Архів чату за 06.11.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

EVGENIY 07:46


EVGENIY 07:46
Доброго ранку )

св 07:55
Доброго ранку

св 07:55


Тат_яна 08:07


Тат_яна 08:09
EVGENIY, вы же с 9-00 работаете? Или раньше начнешь - раньше закончишь?

ОМС 08:18
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО)))

Міла 08:29
Доброго ранку!

ОІЄ 08:35
Доброго ранку! П'ятниця!

GalinaS 08:49
Доброе утро!

ЛюдКа 08:58
Всім привіт!!!!!!Гарного дня та позитиву!!!!

ЛюдКа 08:59
Євгеній, що сі стало?????07.46 Це неначе: Я любдю свою работу, Я приду сюда в суботу і тд......

ЛюдКа 09:00
люблю це П'ЯТНИЦЯ!!!!

EVGENIY 09:05
Ми зараз перейшли на віддалену роботу :) Тому прокинувся включив комп, привітався і пішов пити чай )))

Аліса 09:11
Доброго ранку всім! З п'ятницею вас, колеги.

Аліса 09:12


GalinaS 09:14
EVGENIY, ми теж 5 разів на тижденьна віддаленої від дому роботі

EVGENIY 09:15


таня 09:18
кнп підкажіть доплату по постанові 610 даєте за фактично відпрацьований час чи за місяць і час відпустки?

Наркоша 09:22
Таня за фактично відпрацьований.

таня 09:23
Наркоша, дякую, у нас пішли нарікання що навідаємо те що у постанові, але ж там вказано до зарплати

bebety 09:30
Доброго дня. У мене виникло питання: яка процедура передачі (припинення) централізованих бухгалтерій, створених при відділах культури (освіти) РДА юридичних осіб публічного права в умовах децентралізації ? За умови, що такі бухгалтеріїь не є юр.особами.

Олена 09:30
Всім доброго ранку 1

Світлана 09:30
Доброго ранку. З

Світлана 09:31
Нарешті п*ятниця))

Яна 09:35
колегі хо оьбеднувався в ОТГ. Чи всіх бивших працівників запрошували на роботу в нову ОТГ. Чи вибірково?

123 09:35
bebety, разом з відділом "підуть", адже майна і об'єктів і суб'єктів управління галуззю не буде

Яна 09:37
Бухгалтери Хто оьбєднувався в ОТГ, Чи всіх працівників запрошували на роботу в ОТГ Чи вибірково?

123 09:37
Яна, нава ні чим перед бувшими не зобов'язана, на практиці запрошують, але є випадки "політичного" і "особистого"

МаШка 09:42
Яна, Ми обєднквались, 3 сільські ради, і всім запропонували роботу

Яна 09:46
123, МаШка, у нас 6 сільрад обьєднують. багато гарних спеціалістів, Поки що така тиша ...страшно.

1***** 09:48
Яна, нам сказали, хто має вищу освіту будуть трудоустроєні, хто ні, то допобачення

Васа. 09:51
Доброго дня.У мене питання.Чи можливо виплатити грошову винагороду працівникам ЦСССДМ. Якщо вистачає фінансування і згідно якої постанови.

Васа. 09:59
EVGENIY,допоможіть. Чи краще виплатити премію. Матеріальні допомоги уже отримали.

Лілія 10:01
Всім доброго дня.

Лілія 10:03
Яна. Нас об’єдналося шість рад і всім пообіцяли роботу. Надіїмось. Зараз формую структуру. Є дуже багато питань.

Яна 10:06
Підскажіть розрахункові коригуються як відпускні чи ні

КНП 10:07
Підкажіть, чи можу я зробити перерозподіл коштів місцевого бюджету із зарплати на засоби індивідуального захисту

КНП 10:07
Що для цього надо

Петро 10:16
Яна, лише компенсація за відпустку

ОМС 10:21
КНП, ні з захищених не дозволяється

Василина 10:23
ОМС, Пивіт. склалася така ситуація. Орендують приміщення в державній установі а договір закінчується 31.11.2020 р. чи можна пролунгувати договір якщо орендар хоче продовжати оренду???

