Архів чату за 12.02.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:01
Всем привет)))

ОМС 08:12
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!)))

Марина 08:12
не ну я понимаю что сегодня пятница, но не настолько ж))))

ОМС 08:12
Марина, Привееет)))

Марина 08:12
ОМС, оооо привет))))

ОМС 08:13
Доплыли на работу)))) А на вечер уже мороз

Марина 08:14
ОМС, та жесть... у меня голова как чугунок.

ОМС 08:15
Марина, ага....))))

Ірина 08:23
Всім привіт!

Ирина 08:24
Доброго ранку) Народ,обновилось у кого СДО? Як відправляти довідки? з мережі дістали в форматі "DBF" ,в перечні такого формату не має, як змінити?

ЛюдКа 08:28
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!

ЛюдКа 08:29
Черкаська -8, сніг, вітер, у мене за вікном дві сови і 52 ворони сидять на деревах.

Тат_яна 08:30
Доброе утро!

ЛюдКа 08:30
На роботу запізнилась, машина не завелась, підвезли знайомі. Грію чай, а за вікном НОВИЙ РІК!!!!!!!!!!!!

Оксана 08:31
Добрий ранок. У мене не працює СДО. В кого ще так? Може це через поновлення

Тат_яна 08:32
ЛюдКа, я понимаю, что пятница, но пересчитать ворон - це вже занадто!

Тат_яна 08:33
ЛюдКа, и правда, новий рік (китайський)

ЛюдКа 08:33
Я шукала сов, прийшлося, просто цікаво, але погоджуюсь можна всяке подумати про мене..........Я вже собі і не дивуюсь.......

ЛюдКа 08:33


Марина 08:34
Оксана, тоже не работает

Тат_яна 08:34
ЛюдКа, та це ж добре, що талісман, він же амулет і просто краса вухаста, на місці . Сови, маю на увазі

Марина 08:35
ЛюдКа, блииииннн как тебе ворон удалось посчитать??????

Тат_яна 08:36
Марина, ну ми ж бухгалтера

Марина 08:37
Тат_яна, ой ржууу не Магуууу))))))

Тат_яна 08:37
кого хочеш і що хочеш (а як не хочеш, то тим паче) ПОРАХУЄМ

Марина 08:39
Тат_яна, мультик помнишь??? козленок там всех считал а его за это долбили))))))))))))))))))))))

Тат_яна 08:39
Марина, про нас...

Марина 08:40
Тат_яна, точноооо))))

ЛюдКа 08:41
Дівчата , ну ви даєте, вони на дереві сидять у мене перед вікном.

Тат_яна 08:42
Марина, нам тоже прилетает, и в будни, и в праздники

Марина 08:43
Тат_яна, ЛюдКа, а унас на днях стая дроздов на рябину налетела... обнесли все до единой ягодки)))

Тат_яна 08:43
ЛюдКа завела персональных хранителей разума

Марина 08:44
Блин нас на работе сегодня 7 человек?????

ОМС 08:44
Марина, остальные празднуют новый год))))

Тат_яна 08:45
ОМС, Марина, не, остальные РАБОТАЮТ

ЛюдКа 08:45
То така "отвлекуха" від роботи...., а ще на вікні фіалки квітнуть,

Марина 08:46
Тат_яна,

Марина 08:46
ЛюдКа, у меня только одна... двухцветная

ЛюдКа 08:49
а на підвіконні, знадвору ,підгодовуємо синичок, а ще з даху висить сталактит і він то збільшується то зменшується, всі ходять на нього дивитись, ви б чули, які коментарі до цього інопланетянина!!!! Ну в кого яка фантазія!!!!Весело!!!

Аліна 08:52
Доброго дня!Скажіть,будь ласка, на який рахунок брати на прихід медикаменти?

Людмила 08:53
Доброго дня, давно користуюсь вашим сайтом (задоволена) , але останнім часом на екран випливає повідомлення оплатити 30 грн., заплатила у кінці січня, і на початку лютого але це повідомлення появляється кожного дня і хочу сказати що заважає, підкажіть що зробити щоб воно не випливало хоча б тоді коли проплачено

Олена 08:58
Оксана, тоже не работает.

ОМС 08:59
Тат_яна, (8.45) или спят)))

ОМС 09:02
Марина, Тат_яна, ЛюдКа, мой гороскоп на сегодня:Рыбы не найдут достойное применение своей внимательности, то рискуют растратить ее на пустяки. Ведь считать можно и ворон за окном, но зачем?

