Архів чату за 08.02.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10331
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:54
Всем привет)))

Квіточка 08:04
Привіт, в нас оформлена підписка. Як зареєструватись на сайті?

Марина 08:17
Квіточка, а в самом верху на черном поле войти это не оно?

бух 08:18
Доброго дня, колеги! Чи можна в прозоро підписуват документи ключом приватбанка, згенерованим в кабінеті фіз особи, а не бізнеса?

Марина 08:19
бух, у нас видповидальна особа вроде так и подписывает...

бух 08:20
Марина, дякую, буду пробувати.

ЛюдмилаМ 08:22
у мене тож є підписка як зареєструватися на сайті

Марина 08:22
Девочки вверху на черном поле.. вроде оно....

Ольга 08:29
Доброго ранку. Може хто знає , як ключами привата увійти в є-звітність?

Марі 08:32
Ольга, через утиліту jks2dat.exe розбити ключ Привата на dat ключ та сертифікати

oksana 08:44
Доброго ранку всім! Зима повертається! -8

a 08:46
Чернігівська область -20.

Архів 08:46
Доброго ранку.

Архів 08:47
Ольга, А потім сертифікати віднести до казни, щоб вони іх загрузили до своеї системи, інакше не зможете увійти до е-звітності.

Юлія 09:06
Доброго ранку! Коллеги, підкажіть, оновлений порядок 100 (розрахунок середньої з/п) Працівницю прийняли 11.02.2021, звільняється 08.02.2021 року, Компенсація за 3 кал.дня. Розрахунок з посадового окладу. На яку кількість днів помножувати посадовий оклад? І якщо посадовий оклад менше від мінімалки, що робити?

юлія 09:06
прийняли 11.01.2021

Яна 09:07
Добро ранку, підскажіть будь ласка тепер ми не подаємо щомісяця звіт з єсв а тільки за квартал? . Дякую

Ольга 09:11
Марі, дякую, але не виходить.(((

Наталя 09:18
Підкажіть, звіт про використання доходів(прибутеів) неприбуткової організації, де потрібно ставити позначки,?

EVGENIY 09:19
Яна, так, тепер це квартальний звіт!

EVGENIY 09:19
Доброго ранку всім! Гарного дня )))

Катя1 09:20
Доброго ранку!Підкажіть, будь ласка, звільнився працівник. ґяк бути зі зітом ЄСВ?

EVGENIY 09:22
Катя1, а працівник що на пенсію зібрався? Покажете його у складі квартальної звітності, проблема зараз з пенсіонерами! Тому що звіту не має щоб довідковий подати!

YYYY 09:23
Юлія, если оклад меньше МЗП, то 6000*12/355*количестводней

катя 09:24
Доброго дня. скажіть чи може працівник відчитатися одним авансовим звітам за декілька відрядження якщо гроші на аванс не видавалися

ГАННА 09:27
Доброго дня!!Скажіть будь ласка,як повинно бути правильно окремо облікова політика, окремо положення про бух.облік чи просто наказ про бух.облік?

EVGENIY 09:30
ГАННА, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -2018-rik/

Аліса 09:34
Доброго дня. У п'ятницю був останній робочий день, а сьогодні на роботі без оплати. Це так розпорядилася адміністрація президента.

юлія 09:37
YYYY, дякую

Іра 09:41
Привіт. Підкажіть, принесли наказ на відпусту, строки оплати вже пройшли, чи можуть мені дописати в наказі, щоб оплату праці провести в аванс?

бух 09:41
EVGENIY, підскажіть будь-ласка, ато різні версії. Ми бюджетна установа.Чи м ожна на прозоро підписувати ключем, згенерованим в кабінеті фізичної особи приватбанка ?

EVGENIY 09:47
бух, мені здається це зовсім різні речі, там же ключи тільки фізособи без посади, тому це зовсім не те

Катя1 09:47
EVGENIY, ні,не на пенсію,на іншу роботу

EVGENIY 09:47
Катя1, ну так здасте в квітні, звіт тепер в квартальний

Катя1 09:48
EVGENIY,дякую

бух 09:49
EVGENIY, дякую.

