Архів чату за 16.11.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Тат_яна 08:27
Всем привет!

Тат_яна 08:28
Понедельник... В чате пусто... За окном первый снежок... ЛЮДИ, АУУУУУ !!!

Яна 08:34
доброе утро. на юге Украины трава зеленеет, но сегодня тоже очень холодно и сыро.

Яна 08:34
Наливаем кофеек , включаем музычку и день то наладиться.

Міла 08:39
Доброго ранку! А на схід прийшла зима. Випав сніг та й зараз сипле.

Тат_яна 08:40
Яна, так и я с югов...

Бюджетник 08:41
Відділ ліквідовується. Останній день роботи 20.11.2020. Чи можна у листопаді виплатити працівникам інтенсивність і премію?

Яна 08:47
Тат_яна, я с херсона у нас снега нет

EVGENIY 08:48
Доброго ранку! Так у нас перший сніг )))

Тат_яна 08:49
Яна, щас передам!

EVGENIY 08:50
Бюджетник, а чому ні???

GalinaS 08:56
Тат_яна, а где релакс?

ffff 08:56
Бюджетник, від вас було вже це питання. І були відповіді

Тат_яна 08:58
GalinaS, за окном!

бухгалтер 09:03
пожалуйста кто-нибудь сбросте ссілку на типовую форму П-5 табель раб.времени в ЕХЕЛЕ !!!

Тат_яна 09:06
Вдруг снегопад в природе приключился… Внезапный, не угаданный приметами… Такой периной на листву ложился, Что не оставил даже памяти о лете. Ни разу с направления не сбился, И параллелил белым на оранжевом

Тат_яна 09:06
Наискосок листочки расчертил нам, Чтоб записали мы осенние диктанты… И пусть он однодневкою родился, Даже растаявший, зиме он стал гарантом — Что через месяц, чтоб ни приключилось, Она за ним придёт, как за десантом…

Таня_ 09:06
Доброго дня, у вересні відбулося підвищення тар.розряду, в листопаді працівник їде у відрядження, відкажіть, будь ласка, чи потрібно корегувати середню за вересень-жовтень на коефіцієнт підвищення?

EVGENIY 09:08
бухгалтер, https://bit.ly/2GagDs0

бухгалтер 09:10
EVGENIY, там нет табеля?

Таня_ 09:11
EVGENIY, допоможіть, будь ласка

EVGENIY 09:13
бухгалтер, це питання?? Там в файлі по зарплаті є табель! Видалить всі сторінки окрім табеля і буде вам табель в екселі!

Аліса 09:13
Доброго ранку!

Марія 09:15
Допоможіть розібратися із звітом ЄСВ. У нас првцівник працює за однією посадою за основним місцем роботи та за двома іншими посадами як сумісник. Тобто працьоє за трьома різними посадами (одна посада основне місце, дві сумісник). Цікавить як його показати у звіті ЄСВ у 6 таблиці двома чи трьома рядками?

ВОМС 09:23
Марія: у звіті ЄСВ показувати трьома рядками

GalinaS 09:26
Тат_яна,

Ната 09:26
Таня_, треба коригувати

Бюджетник 09:27
Відділ ліквідовується 20.11.2020 звіти ЄСВ за листопад та 1-ДФ за ІУ квартал можна подати 20.11.2020?

Таня_ 09:28
Ната, дякую

oksana 09:37
Доброго дня всім!

Тат_яна 09:38
Бюджетник, моя попередня установа ліквідовувалась наприкінці грудня, в останній робочий день, далі були вихідні і свято. Здать 4-й квартал у мене НЕ ВИЙШЛО. Навіть не сформувало (не збереглись дані). Телефонуйте до податкової, може щось змінилося

Svetik 09:41
Тат_яна, тоді коли це все ви здавали? Я запитую, бо наш центр ліквідовується 31 грудня

dio87 09:41
Доброго ранку!У січні було укладено прямий договір на закупівлю продуктів на суму 98тис.грн.Зараз виникає потреба закупівлі ще на 47тис.грн.Це ввже буде спрощена процедура чи додаткова угода і звіт?

Бюджетник 09:48
Тат_яна, ми обов'язково узаємо у податковій, але якщо такий звіт подавати по закінченню квартала, то як? Організації не має, комп'ютерна техніка передана іншому відділу, а на ній ми працювали у Медок? Якийсь абсурд.

