Архів чату за 22.02.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:28
Всем привет)))

Людмила76 08:16
Подскажите,пожалуйста,если предприятие ОМС створено в январе 2021 года,считается ли январь базовым или месяц повышения окладов считается базовым?

Тат_яна 08:24
Доброе утро!

Ольга 08:28
Доброго ранку!. Колеги підскажіть доплата 12% за шкідливі умови рахується від посадового окладу згідно штатного ?

nova 08:32
Відповідно до пункту 33 Інструкції № 102, керівники закладів і установ освіти за погодженням з профспілковими комітетами можуть встановлювати доплати робітникам, спеціалістам та службовцям, які зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці у розмірі до 12 % тарифної ставки (посадового окладу)

ВСЗ 08:33
Доброго ранку. Коли завантажуємо звіт про укладений договір без використання елю системи в прозоро, сканкопію протокола, договора та річного плана обовязково завантажувати ?

ОМС 08:36
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

ЛюдКа 08:40
Всім привіт!!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!

GalinaS 08:43
ВСЗ, не обовязково

Тетяна 08:58
Доброго дня. На сайті ще не оновлено бланк реєстраційної картки в ДКСУ. Прохання оновити.

Тетяна 08:59
Людмила76:Базовим в ОМС є місяць підвищення окладів не залежно коли створено установу.

Ольга 09:01
nova, тарифна ставки згідно штатного тобто 2 910 не залежно від його надурочних

Тат_яна 09:03
Тетяна, (8.59) точно не существует понятия "новостворена установа"? То, что независимо от даты поступления на работу знаю. Это такая особенность у ОМС?

EVGENIY 09:08
Доброго ранку! Всім гарного дня!

Света 09:11
у кого е-дата работает ?

EVGENIY 09:12
Тетяна, оновив, дякую що сказали

Людмила76 09:16
Тетяна, дякую!

Сергій 09:20
Добрий день. Іас «LOGICA» у всіх не працює. Чи є інформація коли чекати відновлення?

ОМС 09:27
Сергій, вроді працює, трішки тормозить. У вас проплачено? Може закрили доступ?

Валентина 09:27
Добрий день, підскажіть будь ласка , при здачі ліквід. звітності пояснювальну надавали?

Марина 09:33
Сергій, я только что из Логики)

Гуля 09:34
Ліквідаційний лист не пускає територію, що робити

EVGENIY 09:40
За інформацією Міністерства фінансів України, система ІАС «LOGICA» відновить свою роботу о 11-00 22 лютого 2021 року.

Сергій 09:41
EVGENIY, Дякую, а э люди в кого працюэ :)

Марина 09:42
Сергій, ну блин я только что формировала видатки...

Марина 09:42
Сергій, и не надо сарказма....

Ірина 09:43
Валентина, Обов"язково

GalinaS 09:43
Валентина, ми подавали

Сергій 09:44
Марина, Я по-доброму. Может не у всех. Я сморю на сайт ІПК Місцевий Бюджет - там пишет что сервис упал уже как 4 дня.

EVGENIY 09:44
Марина, у вас блат )))

Марина 09:45
Сергій, на прошлой неделе фигово работал, части данных не видела.... в пятницу уже работал норм...)

INNA 09:46
Доброе утро! Всем спокойной недели. Коллеги подскажите пожалуйста как выйти с такой ситуации. сотрудник хочет ,чтобы зарплату перечисляли не на его карту а на другую так как у него тяжбы. Как быть написать два заявления от них обоих заверить нотариусом и принять в работу? Так как зарплата уже скоро.

Сергій 09:47
EVGENIY, Как всегда, кому-то всё, а кому-то ничего.

Марина 09:47
INNA, а другую карту в другом банке сотрудник не может открыть?

INNA 09:48
Марина, Если тяжбы , то в любом банке у него заберут деньги

Тат_яна 09:49
Марина, а бухгалтеру со всеми банками Украины договора на обслуживание заключать? Работника пожалеем, а сами будем аки свадебные лошади бегать?

Наталія 09:50
INNA, тяжби працівника не можуть бути підставою для перерахування зп незрозуміло кому, це вже ухилення від закону якщо він зобов'язаний сплачувати борги.

ОМС 09:50
Тат_яна, законодательно он имеет на это право(((

Тат_яна 09:50
ОМС, знаю

ОМС 09:51
Тат_яна, а кому нужны, а вернее кого трогают наши проблемы? Не побывав в нашей шкуре, не поймешь

Тат_яна 09:52
Но... Если можно через ваш банк перечислять деньги на карту другого банка, то ладно. А если "хотелки" куда-то в "эксклюзивный" банк потянутся?