ОМС 09:03
К сожалению, за моим окном нет ничего интересного-8 этаж!!!

Наталка 09:03
Доброго ранку! Луганська область, +5.

Оксана 09:04
Доброго дня!Які проводки ставити при передачі запасів з відділу освіти до ОТГ?

Тат_яна 09:05
ОМС, вот это прогноз!!! +100500!!!

ЛюдКа 09:05
в мене 4-тий, а ворон залишилось 5 штук

Віка 09:06
Доброго утра! Подскажите, пожалуйста, оформила подписку на сайт (30 грн.), а читать статьи все равно не могу. Всплывает окно об оплате.

к 09:07
Добрий день, СДО не працює мабуь у всіх??? Виникло питання, можливо хтось колись брав на ротобу водія з своїм авто, як оформляти та платити за амортизацію???

ЛюдКа 09:08
у мене апатія повна, я залишилась одна, закриваю установу, помічницю перевели в

ЛюдКа 09:10
іншу установу, дивлясь у вікно на політ сніжинок, мабуть буду їх рахувати, роботи море, а завтра вихідний за графіком, а чи буду відпочивати, ще не знаю....

Дарина 09:10
Всім доброго дощового ранку)))

ОМС 09:14
ЛюдКа, ну тебе работу предложили? Или закроешь и тю-тю(((

ЛюдКа 09:15
та запропонували, але цю закрити треба, а нова за 30км....

ЛюдКа 09:16
це я так трішки похандрю ......і за роботу!!!!!!!!!!!!

Тат_яна 09:17
ЛюдКа, ну-ка, выключай депресняк! Выдержишь! Тяжело, особенно морально, а кто нас спрашивает?

Тат_яна 09:18
Многие из нас уже в такой ситуации побывали. А на новую работу соглашайся, у нас уже и устроиться некуда...

EVGENIY 09:18
Доброго ранку !! Всіх з п'ятницею )) Що тут за хондра?

EVGENIY 09:19
Віка, зверху на сайті натисніть УВІЙТИ

ОМС 09:20
ЛюдКа, тебе сколько лет? (мужчины не читайте))))

Тат_яна 09:20
EVGENIY, очередная "оптимизация", типа чиновники - геть..., РДА все на новое админтерделение, ... Вобщем, очередная развлекуха цыфровых мальчиков

БУХ 09:20
СДО не працює у всії, тепер треба дзвонити в головне управління і кожному дистанційно настроюють. Яка дурня

Марина 09:20
Тат_яна, что то новенькое???

ОМС 09:21
Девчонки! Депресняк из-за погоды. Скоро весна и жизнь наладится!!!

Наталка 09:21
БУХ, у нас працює

ОМС 09:22
Осталось 2 понедельника, 2 пятницы и ВЕСНА!!!!

Марина 09:23
ОМС, ой я тоже жду))))))

Марина 09:24
Я вчера первый раз услышала как на укр. мове слово замело.... внимание - вхурделило))))) я чуть со стула не упала))))))

Натали усзн 09:26
СДО поки ще не працює, але відтепер можно роздрукувати юридичні та фінансові, з відміткою казни

ОМС 09:28
Марина, насмешила)))) На ругательство похоже))))

Марина 09:29
ОМС, вот вот))))))))))))))))))))

ОМС 09:29
У НАС СДО 4

ОМС 09:30
Натали усзн, (9.26)а как?

Аліна 09:32
Доброго дня! Скажіть, будь ласка,на який рахунок брати на прихід медикаменти?

Віка 09:32
EVGENIY, спасибо. Помогло когда вышла с сайта и повторно зашла.

Натали усзн 09:33
ОМС, Треба увійти в меню "проведені бюджетні документи", далі обираєте дату, або період

Наталья 09:33
Доброго дня! Скажіть будь ласка що робити з віфдпусткою вчителів-пенсіонерів по трудовому договору. Ми їх звільняємо та виплачуємо компенсацію?

Оксанка 09:34
Аліна, https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/201 ... 32332.html

ОМС 09:40
Натали усзн, получилось! Только растягивает на 2 листа. Формат никак не меняется?

Марина 09:40
Наталья, а что учителей пенсионеров увольнять надо7

к 09:40
EVGENIY добрий день, можливо ви щось підкажете на моє питання (09:07).

