Архів чату за 09.11.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Alex : 08:12
Доброго ранку! До кого я можу звернуть з приводу привітання?

ОМС : 08:24
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО))))

Яна : 08:25
Доброе утро. Хорошего дня.

Марго : 08:40
Доброго ранку! Гарного дня!

1****** : 08:40
Доброго ранку!

EVGENIY : 08:57
Доброго ранку :) Всім гарного дня

vala : 08:58
Доброго ранку всім.

EVGENIY : 08:58
Alex, Ви замовили? То воно почне показуватись десь о 9-30!

Марина : 09:01
Всем привет)))) дали интернет..

vala : 09:02
І одразу питання. Перший раз списую основні засоби. Технічна проводка була зроблена. Чи правильні проводки Дт 8014 кт 1412- 50%; Дт 1412-Кт1113 (1114)-100%; ДТ5111-Кт 5512 - 100%; по закінченню кварталу Дт5511- кт 8015 - 50% ?

EVGENIY : 09:03
vala, 8015

EVGENIY : 09:03
vala, все вірно

Alex : 09:05
EVGENIY, так замовляв. Добре, чекаємо!Дякую

vala : 09:05
А по основним, якщо не повністю нараховано зносу делаю проводки Дт 1411 - Кт 10 сума зносу; Дт 8411-Кт 10 залишкова вартість;Дт 5111 кт 5512?

vala : 09:05
EVGENIY, ДЯКУЮ

EVGENIY : 09:06
vala, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... -osnovnih/

Alex : 09:17
EVGENIY, з'явилось привітання!Дякую

vala : 09:18
EVGENIY, велике превелике ДЯКУЮ

Інна : 09:22
Допоможіть, будь ласка, яка процедура списання книг з позабалансу (активи на відповідальному зберіганні). Чи маю я право їх утилізувати?

ГАННА : 09:22
Доброго дня!!!!Працівник захворів під час навчальної відпустки??

GalinaS : 09:25
Доброе утро!

ГАННА : 09:32
як бути з оплатою?

оля : 09:39
доброго ранку!!!

керр : 09:45
ГАННА, наслідок не зможе відвідувати навчальні заняття

ГАННА : 09:47
керр, відпустка не продовжується,як бути з оплатою:утримувати виплачену відпустку і нараховувати лікарняний???

керр : 09:48
ГАННА, нічого не утримувати, якщо подасть листок нп відмовити у виплаті допомоги за дні які припадають на таку відпустку

керр : 09:49
ГАННА, підстава відмови п.6 ст.23 ЗУ Про загальнообов'язкове соц страхування...

ГАННА : 09:50
навчальна відпустка до кінця року на написання диплому

ИринаС : 09:50
Доброе утро .Подскажите ,пожалуйста,можно ли в штат громади (ОМС) ввести должность електрика или только д б должности согласно наказа 77

Бух : 09:55
Доброго ранку! Колеги, підкажіть про КЕП. Хто підписував на майданчиках токенам и від Казни

керр : 09:55
ИринаС, https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/201 ... 27923.html

Бух : 09:56
Які параметри у вікні підпису вибирати? Тип девайсу, Девайс ???

керр : 09:56
ГАННА, то не хай і навчається далі

ДН : 09:58
Бух, тип девайсу=е.ключ. Вибираєте відповідно до назва свого е.ключа

ДН : 09:59
Бух,девайс з'явиться автоматично після вибору позиції тип девайсу

Бух : 10:05
ДН, Cisco треба запускати?

Катя : 10:08
Доброго ранку, підскажіть будь ласка чи треба відображати в 1-ДФ утримання по виконавчому листі не аліменти?

ДН : 10:10
Бух, Cisco для Прозорро не потрібен.

Tania : 10:14
Доброго ранку, колеги, наша установа перебуває у стані ліквідації(( Знаю, що буде перевірка з податкової та пенсійного фонду. Може, хтось підкаже, що саме перевірятимуть?

ЛюдКа : 10:25
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!

Марія : 10:26
Доброго дня! Підкажіть чи можна в Прозорро підписувати ключами, виготовленими в податковій в листопаді 2020 року?

ліцей 6 : 10:28
Допоможіть, будь ласка!! Звіт 1 ДФ приходить помилка 73. Я здавала звіт тричі перший раз зробила помилку в ІПН. Другий раз подала звітний новий, але замість виключити стару строку просто виправила її. і мені пришла помилка 73 на весь звіт. Я відправила звіт в 3. де всі строки старі написала ознака 1, а нові написала ознака 0. і знов помилка 73

ЛюдКа : 10:28
Хтось передавав майно райдержадміністрації до ОТГ???Яка законодавча база, якщо вона є????Нічого знайти не можу.ДЯКУЮ!!!!