Тат_яна 09:53
При любом раскладе бухгалтера не относятся ни к категории "работники", ни тем более к категории "люди"

Марина 09:54
Тат_яна, согласна, но по закону человек имеет право выбирать банк...

INNA 09:57
Наталія, но у меня же нет бумаги ,что у него тяжбы и я обязана перечислять. Это с его слов. А это его проблемы ,что он нарушает пусть с ним и разбираются. Мое дело начислить правильно и перечислить вовремя. Был бы у меня исполнительный лист вот тогда я должна и удержать.

ОМС 10:00
INNA, и это правильное решение

Тат_яна 10:02
Марина, где-то там, как говорится"в глубине души" и мелкими буквами написано, что заключаем доп.договор с обслуживающим банком и подтягиваем IBAN страждущего. ЧЕРЕЗ НАШ БАНК, С КОТОРЫМ ДОГОВОР НА ОБСЛУЖИВАНИЕ !!! Иначе - вилы

Елена 10:06
Доброе утро. Скажите пожалуйста как рассчитать ежегодный отпуск за 12 месяцев (февраль 2020 по февраль2021), если сотрудник был в отпуске в феврале 2020? Т.е в расчет попадает месяц с отпуском.

111 10:18
у кого при зміні сертифікатів в Cisco AnyConnect була помилка "login failed"? прохання написати що допомогло при цьому

ОМС 10:22
Елена, а что вас в этом смущает. Отпускные входят в расчет отпускных. Главное по периодам следите

Карина 10:26
а вже є новий "довідковий" звіт з ЄСВ+1ДФ? чи ще ні?

Елена 10:27
Я считаю сумму отпускных , а как считать кол во дней? отпускные за 24 дня - 3459,84 грн. и отработанные дни в месяце 5 дне - 500,48 грн. как нужно посчитать?

Катерина 10:38
Доброго ранку коллеги! Підскажіть початківцю: в табелі обліку роб.часу в останній колонці там де оклад, яку сумму ставити, якщо працівник на пів ставки..?

Ольга 10:39
Елена, (3459,84+500,48)/29

Елена 10:42
Ольга, Спасибо Вам большое.

INNA 10:47
И еще коллеги может у кого-то сохранился Акт по уничтожении старой версии СДО. А то не можем найти бланк. Киньте пожалуйста.

Я.М. 10:55
Какое число платит ФСС

Ж 10:56
Премія включається для розрахунку лікарняних?

Ольга 10:56
Ж, включається все, з чого сплачено єсв

Ольга 10:56
Я.М., 14-е

Віка 10:59
У нас людина іде у відпустку 09.03.2021 року. Цікавить чи можна для неї відпускні і матеріальну допомогу на оздоровлення виплатити у лютому ( у період з 23.02 по 26.02 залежить від фінансування на зарплату). Або чи можна у лютому виплатити відпускні, а у березні разом з авансом матеріальну допомогумна оздоровлення?

Оксанка 11:07
Віка, ми відпускні виплачуємо раніше, а мат.допомогу у місяці, в якому починається відпустка

Оксанка 11:11
Віка, можна платити все в лютому, щоб не розривати відпускні та мат.допомогу. Відпускні точно треба заплатити за 3 дні до початку відпустки, а з мат.допомогою вирішуйте залежно від фінансування

Марина 11:15
Віка, ну обычно мат допомога на оздоровление выплачивается вместе с отпускными.

Natali 11:15
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, у 2021 році оклади робітників, зайнятих обслуговуванням ОМС змінились, чи залишились на рівні 01.09.2020 року?

Оксанка 11:15
Віка, відпускні Ви зобов'яані заплатити заздалегідь, а в роз'ясненнях коли платити мат. допомогу, то написано, що платять при виході у відпуску. На даний момент працівник не вийшов, то краще б перестрахуватися і виплатити ,коли він дійсно піде у відпустку

Світлана 11:18
Доброго дня! Natali оклади по 77 Постанові залишились на рівні 01.09.2020 року

І.В. 11:50
Добрий день. Підскажіть будь ласка як можна перевести працівника на іншу посаду держ. служби , якщо є членом ліквідаційної комісії.

Ярослава 12:27
Доброго дня! Роблю ліквідаційну звітність. Підкажіть, будь ласка, що буде входити в фактичні видатки, якщо з початку нового року була безвідомча передача ОЗ і запасів, знос ОЗ і запасів, списання ОЗ і запасів, а ф.2 і ф.7 - нульові?

керр 12:33
І.В., переведення у тому самому органі, посади рівнозначні?

