Архів чату за 04.12.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:06
Всем привет)))

Марина 08:15
ДевочкиTY7ujm

Марина 08:16
ой извините))))))))

Марина 08:17
Девочки нужен совет... соберетесь, напишу вопрос...

Людмила П 08:22
Марина, щось Ви "сам з собою веду розмову"

фархад 08:24
доброго ранку та смачної кави

Марина 08:24
Людмила П, ага)))))))))))

ОМС 08:28
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО)))

Тат_яна 08:32
Утро туманное, утро седое, Нивы печальные, ничем не покрытые... ЗАТО ПЯТНИЦА! Всем доброе утро!

Ніна 08:39
Всім добрий ранрк, піжкажіть будьласка чи застосовується соціальна пільга при утриманні прибуткового податку у листопаді якщо працівника прийнято на роботу 2 листопада

АІ 08:45
Колеги, є цікаве питаннячко: керівник звільнив робітника незаконно. Робітник оскаржив це у суді. Тепер по рішенню суду йому треба відшкодувати нехилу суму. А питання таке: хто повинен виплачувати цю суму - керівник чи организація? А???

ОМС 08:48
АІ, вы возмещаете за счет предприятия в любом случае. Но если предприятие захочет возместить эту сумму за счет виновного (в чем я глубоко сомневаюсь, особенно в вашем случае!!!), то оно может подать в суд на виновного

oksana 08:55
Ніна, можна, тільки заяву візьміть і копії свідоцтв про народження дітей (якщо пільга на дітей)

oksana 08:55
Доброго ранку всім!

oksana 08:57
Ніна, тільки дивіться щоб зп не перевищила дозволену межу

Татьяна 09:16
Доброе утро СДО работает ?

АІ 09:21
ОМС, я теж такої думки, але порада не завадить. Дякую за відповідь!!!

АІ 09:22
Татьяна, да

Людмила П 09:22
Ніна, так, з дати подання заяви

oksana 09:25
Людмила П, ПСП починають застосовувати з дня отримання заяви і документів, але роботодавець має застосовувати псп до місячного заробітку незалежно від дня подання заяви в поточному місяці

oksana 09:27
якщо працівник подав заяву до кінця листопада, то матиме право на ПСП до його ЗП за листопад (за умови, що ЗП не перевищує граничного доходу)

Квіточка 09:31
Татьяна, ні

просто таня 09:37
Тат_яна, доброе утро. написала вам на вайбер.нужен советик.глянте.

Ніна 09:48
oksana, а те що людина прийнята не з 1 листопада а з 2 тобто не з початку місяця можна пільгу приміняти

Ніна 09:50
oksana, Людмила П, де можна про це почитати?

oksana 09:51
Ніна, так, пільга надається до доходу, нарахованого за листопад Я вище писала. Пичому перераховувати суму ПСП пропорційно відпрацьованому часу не треба.

бухгалтер 09:53
Доброго дня всім! Підкажіть, будь-ласка,Якщо договір на 3 різниз товари, звітів про закупівлю по одному договору 3 , як зареєструвати юридичні в програмі "фіндокументи"?

oksana 09:56
Офіц.сайт податкової: Застосування податкової соціальної пільги у 2020 році

oksana 09:56
офіц.портал

oksana 09:58
ПСП починають застосовувати до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування податкової соціальної пільги і документів, що підтверджують таке право (п.п. 169.2.2 ПКУ). Роботодавець має застосовувати пільгу до місячного заробітку прац. незалежно від дня подання заяви у пот.місяці

Ніна 09:59
oksana,дуже дякую

belka 10:01
добрий день . Підкажіть чи можна дівідками повернути кошти передані із загального до бюдж розв назад до загального?

...637 10:07
Всім Доброго ранку.

Лана 10:07
Всім доброго ранку! СДО працює???

Тат_яна 10:08
belka, ОМС, вас финики прибъют! Там такой сложный путь, пока их по котлам гоняют... А вообще-то можно, наверное, через сессию

...637 10:08
Підкажіть, будь ласка. Зи чиїм Рішенням чи Розпорядженням має бути звільнений Сільський голова сільради, яка при пиняє своє функціонування при вході в ОТГ?

ЛюдКа 10:08
Всім привіт!!!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!

Тат_яна 10:08
ой, ОМС НЕ ПРИ ЧЕМ !!!

