Архів чату за 12.03.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:40
Всем привет)))

Архів 08:06
Всем доброе морозное утро -12

Архів 08:07
Девочки, плохо отметили 8 марта, весна разозлилась:)

Тат_яна 08:11


Светлана 08:16
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста - обязательно ли в Е-ДАТЕ размещать отчеты?

Архів 08:28
Светлана, да

Светлана 08:45
Архів, а есть в Е-ДАТЕ сроки их размещения отчетов? Дело в том, что моя предшественница не выложила ни единого отчета за 2020г.

Архів 08:53
Светлана, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/183-viii#Text

Архів 08:55
Светлана, на сайте Е-дата во вкладке допомога есть инструкция

Светлана 09:03
Архів, спасибо большое!

супербухгалтер 09:08
Анекдот:Бухгалтер нарікає колегам на неприємну обставину: - Намагалися спробувати з чоловіком секс в душі. Нічого не вийшло. У нього в очах вогонь і пристрасть, а у мене в мізках лічильники на воду.

Тат_яна 09:25
Светлана, ну й не займали б ви "папередників"

МЕДИК 09:40
Підкажіть будь-ласка, у нас на підприємстві прибиральниці працюють погодинно на 0,

МЕДИК 09:41
на 0,5 ставки. Одна з них іде у відпустку. Чи можемо ми одну з тих, що щзалишилися прийняти ще на 0,5 ставки на час відпустки іншої?

Оля 10:00
Доброго дня! Підкажіть будьласка чи потрібна при списанні МНМА вартість якого 1200 справка від нотаріуса?

просто таня 10:12
Оля,в смысле? пр чем тут нотариус.вы списываете на основании своего местного решения-положення.там у вас должен быть механизм прописан

Оля 10:13
просто таня, мне сказали.что еще справка должна быть от нотариуса об отсутсвии задолженности какой то

Оля 10:14
просто таня, вот думаю еще у здесь уточню)))

Оля 10:17
просто таня, насколько я знаю до 10000 мы можем сами, внутренним приказом списать м основный и МНМА,даже без вышестоящей) А справка меня немного в ступор ввела)

Тат_яна 10:25
Оля, це у вас так в обліковій прописано? Чи просто згідно законодавства будете діяти?

Оля 10:27
Тат_яна, в моей практике я ни разу списания МНМА и основных не делала и често говоря хотелось бы по закону) Подскажите где почитать)))

Оля 10:32
Тат_яна, в обліковій до 10000 самостійно)

Ната 10:33
По якому КЕКВ 2281 чи 2282 планувати кошти ОДЕРЖУВАЧАМ на: 1- придбання зелених насаджень 2- обстеження гідроспоруд ?

Олена 10:45
Доброго дня, підкажіть будь ласка, хтось чув про зміну реквізитів «Призначення платежу» 2021 ?

Марина 10:58
Олена, нам казна сегодня сказала что в призначенни не писать сумму... но не читала.. не встречала такого

Катя 11:02
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, педагогічним працівникам до педагогічного стажу рік враховується з 01.09.2019 по 31.08.2020 чи з 01.09.2019 по 31.05.2020?

Тат_яна 11:05
Оля, головний розпорядник сказав, що краще через сесію... Буду готувать матеріали, бо ХЛАМУ достобіса...

777 11:08
Добрий день! підкажіть! Ми відділ отг, головний розпорядник. ми розробляємо положення про облікову політику і наказ. Нам потрібно його погоджувати з вищестоящими. чи ні якщо ми головний розпор. 1 рівня. і цікаво про вртісні межі ОЗ.

Тат_яна 11:09
Марина, тобто у вас ще було, наприклад, КЕКВ 2111- 1500,00грн, сплачено військовий збір... Ми суму давно не пишем...Хіба поділить там, припустимо ЄСВ з лікарняного за період стільки грн., Зп за період- стільки

Олена 11:18
Тат_яна, и мы давно не пишем, в чём изменения не понятно ?

Наталка 11:25
777, не можете поділитися Положенням про облікову?)))

Марина 11:32
Тат_яна, не в зарплатных, а на оплату товаров и услуг

Марина 11:32
мы писали еще...

Марина 11:32
а где и правда почитать о порядке заполнения платежек..

Олена 11:35
Марина, но здесь не открываются картинки и нечего не видно

111 11:36
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка хтось робив акти прийому- передачі з ліквідованої РДА на новостворену РДА і ким погоджувались.

Тат_яна 11:39
Олена, щас Евгений за рекламу конкурентов по шее даст

Тінка 11:49
Ната: 10:33 КЕКВ 2610

Олена 12:05
дуже потрібна допомога, можливо хто підкаже,як бути з Службою у справах дітей в ТГ утворено як юридична особа, хто займається фінансовим обслуговуванням

Марина 12:07
Олена, ну если они юр лицо то у них должен быть бухгалтер....

Марина 12:08
правда не знаю про централизованную бухгалтерию, такие как в основном в освите бывают. Может и их можно отнести ЦБ если она есть..

Ир 12:08
Олена, для двоих чел.не хотят брать бухг.

Марина 12:21
Ир, ну для двоих и нецелесообразно.. может обьединить службу у справах дитей и отдел молоди та спорту...