Світлана 12:34
EVGENIY, Допоможіть! Тільки на Вас надія! З 01.01.21р. відсутні в мережі, ліквідація (терцентр РДА, 2міс. ліквідперіоду) .Нараховую зарплату,ЄСВ показую.В казні заборгованість не беруть, ліквідаційний баланс тільки з нулями дозволяють. Виплати будуть тільки через суд.Як я докажу що нарахована і невиплачена зарплата?

керр 12:34
Natali, очікуйте змін мінеконом планує робітникам ОМС збільшення посадових окладів

Віка 12:39
у якому розмірі виплачується матеріальна допомога для педагогічних працівників. У нас пед.працівник працює на 0.5 ставки у якому розмірі має буди мат.допомога на оздоровлення у 100% ставки ЄТС чи відповідно розміру 0.5 ставки?

ИРА 12:40
0,5 ст

керр 12:45
Віка, у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки

Яна 12:55
Підскажіть будь ласка, якщо ми приймаємо працівника в нас є 10 тариф. розряд у штатному чи можемо ми його так прийняти чи потрібно буде всеодно міняти штатний? Дякую!

GalinaS 12:57
Ярослава, якщо Ви робите лікв.звітність у звязку з переходом на бюджет громади, то фактичні не показуєте .У Вас усе по 0, ніяких залишків

Ярослава 13:04
GalinaS, нас повністю ліквідовують. Залишки будуть 0. А от в фактичних видатках я запуталась, бо був знос і списання, а також безоплатна передача ОЗ і запасів. Передаємо все на ОТГ

GalinaS 13:07
Ярослава, тоді це не мій варіант

Дуся 13:12
Сдала отчет 1-дф два одинаковых, но с разными кодами дохода. Исправила первый отчет. Что сейчас делать?

Дуся 13:12
Как два отчетных

SHS 13:16
Добрий день, Не можу прочитати статтю, пише, що треба заплатити 30 грн. Заходжу в передплати - пише, що наступне списання коштів 02.03.2021.

!! 13:20
Сплатив 30 грн ще 1 лютого. Чому знову просить 30 грн при перегляді статті?

SHS 13:20
!!, в мене теж

Любов 13:22
Заплатила 30 грн. Знову просите платити, чому?

гість 13:23
теж, хоч є передплатником

Тат_яна 13:23
SHS, так само...

Яна 13:24
Дуся, ні це неправельно воно задвоє суму, потрібно було вилучити рядок з невірними даними і там де ознака поставити 1 і ввести з правельними даними і поставити в ознаці 0

Оксанка 13:25
і в мене на останню статтю таке вибиває

Наталія 13:38
І в мене! передплатила ел.версію "Бюджетної бухгалтерії", а статтю читати не дає, хоче ще грошей...

EVGENIY 13:41
Наталія, це у нас помилочка зараз виправляють

EVGENIY 13:42
!!, Любов, Оксанка, Наталія, виправили помилочку, заходьте читайте!

ТетянаК 14:02
В новостворених ТГ оплата по додатку 50 до постанови 268?

Вика К. 14:14
Доброго дня. Чому оклади по 77 Постанові залишились на рівні 01.09.20 ? ,а Постанова КМУ №29 від 20.01.21 не підвищує іх з 01.01.2021???

ната 14:34
у якому мо відображається сисання МНМА?

оля 14:38
Доброго дня, підкажіть соцстрах пиймає лікарняні за лютий?

Аня 14:51
Оля, я сьогодня запитувала в ФСС чи можна подавати заявки на лікарняні за лютий, мені дозволили, але в повідомлені обовьязково вказувати ПІП який хворів, його зарплату за січень і кількість днів перебування в трудових відносинах.

оля 14:55
Аня, ви подаете заявку онлайн через Медок?

Аня 15:00
Оля, ні на електронну почту ФСС.

123 15:03
Аня: у п'ятницю відправили лікарняні за лютий по медку, прийняли

марія 15:06
Якщо змінився вищий розпорядник тоді ми зробили ліквідаційний звіт по старій установі .а основні засоби зробили акт приймання-передачі сновних засобів новій установі .як правильно відобразити проводки

Альона 15:07
Вика К., ст 26 Закону про держбюджет 2021 -Установити, що у 2021році для всіх категорій працівників державних органів застосовуються розміри та умови оплати праці, що діяли на 1 вересня 2020 року.

Аня 15:08
Ми ще працюємо по старій схемі, відправляємо заявки на почту, її приймають, і я несу прийняту заявку в паперовому виді.

Сергій 15:16
питання! выдправив звіт неприбуткової організації через кабінет платника податків підписави його лише ключем бухгалтера, прийщла квитанція №2 що звіт прийнято чи правомірні мої дії що я подав звіт лише з підписом бух. чи потрібно його краще відвети нарочно до ДПС

Оксанка 15:25
Допоможіть заповнити податкову декларацію на прибуток підприємств благодійного фонду, надійшло коштів 3000 грн, витрачено 2700 грн, 300 грн залишок коштів. Податок не платився, де проставити відповідні суми.

