Архів чату за 23.02.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:51
Всем привет))) \

Тат_яна 08:13
Доброе утро!

Тат_яна 08:13
Марина, а что за намёк скрыт в последнем знаке приветствия?

Марина 08:18
Тат_яна, я и не заметила))))))))))))))))

Ж 08:41
Бухгалтер попав під скорочення, вже звільнився,чи може він як член ліквідаційної комісії підписувати документи та здавати звіти?

ОМС 08:42
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

ОМС 08:43
Ж, я б бувши тим бухгалтером, нічого не підписувала Навіщо воно їй? Ні, якщо на платній основі, то ще куди не йшло)))

Тат_яна 08:46
ОМС, у налоговой на этот счет другое мнение...

Ж 08:46
ОМС, а хто ж підписуватиме?якщо відділ ліквідовується?

Ж 08:46
може договір укласти на безоплатній основі?

Ж 08:47
Тат_яна, яке?

Бух. 08:51
Добрий ранок. Підкажіть будь ласка, якими проводками ставити заставу від постачальника (гарантія виконання умов договору)

Тат_яна 08:53
Ж, ліквідкомісія супроводжує ліквідовану установу до виключення її з державного реєстру. Ключі у вас діючі? От і звітуйте, будьласочка. А що на безоплатній основі, то вже ваші проблеми. Це було в усній формі. Нормативку не скажу, бо не знаю

ОМС 08:56
Тат_яна, не зовсім згодна. Якщо людина не захоче, то хто має право її заставить працювать на безоплатній основі?

Ж 08:56
Тат_яна, тобто можна не укладати додатковий договір з бухгалтером?а то в нас і лкарняні свіжі з'явилися, і виходить, що звільнений бухгалтер цим займається...це не буде порушення?

Ж 08:57
ОМС, така ситуація,що вона не проти))просто ,щоб потім по підписам не було проблем..

Тат_яна 08:58
Ж, краще телефонуйте в ФСС по лікарняним. А "свіжі" вони мабуть не дуже, це ж ще відлуння по робочій установі?

Тат_яна 08:59
Ж, може там достатньо підпису голови ліквідкомісії. А юристи у вас що, кажуть, щоб ви їх не чіпали? В ліквідкомісії має бути юрист включений...

Оксана 09:02
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо селищна рада обслуговувалась в одному УДКСУ, а з початку 2021 року була перереєстрація в іншому УДКСУ у зв'язку із реорганізацією, чи потрібно подавати цю Анкету. Якщо так, то до якого органу ДКСУ?

Надія 09:04
Добрий ранок! Підкажіть хтось з Вас нараховує з/п держслужбовцям?

Тоня 09:05
Доброго ранку! Працюю лише 3 місяці, підкажіть будь ласка,форму оборотної відомості, та що затверджена наказом ДКУ 18.12.2000 №130 вже не чинна?

Ж 09:07
Тат_яна, в нас маленький відділ,юриста немає, начальник і бухгалтер,який звільнився...а начальник захворів...І бухгалтер,як член ліквідаційної комісії, веде бухгалтерію...це якось на мене неправильно...може хоча б договір укласти?

Тат_яна 09:09
Ж, я не знаю, як правильно. Знайдіть юриста знайомого просто, нехай з точки зору законодавства вам хоча б консультацію неофіційну дасть. Це єдине, що я можу порадити

Ж 09:11
Тат_яна, дякую

Оксанка 09:11
Добрий ранок! Яке число фінансує ФСС?

Аліна 09:13
Доброго дня! Скажіть в який ордер відносити позабалансовий рахунок 081?

EVGENIY 09:17
Оксанка, https://bit.ly/2XoPSWH приєднуйтесь я там публікую яке число фінансує ФСС

EVGENIY 09:18
Доброго ранку :)

EVGENIY 09:18
Аліна, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... oblikovih/

EVGENIY 09:20
Тоня, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... zapasiv-v/

Тоня 09:24
EVGENIY, дякую! Зрозуміла)))

Оксанка 09:25
EVGENIY, дякую, зараз подивлюся

SHS 09:34
Доброго ранку, Заклад фахової передвищої освіти, срц.стипендію виплачуємо ми зі стипендіального фонду. Студент спочатку отримував соц. стипендію, потім академічну, в цьому семетрі ( з січня 2021р.) на академічну стипендію не вийшов, а довідку для отримання соц.стипендії надав через 1,5 місяці після підписання наказу про призначення стипендії.

Аліна 09:34
Дякую!

SHS 09:35
Чи має він право на стипендію та в якому документі це прописано? Ми фінансуємось з обласного бюджету

Марія 09:45
Чи обовязково сканувати і прикріплювати договір до звіту проукладену угоду в ПРозоро

марія 09:55
Підкажіть . 28.12.20р. нашу установу з району предали в ОТГ. змінився вищий розпорядник . З оновними засобами як їх предати . виписку з єдиного реєтру про зміну установи було 15.01.21р.. як правильно передати основні засоби . Зроили наказ про створену комісію вже з нової установи . зробили акт прийняття- передачі. а дальше що ?