Ир 12:22
Марина, как? Все працівники ОМС? ми тоже голову ломаем?

Марина 12:23
Ир, ну вы же сами свою структуру создаете.. можете какие хотите отделы создавать

Марина 12:25
Ир, или как у нас...служба в составе исполкома

Ир 12:26
Нет. у нас служба при Тер. Громаді

Марина 12:34
Ир, ну и мы тер громада...сейчас все тер громады...просто она у нас не юр. лицо а в штате исполкома как и отдел молоди и спорту...

Люда 12:35
Катя, якщо людина пропрацювала весь рік, то й зараховується повністю.

Тат_яна 12:42
Олена, 0,25 бухгалтера, по сумісництву. Правда, геморою для цієї "четвертиночки" - дуже до фіга. Кого громада зможе причепить до служби, той і тягтиме . А чого дійсно ваші 2 кадра ССД не увішли як сектор у відділ соціального захисту вашої ТГ?

Олена 12:42
Тат_яна, упс, простите пжл

Тат_яна 12:44
Олена, ???

Марина 12:45
Тат_яна, вот и у нас они не самостоятельные...

ОМС 12:52
супербухгалтер,(9.08)

Инна 13:11
Марина, у нас тоже. Положення про службу затвердили і все через нас

EVGENIY 13:12
Марина, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... yagnennya/

EVGENIY 13:13
Нагадую що посилання на конкурентів в чаті заборонені ))

EVGENIY 13:16
ніяких змін заповнення призначення платежу не відбулося! Тільки для тих хто користується єдиним рахунком для сплати податків там додали правила заповнення! Всім іншим все як і було!

Бородатий Бух 13:16
Чи знаєти ви, як липи шелестять?

EVGENIY 13:17
Бородатий Бух, шшшшш ось так?

Ірина 13:20
Доброго дня! підскажіть будь ласка кореспонденцію рахунків в головній книзі оприбуткування авансовий звіт по відрядженням за власний рахунок. Аванс не видавали

Бородатий Бух 13:20
EVGENIY, так, приблизно

Марина 13:26
EVGENIY, спасибо)))

Тат_яна 13:35
Бородатий Бух, ранувато їм шелестіть...

Normal 13:41
Добрий день , за звіт місячний дод 4 и тд .. ещё ничего не слышно ?

Аля 14:32
ничего в медке горят что скорей всего будет сразу квартальный

Аліна 14:36
Доброго дня! Підкажіть будь ласка: бюджетна установа придбала нерухоме майно. Розумію. За ким реєструвати державну власність? в особі бюджетної установи, чи органу управління?

Аліна 14:38
Я так розумію, що за бюджетною установою майно закріплюється тільки на праві оперативного управління.. чи вона може ще й володіти майном?

Тат_яна 14:44
Аліна, дуже у вас якось накручено... Купили ОЗ, поставили на облік, получили фінансовий результат. Яке володіння майном маєте на увазі? Все майно в установах ТГ - це комунальна власність, (або державна - в РДА), які тут ще висновки мають намалюватися?

Аліна 14:53
Тат_яна, потрібно здійнити державну реєстрацію майна. Мова йде про державну власність. Питання полягає в тому, в особі кого реєструвати: бюджетної установи, чи органу управління? Всім іншим майном (будівлями, які на балансі) установа володіє, користується і розпоряджається на праві оперативного управління.

Аліна 14:56
питання наприклад, якщо ми купили автомобіль, та зареєстрували його за собою, то чи маємо ми брати дозвіл в органу управління на його списання? Чому? не він же нам його передав, ми самі його придбали і на власний розсуд тоді маємо і розпоряджатися?

LANA 15:07
Усім добрий день! Хелп, дуже потрібна ваша допомога. Ми ЦСС, ліквідуємся. В податковій сказали подати форму/запит про виключення з реєстру неприбуткових організацій. Яка це форма? Я у фрізвіті знайшла РЕЄСТРАЦІЙНА ЗАЯВА Платника податку (форма 1-рн) Це вона? Lzre.

Аліна 15:24
в мене матріца-перезагрузка, колеги!

Кадри 15:29
підкажіть, чи виплачується зараз вихідна допомога державним службовцям при виході на пенсію? у якому розмірі?

керр 15:35
Кадри, виплачується вихідна допомога у розмірі середньої місячної заробітної плати

Света 16:23
Добрий день ,оплата на місяць пройшла , бланки розпечатать не можу

Света 16:47
щоб отримать доступ до бланків , необхідно знов оплатить 30 грн.?

EVGENIY 16:52
Света, Зверху на сайті натисніть УВІЙТИ, авторизуйтеся і все буде добре

Аліна 17:04
А як же я?

Аліна 17:06
де хоч консультації почитать?

Альбіна 18:26
Чи має право співробітник офіційно відмовитися від соціальної додаткової відпусти на двох дітей віком до 15-ти років? Що для цього потрібно? Чи списуються ці дні з резерву днів відпустки?

Олена 20:03
Доброго вечора, підкажить. податкова соціальна льгота для інваліда 2гр. від какой з.п застосовується (як може від 3180, коли мін.600)

Олена 20:04
(мін з.п 6000)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”