Архів чату за 05.11.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:45
Всем привет)))

Тат_яна 07:52
Доброе утро!

Марина 08:13
Все так усердно работают))))))

Тат_яна 08:24
Марина, ага!!!

Тат_яна 08:25
Давай возьмём пример с волшебной осени. Она на плечи шаль из листьев бросила И ветром уложила стильно волосы. Пошла искать из белой краски полосы…

Тат_яна 08:25
И, видя негатив в сердцах простуженных, Казалось, красота её ненужная… Но ветер поправлял причёску стильную И ей шептал слова на ушко сильные… О том, что выбор каждый лично делает, Притягивая чёрное и белое.

Тат_яна 08:25
И, кто не видел в осени прекрасное, Тот мысли оставлял в себе несчастные… А осень улыбалась солнца лучиком. Когда грустила – то сгущалась тучами… Но и в дождях тоска её красивая, А ветер танцевал с нарядной ивою…

Тат_яна 08:26
А на рассвете пахнет осень свежестью, Цветами запоздалыми, и нежностью… А вечерами, в пиджаке малиновом, Друг-ветер угощал вином рябиновым… И ей шептал слова на ушко сладкие. И снова трогал волосы украдкою…

Тат_яна 08:26
Раз есть кого любить, на что надеяться, То всё переболит, преодолеется! От нас зависит наше настроение И летом, и сейчас, порой осеннею. Пусть стороной идут плохие новости. Мы с осенью шагаем к белым полосам!

Тат_яна 08:27
ОМС, это без депресняка... Я ИСПРАВИЛАСЬ?

Марина 08:27
Тат_яна,

ОМС 08:28
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

ОМС 08:28
Тат_яна,

Марина 08:28
ОМС, привет))))))))

ОМС 08:29
Марина, привет!!!! Приятно, когда все в чате!!!! Здоровья всем!!!!

Марина 08:30
Да девочки держимся))))))

Марина 08:30
Инвентаризацию сделали??))))))))

Яна 08:32
Доброго ранку звільняємо секретаря ОМС щи положена йому компенс за додаткову відпустку .

ОМС 08:34
Марина, нет еще

Лена ЗОШ 08:38
Всім доброго ранку! Тат_яна, дякую за чудового вірша!

Л.В. 08:48
Тат_яна, гарний вірш. Якось так стало світло-печально. З надією на краще, на те, що ВИЖИВЕМО, діждемось білої смуги і нової весни...

oksana 08:51
Доброго ранку всім!Тат_яна

oksana 08:51
дякую за прекрасний вірш

oksana 08:52
Яна, якщо має невикористані дні- то потрібно виплатити компенсацію

EVGENIY 08:52
Доброго ранку ) Гарного дня всім )

Л.В. 08:53
Тат_яна, і взагалі, РЕСПЕКТ ВАМ І УВАЖУХА !!! :)))))))). Якось так вдало у Вас поєднуються здоровий глузд і ліричність... Ви, скажімо так, уявляєтесь мені романтично-діловою бухгалтеркою :) Зі здоровим почуттям гумору :)))

Яна 08:57
oksana, за основну щорічну надо обовязково і є в ОМС ще додаткова то за неї виплачують чи тільку за основну і все

Галина 08:59
EVGENIY:Доброго ранку! Має хто інформацію про те ,як будуть звільняти працівників районних рад у ліквідованих районах.Нас будуть попержати за 2 місяці про звільнення?Чи видатуть трудові нам правонаступники на 2 день?

EVGENIY 09:01
Галина, вчора в нашый групы у ФБ я робив пост там запрошення на семынар онлайн

Олена 09:05
добрий ранок, поділіться будь ласка додатками до рішення сесій з формулами

Галина 09:07
EVGENIY:як знайти той пост?

