Архів чату за 17.03.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10331
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Наталія 08:45
Скажіть будь ласка при покупці автомобіля які сплачуються податки і куда? Дякую

ОМС 09:03
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!!)))

ОМС 09:03
Но где ВСЕ???????)))))

EVGENIY 09:03
Доброго ранку! Всім гарного дня )))

EVGENIY 09:03
Наталія, https://i.factor.ua/ukr/journals/nibu/2 ... 39378.html

Валентина 09:10
Добрий ранок! допоможіть з питанням:Проведений тендер на дрова.приміщення здаємо в оренду йде відновлення касових за компослуги.Чи можна з відновлених коштів знову купляти дрова.Як бути з договором тендерним.

Світлана 09:11
Доброго дня! Хтось працював із програмою «Шаблон Список ф. 103-1» (згруповані перекази)

М 09:12
Доброго ранку! СДО у всіх працює?

Марина 09:25
ну наконец-то)))))))))))))))))))))))))

Елена 09:25
М: СДО Одеса - працює! Всім доброго ранку!!!!

Марина 09:25
ОМС, у меня только что чат отобразился

EVGENIY 09:27
Марина, да, щось було с чатом не те!

Марина 09:27
Народ))))) мне только что рассказали что вроде бы ВР какие то правки по ФСС вносит, и что они забыли включить туда загальне захворювання.......и если примут то мы остаемся без больничных... только реабилитация...

Марина 09:27
кто нибудь такую муть слышал?

EVGENIY 09:28
Марина, не сліхал

Марина 09:29
EVGENIY, слух пришел с больницы.....

ОМС 09:29
Марина, у меня тоже с утра небыло и что-то с ним сегодня периодически происходит(((

ЛЮДА 09:36
Дооброго дня, підскажіть, нараховую лікарняний, у працівника є зарплата по заг фонду та премія по спец фонду, чи включається премія по спецу в розрахунок?

Валентина 09:45
будь-ласка допоможіть на моє питання в 9:10

EVGENIY 10:00
ЛЮДА, все на що нараховуєте ЄСВ включається, фонди то ваша справа а не соцстраху

Кс 10:01
https://wz.lviv.ua/news/431272-ukraints ... likarniani

ЛЮДА 10:03
EVGENIY, дякую, для ФСС так, а нам то піде все на загальний

Людмила 10:10
девочки,подскажите,пожалуйста,если фонд задерживают б/л,пред-тие перечисляет со своих,то это как отразить в бух учете,как Дт по налогам и надо ее показывать в ф.7?

Бородатий Бух 10:16
ШШШШШ-ШШШ! Чуєте?

Оксанка 10:20
Марина, я таке у фейсбуці бачила, що після 30 червня лікарняні не можна буде оплачувати, наскільки правді не знаю, депутати вносили правки до закону, ніхто не дочитався до суті і прийняли отаку нісенітницю, що оплачуватись будуть лікарняні з реабілітації. Чи це фейк чи ні, невідомо.

Тетяна 10:20
Людмила, почитайте письмо ФСС https://i.factor.ua/journals/nibu/2019/ ... 05609.html Ві потом не сможете себе со спецсчета зачислить деньги, когда они придут.

Тат_яна 10:20
Марина, (09.27) тогда пусть вносят изменения и в распределение ЕСВ. Какой же смысл платить взносы в ФСС без всякой надежды на помощь от них. Пусть отдадут свою долю пенсионному, что ли, может доживём-дотянем до пенсии

Тетяна 10:25
Скоріш за все цю помилку з нефінансуванням лікарняних виправлять ще до 1 липня.

Тат_яна 10:27
Тетяна, интересно, какого ГОДА

АННА 10:29
Доброго дня! Київ - СДО у когось працює?

Оксанка 10:34
АННА, так, Сумська обл.

EVGENIY 10:36
Тетяна, 100% а поки що політки на цьому спекулюють як завжди

EVGENIY 10:39
ЛЮДА, що піде на загальний? перші 5 днів по загальному і типа ви переживаєте що там в середній сидить премія яка по СФ? Не переживайте

Марина 10:44
Оксанка, воооооотттт именно это мне сегодня и рассказали... а в какой закон правки вносили???? евгений не знаете??

Марина 10:48
извините опечатка...Евгений....