Катя1 09:51
При ліквідації установи потрібно подавати форму №1- ОПП у ДПС?

ТетянаК 09:53
Поділіться, хто пройшов перевірку податкової при ліквідації?Які проблеми виникали?

oksana 09:59
Наталя, перед підписами є табл. про наявність поданих до звіту додатків, там і ставите хххххх

Катя1 10:06
при розрахунку середньомісячної заробітної плати для вихідної допомоги, надбавка зі інтенсивність праці була нарахована конкретною сумою(не за фактично відпрацьований час), її включати повністю?

тата 10:09
Доброго ранку! Підскажіть ( заплуталась геть)Ми, головний розпорядник (1 одержувач юр. особа)в консалідованій звітності ф2 вони враховані,а в фінансовій -ні. В звіті по неприбутковим я їх фінансування не врахвую?

Тася 10:14
Привіт,колеги.Підкажіть,як бути з звітом ЄСВ?Якщо є лікарняний,то подаємо на цю людину звіт?

Ольга 10:14
Тася, якщо лікарняний почався в лютому

Тася 10:16
Ольга, облегшили роботу бухгалтерам...А як тоді в кварталі , не показувати ту людину?

Ольга 10:16
Тася, в кварталі не знаю

І.В. 10:16
Підскажіть якщо лікарняний за січень отриманий та нарахований у лютому яку форму подавати і чи подавати її в лютому чи в березні ?

Ольга 10:21
І.В., який розрахунковий період?

АННА 10:25
Довідковий, но он что то в медке не работает.

АННА 10:28
І.В. Довідковий, но он что то в медке не работает

Том 10:31
Доброго дня! Допоможіть,будь ласка. Завідуюча бібліотекою має доплату за стаж.Доплату (до 50%) нараховуємо оклад+ стаж чи від окладу. Дякую

EVGENIY 10:34
АННА, тому що в медке ще не має звіту нового!

І.В. 10:36
Ольга, січень 2020- грудень 2020

EVGENIY 10:36
Том, як можна доплату за стаж нарахувати від доплати за стаж? Щось переплутали! Читайте 1298

Ольга 10:36
І.В., довідковий не потрібно

Катя1 10:43
при розрахунку середньомісячної заробітної плати для вихідної допомоги, надбавка зі інтенсивність праці була нарахована конкретною сумою(не за фактично відпрацьований час), її включати повністю?

О 10:44
Підкажіть будь ласка, якщо лікарняний га грудень 2020 нарахований у січні 2021, то коли подавати звіт ЄСВ?

Ольга 10:45
О, за 1 квартал

О 10:46
Дякую

Том 10:47
Я мала на увазі 50% надбавку за складність і напруженість

Іра 10:49
в кого працює Єзвітність?

Тетяна 10:49
Катя1, так, включайте у розрахунок всю суму.

бух 10:50
Хто реєструвався в прозоро? Як підписується договір з майданчиком?

Тетяна 10:57
Тася, в кварталі таку людину, яка була на лікарняному у першому кварталі обов'язково показувати

Катя1 11:00
Тетяна, дякую!я теж так думаю,це ж не премія

Тетяна 11:02
Катя1, доречі щомісячна премія також "лягає" у всій сумі до заробітку місяця, за який вона нарахована. Пропорційність до відпрацьованих днів є тільки для премій за два чи більше місяців.

Ольга* 11:04
доброго дня, колеги! підкажіть які документи потрібно підкладувати під мо№ 9?

EVGENIY 11:05
Ольга*, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... oblikovih/

Ольга* 11:06
как деякі ще користуються за так((((

EVGENIY 11:08
Ольга*, http://joxi.ru/eAO31MQikbwNPA

Тася 11:10
Тетяна, 10:57,а якщо вже показували у лютому 2021?Задвоювати?

Ольга* 11:10
Аліса, 09:34 скоро будемо з Вами

Тася 11:12
Тетяна, я маю на увазі зарплату за січень 2021 як побачить соцстрах для нарахування лікарняного,що принесли у лютому?

EVGENIY 11:13
Тася, ну немає ще форм звітності ну що тут зробити?