GalinaS 09:08
Тат_яна,

Тат_яна 09:11
Л.В., вспомнилось вот это: "Вот стою я здесь перед вами, простая ... баба, мужем битая, попами пуганная, вагами стрелянная..." НЕ ОЖИДАЛА такой реакции, коллеги... Спасибо

Тат_яна 09:11
Просто за окном туман и сырость, вокруг все(ну, почти все) в масках, в душе какая-то непроходящая тревога и напряженность, на работе «планов громадьё.»… Значит,нужно начинать день с мотиватора, а не то -капец

EVGENIY 09:14
Галина, https://www.facebook.com/buhgalter.com. ... 8622798764

GalinaS 09:21
УЛЫБНИСЬ… Если дождь за окном не кончается… УЛЫБНИСЬ… если что-то не получается… УЛЫБНИСЬ… если счастье за тучами спряталось… УЛЫБНИСЬ… если даже душа поцарапалась… УЛЫБНИСЬ… и увидишь… тогда все изменится УЛЫБНИСЬ… дождь пройдет, земля в зелень оденется… УЛЫБНИСЬ… и печаль стороной пройдет… УЛЫБНИСЬ… и душа заживет!

ОМС 09:26
GalinaS,

Тат_яна 09:27
GalinaS,

ОМС 09:27
А говорят, что бухгалтера сухие и скучные. НЕ ПРАВДА ЭТО!!!

Світлана 09:38
Прям така ностальгія навіяла..І так спокійно стало на душі.Дякую, колеги, за гарно піднятий настрій.

oksana 09:39
Яна, за всі невикористані відпустки компенсація

Людмила 09:39
Galina клас))

oksana 09:39
Л.В., 08:53дуже гарно сказали

Тата 09:41
Тат_яна, Супер, спасибо!!!

Тата 09:44
GalinaS, СПАСИБО!!!

Наталя 09:46
Добрий день,підскажіть будб ласка

Наталя 09:47
бухгалтерські проводки при списанні 1018 рахунку ( був 109) костюмів

EVGENIY 09:47
Наталя, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... -osnovnih/

Бух 09:48
Я понял, в чём ваша беда. Вы слишком серьёзны. Умное лицо ещё не признак ума, господа. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица... Улыбайтесь, господа... Улыбайтесь...(Тот самый Мюнхгаузен)

Наталя 09:49
спасибо

Оля 09:58
Допоможіть розібратися. У нас звільняється працівник з 05.11.2020 р. На роботу був прийнятий з 01.10.2020 р. на 0.25 ст. 7 тар. розряд (856.75 грн. + 10% стаж (85.68 грн.) + доплата до мін. 307.57) . При звільнені з/п за 4 дні - 179.51 + 120.96 відпускні, разом 300.47. Цікавить чи потрібно в даному випадку і у якій сумі провести доплату до мін.зп

GalinaS 10:05
Оля, подтягиваем до минималки(1250)пропорционально отработанному времени

Галина 10:08
EVGENIY! Підскажіть будьласка як зняти в казначействі помилковозареєстровані зобовязання-вартість послуг з реєстрації в системі програмного продукту на протязі одного року,

Римма 10:09
зобов"язання юридичні чи фінансові??

Наталка! 10:11
Галина, ми писали лист із проханням зняти помилково зареєстровані зобов'язання.

Галина 10:13
і юридичні і фінансові ми зареєстрували на цілий рік а зараз установка на три місяця

таня 10:13
Доброго дня. У нас навчальний заклад. Заступник вико. обовязки директора. Директор звільнений. Як мені йому нараховувати з/п. Як заступнику з його доплатою 50% за сскладність і напруженість Чи ставку директора?

Яся 10:14
Доброго дня,колеги.Підкажіть чи можна створити ОЗ створений власними силами з поставлення на рах 1014 якщо закупівля відбулася по 2210 , і після скручування всіх деталей вартість виходить під 100000

Бух 10:14
Галина, дод угоду можете зробити ? На зменшення суми договору і зміну терміну дії. Тоді на підставі дод угоди зробите мінусові юридичні

ОМС 10:17
таня, що написано в наказы, процитуйте слово в слово. Выд цього залежить оплата

EVGENIY 10:18
Яся, Первісна вартість об'єкта основних засобів може формуватися як за рахунок капітальних витрат, так і за рахунок поточних витрат (витрати на транспортування, установку, монтаж, налагодження основних засобів тощо) згідно з економічною класифікацією видатків бюджету.