ЛюдКа 10:09
Тільки вчора була п'ятниця , а сьогодні знов!!!!!???????

ЛюдКа 10:13
Тат_яна 08.32 у нас те саме

...637 10:19
Сільради обєднані в ОТГ, ПІДКАЖІТЬ 10:08. Будь ласка.

Тоня 10:21
Чи буде помилкою якщо на лікарняному ,який продовжується вказаний тільки номер без серії?

Надя В. 10:33
belka, Ви вже кошти перекинули з загального до спеціального

Олександр 10:39
Тат_яна, https://decentralization.gov.ua/news/13010?page=2

сельбух 10:40
637 У нас звільнили голову за ст 42 ч 1 Підстава-рішення Про утворення нового ОТГ,але печатка і підпис наші.Це може неправильно, але по-іншому не вийшло. Секретар ст 50 ч1

Тат_яна 10:41
Олександр, не тій Тетяні...

Олександр 10:43
Тат_яна, 👌

Надя 10:44
СДО працює

Марія 10:51
сельбух.Ми звільнили але матеріальні цінності кому передати питання і коли.Голова старий пропонує їм двоїм працювати на громадських засадах.В мене ще проблема на рахунку немає коштів для виплати розрахункових.Що далі не знаю. Десь кажуть що вже підписаний Закон.Може щось проясниться.Дівчата в сільських радах пийте заспокійливе або,,,,,

Марія 10:53
ВСіх з святом.Хай Матір Божа всіх охороняє від усього злого.

...637 11:08
сельбух, ДЯКУЮ.

Ярослава 11:21
Доброго дня. Якщо заборгованість по КЕКВ 2240 була станом на 01 листопада і досі не погашена, то в ф.7 її потрібно ставити в колонці прострочена. Правильно?

oksana 11:28
Ярослава, так

Ярослава 11:30
oksana, дякую

Марія 11:57
В який термін подається лист в казначейство про припинення повноважень сільського голови

топ 12:10
Марія,Подається картка зі зразками нових підписів протягом 5 днів

Марія 12:10
Топ Дякую

Лєнок 12:13
Підкажіть, будь ласка, чи платиться заробітна плата при відстороненні працівника від роботи згідно наказу директора

сельбух 12:24
Марія;Закон сьогодні точно підписаний, спокійне життя закінчилося. ОТГ проводить сесію і вперед

Марія 12:27
сельбух Так ,але в нас сесії проведені 1 грудня.Трохи не так як треба.Було купа неясностей

УРГ 12:51
Підскажіть де можна скачати cms клієнт

Леся 12:53
Підскажіть будь ласка, зараз працює СДО???

сергій 13:00
Леся, так працює

Леся 13:02
сергій, дякую, видно це в мене якісь проблеми :(

Марина 13:22
Доброго дня. У кого є уповноважена особа по закупівлям, в якому вигляді робите їй доплату за УО?

Марина 13:25
Доброго дня. Допоможіть будь ласка, як можно винайняти автомобіль для щоденого користування (переїзд з одного населеного пункта в інший) якщо транспорт не підходе по часу прибуття на місце роботи?

Тат_яна 13:35
Марина, а для кого транспорт?

Светік 13:42
Доброго дня допоможіть як зробити перереєстрацїю в АРМ бюджет

Марина 13:59
С одного населеного пункту на 5 ранку до необхідно дістатися на роботу, а міжміський транспорт в 8-9 годин

Марина 14:11
Міжміський транспорт не підходить по часу прибуття на робоче місце

ЛюдКа 14:13
Марина якщо в установи э на таке грошы, то складайте договір та й користуйтесь

Енгрібьорд 14:15
Марина, Ви впевнені, що це проблема саме організації, а не працівника? Це будуть всього1 людину підвозити. А інші як? За свої кошти?Пахне корупцією

ЛюдКа 14:17
Якщо працівник "достойний" без якого стане все.........., а керівник або сесія прийме рішення, то чому б і нєєєєєєєєєє..........

Енгрібьорд 14:21
ЛюдКа, ну якщо сесія, то чому б і ні. Місцеві програми і все таке

Енгрібьорд 14:22
ЛюдКа, просто в мене така підозра, що це начальника возити будуть

Марія 14:22
Марина, розпирає від цікавості, що ж то за працівник такий.