ОМС 09:41
Наталья, а чем пенсионер отличается от "не пенсионера?" На него точно так же распостраняется КЗоТ

Натали усзн 09:41
ОМС, ні не можна-по фінансовим, юридичні можна зробити у форматі Ворд

ОМС 09:43
Натали усзн, дякую))))

Марина 09:43
У кого заработало СДО???? Днепропетровская обл нет

ОМС 09:43
Марина, у нас работает. Сказала девочка, что поменялся "интерфейс"

Anna 09:44
Не працює СДО

Марина 09:45
Значит что то меняют в программе...

111 09:45
Харьков, СДО работает

ОМС 09:46
111, да)))

Олеська 09:48
Привіт

маша 09:50
Доброго ранку. Підскажіть будь ласка. що роботи в ліквідаційной звітності в 3 дс помилки?

*** 09:50
сдо не работало и не хочет

ната 09:54
доброго дня. передача малоцінних необоротних матеріальних активів оформлюється актом приймання-передачі ОЗ?

EVGENIY 10:08
ната, або актом внутрішнього переміщення

Наталка 10:09
Підкажіть будь-ласка, як списати квіти на 10 тис.гривень? Будуть вручати на свято.

ната 10:09
EVGENIY, дякую

Елена 10:15
Натали усзн, так уже давно можно было

NeProzorro 10:16
На всеукраїнській ганьбі ПозоРРо знову якісь збої в роботі...Пошук закупівель відображається вперемішку, а по порядку дат

Тат_яна 10:17
Марина, (09.20) да хватит и старенького... Куда уволенным из РДА деваться, вот я о чем. А про "мальчиков цыфровых", так они в своё время, видно, пересмотрели кино про Электроника и теперь "вкалывают роботы, а не человек" пытаются воплотить в ДІЮ

Тат_яна 10:17
NeProzorro, удосконалюють, мабуть

Людмила М 10:22
Маша, в 3дс ставить остаток на начало года в залишок перерахований.

Максим 10:23
Колеги підкажіть будь ласка,Запорізька обл, СДО працює?

Аня 10:25
У нас теж СДО не працює(Чернігів)

Марина 10:30
СДО заработало

Дарина 10:32
Запорызька обл,СДО працюэ

Наталя т-ц 10:32
Одеса СДО працює

** 10:34
СДО , может стартовая страница и открывается, но ничего не дает подписывать

Оксанка 10:35
СДО оновилося в імпорті, файли вивантажує, а підписувати не дає, написано ведуться технологічні роботи

Ната 10:36
СДО не дає підписати, пише що ведуться технологічні роботи!!!!

Оксанка 10:36
треба ж ті роботи робити, коли аванс або зарплата, інших днів немає. Задовбали своїми нововведеннями

fu_gen 10:36
В мене СДО дає підписати документи, якшо відмічаю кожний галочкою та натискаю підписати. Якщо натискаю підписати всі, пище про технологічні роботи.

Оксанка 10:37
fu_gen, дякую, зараз спробую

Лариса 10:42
Оксанка,

Оксанка 10:45
Лариса, вийшло, ура

Олена 10:46
fu_gen, аналогичная ситуация.

Людмила 10:50
Доброго дня. Підкажіть будьласка,придбання талонів дизпалива на роботу дизельного генератора для вироблення ел.енергії для безперебійної роботи підприємства за яким КЕКВ

Ната 10:52
Підписала по одній і також по одній відправила в казну

SHS 10:57
Добрий день, чи можемо подати "повідомлення про прийняття працівника на роботу" сьогодні, якщо цого робочий час починається сьогодні о 18:00? Ци не буде це порушенням?

Тат_яна 10:59
SHS, типа у вас есть выбор... Устное разъяснение было, что до начала работы, даже в день принятия, не наказывают. УСТНО ! ! !

ОМС 10:59
SHS, здається, що десь було розяснення, що можна. На випадок перевірки зможете доказать, що він приступив до роботи в 18 ?

Наталя т-ц 11:05
SHS, вибору у вас все одно немає. подавайте сьогодні. У нас була перевірка Держпраці,з цього приводу виписали порушення. повідомлення треба надсилати хоча б за день до першого робочого дня

Ярослава 11:16
Доброго дня! Чи є вже можливість подання в Податкову Форми звіту Довідковий, бо мої звільнені працівники вже мене напрягають з цим. В когось вдалося це чи є інший вихід?