Оля 10:19
GalinaS, ми компенсацію відпускних враховуємо до 1250 грн. чи лише зарплапу за відпрацьовані дні? З відпускними виходить, що не потрібно проводити доплату (1250/21*4=238.10 з/п + відпускні виходить 359.70) . А якщо враховуємо лише запрлата (179 грн.) то проводимо доплату 58.59 грн. (разом буде 238 грн). Таке вперше і заплуталась трошки(

таня 10:21
ОМС,покласти виконання обовязків директора до заміщення в установленому законодавством порядку вакантної посади директора

таня 10:22
ОМС, обовязки на заступника

GalinaS 10:33
Оля, доплата до мінімалки без відпускних.Яж написала-доплата робиться за відпрац.час.Відпуска зверху 1250

oksana 10:41
Оля, доплату робити до мзп за фактично відпрацьовані дні, і єсв у місяці звільнення нараховуєте на факт.зп

ЯСЯ 10:44
Євгеній , значить я сміло можу ставити об'єкт змонтований власними силами із закуплених матеріалів по КЕКВ 2210 на рах.1014.

Оля 10:44
oksana, GalinaS, дуже дякую

EVGENIY 10:45
ЯСЯ, да

ЯСЯ 10:46
Євгеній , ви мене врятували, дуже вам дякую.

таня 10:47
EVGENIY, врятуйте і мене!!!

EVGENIY 10:49
таня, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... imchasovo/

Таня 10:50
Чи можно буде з 7-го казначейскими токенами підписувати всі інші звіти(ЄСВ,ПДФО,Е-дата,Закупки)?

EVGENIY 10:50
Таня, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... iy-posadi/

EVGENIY 10:51
Таня, це нікому не відомо і залежить від тих майданчиків на яких використовується підпис

ЯСЯ 10:51
Євгеній тоді ще одне запитання . А поточний ремонт господарської будівлі який проводиться власними силами і який приведе до збільшення терміну використання ,можна здорожити за рах закупівлі по 2210 (блоки,цемент, арматура)

EVGENIY 10:52
ЯСЯ, це не поточний ремонт, ніяких ремонт не збільшує вартість і тим більше термін експлуатації

ОМС 10:52
таня, заступник для того є, щоб заміщати директора в разі відсутності. доплата за виконання обовязків не передбачена законодавством. От якби його призначили виконуючим обовязки (а не виконання обовязків) тодіб в трудову навіть запис робиться і платиться зарплата директора

hrystik27 10:53
Хтось пробував заходити казначейськими токенами в електронний кабінет платника податків? І чи можна використовувати казначейські токени для податкової звітності?

GalinaS 10:54
ОМС,

ЗПЗСО 10:55
Ми здаємо податкову звітність і підписуємо казначейскими токенами.

тата 10:55
Доброго дня, Підскажіть, у нас договір з Укртелекомом з 2013 року кожного року реєстрували додаткові угоди ,а як бути з 2021 року треба бути кожен рік укладати договора і проводити їх через прозоро? (сума додаткових угод до 1100 грн.)?

GalinaS 10:55
ЗПЗСО, подскажите как их подвязать, у нас нет компьютерщика

НН 10:55
ЗПЗСО:В чому підписуєте звітність казначейськими токенами?

ЗПЗСО 10:56
Ми через Сонату працюємо

ОМС 10:56
GalinaS,

Марина 11:00
вопрорс на засыпку... поставили задачу для ком. предприятия нашей рады купить программное обеспечение и потом решением сессии передать им....ну как???? ладно еще кмпы.... но программу???? мало того что купили программу которая исполкому не нужна... и как ее потом передавать????

