Архів чату за 25.11.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:43
Всем привет)))

Тат_яна 08:12
доброе утро!

Тат_яна 08:12
Что значит верхняя новость? Казні в районе не станет?

Тат_яна 08:13
казнЫ

Таня бюджет 08:18
Чи платиться склад.і напруж. при заміні бухгалтера(той на лікарняному)?

a 08:21
Тат_яна, платіжки буде потрібно возити у область.

ОМС 08:22
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО))) Если оно по-настоящему доброе))))

елена 08:26
начислять ли доплаты медикам 25-70% на часы за временно отсутствующего (заместительство) или только по основной и сум-ву?

Тат_яна 08:30
a, да уж... Похоже, всё делается через пятую точку...Хотя "ВЫСШИМ СИЛАМ" не откажешь в логичности: не фиг тратить бюджетные деньги. Не смогла проплатить - вот и хорошо, и денежки остались в бюджете, и бухгалтер штраф заплатит, базу для штрафа легче сформировать, чем найти деньги в бюджете

Тат_яна 08:32
Ладно. Дождемся гуру. Пусть поделится мнением

Марина 08:42
Тат_яна, да наверное просто называться будут по другому... а там кто знает...

Тат_яна 08:46
Марина, они же борются с непомерным количеством чиновников. Для удобства пользования этим словом обозвали всех госслужащих. И давай "оптимизировать" изо всех сил

Марина 08:48
Тат_яна, ))))))) обычно когда присоединяют к ГУ просто меняют название и под шумок очередное сокращение... и вероятнее всего они не будут самостоятельным юр.лицом. будет одно большое ГУ)))))))))))

Тат_яна 08:49
Марина, вот и я так думаю

Тат_яна 08:50
Моих казначеев мне в таком случае будет жалко, они УМНИЧКИ. И к тому же просто хорошие люди.

Тат_яна 08:51
Наверное, уберут должности начальника и бухгалтера, ну и так, по мелочам

Марина 08:53
Тат_яна, да... бухгалтерия в ГУ, кадры, АХО.... останутся только специалисты..

EVGENIY 08:58
Доброго ранку, всім гарного дня!

Міла 08:59
Доброго ранку!

AV 09:08


ЛюдКа 09:08
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!

AV 09:09
Марина, Тат_яна, Ви вже казну реорганізували

Тат_яна 09:13
AV, ха, дурное дело нехитрое! Хотя мы немного не успели за киевскими...

Наталія 09:19
Доброго ранку!

oksana 09:29
Доброго ранку всім!

Ольга 09:33
Доброго сонячного дня! Підскажіть паспорт бюджетної програми заповнюється без копійок чи з ними?

тата 09:34
Ольгп,без копійок

тата 09:34
Вибачте,Ольга

Ольга 09:36
тата, дякую щиро

Людмила 09:36
Добрий ранок. Скажіть будь ласка чи створив вже хтось фінансовий орган в ОТГ ?

О. 09:39
Праціівника за його заявою було певедено на непорний робочий тиждень: понеділок -8, вівторок-8, четрвер-4, Як рпвильно нарахувати вихідну допомогу при сороченні?

Марина 09:39
Ольга, и где это солнце?????? кому повезло?????

ГАННА 09:42
Доброго ранку!!Колеги підкажіть будь ласка,щодо нарахування відпусних працівнику,який поновлений за рішенням суду,тобто у трудових відносинах працівник перебував цілий рік,але компенсацію за вимушений прогул виплачує вищестояща організація,як мені розрахувати дні,брати фактично нараховану кількість днів, чи брати 366 і ділити на факт. зп??

Яна 10:02
Добрий день, підскажіть при списанні на який рахунок та КЕКВ ставити ветош?

Аліса 10:15
Доброго ранку та позитивного дня!

керр 10:18
О., за загальним порядком, підстав для виключення днів не відпрацьованих згідно інд режиму роботи працівника не має

SHS 10:19
Добрий день, підскажіть, будь ласка, в інвентарній картці ОЗ після поліпшення (кап.ремонт) в графі "дата відобр.господ.операції" потрібно вказувати дату акту кап.ремонту чи дату наказу на поліпшення?

Марина 10:23
SHS, дату відображення когда провели в учете, я так думаю.

