дати звернення, але не раніше дати виникнення права, в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними

керр 15:38
відповідної посади та відповідного рангу за останнім місцем роботи на державній службі

Олена 15:46
чи може бути план закупівель, договір і звіт про договір без використання електронної системи одією датою?

GalinaS 15:47
Олена, что не запрещено-разрешено

Ольга 15:48
дякую всім,хто відізвався

Олена 15:49
GalinaS, дякую))))))

NeProzorro 15:51
Після акції протесту Конституційний Суд замовив ґрати на вікна і двері. системі "Прозорро" зазначається, що КСУ 30 жовтня уклав угоду з ТОВ "Трейд тулс" на встановлення металевих ґрат на двері та вікна першого поверху вартістю 49 тис. гривень.

NeProzorro 15:51
Після того як інформація набула розголосу КСУ буде повністю скасовувати оприлюднення та майданчики

oksana 15:52
Олена, так

ММ 16:04
доброго дня, підкажіть як передати ОЗ між різними розпорядниками

EVGENIY 16:05
ММ, https://buhgalter.com.ua/download/?file ... eredav.doc

ММ 16:07
дякую

МаШка 16:08
Помічник вихователя (працює на ставку) по сумісництву заміняє на період лікарняного на 0,3 ставки. Ми рахуємо, 5000*1,3=6500,00(якщо повний місяць)

ОМС 16:25
ММ, якщо ми передаємо основні іншому розпоряднику, то робимо це через фонд коммайна. Але головний розпорядник вищого рівня у нас один

Олена 16:39
Казначейські ключі будуть підходити для роботи з Прозоро з 07.11.2020?

Лена ЗОШ 16:49
З ФСС не приходять квитанції на заяву-розрахунок, відправлену в МеДОК. Це загальна проблема, чи тільки у мене?

Ірина 16:50
сельбух, а старости призначаються зразу?

Андрей 16:59
Как списывать ос с остаточной стоимостью, проводки подскажите

АІ 17:45
який код ДК 021 оголошення в газеті?,

EVGENIY 18:10
Андрей, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... -osnovnih/

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”