Марина 11:00
ой вместо кмпы компы))))

hrystik27 11:00
ЗПЗСО, я пробую зайти казначейськими ключами в електронний кабінет і мені вибиває "Ви немаєте права підпису". У Вас не було нічого такого подібного?

ОМС 11:01
Марина, а не легче віделить им деньги и пусть купят сами?

Марина 11:02
ОМС, я тоже так предлагала...нооооооо... никто не уверен во вменяемости новых депутатов....

Марина 11:02
они типа не захотят выделять им деньги..

ОМС 11:05
Марина, мы передаем иногда что-то, но напрямую нет, через управление ком майна. Они или проводят через решение сессии или разпряжение, в зависимости что передаем

Марина 11:08
ОМС, ну у нас есть УЖКГ та КМ....но покупать то буду я исполком... дальше мне как????

Оксана 11:15
Доброго дня. Скільки платите добові на відрядженна по Україні ? Дякую

ОМС 11:16
Марина, у нас поставлено так (не знаю как к этому отнесутся у вас):мы пишем на упр ком майна письмо о намерении передать то и то. (НО МЫ ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ОРГАНЫ- Департамент). КП пишет нам, что просит передать то и то и пишет в коммайно, что они не возражают принять. Три письма одновременно. К письмам прикладываем акты приема- передачи (от нас на май

ОМС 11:17
Марина, от нас на майно (сдал-принял) и от майно на КП (сдал- принял). Майно проводит это через сессию и в решении все это указывает

GalinaS 11:25
Оксана, 60

Марина 11:27
ОМС, СПАСИБО))))))

Марина 11:28
ОМС, хотя это так не красивооооо я покупаю заведомо не нужные мне мат ценности для другой организации.....

ЗПЗСО 11:37
hrystik27, ні не було. треба спочатку в налаштуваннях його вставити, відправити приєднання електронного ключа в податкову

таня 11:38
EVGENIY дякую

Ольга 11:40
Чи можна вести книгу кількісно-сумового обліку роздруковану через принтер (бо коштів нуль на придбання)

Оксана 11:42
GalinaS, ДЯКУЮ

ОМС 11:49
Марина,

ОМС 11:51
Марина, к сожаленью, бухгалтера только ставят перед фактом Я тут на прошлой неделе так феерила)))) Тоже был вопрос что-то типа этого

Марина 12:17
ОМС, та пипец))))))

GalinaS 12:18
Ольга, у нас только так, не поверите-вручную

ЛюдКа 12:38
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!

Таня 12:48
Добрий день. Допоможіть розібратись з коефіцієнтами коригування для розрахунку відпускних за листопад 2019р.- січень 2020р.. Директор йде у відпустку в листопаді 2020р.. Підвищення окладів було в січні та вересні 2020р, крім того в лютому йому було підвищено тарифний розряд.

Марина 12:51
ЛюдКа, привет)))

ЛюдКа 12:56
Марина

ЛюдКа 12:59
Тат_яна 8.25 GalinaS 09.21 Дівчата, дякую за гарні віршовані слова!!!!!!!!Обіцяю попри все заходити в чат зранку а не як завжди робота, робота, робота, все це відмовки!!!!!

GalinaS 13:00
ЛюдКа,

ЛюдКа 13:00
А в мене за вікном на дереві 10 сов сидить, вухасті, позитив неімовірний,₴!!!!!!!

GalinaS 13:01
ЛюдКа, Ви в лісі?

Марина 13:03
ЛюдКа, огоооо)))))

Тат_яна 13:03
ЛюдКа, мудростью обмениваетесь?

ЛюдКа 13:03
ні , просто під вікнами ростуть берізки, і ще такий факт, бух була в одному кабінеті і сови були перед вікнами, бух перенесли на 4 кабінети вліво і також є берізка перед вікнами і сови знову перед бухгалтерією

Тат_яна 13:04
ЛюдКа, короче, подружки...