EVGENIY 11:14
Тася, з дня на день обіцяють нові форми і здавайте довідкові

Ольга* 11:16
EVGENIY, спасибі

Тася 11:16
EVGENIY, а у кварталі тоді,так розумію,цю людину вже не треба показувати?Зовсям нічого не ясно.Вони й самі не знають ще як це буде..

ЛюдКа 11:17
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!!!!

EVGENIY 11:20
Тася, ще до кінця кварталу дожити треба! Будуть ще роз'яснення і можливо зміни!

EVGENIY 11:20
ЛюдКа,

Тат_яна 11:28
Тася, "родила его мать, да не облизала..." (вообще-то про телятко новорожденное) Но оказалось, что идеально подошло так же прокомментировать наш новый отчет по ЕСВ

Тат_яна 11:28
Добрый день!

Лера 11:36
EVGENIY, оплатила 30 грн., а темная заставка все равно. Что делать?

dio87 11:43
Доброго дня! У кого змінився головний розпорядник, си подавали ліквідаційну звітність?

Ярослава 11:48
Оплатила, а заставка не исчезает, что делать?

EVGENIY 11:50
Ярослава, Лера, зверху на чорній стрічці натиснути УВІЙТИ

***** 11:51
Колеги, підкажіть,з вихідної допомоги робляться у тримання (приб.под. проф внески. в.збір) ?

Тат_яна 11:53
*****, ПДФО та військовий збір - обов"язково! А пофспілкові я не утримувала

Татьяна М 11:58
dio87 Так! ми подавали ліквідаційну звітність у ДКСУ!

ната 12:07
подскажите,пожалуйста,можно ли приобретать ОС стоимость 10000,00 грн по КЕКВ 2210

Татьяна М 12:08
ната! по КЕКВ 3110!

ната 12:08
Дякую!!!!

***** 12:08
Тат_яна, чому?. в мене багато працівників вийшли з профспілки, то з них не утримуватиму, а з тих що залишились у тримую з зарплати то з вихідної доп чого не утримувати?

***** 12:11
Тат_яна, а ЄСВ 22% нараховуєм на вихідну допомогу?

Тетяна 12:11
*****, Ні.

Тетяна 12:12
*****, і в 1-ДФ з кодом доходу 127

Ольга* 12:18
які додатки по фінансовій звітності за 2020 рік треба подати до податкової?

Ольга* 12:20
Тетяна, а чому ж не нараховувати, якщо ПДФО та 1,5% то утримати, а ЄСВ ні?

марія 12:24
dio87, та подавала лікідаційну звітність

Ольга* 12:26
додатки до неприбуткових нові? тепер S0100113, S0100213, S0100309, S0104008, S0105007?

***** 12:28
Тетяна, дякую

***** 12:30
Ольга*, я теж думала над цим, якось нелогічно, цікаво де про це можна почитати, може є в когось якась ссилка

Алена 12:34
1129323

Міла 12:51
Підкажіть, хтось подавав Консолідовану ліквідаційну форму звітності в є-звітності? В якому АРМі ця форма створюється?

Люда 13:00
Сума вихідної допомоги не належить до фонду оплати праці (згідно інструкції зі статистики №5 п.п3.8), а тому на неї і немає нарахування.

Tanita 13:02
Міла, я подавала,в довідниках добавляєте консолід.ліквідаційну звітність и коли казна вже прийме ліквідаційну створюєте консолідовану

Тат_яна 13:07
*****, (12.08) зачем людей наказывать ещё на сумму профсоюзных взносов? Значит, профсоюзы никоим образом не смогли отстоять права своих членов, даже не старались, а я - им на развитие и поддержание штанов? НЕТ!

Олена 13:08
Доброго дня, бюджетна установа, комунальна власність. Хочемо заключити договор оренди з іншої бюджетної установою. З 01.02.2020 р. безоплатна оренда заборонена. Як розрахувати оренду плату? Яким нормативним документом керуватися?

ОМС 13:08
Тат_яна, (мысли такие же)

dio87 13:08
Дякую, а в податкову ліквідаційну також?

Наталі 13:11
Доброго дня! Підкажіть як зробити тарифікацію на викладача коледжу прийнятого з 8 лютого на педнавантаження 240 годин.