Елена 11:21
СДО обновляют

ОМС 11:36
Ярослава, а навіщо це їм?

Ярослава 11:37
ОМС, щоб були нарахування за січень в центр зайнятості.

!! 11:38
Нових форм об'єднаного звіту ще нема в податковій.

ЛюдКа 11:46
ОМС: 09.20 (56)

Мирослава 11:50
Доброго дня,чи потрібно подавати довідку про надходження в натуральній формі при безкоштовному отримання ОЗ (отримання будівлі від районної ради у власність ТГ )?

Ольга 11:53
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, чи можна використовувати для посвідчень соціального працівника герб? Хочу замовити своїм працівникам , але не знаю, чи можна?

Оксана 11:58
Доброго дня!Які проводки ставити при передачі запасів з відділу освіти до ОТГ?Подробиці: https://buhgalter.com.ua/

ОМС 11:58
ЛюдКа, (11.46). Да...вибора особо немає, а працювать ще десь треба. Держись. Закривать підприємство складно....

ОМС 11:59
Ярослава, понятно

Марина К 12:05
Добрий день ! Хто публікує в Прозоро допугоди про послуги зв"язку.

Марина К 12:10
Основний договір по послугам зв"зку 2008 року.( без суми угоди). Допугоду підписуємо кожного року, Як убіікувати допугоду в Прозоро зараз. ПЛІЗ!!!

ЛюдКа 12:19
ОМС Дякую за теплі слова. Я все приймаю з позитивом, навіть негатив. Сьогодні запросимо кумів, а це в нас професійні психологи.

Тат_яна 12:26
ЛюдКа, ну вот, и во время вашего психотерапевтического сеанса, под наливочку и грибочки, должны прийти к выводу царя Соломона "Пройдёт и это"

ОМС 12:29
ЛюдКа, (12.19)

Лариса 12:33
SHS, ні, не буде порушенням я читала у роз"ясненнях, тільки по тих новоприйнятих працівниках, у кого починається нічна зміна.

Лариса 12:34
Оксанка, у мене також,

Лариса 12:35
fu_gen, дякую за підказку!!!

luluu 12:59
Доброго дня допоможіть будь ласка. Доплат за ковід-19 соціальним робітникам нараховується на оклад з підвищенням + вислуга років? На доплату до мінімальної також чи ні?

Оксанка 13:14
Лариса, уже і в СДО написали про помилки підпису

Наталка 13:19
Марина К, публікуєте як окремий договір

Наталія 13:34
luluu, ми нараховуємо на заробітну плату за фактично відпрацьований час, на бух.сом була стаття

Анюта 13:36
за какое число ФСС финансирует?

luluu 13:37
Наталія, на заробітну плату з урахуванням доплати до мінімалки?

luluu 13:38
Наталія, чи на оклад з підвищенням?

Наталія 13:44
luluu, на всю заробітну плату за місяць, якщо є доплата до мінімалки, то виходить 6000,00+300,00=6300,00, 300 грн це 5% від заробітної плати

luluu 13:51
Наталія, дякую.

Тетяна 13:58
чи є тут бухгалтери сільських рад, що ліквідовуються? може хто знає як і в якій формі здавати "звіт з ЄСВ" за 01.01.2021р-15.02.2021р.

123 14:08
Тетяна, Ви що зарплату у січні платили з коштів своєї сільради?

Наталя 14:14
Зарплату за січень приєднаним сільським радам нараховувала та сплачювала ОТГ, до якої приєднали. Їм і звіт по ЄСВ робить, тепер вже квартальний.

Ж 14:23
Чорнобильська відпустка не компенсується, а як бути при звільненні?Може роботодавець надати довідку , що працівник в цьомк році її ще не використав?

Оксанка 14:24
Хто знає, громадам платити ЄСВ на стаж особам, що здійснюють догляд за людьми похилого віку, особами з інвалідністю з місцевого бюджету?

Бух. 14:25
Добрый день. Подскажите пожалуйста по следующему вопросу. Я главный бухгалтер нахожусь в декретном отпуске.Собираюсь выходить, но работник который принят на мое место ушел на больничный и на долго. Как осуществить передачу дел?