ГАННА 10:29
якщо працівник йде в навчальну відпустку на 3 місяці і нараховані відпускні за місяць менші мінімальної чи потрібно доплвчувати до мін зп?

Тат_яна 10:32
ГАННА, только ЄСВ до минимального внеску, а отпускные как начислили

Марія 10:33
Добрий день,колеги, підкажіть на момент подачі документів на вакантну посаду держслужбовця декларація за минулий рік вже повинна бути подана чи можна подавати після здачі документів .

О. 10:38
керр, тобто 3000/10х(21+21)/2=6300

Наталя т-ц 10:39
Всім доброго ранку!

Уляна 10:52
Підкажіть, будь ласка, чи можна відразу списати жалюзі віконні з тканини на витрати, так як вони встановлені і більше ніде не можна буде їх використати?

керр 10:55
О., 3000 це що зп за місяць чи за два?

Юлія 10:56
Добрий ранок! Підкажіть, передано на баланс приміщення, в акті вказана первісна вартість та нарахований знос. Такі проводки: Дт1013 Кт5111 і на суму зносу: Дт5111 Кт1411???

олада 11:04
Доброго дня! Хто знає як отримати погодження договору в Мінцифрі? Висить сайт чомусь. Останні повідомлення за 01.09.20.

топ 11:11
Марія,повинна бути подана як кандидата на посаду.

О. 11:20
керр, за 2

керр 11:34
О., він що з таким режимом 3 роб дні на тиждень відпрацював лише 10 днів у розрах періоді

О. 11:38
керр, жовтень 2д.-16год -813,14 грн., листопад -7д-56год.- 2845,93 грн., бо ще була щорічна відпустка, без збереження

керр 11:42
О., тоді виходить що відповідає умовам

О. 11:44
керр, то як розрахувати вихідну?

Уляна 11:48
EVGENIY, допоможіть на 10,52, будь ласка

керр 11:50
О., Ви уже формулу навели

О. 11:51
керр, але виходить дуже велика вихідна. щось не так

О. 11:52
керр, вона працює не кожен день

Марія 11:58
Доброго дня колеги! Поділіться будь ласка досвідом списання медалей та кубків.

керр 11:58
О., так, сума значна, але є правило абз 3 пункту 8 порядку 100

Наталя т-ц 12:00
хто вже почав закупівлю електроенергії???хелп. давайте обсудимо,що і як, з чого починати? я щось геть розгубилась. РЕС не допомогає,кинув нас у воду-і пливіть як хочете))

Бух 12:07
Наталя т-ц, у вас ЦЗО не закуповує для бюджетників?

О. 12:10
керр, я читала в журналах розяснення , що таким працівникам потрібно брати середньомісячне число робочид нів не підприєства , а працівника?

Надя 12:17
Підкажіть будь ласка чи працює СДО

***** 12:21
Надя, працює

Наталія 13:03
Підкажіть, будь ласка, крітеріїї по ОЗ для бюджетних установ

EVGENIY 13:05
Юлія, 1013 5111 та 5512 1411

EVGENIY 13:06
Уляна, тут вирішує кожен сам, хтось ставе на 1113 хтось не ставе!

EVGENIY 13:07
Наталія, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-zasobiv/

Юлія 13:10
EVGENIY, тобто внесений капітал на суму зносу не зменшуємо? читала, що так потрібно роботи, щоб не спотворити фінрезультат....а взагалі дуже дякую!

Уляна 13:11
EVGENIY, але якщо списати, це не буде порушенням?

Наталія 13:12
EVGENIY, так для бюджета так и осталось 6000 грн., не поменялось?

oksana 13:13
Наталія, поки що не помінялося, з 01.01.21.

oksana 13:14
Наталія, Євгеній, мабуть, на обіді

Наталія 13:15
oksana, спасибо большое! Евгений ! Спасибо большое!

EVGENIY 13:16
Наталія, не менялось

EVGENIY 13:17
Юлія, це у вас ДАРУНОК?

EVGENIY 13:18
Уляна, ну тут все від перевіряючих залежить )) А чому не хочете поставити на 1113 або на 1812?

Юлія 13:18
EVGENIY, ні, не дарунок, рішенням сесії передали мені на баланс

Дніпро 13:21
доброго дня. чи працює СДО?