Міла 13:12
Tanita, дякую, що відгукнулись. Ліквідаційна прийнята ДКУ, В Мережу власну бюджетну та власну фінансову завела рядки Консол.форма (ліквідаційна), але де створювати самі форми, що консолідуються, В ЛІКВІДАЦІЙНІЙ повинно з явитись новий вид звітності, так? А його немає

І.В. 13:18
підскажіть у звіті про використання неприбуткової організації касові по формі 4-4 д в якому рядочку відобразити

Бух 13:18
Доброго дня! надбавка за інтенсивність бібліотекарю (50%) рахуємо від окладу чи оклад + стаж? Дякую за допромогу!₴

керр 13:20
Бух, у розмірі до 50 відсотків посадового окладу

Бух 13:21
Щиро дякую!

888 13:33
в січні списувала мшп 1812 , роблю ліквідаційний баланс, але він не йде. в протоколі пише що має бути так як до списування. Як вийти із ситуації.

Ольга* 13:40
Люда, то виходить до заробітної плати для пенсії також не рахується?

Тетяна 13:41
Скажіть як хто підшиває листи непрацездатності? Перевірка пройшла, тепер хотілося б підшити, але хіба можна робити дирки в листках? Нас ліквідують, треба якось підшити!

Ольга* 13:43
Тетяна, я бачила в іншій установі все підшито і на лікарняних теж дірки, звичайна справа як в архів.

Аня 13:44
Доброго дня! Скажіть будь ласка, хто знає як формувати Довідковий звіт? Уже є лікарняні за лютий, треба подати звіт за січень, а не знаю як. ДОПОМОЖІТЬ))

Надія 13:46
Доброго дня! При зміні головного розпорядника коштів необхідно про це повідомляти податкову?

ЛюдмилаМ 13:49
марія, які звіти надати як ліквідаційні при зміні вишестоящей оргпнізації.

Ганна 14:08
Надія, ми повідомляли бо у нас змінився засновник та головний розпорядник.Якщо є зміни в назві вашої організації, а також вносили зміни в єдиному реєстрі.

НН 14:10
Доброго дня!Прийняли в січні працівника,податкову повідомили а оскільки звіт з ЄСВ тепер квартальний чи таб. 5 Про трудові відносини треба подавати і надалі щомісячно

888 14:16
В січні списно мшп. Тепер через це мені не йде баланс. збільшився фін результат і викидає помилку. Хто знає як зробити правильно. в 2 дс відобризила

Надія 14:16
Ганна, дякую за відповідь! Яким чином ви повідомляли податкову? Нас раніше фінансував виконком, а тепер створено відділ культури і тепер саме він нас фінансує.

888 14:16
Роблю ліквідаційну звітність

Люда 14:31
Ольга*, не знаю, мабуть що не рахується.

Олена 14:47
EVGENIY, допоможіть, будь-ласка, по питанню 13:08, про розрахунок орендної плати між бюджетними установами.

Лариса 14:49
чи входить в розрахунок середньої з/пл виплата по 57 ст. що пройшла у жовтні 2020р. коли директор ЗДО бере частину чорічної основної відпустки у лютому 2021р. зг. з оновленим Порядком №100

Ольга* 14:50
Люда, а пункт 3.2 та 3.3 9це лікарняний)виходить також не треба нараховувати ЄСВ?

Ольга* 14:51
EVGENIY, допоможіть заспокоїтися, що на вихідну допомогу нараховується ЄСВ так само як і ПДФО та ВЗ ?

керр 14:53
Ольга*, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/esv/v ... tsya-yesv/

ЛюдмилаМ 14:54
888, вас закривають чи у вас змінився головний розпорядник?

888 14:59
ЛюдмилаМ, так

бух 15:00
Ольга*, ні, не нараховується, і у звіті- не відображається вихідна, лише в 1 дф.

Ганна 15:07
Надія: Відносили витяг з державного реєстру,статут новий,рішення , а також все це на флешці відскановано та заповнювали бланк РН

натли 15:16
подскажите как здать неприбуткови по профспилке(есть ключи медка бухгалтер и голова спилки)

Надія 15:18
Ганна, дуже дякую!