ЛюдКа 14:24
Ото ж бо .........Колективна відповідальність це ніякої

ЛюдКа 14:25
А що бухгалтер піде проти керівника????????Працювати хоче буде ще й підказувати , що треба прийняти , щоб ніхто за це не ніс відповідальності (сама себе б'ю по губам)

Марина 14:32
Не керівника, а дійсно працівника. Суть в тому, що у нас в різних районах є підрозділи, і в одному населеному пунктів працівник помер, враховуючи спеціфіку роботи і тому відсутність спеціалістів по місці, яких можна взяти на роботу, виникла ідея оренди транспорту для переміщення спеціаліста з іншого населеного пункта.

ОМС 14:32
Енгрібьорд, ЛюдКа, мені здається, що такі "послуги" обкладаються податком (НДФЛ) і військовим збором.Працівник повинен заплатити

Марина 14:33
Якби міжміський транспорт підходив по часу, без питань, але не співпадає, а 25км всетаки відстань не мала.

Тат_яна 14:34
Марина, купіть працівникові скутер. І права...

ЛюдКа 14:35
Марина а чи обов'язково, щоб працівник був на 8,00, коли добереться тоді і буде. Оце ми всі порадники

Марина 14:36
Так справа в тому що не на 8, а на 5-6 годин ранку, автобус приходе на 8, але це вже пізно

ЛюдКа 14:38
Марина, огооооооооо, що це в вас за дорога 25 км 4 години їде автобус??жесть!!!!

Тат_яна 14:38
Такий собі секретний працівник, що не кажуть, що ж він робе. І чого на 5-ту ранку... Кочегар, шо лі?

ОМС 14:40
Марина, перевіряючих не цікавлять такі проблеми. Візьміть другого працівника. А те, що ви транспорт заказуєте розцінюється, як додаткоае "благо"- витікають податки

Тат_яна 14:40
Колеги, Це, мабуть, жаба заговорила. Велика і зелена. Майже двадцять років на аби чому, всьому, що рухається в потрібному напрямку, добираюсь до роботи за приблизно 15 км. Вже важкувато, скажу чесно, бо зовсім вже не дівчинка, і хоч би хто...

Марина 14:41
Суть же вопроса была не в том какой это ценный работник, а как правильно решить проблему. Спасибо всем за помощь.

ОМС 14:45
Марина, я колись працювала на підприємтсві електротранспорту (трамвай-тролейбус) і у всіх наших працівників був безкоштовний проїзд на цьому транспорті і то перевіряючі іноді ставили питання про обкладення податками. Тому подумайте і про це

Тат_яна 14:47
Можна було б запропонувать через колдоговір вирішить, але знову ж - або всім, або нікому

Тат_яна 14:51
У нас, наприклад, машиністи на насосні станції і за 20 - 25 км, і мимо вовків в степах , добираються самостійно, бо для всіх забезпечити підвоз не по грошах. А агрогосподарства - ті своїх працівників на польові стани ще возять. От я і кажу, що або для всіх, або нікому.

ОМС 14:51
Тат_яна, звичайно І то я думаю, що це незаконно. Це раніше, коли існував фонд "соцкульта" хто памятає, то можна було якісь блага робітникам оказувать. А зараз можно тільки премією щось вирішить

ОМС 14:52
Дать премію, хай найме "сусіда" та й їздить собі. Або директор свою "чайку" пришле

Тат_яна 14:54
ОМС, і так образилась дівчина.

ОМС 14:58
Тат_яна, ми вроді "по доброму" шутили і водночас свої погляди висловлювали

Марина 14:59
Я не образилась, но і проблема не вирішилась

ОМС 15:03
Марина, це дуже питання "цікаве". Ви не ображайтеся, ми просто коментували в шуточному варіанті свої погляди на цю ситуацію.

тата 15:16
Марина,а як що змінити графік роботи? не з 5 а з 8?

Лана 15:31
Леся, а в мене теж не працює(

Наталія 15:43
Бухгалтера ОМС,як нарахувати виплату сільському голові після звільнення середньо-місячну брати за 6 місяців чи два

Марина 15:43
Графік роботи змінити не можна.

керр 15:46
Наталія, звісно 2 міс роз період

Таня* 16:06
Наталія, Розрахунковий період для обчислення середньої зарплати, що виплачується на підставі абз. 2 ч. 2 ст. 33 Закону № 93, — 2 календарні місяці, які передують місяцю припинення повноважень за виборною посадою.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”