Аля : 10:30
Добрый день подскажите проводки по списанию 1113

Аля : 10:30
что-то я запуталась

EVGENIY : 10:31
Аля, та вище почитайте

ЛюдКа : 10:33
EVGENIY будьласка 10.28 !!!!!!!!

ДН : 10:34
Марія, да. Зверніть увану, що Державні замовники зобов'язані використовувати КЕП виключно на апаратних захищених носіях (токенах)

Бух : 10:35
А як закинути ключі КНЕДП-ІДД ДПС з флешки на чистий токен?

Марія : 10:38
ДН, а в нас ключ на флешці, то вже не підійде? На токени грошей нема?

ДН : 10:39
Бух,вкрай не рекомендую нічого "закидати", Генерацію ключів на токен робить виключно АЦСК. За спробу "закинути" АЦСК може взагалі заблокувати ваш ключ.

Іванка : 10:40
Добрий день!Чи дуже великим порушенням буде, якщо облікувати книги вартістю 200,00грн на рахунок 1812? Бібліотеки в нас нема

ДН : 10:40
Марія, я щойно спробувала - ключем з флешки підписати можливо. Але якщо ви - державний замовник, то не порушуйте вимоги - потім дорожче токена вийде.

EVGENIY : 10:42
ЛюдКа, та всі чекають закон, недавно ж була чи новина чи щось, помню точно у фейсбуці обговорювали у нас в групі

AV : 10:57
ЛюдКа, поки тільки ось це прийняли http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=70129

AV : 10:58
ЛюдКа, а там як у кіно "Далі БУДЕ"

1****** : 10:58
Дорогі колеги! Хочу від вас коментар,Я працівник бюджетної організації, мені запропонували працювати у приватної особи, там багато податкових накладних, їх блокують, і все таке, чи варто туди йти працювати чи залишатись до грудня тут.Зовсім ніколи не працювала з податковими накладними, боюсь, і не має кого спитати , а сама далеко не заїду.

Катя : 11:00
Підкажіть, працівник прийнятий 1.10, з 20.10 пішов у відпустку. Який взяти середній, за фактично відпрацьовані дні?

Марія : 11:01
Ще раз повернуся до ключів. Маємо гна флешці ключі з податкової і токени, якими підписуємо СДО. Грошей на рахунках 0, І ніхто не виділить. Зараз потрібно в Прозорро внести договір і зробити звіт на суму до 1000 грн. по комунальних платежах. Мит бюджетна організація. Який є вихід?

1****** : 11:04
Катя, яка відпустка? він даже півроку не пропрацював?

Катя : 11:05
1******, ой....лікарняний)))

Лена : 11:06
Доброго дня. У кого є номер Бюджетна бухгалтерія, вересень, 2020/№ 33 стаття Оклади «обслуговуючих» робітників з 1 вересня 2020 року, скиньте будь ласка на вайбер 0681578782

ДН : 11:09
Марія, підписуйте токенами СДОЛ

Оксана : 11:12
Потрібно автомобіль списати і здати на утилізацію. З чого починати, хто знає?

Марія : 11:29
ДН, дякую. Попробую.

Саша : 11:40
Оксана, Порядок 1314

Інна : 11:40
доброго дня, чи знає хось за чким ККДБ поверати грошову заставу до сільського бюджету після оголошення результатів виборів?

Іванка : 11:42
EVGENIY, підкажіть на запитання про кенижки о 10.40????

EVGENIY : 11:44
Іванка, якщо не має бібліотечних фондів то книги взагалі не треба обліковувати! Але якщо хочеться то можна і на 1812, знаю деякі навіть на 1113 ставляють!

EVGENIY : 11:45
Інна, повертати?

Саша : 11:46
Марія, по консольтувалися ДКСУ. Сказали, що ключами СДО можна підписувати звіти ДФС, статистика і в тому числі Прозорро. (

Саша : 11:46
Підскажіть будь ласка - Чи можна в договорі вказувати товари по 3 кодам ДК чи робити по кожному окремо як буде правильно?

марія : 12:06
відсилаю звіт персоніфікацію через електронний кабінет платника податку. і працівнику показую лікарняне за вересень і відпускні за листопад... а вонго вибиває помилку щоне відповідає звітному місяцю

AІ : 12:21
Вісм привіт

AІ : 12:22
Саша,казна не пропустить,потрібно окремий договір на кожен код товару

Таня : 12:23
EVGENIY, підкажіть будь ласка, чим передбачено те що книги не потрібно обліковувати якщо немає бібліотечних фондів?

GalinaS : 12:27
AІ, у нас пропускают, только публикуем один договор по частям

Марина : 12:30
EVGENIY, скажите пожалуйста где можно почитать про передачу ОЗ от испольнительного комитета КП? внутришньовідомча це чи ні... в одній міській раді....и еще им надо купить программу, но я же ее на вытраты сразу списываю... как проводить?