ТетянаК 15:36
чи виплачується вихідна допомога при переведенні в ОМС держслужбовцю (є попередження про скорочення)

марія 15:37
Якщо праціваник був на лікарняному 26.01.21-05.06.2021р. для розрахунку середнолї з/п беремо зарплату січень 20-грудень20

Валентина 15:40
Доброго дня, чи подається 20_ОПП на будівлю при виготовленні тех паспорту (2018 рік), якщо було подано в 2011 році .

Tanita 15:42
Міла, в мене не було ніяких проблем з цим. В ліквід звітн.заходьте в фінансову звітність створити і там де вид консолідації вибираєте "Консолідована форма(Ліквідаційна) і также в бюджетній звітності вибираємо вид консолідації

Tanita 15:48
ТетянаК, ні не виплачується,ми теж обговорювали це питання, якщо людина звільняється по переводу це п. 5 ст. 36 КЗпП, а вихідна допомога виплачується, коли людина звільняється за скороченням п.1.ст40 КЗпП

Tanita 15:50
марія, так січень 20 -грудень20

Наталка 15:50
Доброго дня!

Наталка 15:52
EVGENIY, знову питання до вас. Стосовно передплати. Передплату дозволили, а послуги з доставки ні. Що робити в даній ситуації?

ОМС 15:57
марія, (15,37) ви з датами не заплутались? Був на лікарняному по 05.06. 21???

Тат_яна 16:02
ОМС, ну як дитина, ну по 05 лютого звичайно ж

Тат_яна 16:06
ОМС, з цим звітом може й "шифер" на власній криші поїхать. Може, через пару кварталів його відмінять нафіг і повернуть те, що було? Як було одного часу, коли намагалися за окремим КЕКВом лікарняні платить... Планувать цей код було ще тим задоволенням: а чого так багато? а чого не вистачило?

ТетянаК 16:08
Tanita, а якщо це держслужба? На нихКзот не діє(

Марина 16:13
Тат_яна, едет крыша не спеша, тихо шифером шурша))))

Тат_яна 16:18
Марина, ой, едет...

ОМС 16:19
Тат_яна, Марина, девочки, прекратите. Вы еще молодежь)))

Тат_яна 16:20
ОМС, тихо ша! Я так тоже уже могу "дембельский календарь" заводить

ОМС 16:21
Тат_яна, (насчет календаря)

ОМС 16:23
Тат_яна, 1 год 1 месяц и 1 день...

Normal 16:23
подскажите по закону о електр труд книжк... приняли его или нет?

Светлана 16:24
Наталка, делать подписку у редакции мы стали во всех возможных случаях

ОМС 16:24
Normal, новость слева

Тат_яна 16:24
ОМС, меньше...

ОМС 16:24
Тат_яна, (я о себе))))

Normal 16:25
ОМС, так не понятно , работодателю обязательно сканировать труд книжки и прикреплять в ПФУ :?

ОМС 16:25
Normal, не читала еще. Благо дело у нас есть ОК

Тат_яна 16:25
ОМС, так что, молодежь я только в видении кабмина

ОМС 16:26
Тат_яна, это точно. И я тоже)))

Normal 16:26
ОМС, та и у нас есть)) но мою книжку хотят уже куда-то отправлять

Normal 16:26
поэтому и решил почитать как всё происходит

ОМС 16:28
Normal, я поняла, что скан в Пенсионный. Но толком еще не читала. Книжку не должны отправлять. Только через мой труп. Потеряют, то прийдется до 100 лет работать

Тат_яна 16:28
Normal, поверьте, происходит через то же место, через какое идут все новшества

Normal 16:29
ОМС, так я и пытаюсь найти инфу ))

ОМС 16:29
Тат_яна, ну если одно место "думающее" осталось на все случаи жизни)))

Люда Кошкіна 16:30
підкажіть будь-ласка чи можна платити одночасно мед сестрі доплату за шкідливість та доплату за роботу у несприятливих умовах та підвищений ризик для здоров"я

Тат_яна 16:30
ОМС, извините за вульгарности, но такое впечатление, что у нынешних "реформаторов" извилина одна и только там...