Уляна 13:23
EVGENIY, вони є на 1113, але ми переходимо в інше приміщення і що ж робити з тими жалюзями, за собою ж не візьмеш

EVGENIY 13:24
Юлія, ну тоді я вам правильно сказав проводки

EVGENIY 13:25
Уляна, ну тоді треба було списати під час інвентраизації

Уляна 13:29
EVGENIY, якраз зробили інв. і хочемо листопадом списати. Можна так?

Ірина 13:37
Доброго дня. Хто знає чи виплачується середня заробітна плата 6 місяців сільському голові та секретарю після припинення повноважень?

ІрА 13:38
Доброго дня,Підкажіть,будь ласка,на першій устанвчий сесії після виборів,повноваження голови ОТГ продовжуються чи його звільняють і знов приймають ,при умові якщо діючого голову знов обрали на місцевих виборах

Ірина К. 13:39
олада, Мінцифри тепер чомусь не надсилає Повідомлення на нашу пошту, але на бланку Повідомлення про укладений договір зазначено, що переглянути надані відповіді можна в таблиці за посиланням, де ви можете перевірити, чи отримано ваш документ

Ірина К. 13:39
олада, Казна теж має доступ до цього посилання, але якщо їм треба папірець, то набираємо вручну

Юлія 13:40
EVGENIY, огромное Вам спасибо! я немного сомневалась...

Тат_яна 13:42
Ірина К., П П Ц !!! Прямо кот в мешке, а мешок в черной комнате, и т.д.

EVGENIY 13:42
Уляна, конечно

Уляна 13:42
EVGENIY, дякую дуже

Маряна Ч. 13:43
доброго дня!!! підкажіть як рахувати додаткову відпустку держ службовцям в сільський раді???

керр 13:44
Маряна Ч., в сільській раді не має держслужбовців) що саме в обрахунку дні чи оплату

Маряна Ч. 13:50
керр, а голова і секретар??

ЛюдКа 13:52
Про позитив::::: сьогодні робити нічого не хочеться. А чому? А тому, що вчора була днюха.............Моя..............

стажер 13:53
ЛюдКа,

Уляна 13:54
ЛюдКа, тоді вітаємо Вас, хоч і з запізненням. Головне - здоров"я!

EVGENIY 13:54
ЛюдКа, Вітаємо )))) Всього вам найкращого )))

ОМС 13:54
ЛюдКа, СЧАСТЬЯ,ЗДОРОВЬЯ, БЛАГОПОЛУЧИЯ!!!!

oksana 13:55
ЛюдКа, ще й сьогодні не пізно привітати, Здоров"я, достатку, взаєморозуміння!

ОМС 13:56
ЛюдКа, звісна річ, яка там робота? Похмелятися вже треба, а не працювати

керр 14:01
Маряна Ч., це ж посадові особи ОМС) то що ж з дод відпусткою

Катя 14:02
Доброго дня. Підскажіть, хто проводив перерахунок з/п у взв'язку з підвищенням окладів спеціалістам та провідним спеціалістам?. Як відображати ці "операції" в персоніфікації?

ЛюдКа 14:03
Оце напросилась!!!!!

ЛюдКа 14:04
Всім ДЯКУЮ за теплі слова!!!!!!!

Тат_яна 14:05
ЛюдКа, и чого мовчала? З МИНУЛИМ! Здоров"я фізичного та психічного, та ще й пофігізму в розумних межах!

Марина 14:06
ЛюдКа, ЛЮЮЮЮДООООКККК)))))) с днем рождения!!!!!! счастья, здоровья, ярких впечатлений, солнечных дней и в душе и за окном))))))

Дніпро 14:16
Підкажіть, будь ласка, що з СДО?

Маряна Ч. 14:17
керр, ну так і їм положена додаткова відпустка???

керр 14:18
Маряна Ч., звісно за стаж служби на посадах віднесених до посадових осіб омс

керр 14:19
Маряна Ч., Посадовим особам, які мають стаж служби в органах місцевого самоврядування понад 10 років, надається додаткова оплачувана відпустка тривалістю до 15 календарних днів. Порядок і умови надання додаткових оплачуваних відпусток встановлюються Кабінетом Міністрів України.