Marina 09:58
Марія, https://buhgalter.com.ua/news/soctsialn ... kursantam/

MARINA 09:58
Доброго дня! Підкажіть які числа фінансує Соц страх? Дякую

Marina 10:07
Марія, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... -zakladiv/

лілія 10:19
підкажіть на як оприбутковувати фут.мячі

EVGENIY 10:31
MARINA, я вище дав посилання на нашу вайбер группу там я публікую яке число фінансує ФСС

***** 10:46
Підкажять, працівниця(держслужбовець) вийшла з відпустки до 3 р. з 10.02.21р., а 26.02 буде звільнена, то компенсацію за невик. відпустку і вих.допомогу рахувати з МЗП, чи оклад+ранг+вислуга?

Олена 10:47
Підкажіть, будь ласка, як включати премію за місяць до розрахунку середньої за новими правилами, якщо місяць відпрацьовано не повністю (був лікарняний)

Інна 10:47
І мене цікавить питання передачі установи разом з майном до ОТГ. Все майно( згідно рішення) належить громаді, але ж воно всеодно буде у нас на балансі чи ні, чи потрібно робити якісь проводки?

Оксанка 10:57
У кого було таке: платіжку не витягує з фінансових, МФО і назва, куди платимо пусті значення, а потім пише, що недостатньо коштів, хоча по залишку висять... Що робити, обновити програмку?

EVGENIY 11:05
Оксанка, про яку програму мова?

Галя 11:08
EVGENIY, доброго дня!підскажіть чому не працює тех.підтримка в програмі Fit бюджет?

EVGENIY 11:11
Галя, повинна працювати, оновіть сторінку натисніть КНТРЛ+Ф5

Галя 11:16
EVGENIY, не получається

EVGENIY 11:16
Галя, спробуйте інший браузер

EVGENIY 11:17
Галя, ви завжди можете написати на support@ fit.com.ua

Оксанка 11:21
EVGENIY, Фіндокументи

марія 11:24
оплатили 30 грн. на місяць коли відкриваю статтю то пише дальше сплатити

EVGENIY 11:24
марія, оновіть сторінку, і натисніть зверху на сайті УВІЙТИ

Євдокія 11:27
як сплатити 30грн?

EVGENIY 11:28
Євдокія, https://buhgalter.com.ua/articles/partn ... ltercomua/

Євдокія 11:29
не виходить...зразу відкриває доступ. Дуже прошу, я хочу сплатати через Приват24, та так сплачувати кожний місяць. чи це можливо?

Євдокія 11:29
дякую

EVGENIY 11:31
Євдокія, так значить у вас доступ є, навіщо вам ще раз платити?

EVGENIY 11:33
Євдокія, я так і не зрозумів що у вас виходе а що не виходе

***** 11:39
Колеги, пит,10,46, будь ласка

Бухгалтер ЗДО 11:40
Колеги, спірне питання, сестра медична старша, 20% по Постанові КМУ нараховувати на тарифний розряд чи з 10% за старшинство.

Юлия 11:49
Бухгалтер ЗДО: нараховувати на тарифний розряд з 10% за старшинство.

Євдокія 11:50
вже зрозуміла. Дякую.

Бухгалтер ЗДО 11:56
Юлия, дякую

Я.М. 12:05
Евгений а можно проплатить за несколько месяцев доступа или это буден сложно отследить

Ірина 12:06
Яка вартість підписки на місяць "Бюджетна Бухгалтерія" за підписним індексом 47073

Лена П 12:18
*****, Оклад * 12 : 355 к.д. * на кількість днів невикористаної відпустки, подивіться приклади в інтернеті на ваше питання

***** 12:25
Лена П, дякую

***** 12:33
Лена П, а якщо оклад 5300, то по-моєму МЗП 6000*12:355,я десь читала, так?

Тетяна 12:34
вчора пройшла оплата 30 грн, сьогодні нема доступу до документів. Потрібна допомога

Лена П 12:41
*****, Якщо в розрахунковому періоді у працівника не було заробітноїплати, розрахунки проводяться з установлених йому в трудовомудоговорі тарифної ставки, посадового (місячного) окладу. { Абзац пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1398 ( 1398-99-п ) від 30.07.99, N 1266 ( 1266-2001-п ) від 26.09.2001; в редакції

Лена П 12:45
*****, Якщо розмір посадового окладу є меншим від передбаченогозаконодавством розміру мінімальної заробітної плати, середнязаробітна плата розраховується з установленого розміру мінімальноїзаробітної плати на час розрахунку.

Лена П 12:47
*****, так ви праві

***** 13:01
Лена П, дякую, і це розповсюджується на держслужбовців?

EVGENIY 13:05
Тетяна, оновість торінку та зверху натисніть увійти

EVGENIY 13:12
*****, ді і на них теж

EVGENIY 13:13
Я.М., тек це технічно важко зробити

EVGENIY 13:15
Ірина, https://i.factor.ua/ukr/price/

ЛюдКа 13:16
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!!