ОМС 10:28
Василина, вибачаюсь, але не дам вам кваліфікованої відповіді. На щастя у нас є договорний відділ і я такими питаннями не займаюся

Тат_яна 10:32
Василина, звернула увагу на дату закінчення вашого договору Ми одного разу теж так вляпалися, нічого так, всі погодилися

Аліна 10:35
Доброго дня, підскажіть будь ласка,хтось генерував ключі онлайн через програму ІІТ Користувач ЦСК-1 на токен, все вийшло?

Альона 10:36
Таня: по 610 постанові - за норму годин в місяці

ОМС 10:37
а 31 листопада існує?

Тат_яна 10:37
Василина, щодо ситуації з продовженням терміну. Я би запропонувала таке: вам пише орендар листа, ви на цій підставі звертаєтесь до "вищіх сил"(в нашому випадку це була б сесія сільської ради), вони дають дозвіл (а може й не дають...) ви на цій підставі робите подальші дії

Тат_яна 10:37
ОМС, у мене було

КНП 10:38
ОМС, а якщо з матеріалів на засоби індивідуального захисту

ОМС 10:40
КНП, а ці засоби хіба не з 2210 сплачуються? Між КЕКВ можна перекидать (ті що входять в 5000) без проблем взагалі, а інші у нас тільки по сесії або розпорядженням міського голови

ОМС 10:40
Тат_яна,

ДН 10:40
Доброго дня. Хтось укладав договори оренди згідно з новою формою?Яким чином бюджетна установа може сплатити забезпечувальний депозит? Що з цього приводу думає казна?

КНП 10:41
ОМС, а де це почитать?

Тат_яна 10:41
Васа., (9.51) прорахуйте на вихідні допомоги та компенсації за невідбуті відпустки, а залишок тільки преміюванням роздайте, вам матеріалка лише одна на рік положена

Л.В. 10:46
Васа, а я вобще в шокУ :))) Оце тільки обрела дар речи - у вас стільки грошей, що не знаєте, де дівать ? То ми йдемо до вас !!!! :)))

Васа. 10:46
Тат_яна: дуже гарно дякую.

ОМС 10:47
КНП, я не знаю де. Знаю із опита. Те, що в помісячному сидить в 5000 переноситься безболєзненно. Але з захищених нічого не дозволяється.

ОМС 10:47
Л.В.,

Василина 10:48
Тет_яна : дякую

Л.В. 10:48
Васа., і я також приєднуюсь до поради Тат_яни :)

Василина 10:49
Л.В.

Васа. 10:50
Л.В.:Нас фінансують ОТГ. А зараз злиття з терцентром.То треба використати фінансування. Так,що запрошую Вас до нас. Правдат ще перекинула з грудня з/пл на листопад. Щоб під кінець отримати все,що можна.

Л.В. 10:54
Васа., якщо серйозно, то ми всі тут за вас щиро раді ( я думаю, що ВСІ ми :))) Хай хоч комусь із нас буде добре. А у нас ( я ж теж ЦСССДМ) поки-що глухо, як у танку- ніхто ні мур-мур. Тобто- ми нічого не знаємо про своє майбутнє. А Вас особисто обіцяють працевлаштувать ?

ттт 10:59
Добрий день! Як списати аккумулятор, підкажіть, будь ласка

ОМС 11:07
ттт, ви купили новий? Я точно не памятаю, але здається ми платили за ремонт автомобіля і в вартість входила заміна аккумулятора. Тому ми не списували і не ставили на облік. Не впевнена на всі 100, що так і було. Але здається так

Васа. 11:08
Не знаємо,це буде залежати хто прийде на посаду директора.Конкурс ще не оголошували.Керівництво РДА обіцяли,що працевлаштують в новий центр.У багатьох районах нашої області РЦСССДМ ліквідують.

ттт 11:15
ОМС, ми купили його у 2017 році і він обліковувався окремо, а зараз його хочуть списати

ОМС 11:18
ттт, погугліть. Але попереджую, що списання акумуляторів і шин головняк ще той

EVGENIY 11:26
ттт, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... mulyatori/

КНП 11:26
ОМС, дякую

ГАННА 11:32
Де можна скачати нові бланки інвентаризації

Владислав 11:40
Доброго дня. Питання яке зарах на слуху у кожного. Питання токенів в ОМС - токени необхідні будуть лише для майданчиків (прозоро і тд) чи навіть для тієї самої Є-Звітності ? Хтось вивчав дане питання?