Normal 16:31
т.е. если 2 трудовых у человека отправят ))

Normal 16:31
2 разные контроы..)

Тат_яна 16:32
Normal, по-логике, вы должны написать заявление . А вот кому - лично в Пенсионный или руководителю делегировать полномочия, чтоб от организации,- не знаю

ОМС 16:32
Normal, зайдите на новость, в конце голубым светится 3263, щнлкните и откройте пояснительную. Там хоть что-то можно прочитать

Normal 16:33


ОМС 16:35
Normal, 3623

Бухгалтер освіта 16:36
Підскажіть, будь ласка, ФСС за яке число фінансує?

ОМС 16:37
Normal, після внесення відомостей про трудову діяльність працівника до Державного реєстру, роботодавець зобов’язаний видати оригінал паперової трудової книжки йому на руки під підпис, при цьому також передбачено обов’язок роботодавця вносити на вимогу працівника до паперової трудової книжки записи про прийняття на роботу, переведення та

Люда Кошкіна 16:38
Бухгалтер освіта, підкажіть будь-ласка чи можна платити одночасно мед сестрі ЗЗСО доплату за шкідливість та доплату за роботу у несприятливих умовах та підвищений ризик для здоров"я?

ОМС 16:38
Бухгалтер освіта, з місячною затримкою

Люда Кошкіна 16:39
Бухгалтер освіта, нам тільки грудень закрили

Normal 16:39
ОМС, это читал

Олена 16:40
При якій чисельності працівників подається звіт з праці?

ОМС 16:41
Normal, переходный период 5 лет....может передумают)))

Normal 16:42
ОМС, ага) уже думаю нет

ОМС 16:42
Олена, заходите на сайт статистики і по коду підприємства дивитесь, що вам здавать. Здається, якщо більше 50

Normal 16:42
ладно , спасибо..

ОМС 16:43
Normal, без паники. Пережили голод, переживем и изобилие))) Бухгалтера живучие, все выдержат. Ключом небось своим подписывать будем. Или руководителя)))

Наталка 16:44
Светлана, у нас подписка на библиотеки, на весь район...

Бухгалтер освіта 16:44
Люда Кошкіна, я вважаю, що це різні види доплат, одна постійна, а інша на час дії карантину, тому потрібно платити дві доплати.

Олена 16:44
ОМС, у нас нова установа, на сайті статистики нема нашого коду ше

ОМС 16:45
Олена, а новые тем более вряд ли сдают. Совет: или звоните в статистику или заходите на их сайт, ищите в бланках этот отчет и читаете инструкцию по заполнению. У вас сколько человек?

ОМС 16:47
Олена, даже если новые, когда регистрировались информация о создании вашего предприятия автоматом пошла в статистику, о вас там знают)))

Олена 16:47
ОМС, 20 чоловік

Люда Кошкіна 16:48
Бухгалтер освіта, дякую

ОМС 16:48
Олена, у нас раніше було 30 чол. То здавали, то не здавали (по вимозі). Зараз біля 50 чол, не здаємо

Марина 16:52
у нас мести начинает.......

Олена 16:52
ОМС, дякую! Нам в статистиці сказали лучше подайте, а вони вирішатьвключать нас в перечень чи ні

ОМС 16:53
Олена, ну раз радять, то подайте

ОМС 16:54
Марина, у нас еще нет, но к вечеру и на всю ночь обещают)))

Марина 16:54
у нас началось.... собираюсь домой...

Альона 16:54
Підкажіть, хто знає, після здобуття диплома магістра коли розряд підвищують педагогічним працівникам?

ОМС 16:55
Марина, давай, пока не замело)))

Люда Кошкіна 16:57
Альона, у нас у педагога поки навчався був10 розряд, а коли отримав диплом то наказом встановили 11 розряд

Альона 16:58
Люда Кошкіна, дякую, наказ без комісіїї атестаційної?

***** 17:50
Тат_яна, я особисто вийшла з профспілки, а чого маю не утримувати з вих. допомоги тим. що не вийшли, не розумію, хочеться робити правильно згідно закону

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”