GalinaS 09:48
dio87, до 200000 д.угода та звіт

dio87 09:50
GalinaS, дякую!

Виктория 09:51
dio87, допугода якщо менше 50 тис грн,а якщо быльше - тоды спрощена

Інна 09:52
Підкажіть, будь ласка, як підписати в прозоро токеном казни? Я обираю пристрій, токен Автор, вставляє його в графу, ввожу код, натискаю підпис, а воно не підписує.

GalinaS 09:53
dio87, я вибачаюсь-спрощена свище 50000

GalinaS 09:55
dio87, але у вас вже 145тис.-це спрощена

Анна 09:55
Інна, токеном с казни не підпишите,треба ключ у фіскальній службі робити

dio87 09:56
Тобто на додаткові 47 тис. потрібно проводити спрощену процедуру?

EVGENIY 10:00
Анна, токен казни нічим не відрізняються від КЕПа податкової, тому не вводьте людей в оману!

Інна 10:00
Читала, що люди підписують токенами казни, але що для цього треба, щоб підписало?

Інна 10:03
EVGENIY, а якщо пускає підписати файловим ключем Приватбанку, то можна ним підписати? Чи програма повинна вказати, що я не таким ключем підписую?

EVGENIY 10:04
Інна, є різні майданчики і на кожному є підтримка запитайте у них! Всі ключі файлові і в казначействі також! Тільки записані на різні носії!

Інна 10:07
Евгеній, у мене ключі Приватбанку на диску С, можна ним підписати?

EVGENIY 10:10
Інна, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... listopada/

Тат_яна 10:12
Бюджетник, (09.48) Я в таком абсурде сдавала всё: ЕСВ,квартальные, годовые, проходила проверку фондов. Не ищите смысл в происходящем, переносите на домашний комп всё, что понадобится. Такова наша жизнь - мы Хеллоуин не празднуем, мы в нём живём!

Дн 10:12
Інна, після вводу пароля ключа повинно запитувати чинні сертифікати. Необхідно прикріпити два сертифікати.

Тат_яна 10:17
Бюджетник, по закону всем этим занимается ликвидатор. Вот кто у вас голова ликвид.комиссии, тот и должен всё делать. И пока не будет от держ.регистратора справка, что организация исключена из держ.реестра, эта обязанность за лдиквидатором сохраняется. Так я поняла смысл происходившего. И, конечно, отчеты сдавала я, к проверке готовила всё тоже я

Елнушка 10:17
Добрий день.Підкажіть,згідно яких документів можна списати станки ЧПУ у бюджетній установі

оксана_бух 10:25
Доброго дня! Скажіть по формі 20-ОПП, всім треба здавати, навіть якщо установа є неприбутковою? Хтось здавав цю форму?

Олена 10:36
Хтось подавав через СОТу Примірний договірпро подання електронних документів до Фонду соціального страхування України?

111 10:38
Олена, наскільки я в курсі потібно нести договір тільки в паперовій формі

Олена 10:38
111, дякую

Марія 10:45
Працівник у нас працює на трьох різних посадах. Одна посада основне місце, дві інших сумісник. При заповнені звіту ЄСВ 6 таблиця його показала 3 рядками то світисяся "вже існує запис з повним співпадінням" . Так має бути? Чи показати його двома рядками - основне місне і сумісник ( по суміснику додати дві зарплати по різним посадам)?

ffff 10:51
Марія, одне основне один рядок і сумісник один рядок, по іншому не дасть зробить

Юлія 10:56
Доброго дня. Підкажіть будь ласка:чи має право розведена жінка на додаткову відпустку на дитину (одна) якщо вона одружилася знову. Чоловік дитину не вдочерив.

ВОМС 10:56
Марія: Показуєте трьома рядками. Да пише, що вже існує запис. Ну і що. Це ж тільки попередження. Пише можливо зеленим кольором (просто не пам'ятаю).

Елена 11:04
Да,Юлія має право.

Марія 11:04
ВОМС, так, пише зеленим. Дякую.

Юлія 11:06
дякую

ЛюдКа 11:18
Всім привіт!!!!гарного дня та позитиву!!!!!

ЛюдКа 11:19
Черкаська, дрібний дощик +3

Олена 11:25
СДО працює?

ЛюдКа 11:25
Тат_яна 09.06 СУПЕР!!!!!!