Олена 10:50
Валентина, так можна , це будуть додаткові кошти , тому нова закупівля до 50 тис прямий дог. , понад 50-спрощена , і так далее

Таня 10:52
Доброго дня! Щось запуталась, якщо людина частину місяця була у відпустці, а потім на лікарняному, доплату до мін з/п не робимо, (немає ні одного відпрацьованого дня)так? Дякую

Галина 10:53
Доброго дня! в межах одного розпорядника передано ОЗ, в акті передачі не вказано суму зносу.Як нам рахувати ? вважати що це новий чи як повністю амортизований?

Тіна 10:56
Галина, можна переробити рішення і акт?

керр 10:58
Марина, так буде таке з 06.2021 - тимчасової непрацездатності на період реабілітації внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві;

EVGENIY 10:58
Марина, не нагнетайте панику, все будет нормально!! Проблема высосана из пальца, а кипиша как будто ядерная война начинается!

EVGENIY 10:59
Таня, так

EVGENIY 11:01
Галина, разом з ОЗ передають інвентарну картку і там відмічено знос,

Валентина 11:01
Олена я ВАМ дуже вдячна!!!

Людмила 11:03
Спасибо, почитала, мы после получения денег от фонда еще раз перечислим, сейчас когда я перечислила за счет своих мне не понятно, это Дт ?

EVGENIY 11:03
Людмила, вы за счет своих можете только первые 5 дней

ЛЮДА 11:18
EVGENIY, Ви мене правильно зрозуміли, дякую!!!!!

Тіна 11:25
Добрий день! Чи можна планувати вікна вартістю більше 20 тис. по КЕКВ 2210?

ОМС 11:26
EVGENIY, знаю,що ви завжди "в темі". Яке число фінансують лікарняні?

EVGENIY 11:32
ОМС, 27.01

Людмила 11:32
Тіна, так можна, бо вони не будуть відокремленим об'єктом, а як запчастиною яку ви в подальшому встаовите

Ірен 11:33
Добрий день. При реєстрації фінансових зобов"язань по заробітній платі (у нас є утримання згідно Постанов на погашення боргів по кредитах , аліментах тощо) казначейство вимагає щомісячно проводити реєстрацію на паперових носіях (не через систему СДО)та з додаванням копій усіх документів по даних утриманнях . Прошу пояснити чи правомірні їх дії. Буд

Ж 11:37
Доброго дня!Якщо затримуються лікарняні з Фонду,як бути з податками?

EVGENIY 11:38
Ірен, не правомірні, але доказати таке важко, нормативка написана не дуже добре

Ірен 11:39
EVGENIY, дякую, Я вже зрозуміла при роботі з нашим казначейством

ОМС 11:39
EVGENIY, дякую))))

Марина 11:44
Ірен, попробуйте использоват перечень пидтвердных документив и что это за выборочный подход??? что надо для регистрации зарплаты? а эти удержания относятся к зарплате.... и вообще вы не имеете права третьим лицам передавать информацию кто куда и сколько должен...

Люда 11:44
доброго дня! підкажіть будь-ласка, хто вже сталкувався з сплатою суми запозиченого депозиту по договору оренди?

GalinaS 11:47
Підкажіть будь ласка, в оборотній відомості по запасам(новій) що мається на увазі колонка"Вартість"яку суму там відображати, вона же буде завжди різна(запаси ростуть в ціні)

Тіна 11:48
Людмила, Дякую!

Тоня 11:50
GalinaS, стоимость по которой купили

GalinaS 11:50
Тоня, дякую

Гуля 11:53
Навіщо вартість, якщо облік ведеться у кількісному?

EVGENIY 11:56
GalinaS, запаси ростуть в ціні??????? Можно подробніше

GalinaS 11:56
Гуля, подивіться новий наказ

GalinaS 11:57
EVGENIY,я маю на увазі вартість змінюється(вона становиться середньозважена внаслідок постіцйного руху)(

Люда 11:58
допоможіть!!!!!!!

Люда 12:00
EVGENIY, подивіться будь ласка моє питання в 11.44

EVGENIY 12:04
Люда, а що конкретно цікавить проводки?

EVGENIY 12:06
GalinaS, можна приклад? Наприклад канцтовари як змінюється їх вартість? Як змінюється вартість картоплі в наслідок руху??

EVGENIY 12:07
GalinaS, як змінеться вартість картриджу для принтера? Як змінеться вартість запчастини?