О. 14:20
керр, підскажіть мені як розрахувати вихідну домогу

керр 14:20
Маряна Ч., пост кму від 27 квітня 1994 р. N 250

Маряна Ч. 14:25
керр, дякую

керр 14:30
О., у п.8 порядку 100 не має іншого як графік роботи підприємства в т ч. і у випадках коли підприємство працює три дні на тиждень, так, є на практиці беруть графік роботи працівника застосовуючи зменшення днів графіка з посиланням на п.2, і отримують суму сзп, яка не перевищує зп яку фактично отримував

Катя 14:34
Допоможітььььь на запитання 14.02 ......................

oksana 14:37
Катя, згідно 435 Порядку суми дорахованої зп включаються в заробіток того місяця, у якому були здійснені такі донарахування.

ЛюдКа 14:40
Катя 14,02 перерахунок відображати в тому місяці в якому нарахували

Катя 14:40
oksana, А відпускні як показувати за минулі місяця? Та як їх відображати в персоніфіквації?

ЛюдКа 14:43
ВСІМ ВСІМ ВСІМ ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ

oksana 14:58
Катя, треба їх перераховувати, а щодо відображення порадьтеся з своїм пенсійним

oksana 14:59
Катя, ви в осовові рахунки працівників рознесіть по місяцях, щоб середньо не завищувати, а для лікарняних піде все місяцем нарахування

oksana 15:00
особові

Катя 15:02
oksana, Як я Вас зрозуміла в особових рах. - відображати в ті місяця за які проводили нарахування; а в персоніфікації все показати в листопаді (в місяці коли проведене перерахування).

oksana 15:09
Катя, так, а в листопаді в ос.рах. буде кілька рядків розноска за 07-10

oksana 15:11
дорахування

Катя 15:14
oksana, наприклад відпустка донарахована за липень в персоніфікації я її ставлю як листопадівська.

oksana 15:25
так, в Порядку 35 так пише

oksana 15:26
Катя, а ви не можете до своїх зателефонувати в пенсійний? Були б спокійні, що все добре зробите

Катя 15:29
oksana, у нас пенсійний після останнього скорочення недуже компетентній став

Катерина 15:30
Добрий день, питання такого плану. Вчителю ЗОНЗ встановили навантаження 22 год на тиждень (читель початкових класів). Додатково вчитель приймається по наказу по внутрішньому сумісництву на посаду ГПД (7,5 год) та на посаду вчитель англ.мови (3 год). Чи потрібно на посаду ГПД та вч.англ.мови подавати повідомлення в податкову і чи потрібно в звіті ЄС

oksana 15:33
Катя, якщо хочете результат уточню у своїх - напишу в кінці дня або завтра

Катя 15:33
oksana, Дякую!!!!!

керр 15:38
Катерина, Ви ж вказуєте приймається на посаду по сумісництву, знач потрібно

Катерина 15:40
А якщо в наказі вказати довантажити, то тоді не потрібно

Катерина 15:44
В мене директор веде кадри, дізнавалася інформацію, дізнавалася, і в результаті в наказах пише "прийняти за сумісництвом". тому й запитую як правильно це оформляти. чи рахувати все в 1-му рядку

НатКа 16:00
Доброго дня, підкажіть, будьласка, премія до проф.свята для розрахунку відпусткових включається?

Яна 16:00
НатКа, нет

НатКа 16:00
Яна, дякую

МАРІЯ 16:02
Організація фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету. Скільки відсотків премії можна дати працівникам? Чи є якісь граничні відсотки?

oksana 16:03
НатКа, ні

oksana 16:03
МАРІЯ, хоч і 100, як є кошти

МАРІЯ 16:12
oksana: А більше можна, якщо є економія коштів, чи є які граничні розміри?

oksana 16:17
МАРІЯ, вроді немає обмеження

oksana 16:17
аж не віриться, що є такі установи, де є премія

Галина 16:18
Підкажіть будьласка,якщо капітальний ремонт будівлі чи треба збільшувати вартість будівлі на суму ремонту.

oksana 16:34
Галина, тільки модернізація, дообладнання, збільшує вартість, а к/р списується на витрати

Н.В. 16:43
Галина, за рішенням керівника може збільшуватись

Н.В. 16:46
МАРІЯ, в освіті премія граничними розмірами не обмежується (наказ №102)

Катя 17:09
Н.В., Відповідно до п. 5 Порядку № 898 розмір щорічної грошової винагороди не може перевищувати одного посадового окладу (ставки заробітної плати) з урахуванням підвищень.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”