натли 15:46
добрій день.У КОГО есть аренда ДЕпозит сплачуеться на рахунок орендодвця чи балансоутримувача(в случае если все 100 % орендної плати идут балансоутримувачу)

Ната 15:49
Натли,депозит орендодавцю 100%

марія 15:49
установі було додано кошти .зроблено довідки про зміни. і казначейство вимагає вже паспорт бюджету.що не можна проводити видатки по цих н6ових кошах поки не принесем паспорт бюджету. де це можна почитати

натли 15:50
Ната,спасибо.

Ната 15:50
натли,але там окремий рахунок, не той куди оренду за ісяць

Бухгалтер ЗП 15:53
Ми централізована бухгалтерія, звіт по інвалідах здає гол. бухгалтер, кадри чи бухгалтер по заробітній платі, підскажіть будь ласка.

ОМС 16:00
Бухгалтер ЗП, це у кого як поставлено. Єдиного підходу немає

ОМС 16:01
марія, не знаю де почитатати, але так і є. Робіть)))

Normal 16:03
подскажите була здійснена попередня оплата реконструкція в 2020 порушення протокол и тд...в етом году по тому же договору разрешено давать попер опл?

Бухгалтер ЗП 16:03
ОМС, дякую.

ТетянаК 16:03
Підскажіть, новостворена ТГ оклади по додатку 50 постанови 268?

Марина 16:16
Девочки кто как больничные отправляет без додаткового отчета?

ОМС 16:19
Марина, а он уже есть? (Форма?) У нас приняли без ничего. Но больничные, кажется, были декабрь и январь

Марина 16:26
ОМС, январские без проблем... но нам вот уже сдали февральские...

ОМС 16:28
Марина, нам в ФСС сказали, что они и сами не понимают, как это будет((((

12 16:29
Марина,сьогодні прийняли за лютий без додаткового звіту

Т 16:30
допоможіть будь ласка,створена нова установа при отг ,новий код ЄДРПОУ,всіх працівників прийнято шляхом переводу.Як нарахувати відпускні працівнику який іде у відпустку з 01.03.2021,який період брати: 12 місяців назад,чи за два місяці 2021р

керр 16:37
Т, відпрацьований у цій установі

ОМС 16:39
Т, при переводе как с работниками рассчитались. Должны были начислить компенсацию и перечислить ее на новое предприятие или выдать на предыдущем.

Вика К. 16:40
Альона,дякую за відповідь, але ніхто нічого не відповідає стосовно Постанови КМУ від 20.01.21 №29 в якій Уряд підвищив з 1 січня і з 1 грудня 2021 року розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду ЄТС

Т 16:41
ОМС, керр, дякую

***** 16:43
Підкажіть, індексація входить в МЗП чи зверху

Тат_яна 16:43
марія, Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконанняПодробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... yudzhetiv/

Тат_яна 16:44
*****, на жаль, входить до мзп

Марина 16:47
12, ОМС, я так понимаю что финансировать будут по нашим заявкам, без проверок...

***** 16:48
Тат_яна, дякую

EVGENIY 16:49
Вика К., купа статей на сайті подивіться в розілі оплата праці

EVGENIY 16:50
Вика К., https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... sion-2021/

EVGENIY 16:50
Вика К., https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... i-do-yets/

EVGENIY 16:50
Вика К., https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... oyi-sferi/

Олена 16:51
Вика К., постанова КМУ від 20.01.2021 № 29 застосовується з 01.01.2021 р. (пункт 4 постанови).

Тат_яна 16:52
Марина, и писать в отдельный списочек... А потом как нагрянут с проверочкой, и полетят клочки по закоулочкам (это первое, что приходит в голову, когда узнаю о перспективе не быть подвергнутой камеральной проверке при финансировании)

Марина 16:53
Тат_яна, только в кабинете это проговорили

Марина 16:58
ОМС, слева статья про ПММ с подтверждением что это не под отчет выданные... и без авансового отчета...

Вітка 17:10
Тетяна К, щодо вашого питання в 16.03. дивіться лист Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 р. N 3511-03/73774-01

Вітка 17:26
Тетяна К, в листі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 р. N 3511-03/73774-01 йдеться, що територіальні громади вже не можуть вважатися “об’єднаними територіальними громадами”, адже утворені в інший спосіб, ніж передбачений Законом України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Юлія Горецька 17:34
ОМС, у нас теж прийняли (кидаємо черех медок), але звонили і запитували з-ту за січень

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”