Владислав 11:41
зараз КЕП знаходиться на звичайній флешці.

Тат_яна 11:44
Л.В.(10.54), вроді 04.11-го читала, що КМУ ліквідував Держсоцслужбу України. Про це йшлося під час чергового засідання уряду. Державна соціальна служба має бути ліквідована саме для утворення Національної соціальної сервісної служби. Висновки робимо самі: і тут без "революційних змін" не обійдеться, будуть сервісні центри з зовсім іншими задачами

Бухгалтер_5 11:48
Питання - При списанні ОЗ складається протокол засідання комісії, до якого додаються: - акт інвентаризації майна, що пропонується до списання; - акт перевірки технічного та якісного стану майна, що пропонується до списання; - акт про списання основних засобів

Бухгалтер_5 11:49
так хтось робить чи можна тільки акт на списання ОЗ?

Тат_яна 11:50
Владислав,(11.40) мені б теж хотілось прояснить для себе в цьому питанні. Може, програми "не будуть бачити" звичайну флешку -? І чи можна на одному токені записати КЕПи і казни, і податкової чи АЦСК "Україна" теж хотілось би знать. Бо по тищі за кожен підпис то накладно виходе

EVGENIY 11:54
ГАННА, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... i-v-excel/

EVGENIY 12:01
Бухгалтер_5, http://bit.ly/2YeRroC

Rina 13:02
Здравствуйте! Коллеги из "міських рад", есть ли у кого-то "створені міською радою будинки сімейного типу". В частности интересует вопрос о приобретение бытовой техники и мебели для таких домов?

Наркоша 13:02
Альона, а если он не отработал норму????

Альона 13:12
пропорційно відпрацьованому часу

Наталя т-ц 13:25
Токени тепер потрібні для кожного підпису і кожного АЦСК. тільки на захищених носіях дійсні. 1 токен-один підпис

Тат_яна 13:33
Наталя т-ц, у тому й річ, що токен на 16 Гб, може вийде так, як із файлами юридичних та фінансових до казни - перейменувала папку и за одну дату та за одним рахунком їх кілька пакетів посадила на флешку. Хотілось би, щоб й ці КЕПи дружили між собою на одном токені та одне одного не гасили... Хтось може мені це пояснить?

Наталя т-ц 13:35
Тат_яна, крім одного кеп и сертифікатів на токен більш нічого не ставиться. ви навіть скопіювати не зможете,те що там згенеровано. для цього вони і захищені))

Наталя т-ц 13:37
токен-цк НЕ флешка. це тільки ваш ключ

Тат_яна 13:40
Наталя т-ц, я - да, не зможу ні скопіювати, ні записати чи згенерувати називається. Цим займаються спеціально навчені люди. Я все розумію, але ж де брать гроші, це мінімум 6 флех по тисячі. І я розумію, що токен це саме флешка, на яку записаний мій дуже кваліфікований підпис... Ну а з мене системний адніністратор, як з кози балерина, вот...

Тат_яна 13:41
Тому й намагаюсь і з"економити і привести у відповідність

Наталя т-ц 13:42
так,у нас 5 токенів. ми встигли ще в 2018 році купити. зараз якраз буду міняти на нові сертифікати,подавати нові форми документів.

Наталя т-ц 13:45
Тат_яна, ви ж користуєтесь СДО, то у вас токени вже є. навіщо ще купувати7

марі 13:48
чи нараховуються дні відпустки за стаж державної служби працівнику,який перебував у неоплачуваній відпустці як інвалід (60 днів)

МАНЯ 13:54
Підскажіть будь ласка . Нараховую компенсація відпустки звільненій людині. Чи треба коригувати на підв окладу , чи це так як для відпустки. Чи при звільнені не коригують?

Rina 14:01
Здравствуйте! Коллеги кто-нибудь приобретал бытовую технику и мебели для домов семейного типа? Они остаются у вас на балансе или вы их как-то списываете?

МаШка 14:04
Підкажіть, чи продовжується відпустка під час самоізоляції ковід???