Люда 12:09
EVGENIY, чи треба ці договори оприлюднювати на є даті? по якому коду і що писати в предметі договору- оренда чи сума забезпечуваногго депозиту?

Инна 12:21
СДО працюэ?

GalinaS 12:24
EVGENIY, була вартість 2,00 купили за вартістю 4,00грн.,списали за вартістю 3грн(середньозважена), стала вартість 3,00грн.(середньозважена).а в колонці вартість залишається 2,00грн?

Таня 12:31
EVGENIY, дякую

Тат_яна 12:38
GalinaS, у меня учет не в программах, поэтому списание методом ФИФО, а не средневзвешенная. Неужели вам удобнее по средней?

Ж 12:48
підкажіть ДК для шафи-купе

Марина 12:52
Тат_яна, у меня в программе и тоже ФИФО....

Тат_яна 13:00
Марина, по-моему, и удобно, и понятно

777 13:01
Добрий день! придбали печатку. як у мо2 відобразити. дт2313кт7011, чи дт2313кт5411? оприбуткувати на 1113

Н.А 13:05
777, якщо на 1113, то 5411 і друга проводка 5411-5111

GalinaS 13:07
Тат_яна, у нас все вручную, но в положении про бухполитику у нас по средней и нам так удобно

Людмила 13:08
Підкажіть, будь ласка. Передаєм правонаступнику (РДА). залишки по рах 1514 та 1812 придбано в минулі роки, які проводки робити

Марина 13:08
777, если 1113 то 5411

Валентина 13:27
Чи потрібно для виготовлення печаток і штампів дозвіл головного розпорядника?

Люда 13:32
людоньки допоможіть! невже ніхто ще не стикався з сумами забезпечуваного депозиту? у кого таке було?

марія 13:37
Підкажіть є рішення вищостоящої організації про реорганізацію нашої установи шляхом злиття .які польші дії нашої установи

Светлана 13:37
1.03.2021 з зналось 30 грн,а доступа не дает, что дела ть

Галина 13:45
EVGENIY, при передачі Інвентарної карточки не було. Порадьте як рахувати тепер знос?

ОМС 13:49
Галина, а акты переделать нельзя никак?

Разработчик 13:49
Светлана, напишите, пожалуйста, ваш лицевой счет мы вам поможем.

EVGENIY 14:01
GalinaS, вы ручки к примеру так списываете? Стояли на учете ручки по 2 грн, вы купили еще ручек по 4 грн и списываете те что были по 2 списываете как 3?? Напишите что конкретно вы так списываете?? Средневзвешеная это удобно там для удобрений что ли, когда все в кучу сваливают! Может даже дизтопливо если в одном баке огромном

777 14:02
Н.А, Дякую за відповідь! а проводу дт7011 кт5411 не потрібно, вилучення з доходу.

EVGENIY 14:02
Светлана, натиснути зверху УВІЙТИ

EVGENIY 14:05
Галина, я дивлюсь на Акті і там є поля зі зносом, чому ви підписували такі акти? Хай вони переробляють це ж зовсім не вірно!

Марина 14:05
777, так вы сразу делаете 2313-5411 ничего не надо больше

EVGENIY 14:06
Галина, на один об'єкт ОЗ складаються один акт і в акті все повинно бути розписано

777 14:06
Марина, десь таке бачила. тепер не можу знайти. і тому перепитую:)

Марина 14:07
777, да лучше сто раз спросить))))

EVGENIY 14:07
777, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... bannya-oz/

Марина 14:08
777, такая ситуация есть, например вы устанавливаете ОЗ или наладку их осуществляете за деньги... тогда финансирование по КЕКВ 2240 2313-7011 а так как все эти расходы входят в стоимость ОЗ то тогда вылучаете как раз из 7011

Галина 14:14
Доброго дня! Питання по ліквідаційній звітності - в нас є рішення міської ради про зміну головного розпорядника коштів для бюджетних закладів культури. Акт передачі ще не підписан. Ліквідаційна звітність складається на підставі рішення міської ради або ж потрібно чекати на акт передачі і лише після цього здавати ліквід.звітність?

GalinaS 14:16
EVGENIY, п.4 р.IV НП(С)БО123 передбачає 3 методи вибуття запасів, ми вибрали по середньозваженої вартості, тому по 3,00грн.Що не так?