Куся 11:25
Так,СДО працює. Дон.обл

Тат_яна 11:29
ЛюдКа, НА 08.58 НЕ ПРОКАТИЛО...Пришлось "доганяться" попозже

Освіта 11:39
З 01.11.2020 школи передали з відділу освіти РДА до відділу освіти ОТГ. Працівників фактично не звільняли. У звітові ЄСВ у таблиці 5 показали що вибули 31.10.20. У графі 17 підставу не вказували. Чи треба у формі 1-ДФ вказувати, що звільнені 31.10.20 чи нічого не відображати?

ЛюдКа 11:40
Освіта в наказі вказана стаття ось її і відображаєте в звіті

Освіта 11:43
ЛюдКа: наказу не було. Школи передані згідно рішення сесії районної ради. Дане рішення вказане у таблиці 5. Підставу не вказували так як фактичного звільнення не було. Мене цікавить форма 1-ДФ

ЛюдКа 11:56
Освіта, так люди у вас по переводу в іншу установу із своїм кодом ЄДРПОУ? чи якось не так, чи школи залишились на своєму коді?

ЛюдКа 11:56
Освіта у вас мабуть була централізована бухгалтерія?

Освіта 12:02
ЛюдКа: школи у нас мали свої коди ЄДРПОУ. У нас була централізована бухгалтерія.

ЛюдКа 12:04
Освіта ви за школи здаєте звіт 1дф по період поки їх вели

Освіта 12:05
ЛюдКа: Так, по 31.10.2020.

нова_чок 12:08
підкажіть як у первинці відображаєте заключні обороти? у МО№17?

ттт 12:10
Освіта, в нас відокремлювались від централізованої бухгалтерії в самостійну по рішенню міської ради, я телефонувала в податкову ,сказали нічого не вказувати, в ЄСВ вказували підставу інше.

Освіта 12:11
ЛюдКа: ми за школи здаємо 1-ДФ по 31.10.2020. У нас виникає питання в 1-ДФ треба проставляти у графі дату звільнення чи взагалі нічого не писати?

ЛюдКа 12:12
Освіта ви краще проконсультуйтесь зподатковою. Але логічно за період по 31.10.2020 звіт здаєте ви, а з 01.11.2020 отг за той же 4 квартал, але щоб у податковій не було подвоєння краще перепитати в них

Освіта 12:14
ттт: Я розумію так, ви в ф.№1-ДФ вказали тільки суму доходу, суму податку, а дату звільнення нічого не зазначали?

ттт 12:14
Освіта, В нас відокремлювались з 1 вересня ЄСВ ми здавали з врахуванням їх робітників, -ДФ теж здавали за квартал, але включали тільки липень і серпень. Вони теж здавали 1-ДФ але тільки вересень,Ми консультувались в податковій

ттт 12:16
Освіта, дату звільнення не зазначали. люди заяв не писали в нас . Вони приймались школою на работу , для них нічого не змінювалось, записи в трудову не робились

Освіта 12:17
ттт, ЛюдКа все зрозуміло. Всім дякую за допомогу

ттт 12:18
Освіта, будь ласка

свК 12:42
Дн, де знайти це сертифікати, на сайте казначейства тільки ти, які випущені після 01.01.2020

EVGENIY 12:52
свК, там всі повинні бути діячі і ті які до 2020 також

АРХІВ 12:52
підкажіть код ДК для специфікації папка - обкладинка і папка - швидкосшивач. Бо вже всі очі зламала

EVGENIY 12:58
АРХІВ, шукайте канцтовари

АРХІВ 13:01
EVGENIY, та шукаю, перші знаки будуть 3019.... , як і папір А-4, а папки?не бачу...

Оксана 13:02
чи може голова інвентаризаційної комісії бути заступник директора.Та саме під час інвентаризації,директор у відпустці і він виконує і в.о. директора.

Тат_яна 13:04
АРХІВ, 22850000-3 для скоросшивателя я ставила это

Микола 13:05
АРХІВ.папка - обкладинка і папка - швидкосшивач- 22850000-3

Тат_яна 13:06
не помню точно, но вроде "офісне приладдя" , сейчас подниму договор

АРХІВ 13:06
Микола, Тат_яна, точно, теж знайшла. А тепер мені, що два звіта викладать, якщо у накладній ще й папір А-4 по 3019...?

