Архів чату за 10.11.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ЛюдКа----08:43
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!

тата----08:46
Вітаю всіх з міжнародним Днем бухгалтерії.

ЛюдКа----08:47
Всім бух вітаю з міжнародним професійним святом!!!!!бажаю працювати в нафтових компаніях, або зарплату таку ж отримувати !!!!!!!

Міла----08:49
Всіх бухгалтерів з міжнародним святом бухгалтерії!!!

свК----08:50
Доброго ранку! Дякую!!! А всі придбали захищені носії інформації? , а ЄСВ я тепер не зможу підписати просто КЕП , хтось знає?

GalinaS----08:53


ЛюдКа----08:53
Треба - Інвентаризація, звіт в пенсійний, головна за жовтень , а хочеться -

фархад----08:54
свК, де ви таке накопали?

фархад----08:55
а що в святковий день треба працювати

свК----08:57
фархад, з 07.11.2020 всі бюджетники повинні користуватися тільки КЕП на захищених носіях

свК----08:57
фархад, як воно на практиці буде не знаю, ще не пробувала,

фархад----08:58
свК, було роз'яснення , що це буде але не з 01.01.21

фархад----09:00
свК, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... listopada/

тата----09:00
Багато пишуть про захищені носії (я може щось пропустила),а в яких документах це написано?

EVGENIY----09:09
Доброго ранку )) Зі святом нас )))

Аліса----09:12
Доброго ранку і зі святом !

тата----09:12
фархад, дякую за ссилку. Я так розумію,що КЕП отриманий в нологовій повинен обов'язково бути на токені піясля 07.11.? Тобто для казни один токін ,а для ключа з нологовоїтеж треба придбати токін?

EVGENIY----09:18
тата, токенами казни можна підписувати все що завгодно в тому числі і звіти в податкову

EVGENIY----09:19
тата, КЕП казни нічим не гірший КЕПа податкової чи будь якого іншого КЕПа!

Виктория----09:22
Доброе утро! Работник бюджетной организации ушел служить по контракту с сохранением среднего заработка. В сентябре повысились оклады всем работникам. Необходимо ли пересчитывать средний для работника, который служит, либо же он остается прежний? Спасибо

Галина----09:30
Добрий ранок! Підскажіть будь-ласка,якщо секретар сільської ради пенсіонер, чи виплачується вихідна допомога при реорганізації,ліквідації бюджетної організації

тата----09:33
EVGENIY, дякую,але у нас крім токенів для підпису в СДО та налоговій ,потрібни захищені ключі ще працівникам. а грошей по КЕКВ2210 не достатньо. Ось кому головна боль з тими токенами? Звісно бухгалтеру.

EVGENIY----09:35
тата, яким працівникам? Навіщо їм? І чому для них токени?

Ольга----09:49
Доброго Всім плідного дня! Подзвонив інститут публічних закупівель що проводить навчання із видачею сертифікату. Кошти є в наявності чи можна підовчитися чи не обовязково? І чи це правда що з 2021 року потрібно документи з навчанняна УО

тата----09:52
EVGENIY, для роботи в державних реестрах.

Таня----09:57
Всіх зі святом!!!!!Здоров'я, любові, щастя, спокійної роботи і достойної зарплати

ЛЯЛЯ----09:57
Давно не купляли горшки для вазонів. Підскажіть: горшки і земля про рахунку 1812. А списувати актом чи відомістю.?

МАРІЯ----10:02
Працівники попередженні про скорочення штатів з 01.12.2020. Працює 1 зовнішній сумісник. Його скорочувати як усіх, по статті скорочення? Чи виплачувати в такому разі вихідну допомогу?

Людмила М----10:05
Купили двери за 18950,00 на какой счет поставить?

EVGENIY----10:06
Людмила М, 1513

Людмила М----10:07
Спасибо.

ЯНА----10:14
Доброго дня.Колегі підскажіть Медична сестра дитячого садка була на самоизоляції бо в неї хворів чоловік. Як полатити лікарняний 50% чи 100% як медпрацівнику.

ЯНА----10:15
Галина, ні тільки розрахункові

EVGENIY----10:15
ЯНА, https://buhgalter.com.ua/news/soctsialn ... -covid-19/

Тася----10:16
ЯНА, в неї є лікарняний?

ЯНА----10:17
Тася, так

ЯНА----10:18
Тася, лікарняний виданий причина Ізоляція по КОВІД 19 причина 11

ЯНА----10:21
медична сестра не хворіла і не було причита захворюваня її робота. Я чогось думаю що 100% платять тім медикам хто на роботі захворів чи мусить сидіти на самоізоляції через роботу з хворими

Тася----10:29
Привіт.За яким КЕКВ платити інфляцію за елюенергію?

Тася----10:30
2273?

ЯНА----10:36
чи входить ліікарняний від підпримства в підрахунок допл до МЗП?

Бух----10:40
Колеги, всіх вітаю з Міжнародним Днем бухгалтера! Бажаю щоб нас бухгалтерів цінували, а не казали що "бухгалтерія нічого не робить, тільки каву пє "

Наталя----10:48
Добрий день, підскажіть будь ласка у кого є ставка фахівця з публічних закупівель?