ОМС 13:04
ЛюдКа, 10???? Требуєм фото

ЛюдКа 13:05
а колеги кажуть треба вас боятись бо таки щось знаєте, а їм про це давно казала, не зліть ціліші будете......хіхіхіхіхіхіхі

ОМС 13:05
ЛюдКа,

ОМС 13:05
ЛюдКа, а що там з грибами?

ОМС 13:06
ЛюдКа, є надія, що в вихідні попаду в ліс

GalinaS 13:06
Треба Чат перетворити на ВІДЕОЧАТ, а то спілкуємось, а один дного не бачимо в очі,Як,Євгене?

ЛюдКа 13:06
грибів в цьому році дуже мало а за двома грибами я вже не піду, в мене на зустріч є тогорічні, все норм, аби зустрітись

ЛюдКа 13:07
фото зробила але за листям нічого не видно, ну вже бухгалтера вірте бухгалтеру на слово!!!!!

ОМС 13:08
ЛюдКа, справа не в тому, що не віримо. Просто я ніде ніколи не бачила живих сов, крім як у зоопарку

ОМС 13:09
ЛюдКа, та ще й 10 відразу

МаШка 13:10
Підкажіть, відпустка по догляду за дитиною до трьох років включається дострахового стажу для розрахунку лікарняних??

ЛюдКа 13:10
ОМС, як тільки на сов дивлюсь на мене нападає така хвороба нічого робити не хочеться а тільки на них (сов) дивлюся

ОМС 13:10
ЛюдКа, знову

ЛюдКа 13:10
та сама до себе посміхаюсь, збоку виглядає смішно, але на душі такий позитив!!!!!!!

ОМС 13:11
ЛюдКа, ви вся сама така позитивна, навіть не віриться, що ви можете бути грізною

ЛюдКа 13:12
Сови сидять світовий день, дивись не передивись!!!!Отака в мене картинка!!!!Запрошую до себе!!!!А може якось зберемось!!!!

Марина 13:12
ОМС, ЛюдКа, ой блин и грибы прокиснут пока мы встретимся(((((

ОМС 13:13
Марина, мы их проспиртуем))))

ЛюдКа 13:13
А Євген, партизан, мовчить, хоч слово б написав

Марина 13:13
ОМС, и то делооо)))))))

Марина 13:14
ЛюдКа, щас напишет - "слово")))

ЛюдКа 13:14
Дівчата, вони мариновані , нічого їм не станеться!!!!

Марина 13:14
если б не этот вирус мне кажется что мы б уже давно собрались)))))

ОМС 13:15
Евгений не успевает вставить слово за нами))))

ЛюдКа 13:16
Заметано, переживем його (вірус) падлюку і на весну зустіч!!!!

ЛюдКа 13:16
Всім смачного!!!!!

ОМС 13:17
Нас с понедельника наверное в черную зону переведут((((

EVGENIY 13:18


Юлія 13:21
ЗПЗСО, ви через медок здаєте податкову звітність?

Veta 13:21
нас - э то кого?

Veta 13:21
ОМС, нас - э то кого?Подробиці: https://buhgalter.com.ua/

GalinaS 13:21
ОМС, неприятность эту мы переживем!

ЗПЗСО 13:22
Юлія, ні через сонату

ОМС 13:25
GalinaS, города с высоким приростом заболевших

Наталка! 13:25
ОМС, кого???

ліцей 6 13:27
Добрий день. Здала звіт 1 ДФ надійшла така інформ.довідка 73 - запис відбракований з причини дублювання після перевірки наявності такого ж запису в ЦБД ДРФО (порівнюються суми доходу, податку, ознака доходу, ознака пільги, дати прийому та звільнення) (Увага! Такий запис направляється до відома і вилученню не підлягає); що робити?

22 13:48
підкажіть чи можна буде токенами казни підписувати по МЕДКУ звіти в статистику, податкову, пенсійний чи треба купувати нові?