Тат_яна 13:08
швидкозшивачі та супутнє приладдя, вот

Микола 13:09
теоретически да, два звіта, але як це працює на практиці?!

Тат_яна 13:10
АРХІВ, наверное, два, по каждому коду тот же договор. У нас закупки небольшие, и мы стараемся делать один договор - один код. Здесь кто-то говорил, что проходит и несколько кодов, с отчетом под каждый...

Катя 13:12
Чи можна підписувати ключами казначейства у програмі "МЕДОК"?

Микола 13:12
А взагалі рекомендую вибирати код ДК ч/з Прозоро-Маркет, де коди пропонує сама централізована закупівельна організація

АРХІВ 13:12
Тат_яна, Микола, дякую, теж так думаю... може піду накладну перепишу...

YYYY 13:13
Мы так делаем, когда сумма маленькая, а наименований несколько. На каждый ДК 1 план и 1 отчет, только скан договора везде одинаковый

АРХІВ 13:15
YYYY, на маленькі суми скан можна не прикладать

Торі 13:18
Чи працює зараз СДО ?

* 13:30
Торі, працює

Т 13:40
у мене в одному договорі 5 кодів,роблю звіт по кожному коду окремо і вказую один договір

АРХІВ 13:42
Т, а Ви в договорі ці коди вказуєте, чи тільки в накладній?

Т 13:48
АРХІВ, коди вказую тільки в договорі,в накладної тільки назва

YYYY 13:48
АРХІВ, можно на любые суммы сканы не прикладывать в отчетах.это уже на усмотрение ответственных лиц

ліцей 6 14:04
а що робити, якщо є договір який підписано у лютому 2020. а зараз в нас додаткова угода на збільшення договору. як опублікувати у прозоро

Юлія 14:18
Добрий день, підскажіть за яким КЕКВ виплачується допомога секретарю с.р. протягом 6 місяців, чи потрібне для цього рішення сесії новоствореної отг і відбувається нарахування ЄСВ

свК 14:25
АРХІВ, а чому не можна ці папки як канцтовари 3019.., навіщо зайва робота на 3 копійки, скільки там у вас сума 1000-2000

свК 14:27
ліцей 6, не публікуються доп угоди, укладені до 19.04, не має такої вимогиу законодавстві

ліцей 6 14:27
свК, дякую

АРХІВ 14:34
свК, та я оце теж думаю..., в договорі напишу 3019... овісне приладдя, а як я їх в специфікації розпишу?

АРХІВ 14:34
офісне

АРХІВ 14:37
знайшла 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби... може сюди папки- обгортки і швидкозшивачі втулити на цілих 300 грн....

ліцей 6 14:37
свК, а що робити з планом якщо план збільщився на 55000

Бухгалтер с/р 14:38
Добрий день. Колеги, є серед нас такі, хто користується програмою UmCa?

Т 14:39
ліцей 6, внести зміни в план

ліцей 6 14:40
Т, а в прозорро просто редагувати

Т 14:42
ліцей 6, так

свК 14:42
ліцей 6, так

Vala 14:53
ттт, у мене питання к вам. У нас рішенням сесії школа з 01.01.2021 буде окремою установою. Беруть бухгалтера. За який кошти будуть фінансуватися. Якщо вибори в ОТГ визнані недійсними и нові вибори ще не призначені

Оля 14:58
Підкажіть їде директор на нараду ,машина установи ,платити відрядження шоферу і директору ,чи тільки директору

Vala 14:59
Да и ще питання з той же теми Що робити сілької раді с тендерами на електроенергію и тепло, якщо її приеднують до міської ОТГ? Напевно ж бюджет буде прийматися вже ОТГ, але коли, як що дата виборів ще не визначенно. може у кого була така ситуація. Буду вдячна за інформацію

Лєна 14:59
Оля, ЗВИЧАЙНО і водієві,

Оля 14:59
Лєна, дякую

Вита 15:15
Підкажіть коли повинні попередити про ліквідацію комунального закладу

GalinaS 15:30
dio87, нам пояснювали по 4 знакам ДК сумарно дивитись, а у вас 145000-тому ви перейшли ліміт у 50000, тому у вас спрощена

dio87 16:08
GalinaS, а якщо у нас продукти під декількома кодами ДК?

YYYY 16:36
dio87, ну вам же написали выше, смотрите сумарно по 4 знакам ДК и если больше 50000, делаете спрощеную.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”