Мурзилка----10:55
привет

Наталя----10:56
За яким розрядом розраховуємо? які надбавки?

тамара----11:00
Підкажіть будь-ласка, як правильно відобразити в бухгалтерському обліку перерахунок та повернення забезпечувального депозиту.Платіж виконує лише функцію засобу забезпечення. Потім Орендодавець повертає цей депозит Орендарю, отримавши від Балансоутримувача примірник акту повернення з оренди орендованого майна.

Олександра----11:04
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, на який закон зсилатись для оплати лікарняного по ізоляції ковід -19, з оплатою 50%?

EVGENIY----11:05
тамара, почитайте про рахунок 6413 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -obliku-v/

EVGENIY----11:06
Олександра, я вище дав посилання на таке саме питання перейдіть і подивіться

фархад----11:09
EVGENIY, кеп казни не підтягує дпс

EVGENIY----11:11
фархад, вчора писали що підписують спокійно звіти з ЄСВ

фархад----11:11
EVGENIY, у кого як,((

тамара----11:15
6413 це поточні зобовязання, а забезпечувальний депозит 3 роки

Надежда----11:16
Подскажите пожалуйста , можно ли купить бюджетной организации теплосчетчик стоимостью 17000 грн. разделив его при покупки на 3 детали (5666+5666+5666)как необоротные активы,в бюджете основные средства мы не закладывали ,а счетчик у нас сгорел

GalinaS----11:19
Надежда, Законом про ПЗ не разрешается делить закупки на части

тамара----11:25
Надежда, не можна, теплолічильник потрібно ввести в експлуатацію, а не частини.Також установка теплолічильника +

GalinaS----11:38
Тася, 2273

ЯНА----11:45
Олександра, це звичайний лікарняний. 5 днів за рахунок підпр.після за рахунок соц страх.

Наталя----11:56
В мене був лікарняний самоізоляціїї, оплата 50 % якщо стоить код 11 самоізоляція при подачі заявки розрахунку до соцстраху прикріпляєте ксерокопію лікарняного перша сторінка

Matroskin----12:13
подскажите попередня оплата до 90 дней , если не отчитались в казначейсвто и не вернули деньги. Казна блокирует счёт , выписывает протокол а потом что ?

Matroskin----12:17


Виктория----12:26
Работник бюджетной организации ушел служить по контракту с сохранением среднего заработка. В сентябре повысились оклады всем работникам. Необходимо ли пересчитывать средний для работника, который служит, либо же он остается прежний? Спасибо

1***----12:46
По якому КПВК проплачується технічний паспорт на будівлю (Будинок культури)?

Ольга----13:08
Допоможіть нарахувати відпускні... З 01.02.2020 р було скорочено основну посаду внутрішнього сумісника (1,0 ст)та переведено на основну посаду, яку раніше він займав за сумісництвом (було 0,25 ст. ввели на 1,00 ст.). Скорочення відбулось шляхом звільнення з виплатою компенсації за невикор. відпустку. Який розрахунковий період брати? Та яку зарплату

1***----13:21
Допоможіть будь ласка в питанні 12.46

Андрій----13:28
1*** 2240

Андрій----13:29
1**** КЕКВ 2240 КПКВк в залежності за рахунок яких фінансується заклад

1***----13:30
Андрій, сільська рада

Андрій----13:31
1**** БК знаходиться на балансі СР?

бух терцентр----13:33
Добрий день! Підскажіть, який тарифний розряд потрібно встановити фахівцю із фізичної реабілітації без категорії у соц.сфері? Дякую

Марія----13:51
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи потрібно надавати пільгу з ПДФО при нарахуванні зарплати за І пол. місяця матері двох дітей

1***----14:05
Андрій, nfr

1***----14:05
Андрій, так

Мар----14:08
Підкажіть хтось чи є вже якись точний механізм розрахунку сільського голови і секретаря

анна----14:12
как понять точный механизм?

Валя т-ц----14:12
Доброго дня. Всіх бухгалтерів зі святом! Хто знає яка доля терцентрів з січня 2021 року?

Яна----14:12
Марія, ні. тільки в кінці місяці при розрахунку зарплати. коли за місяць відомо дні і всі виплати.Я утримую в аванс подох нал без пільг,а при остаточному коригую.

Мар.----14:13
Додатково до 14,08 Рішення про добровільне об"єднання не має. Я на пороховій бочці. Грошей на рахунках майже 000. Купа невикористаних відпусток. Всі мовчать.

Яна----14:13
Марія, інколи не утримую взагалі за першу половину у дівчат з дітьми. але знаю що це не вірно.

Мар.----14:17
Марія по ідеї я десь читала що треба утримувати. Але є випадки що при зарплаті може іти з мінусом.Особливо як в нас в моіх установах по 1 людині або 2. Я приблизно враховую цілий місяць.

Світлана----14:37
Скажіть будь-ласка, чи можна не купувати через прозоро, якщо потрібно придбати подарунки 10 шт, загальна вартість 8000,00 грн.?

Яна----14:42
Світлана, план оприлюднити та до нього закупівлю без використання електр системи.