Тат_яна 13:37
ЛюдКа, заработалась...

Надія 13:48
Доброго дня! У кого-небудь виходить зайти в кабінет на сайті пенсійного фонду як юр.особа з казначейським ключем на токені?

***** 13:59
EVGENIY, Лена П, дякую

Олена 14:00
Колеги, хто може відповісти на питання щодо місячної премії (запитання в 10.47)?

лілія 14:13
підкажіть будь-ласка, як правильно оприбуткувати фут.мячі

EVGENIY 14:26
лілія, мені здається це МШП тобто на 1812

EVGENIY 14:28
Олена, а що ви розраховуєте? Якщо відпкусні так нічого не треба виключати, якщо за останні два місяці то пропорційно

Ірина 14:30
Доброго дня! У зв"язку з ліквідацією установа передала залишки грошових коштів на реєстраційних рахунках правонаступнику. Якими проводками це відобразити? Допоможіть!!!!

Олена 14:35
EVGENIY, тобто якщо середня за два місяці (для вихідної допомоги) то місячну преміяю беремо пропорційно відпрацьованим дням, а якщо для відпускних то включаємо повністю, так?

EVGENIY 14:41
Олена, так

EVGENIY 14:41
Ірина, 5512 2313

EVGENIY 14:42
Олена, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... -zarplati/

Олена 14:42
EVGENIY, В новій 100 це не прописано. Там говорять лище про премію за 2 і більше місяців. На що спиратись?

EVGENIY 14:43
Олена, що саме не прописано?

Ірина 14:44
EVGENIY, дякую

Олена 14:48
EVGENIY, В новій постанові не прописано як влючати місячну премію при розрахунку тих чи інших виплат. (в старій це зазначалось). Якими пунктами керуватись?

Ж 14:58
створюється новий відділ, в яки органах потрібно зареєструватися?

***** 15:00
підкажіть, будь ласка, чи нараховувати доплату до МЗП працівниці, яка звільняється і має компенс. за невикористану відпустку, чи ця доплата пропадає, оскільки загальна зарплата більша мінімальної

Ірина 15:17
EVGENIY, р/рада реорганізується шляхом приєднання. 29.01 я надала ДКСУ ліквідаційну звітність по бюджету району що ліквідовано. У лютому р/рада до якої нас приєднали ввела нас в мережу як розпор. 3 рівня. Після проплати ЗП за січень-лютий вих.допомоги ми закриваємо рахунок. 26.02 останній робочий день.Чи повинні ми надавати ліквідзвіт ще раз?

Марина 15:22
Ірина, наверное да... как розпорядник 3 ривня

***** 15:23
будь ласка пит 15,00, дуже термінова інформація

Олена 15:35
*****, компенсація за невикористану відпустку бере участь у порівнянні з МЗП (якщо нараховується при звільнені і на неї нараховано ЄСВ). якщо зарп. + комп. відпустки > МЗП, доплату не проводимо

GalinaS 15:37
я не согласна, компенсация не играет роли в доплате,Доплачиваем только за проработ.время

***** 15:43
Олена, дуже дякую

Людмила 15:49
Держслужбовець в відпустці до 3 років, при переведенні в зв"язку з реорганізацією нарахована компенсація за невикористану відпустку 1000грн., дорах ЄСВ до мінзарплати проводити чи ні?

Ірина 16:28
При ліквідації установи при передачі ОЗ та НМА правонаступнику які робляться проводки?

123 16:32
Людмила, У разі звільнення або прийняття працівника на основне місце роботи протягом місяця, в якому нарахована заробітна плата за відпрацьований час не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, сума ЄСВ розраховується з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру.

марі 16:32
працівник здав авансовий звіт з електронним квитком в якому вказано додатково витрати платіжної системи та витрати комісії агента, чи ці кошти повертаються

Ж 16:37
Що краще СОТА чи МЕДОК?

Ксю 16:43
Якщо я перевелась із ДС в омс. як рахувати індексацією? підкажіть?

Леся 16:45
Доброго дня!!! Підкажіть як розрахувати посадовий оклад в державному органі водієві і прибиральниці

EVGENIY 16:54
Ж, краще КОВБАСА, а сота і медок це мені здається одне і теж саме , тільки сота хмарна а медок декстопне рішення!

EVGENIY 16:55
Ірина, внутрівідомча передача всі проводки є тут https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... brahubkiv/

Ж 17:04
EVGENIY, )))))))))))))))))))))

Ж 17:04
я просто думала,що може в одній з програм більше можливостей

Альона 17:08
Леся, наказ 77, дивитеся там таблиці + застосовуєте коефіцієнт підівищення по 1 тар.розряду. Також зараз оклади для всіх категорій працівників держ органів на рівні 01.09.2020

EVGENIY 17:14
Ж, мені здається у них навіть одни розробники

Леся 17:30
Альона, Дякую !!!!

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”