керр 14:08
МаШка, є листок нп продовжуємо в установленому порядку

МаШка 14:09
керр, дякую

керр 14:09
МАНЯ, не коригують коли підвищення не має у розрахунковому періоді, якщо підвищили з 01.11. то для компенс не коригуємо

керр 14:11
марі, зараховується період, коли державний службовець не працював з поважних причин, але залишався у трудових відносинах з державним органом

Маринка 14:15
Доброго дня. Підскажіть, можна списати основні засоби на які повністю не нарахований знос без погодження з вищестоящою організацією. Вартість основного засобі 3500,00 грн.

МАНЯ 14:16
керр, Компенсація розраховується виходячі з 12 попер місяців з жовтня 2020-листопад 2019. Підвищення було у червні. тобно в періу за який вибираємо зарплату підвищення було. То як бути?

МАНЯ 14:17
В загалі не можу знайту інформацію що коригується компенс при звільнені

Лада)) 14:22
Щось пропустила можливо, відповідно до чого ЕЦП тільки на захищених носіях, не зрозуміла, це формувати нові ЕЦП тільки на захищених, а діючими ще можна підписати?????? ХЕЛП!!!!

керр 14:27
МАНЯ, в такому випадку коригуєте п.10 порядку 100

Марія 14:28
Підкажіть будь ласка що з податковими ключами. Що ними можна буде підписувати а що ні.

hrystik27 14:31
Марія, мені в податковій пояснили що токени (податкові ключі на токенах) вимагають на прозоро, а для подачі податкової звітності достатньо того ключа що у Вас є на флешці чи на диску

GalinaS 14:36
hrystik27, странно-Закон один для всех

МАНЯ 14:39
керр, дякую

EVGENIY 14:54
в коментарях хтось писав що на один токен можна записати КЕП подактової та казни! ЕЦП вже в минулому у вас їх не має., у всіх тепер КЕП тільки одних на токенах а у інших на влешці чи десь ще але це все тепер КЕП!

dio87 14:56
Доброго дня! Потребую поради. Маємо платні послуги, від їх надходжень оплачуємо з/пл перукареві.На час карантину кошти надходять в малій сумі, на з/пл не вистачає.Чи є вихід з ситуації?

Іннуля 14:57
Підскажіть, будь ласка!!!!! Код професії громадського помічника дільничного інспектора!!!!!!

керр 15:02
5162

dio87 15:07
Платні послуги і з/пл по спецфонду

Марія 15:21
hrystik27 14.31 Дякую. Мені теж так пояснили. Але тоді для прозоро треба нові токени чи підійдуть казначейські.Дурдом.

Світлана 15:21
dio87, а вона що одна в відділенні працює? дохід тільки від перукаря?

GalinaS 15:23
ну хорошо, а Приват24-токеныили ЕЦП,Почемуто никто об этом не говорит

Олена10 15:23
Марія, на майданчику Закупки.Пром.UA закупівлі підписуються казначейськими ключами на токенах

hrystik27 15:25
Марія, підійдуть казначейські і від будь якого АЦСК, головне щоб був токен(захищений носій)

Марія 15:33
Оленко10 і hrystik27 А то я чекаю результату тесту і ще всякі дурні новини .Якщо один бухгалтер в бюджетній установі права на хворобу не має.Дівчатка хто мене підтримує.

Бух 15:44
Олена10, а які настройки вибирати на Закупки.Пром.Юа для підпису? У тому вікні де вибирати треба параметри підпису

Бух 15:44
Щоб побачило токен Казни

hrystik27 15:48
Марія, вмерти неможна з тою роботою!))

ДН 15:55
Я щойно підписувала документацію на Прозорро за допомогою казначейських токенів. Працює.

ДН 15:58
Бух, на сторінці Zakupki.Education є інструкція. Необхідно встановити розширення в браузері.

Таня 16:03
Мені вчора настроїли Е-дату, і вже підпусаує казначейскими токенами.

Бух 16:50
ДН, Тип девайсу і Девас що вибирати зісписку?

Бух 16:51
У вікні "Підписати дані за допомогою ключа ЕЦП КЕП на захищеном у носії

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”