EVGENIY 13:49
22, так запитайте у медка, або ж попробуте в ньому підписати! Не має заборони на токени казни, є недоопрацювання сервісів

22 13:59
EVGENIY, дякую

л 14:14
22 казначейськими токенами в медку підписую те що перечислили

л 14:15
сертифікати скачати на сайті казначейства завантажити в МЕДОК і все.

Таня 14:31
чи можна токенами казначейства підписувати прозоро?

марія 14:31
як скачати сертифіка казначейські???

марія 14:32
В медку закінчилася ліцензія .. через що можна вислати персоніфікація

EVGENIY 14:38
марія, через кабінет платника податків

Віктор і я 14:43
Безконтактний термометр (вартістю 1800 грн) обліковуємо як 1113, чи 1512 ?

марія 14:43
EVGENIY, Ая к там створити звіт щоб можна було внести ???

ліцей 6 14:43
Таня, так. Тільки необхідно ще сертифікати додавати.

галина 14:52
EVGENIY! Підскажіть будьласка як зняти в казначействі зареєстровані юридичні та фінансовізобовязання-вартість послуг з реєстрації в системі програмного продукту -вартість на цілий рік,а дозволяють тільки на три місяця платити.

Катерина 14:53
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,працівник приніс лікарняний.Зазначено захворювання загальне-1,діагноз первинний -ОРЗ nCOVID-2019,режим-амбулаторний.Як вірно розраховувати виплату,щоб не помилитись?

GalinaS 15:11
Катерина, як звичайний лікарняний

олена 15:13
доброго дня. Підкажіть будь ласка чи можна в системі СДО роздруковувати проведені документи?

GalinaS 15:13
олена, конечно

Ольга т-ц 15:16
доброго дня. Підкажіть, за яке число фінансує ФСС? Дякую

Віктор і я 15:17
Підкажіть, будь ласка. Придбаний і встановлений електролічильник в бух обліку відразу списуємо на 8013 ?

Андрій 15:21
Віктор і я Вам ще потім його прийдеться обслуговувати (повірка тощо). а якщо спишити його тоді як списуватимете видатки на його утримання?

л 15:22
ФСС заява 27.11. гроші прийшли 30.11.

олена 15:22
GalinaS, Підкажіть як можна роздрукувати.

Віктор і я 15:29
Андрій, то значить обліковуємо на 1113. так?

Андрій 15:34
Так

EVGENIY 15:34
Віктор і я, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... ovirku-ta/

EVGENIY 15:35
галина, питання не зрозуміле

GalinaS 15:44
олена, заходьте в Імпорт документа за 04.11.2020(наприклад),далі-картка документа далі DBF друкуйте.Також можна задати потоком

NeProzorro 15:52
То як вже у всіх є уповноважена особи з питань виявлення та запобігання корупції? Як завжди бухгалтерія ?

олена 15:56
GalinaS, дякую

Віктор і я 16:02
EVGENIY, (15:34) дякую.

петро 16:06
чи можна токенами підписувати прозоро

Віктор і я 16:10
Що має відбутися із ключами ЕЦП (АЦСК Україна), які НЕ записані на токенах, а просто на флешкі?

Віктор і я 16:10
Маю на увазу після 07.ХІ

Наталка! 16:15
NeProzorro, це обов'язково?

Олена 16:39
Віктор і я, я тільки впевнилась у АЦСК що маю вже не ЕЦП а КЕПи, але чи зможемо ми цими вайловими КЕПами підписувати після 07.11 теж не знаю(((

hrystik27 16:47
Олена, файлові КЕПи повинні бути на захищених носіях (токенах). Сьогодні ходила в податкову вони мені згенерували файловий КЕП на токен. 5 хв роботи

Тат_яна 16:54
hrystik27, вообще-то классно, что вы именно ДОЙТИ можете и за 5 минут всё в шоколаде. А если токены ещё купить надо (жуткий форс-мажор, блин), а до налоговой, вернее, их центра сертификации - 150 км с лишним, тогда возникают такие вопросы

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”