Яна----14:49
Світлана, та взагалі подарунки різні. Цукерки чи канцелярія,чи посуд.у нас казна вимагає навіть на одну гривню в прозоро оприлюднювати і їм звіт роздруковувати.

керр----14:52
Мар, на який точний механізм розрахунку ще очікуєте?

Valentyn----14:53
Шановні, може кому пригодиться, вхід в електронний кабінет ДПС з токенами Автор.https://www.pavlobilan.com/kabinetdfstoken/

Яна----14:54
Мар, таких прикладів в інтернеті багато, тому що вибори були багато раз і мехініз розрахунку для виборчих посад не змінився. Отримують розрахункові+ вихідну допомогу.Пенсіонери тільки розрахунок.

керр----14:56
Яна, з вихідною допомогою це вже зайве) такого не передбачено, передбачено збереження СЗП

Яна----14:57
керр, вихыдна допомога що 6 мысяцыв платиться...ну тобто так може не так называется.

Яна----15:02
Розрахункові компенсація невикорис відпустки при звільнені коригуються як звичайна відпустка??

керр----15:05
Яна, звісно, якщо у розрах періоді відбулось підвищення основної зп

Яна----15:06
керр, так дякую В розрах періуді в червні підвищення в ОМС було.

керр----15:09
Яна, для омс однозначно)

Андрій----15:09
1*** КПКВК 0110150

свК----15:09
Valentyn, і народ, а які токени краще придбати, якщо знаєте: Алмаз, Автор і де?

Яна----15:10
керр,

мар----15:13
керр,так дякую.зарплату,розрахункові і відпускні ми всі рахувати вміємо.Але найголовніше рішення сільської ради про об"єднання немає, секретар матеріально-відповідальна особа .кому має передавати і коли. Звільнити в той самий день що сесія або на другий.В мене більше запитань ніж відповідей. Спеціалістів хто має попереджати про звільнення.

Елена ТЦ----15:14
бух терцентр, 13:33 Очень хороший вопрос "який тарифний розряд потрібно встановити фахівцю із фізичної реабілітації без категорії у соц.сфері?", змін до наказу 308/519 так і немає!

Valentyn----15:15
свК, працюю з Автор два роки, СДО казна та звіти, поки що не стерлися. А вартість їх мабуть всіх одинакова, 700 грн за Токен,

свК----15:16
Valentyn, я 4 роки з ними же працюю )), та кажуть зараз Алмаз краще

Яна----15:19
мар, спеціалісты попереджає НОвий голова.на першій сесії обирають нового секретаря. підготувати інвентарізіцаю того що зараховуються за старим секретарем та в день звільнення зробити передачу на вже нового .

керр----15:20
мар, секретар ради втратить повноваження в день відкриття сесії отг і затвердження результатів виборів, така втрата є підставою для звільнення зі служби в цей день

керр----15:21
мар, з спеціалістами буде розбиратись отг, як правонаступник

Яна----15:23
керр, день сесії це останій робочий день голови і секретаря Тож реально одного секретаря затвердити та передати мат ціності зі старого.

І----15:56
Добрий день

І----15:58
Підскажіть вийшов строк використання працівниками халатів більше 12 місяців замість 6 потрібних,як правильно списати?

керр----16:02
Яна, якщо їх рада приєднується то навряд чи новий секретар отг почне в той день усе приймати від приєднаних, скоріш передати спеціалісту приєднаної ради, а далі уже отг буде розбиратись

Яна----16:05
керр, так згодна.

Яна----16:06
керр, наприклад коли 3 сільради гуртуються чи 6 або більше. Може потім задніми числами зроблять .

І----16:15
Відгукніться хто списував господарськи халати у бюджетн.установі які обліковуються на 1114 рах.

І----16:16
Працівники повинні повернути зношені господ.халати для проведення списання та утилізації?

GalinaS----16:22
І, тут ветошью попахивает...

Світлана----16:25
а якщо нейлонові халати, то яка тут вєтош?

Елена ТЦ----16:39
Світлана, так і вказуєте в акті що вєтош непридатна

І----16:42
халати господарськи хебешки

І----16:43
видані соц.робітникам срок придатності 6 місяців за нормамиа їм 12 місяців

Елена ТЦ----16:44
І, хебешки теж можуть бути непридатною вєтошью

Елена ТЦ----16:45
І, чому ви пишите термін придатності 6 міс.?

Елена ТЦ----16:46
І, я знаю 24 міс., але видають по 2 шт., для зміни, тобто 1 на 12

Марія----16:52
Дякую всім за допомогу

І----16:53
Елена ТЦ,ви за якими нормами вказуєте,наказ 2015р. Про затверджен.Мінім.норм забезпеч. предмет. матер.....в інтернатних установах та терцентрах соц.обслуг. (2шт.на 12 місяці) а якщо 1шт.то на 6місяц,соц.роб.працює 8год. одна зміна які 2зміни

І----16:55
для жінок,норма на 1 особу (шт)-2,строк користуван.1 рік-це прописано у нормах

І----16:56
Я запитала у колег про списання,а ви мені про нор

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”