Ілона : 12:31
Може хто підкаже. Як оплатити заміну вихователя 0,5 ставки, вихователю. Заміна була місяць...тобто я оклад 4821*0,5(ставки), і на цю суму нараховую вислугу і престижність????

ЛюдКа : 12:33
AV, EVGENIY; дякую , що відгукнулись на 10.28. У нас хотять майно повісити на рда, а те що майно можна віддати отг в закооний спосіб(якщо він звичайно є) то ні ми йдемо як у фільмі :Прямо не підемо, підемо в обхід..............

ДН : 12:39
марія, не звертайте уваги. З такою помилкою ви зможете надіслати звіт. ДФС прийме.

ДН : 12:40
Саша, ми мали листування з ДКСУ і отримали відповідь, що можна, якщо сума договору не більше 50 тис.грн.

Іванка : 12:42
Таня, у Вас теж проблема з книгами?

сергій : 12:42
ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ПРАЦІВНИК ПІШОВ У ВІДПУСТКУ БЕЗ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ) З 01.10. ПО 26.10.20Р. Я В ЄСВ ГРАФІ БЕЗ З/П ПОСТАВИВ 26 ДНІВ ЧИ Я ПРАВІЛЬНО ЗРОБИВ

Таня : 12:44
Іванка, так, нам подарували книги, не знаємо що з ними робити.

керр : 12:45
сергій, правильно , чого ж він у Вас так зарання вийшов на роботу)

Іванка : 12:48
Я б ставила на рахунок 1113. В нас друга ситуація: частину книжок сільський голова подарував депутатам, а як їх списати, якщо я поставлю на 1113??? Тому і питаю чи велика помилка ставити на 1812....

Лара : 12:54
Доброго дня, обслуговуємося в ДКСУ. сталася така ситуація був авнсовий звіт , але на момент подачі коштів не було по статті, коли внесли зміни до паспорту , то забули про цей авансовий звіт. В казну не дозвонитися. Вперше таке, чи проведуть авансовий звіт за 5 жовтня у листопаді?

Саша : 12:55
Лара, f xjve yt ghjdtlenm/ Cfdnt d[sybq kbcnjgfljv s ,thsnm yf j,ksr nf jgkfne/

фархад : 12:56
Саша,

Саша : 12:56
Лара, а чому не проведуть. Ставте вхідний листопадом та береть на обік та оплату листопадом.

GalinaS : 12:56
Іванка, тодія б поставила 1815

Саша : 12:57
фархад,

GalinaS : 12:58
Саша, thjklnv nnhfde mn hjyr!

GalinaS : 13:02
Саша, 170.9.2 ПКУ

ОМС : 13:03
Марина, вся собственность КП является собственностью территориальной громады. У них есть договора с фондом коммайна, как и у нас. Не знаю где все это почитать.

Марина : 13:08
ОМС, а программа???????

ОМС : 13:09
Марина, вот с программой тут посложнее. Это даже не программа, а сопровождение программы, услуги?

ОМС : 13:11
Марина, мы передаем иногда (это иногда бывает очень часто) и расходы, но капитальные. Если вы купите программу, то у вас будет договор на вас, непонятка...

Марина : 13:18
ОМС, ну и при покупке ОЗ договора тоже будут на меня...

Марина : 13:18
ОМС, просто программа это КЕКВ 2240 и сразу на 8013... а передавать как?

Марина : 13:19
ОМС, т.е КП я могу передать и это будет внутриведомственная передача... а вот программа...

ОМС : 13:20
Марина, да. Основные купили, оприходовали и забыли, потом передали. А вот с программой что зря получается.

Марина : 13:21
ОМС, а если все повесить на 1815????

ОМС : 13:23
Марина,, а за программу вы собираетесь платить сразу наперед?

ОМС : 13:24
Марина, я тут тоже одну свою "головную боль" собираюсь через 1815 проводить....

Валерий : 13:25
Добрый день! Скажите по какому КЕКВ приобретаются антисептик и маски, спасибо за ранее

ОМС : 13:25
Марина, вы с фондом коммайна уже общались?

Бух : 13:26
Валерий, 2210

Бух : 13:27
Валерий, https://buhgalter.com.ua/news/zastosuva ... tsivnikiv/

Валерий : 13:28
Спасибл

Марина : 13:30
ОМС, ой я вас умоляю.......

Марина : 13:32
ОМС, скажут им будут проэкт делать.... а морока у меня с покупкой и оприходованием...

ОМС : 13:35
Марина, это да! Но хотябы какой-то бумагой прикрыться. В акте впишите комьютер, а ниже программу влепите. Это как вариант....Если уже "намылились", то сделают, что задумали. Мой говорит : беру на себя. Лишь бы потом эта проблема моей не оказалась

ната-1 : 13:50
Доброго дня. Будь ласка підкажіть , по результатам інвентаризації протокол пишеться один чи на кожну мат.відпов.особу.? Дякую

Василина : 13:51
Доброго дня підкажіть що виплачується сільському голові підчас звільнення?