Vala 14:18
Доброго дня. Підскажить як нараховується доплата за сертифікацію педагогів в розмірі 20 %. Чи нараховується на цю доплату престижність и вислуга років? и де це можна прочитати. Дякую

Ната 14:23
Люда . У мене теж буде така операція, і мені трішки розказували,що це буде довгострокова дебіторська заборгованність. Вона буде рахуватися в активі балансу весь час оренди, а також позабалансом. Ну якщо подивитися на план рахунків, то можливо це буде виглядати так д -т 6015 к-т 2313=6000,00 Чи це правильно,не впевнена ще.

Ната 14:27
Люда. А ви запозичувальний депозит перерахоували фонду держмайна після підписання договору? Що було підставою для казначейства : договір,акт приймання-передачі майна чи щось інше ?

Марина 14:29
Підскажіть будь-ласка скільки повинно бути знаків в інвентарному номері?

Окси 14:32
Vala, це різні віди доплат. За сертифікацію- Постанова КМУ 113 від 19,02,20. И за серт. и вислуга и прест нараховуваеться на оклад

GalinaS 14:40
Марина, 03-9,МНМА-8

Людмила 14:41
МНМА-8,если група 0 ее не проставлять в инвентарном номере ? у нас тоже 9 знаков

Надія 14:55
Доброго дня, чи може хтось з бухгалтерівКНП поділитися наказом про організацію бухгалтерського обліку?

Люда 14:56
Ната, в казну носила договір та акт, договір з держмайном а інший з іншою установою, що в є-даті?

Ир 14:57
Доброго дня, підскажіть. Хто затверджує штатний розпис самостійному відділу в ОТГ?

Окси 15:00
Ир, у нас затверджував голова

Ир 15:04
Окси, -что то я не уверена. Відділ самостійний. Я вважаю, що голова затверджує штатний розпис відділів, що знаходяться в структурі апарату сільської ради.

Оксанка 15:08
Добрий день! Скажіть, хто здавав звіт по паспортам бюджетних програм? Є в когось зразок? Він на зразок паспорта заповняється, так? По кожній програмі різний?

Марина 15:18
Ир, у нас тоже городской голова утверждаем всем самостоятельным выконавчим органам

Танюшка 15:24
ви виставляємо рахунок на відшкодування витрат комунальних послуг. Яку ціну я повинна їм виставити? по Ціні з пдв чи без ПДВ. ?

EVGENIY 15:25
GalinaS, не так те що цей метод не підходе для канцтоварів наприклад, метод середньозваженої я вам сказав для чого коли у вас велика бочка з дизпаливом і ви в неї заливаєте по різним цінам то і списуєте по середньозваженій а списувати канцтовари по середньозваженій це безглуздя! Ви тільки собі гірше робити так як важче зводити

Ир 15:30
Окси, Марина, -дякую.

EVGENIY 15:33
GalinaS, до того ж дивіться зараз в оборотке у вас буде чудово видно ручка по 5 грн це одна строка, а ручка по 77 грн це інша строка і ви завжди знаєте які ручки у вас в залишку! І не треба рахувати якісь середньозважені!

Светлана 15:37
особовий рахунок103552

Не по теме 15:45
Добрый день!кто-то оплачивал через казну взносы ОСМД, если собственность ОТГ?

Світлячок 16:08
Доброго дня. Рай.терцентр перераховує нам залишок власних надходжень як правонаступнику. Які проводки потрібно зробити ? Це буде як доходи ??

марія 16:26
доброго дня! пфдскажіть, можно виплатити мат.доп. на оздоровлення, якщо людина йде на 8к.д. відпустки?

Марина 16:26
марія, да

марія 16:27
а я кий взагалі мінімум днівдля надання мат доп?

Тат_яна 16:29
марія, 1 день, якщо інші умови не прописані в колективному договорі

марія 16:31
Тат_яна, Марина, дуже дякую!)

Ж. 16:41
Якщо в договорі товари за різними кодами ДК, який код вказувати в договорі,чи всі?

777 16:46
EVGENIY, дякую! Проводку дт7011кт5411 в МО17? чи в якому?

Інна 17:14
в связи с внесенными изменениями к п.4 ст 13 Бюджетного кодекса Украины.....может кто то подсказать в каких случаях не нужно делать довідку в натуральній формі?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”