Тетяна 14:29
Наталя, 123, головний бухгалтер уже територіальної громади сказала, що пробувати здавати бухгалтерам с/р, але платити всю з/п вже ТГ, так... шо робить)))

Тетяна 14:30
платили* зп уже ТГ

123 14:36
Тетяна, на підставі чого пробувати у сільраді не має ж відомості по зп, і платіжок на сплату єсв)))

Наталя т-ц 14:39
Бух., я б не выходила))))пока с больничного не выйдет тот,кто должен дела передать. а то потом он уволится после больничного и разгребай)))))))

Михайленко 14:40
Доброго дня, бухгалтери медичної установи підкажіть по доплаті медикам Covid -19 Постанова № 610 чи є її продовження. Можливо якесь роз"яснення?

Тетяна 14:41
123, у нас фігня якась а не бухгалтерія: відомості робили сільради, платіжки робило ОТГ, зарплату за січень тільки сьогодні скинуло банки, розкидуємо знову ми, сільради. В понеділок останній робочий день всіх бухгалтерів, а вони за звітність заговорили.. хочеться застрелитись, але тільки після ліквідаційної звітності в казну...

12 14:45
подскажите, пожалуйста, хто знает как сдавать ліквідационную звітність?

Оксанка 14:49
12, майже так як і річну

Оксанка 14:50
12, тільки на кінець ідуть нулі

Юлия 15:10
Добрый день, коллеги из управлений социальной защиты, подскажите как проводили по учёту и в казне натуральную помощь "пакунок малюка"?

ОМС 15:17
Тетяна, (14.41) истинный бухгалер- сдать ликвидационную, а только потом застрелиться)))) Не нужно стреляться, напиться и забыться)))

EVGENIY 15:27
ОМС,

ОМС 15:29
EVGENIY, ну согласитесь, другой бы наооборот, чтоб не делать, а тут сделать все и вместо того, чтобы радоваться- застрелиться?

EVGENIY 15:29
ОМС, я згоден ))

к 15:34
EVGENIY, погляньте питання в 9:07, нічого не скажете??

Леся 15:35
підкажіть, будь-ласка, чи входить у стаж роботи для вислуги років на посаді бібліотекаря сільської бібліотеки, якщо на даний час ця людина працює на посаді завідувача бібліотекою школи??? чи враховувати йому той стаж чи починати новий??

EVGENIY 15:36
к, ні, спробуйте пошук по сайту може на форумі і є щось

світлана 15:43
Леся - враховується

Тетяна 15:45
мабуть тупе питання, але все ж - в ліквідаційній фінансовій звітності сільради на кінець звітного періоду повинні бути нулі чи числа? діяльності взагалі ж не було за півтора місяця, куди дівати основні засоби...

EVGENIY 15:48
Тетяна, нулі

EVGENIY 15:48
Тетяна, передати все потрібно було до ОТГ

Леся 15:50
світлана, дякую

Тетяна 15:51
EVGENIY, та вони давно і швиденько забрали все цінне. я про звіти. наприклад, 4дс, в які рядки що писати, щоб вийти на нулі. коротче, все таки застрелюсь)))

EVGENIY 15:53
Тетяна, ІНШІ зміни

Наталія 15:56
як подати звіт ЄСВ за січень місяць ,якщо проходить реорганізація установи і всіх працівників звільняють у лютому місяці

EVGENIY 15:59
Наталія,

бух 16:07
Доброго дня. Якщо посада в ОМС звучить бухгалтер, як вибрати оклад з 51 додатка?

керр 16:10
бух, неправильно звучить і не вказує на дод 51. Ранг такий бухг має?

бух 16:16
керр, 15 ранг, я ніяк не можу зрозуміти, навіщо так прописували посаду, щас не можу звести кінці з кінцями.

керр 16:19
бух, необхідно привести у відповідність до КП , голспец, а може й просто спеціаліст

бух 16:24
керр,таки да, як вже скажуть, так і буде. Дякую.

Альона 16:24
Добрий день! хтось виставляє рахунки на відшкодування за водопостачання, якщо орендар не має власного лічильника? в разі, коли такий орендар - їдальня, приватне підприємство, в договорі виписали - "оплата рахується із застосуванням коригуючого коефіцієнта". Що це за коефіцієнт такий?

бух 16:29
керр, а якщо посада інспектор, але не державна служба,хіба можна використовувати 55 додаток?

керр 16:49
бух, для службовців тільки 55 додаток

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”