Марина : 13:53
ОМС, ну с программой это абсурд... я не вдаделец программы, я не могу ее передать....

EVGENIY : 13:53
Таня, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... iteraturi/

ОМС : 13:54
Марина, согласна

ната-1 : 13:55
Доброго дня. Будь ласка підкажіть , по результатам інвентаризації протокол пишеться один чи на кожну мат.відпов.особу.? Дякую

EVGENIY : 13:58
Марина, а почему нельзя деньги выделить тем кому вы там передаете? И пусть сами все покупают

керр : 14:00
Василина, копенсація за невик відпустку, зп за місяць звільнення

Василина : 14:03
керр Дякую

Марина : 14:03
EVGENIY, если быыыы....но по определенным причинам городской голова сказал что не получится... не буду озвучивать...

Василина : 14:05
керр. я так і думала. но він мені ще каже що я маю заплатити домомогу в розмірі двох місячної заробітньої плати

керр : 14:07
Василина, то нехай скаже або покаже чим таке передбачено)

Марина : 14:09
EVGENIY, а нет в статьи в журналах по этому поводу????

Василина : 14:09
я тому і консультуюся щоб щось непрогавити. бо якщо я йомі це маю виплатити то грошей на кінець року незалишиться виплатити працівникам

НН : 14:11
Доброго дня!Видано розпорядження про ліквідацію установи.Відповідно ст.40 п.1 працівникам неохідно виплатити ще середньомісячну вихідну допомогу при звільненні.Як її розрахувати працівникам які працюють погодинно?

EVGENIY : 14:14
Марина, может и есть ))

Ю : 14:14
Можливо хтось стикався з таким питанням? на працівника було відкрито виконавче провадження на віжшкодування богру. А ина наступний місяць 03 числа була випана постанова суду про тимчасове припинення стягнення? чи потрібно робити відрахування з заробітної плати за два дні місяця???

Марина : 14:16
EVGENIY, подскажите пожалуйстаааа... мозги лопаются....

керр : 14:21
НН, п.8 порядку 100

ната-1 : 14:24
ната-1: 13:55 Доброго дня. Будь ласка підкажіть , по результатам інвентаризації протокол пишеться один чи на кожну мат.відпов.особу.? Дякую

EVGENIY : 14:25
ната-1, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... obovyazan/

ната-1 : 14:28
EVGENIY:Дякую Вам.

ОМС : 14:29
Марина,, нам бы их заботы... (как почитаешь, только обзавидуешься...)

Таня : 14:52
EVGENIY, спасибі!

Лисичка : 15:12
Доброго дня.Допоможіть.На установу прийшов лист від приватного виконавця по виконанняю постанови приватного нотаріуса щодо стягнення коштів з з/пл працівника на коллекторську фірму. Рішення суду не має. працівник каже що нічого не брав.

Лисичка : 15:12
а що робити бухгалтеру?????

Інна : 15:14
Лисичка, має бути рішення суду

Лисичка : 15:19
Інна: юристи кажуть що приватні виконавці мають право

Олексій : 15:23
для подстраховки проверяете наявність постанови на минюсти https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors и удерживаете. Ничего здесь необычного нет.

Лисичка : 15:24
Олексій: дякую

ДАША : 15:38
Підкажіть, будь ласка, якщо купили товар через ПрозороМаркет, в юридичних зобов'язаннях потрібно вказувати код закупівлі з Прозоро?

Олексій : 15:43
Только тендер

керр : 15:56
Лисичка, такої схеми повно, напис нотаріуса з іншої області, як і виконавець з третьої області, допоки постанова не оскаржена виконувати

Анжела : 16:09
всім привіт. Моє начальство хоче купити програму для нарахування заробітної плати педагогічним працівникам. Підкажіть якусь програму, будь ласка, може хтось з вас користується.

Світлана РЦСС : 16:13
Доброго дня, хто знає, чи потрібно виплачувати вихідну допомогу зовнішнім сумісникам при ліквідації установи

керр : 16:27
Світлана РЦСС, так, якщо вивільняєте за п.1 ч.1 ст.40 кзпп

GalinaS : 16:29
Світлана РЦСС, на загальних засадах

ПЮДА : 16:38
Підскажіть,який буде код ДК 021:2015 (CPV) : та перевірка знань по Правилах технічної експлуатації електроустановок споживачів

ПЮДА : 16:38
Навчання та перевірка....

ПЮДА : 16:58
Хто укладає договори по навчанню охорони праці , який ДК 021:2015 (CPV)?

1 : 17:58
ПЮДА, 80550000-4

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”