Архів чату за 13.04.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10331
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:39
Всем привет)))

Архів 07:55
Всем доброе утро

Тат_яна 08:09


ЛюдКа 08:12
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!

ЛюдКа 08:13


ЛюдКа 08:21
Черкаська пасмурно, але поки що без дощу. А требе його.........

0* 08:23
Доброго ранку, люди це правда, що в Херсонській області йде повна мобілізація???

fu_gen 08:25
0*;Я з Херсонської області. Працюю в громаді. Про мобілізацію,та ще й повну нічого не чула

0* 08:26
fu_gen, Слава Богу, це дуже добре.

Тат_яна 08:31
ЛюдКа, возьмите наш... Пусть посевную проведут уже, а то за дождями никак...

Тат_яна 08:32
0*, ну как полная мобилизация может проводиться в отдельно взятом регионе? Сборы территориальной обороны, внеплановые - да. Не нагнетайте...

ЛюдКа 08:42
Я чого про дощ кажу, після дощу завжди сонце і тепло, то я иак мрію......., хочу.........., а буде як буде. Все норм!!!!

Тат_яна 08:46
ЛюдКа, если задождит, то ваш вертолёт летать не будет. Чем будешь добираться до работы? Метлу достанешь из кладовки?

Тат_яна 08:46


ОМС 08:55
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!!))))

Ольга 09:06
Доброго ранку! В новому звіті об'єднаному в додатку 4ДФ чи потрібно гратися з лікарняними, що не були виплачені в місяці, в якому нараховані, тобто нараховано доходів і перераховано податків будуть різні суми?

EVGENIY 09:14
Доброго ранку! Всім гарного дня ))

ЛюдКа 09:14
Да, Тат_яна,невже це так явно видно , я на себе часто кажу "тьотя злая". А останнім часом не просто злая, а ще й противна. Та я по гороскопу Стрілець, краще мене не діставати, постріляю.......

ЛюдКа 09:14
EVGENIY::greeting:

ЛюдКа 09:15
???????чого смайлик не відкрився??????

EVGENIY 09:15
ЛюдКа, глюк )

Віка 09:18
Доброго ранку!

ЛюдКа 09:18
Ага, а таки першоквітнева новина таки запам'яталась!!!!!!

Віка 09:19
Відправила звіт об'єднаний з ЄСВ та ПДФО ще в п'ятницю, 2 квитанція не приходить.Довго чекати? В когось були такі випадки? Дякую.

Крис 09:20
доброе утро. Подскажите, будь-ласка, если працівника звільнили з переведенням на інше підприємство, але не провели з ним повний розрахунок, які подальші дії нового роботодавця???

Тат_яна 09:25
ЛюдКа, да, та новость зашла 100%. Особенно с этими постоянными локДАУНАМИ!!! А метла у нас у каждой в кладовке, не парься. И "выгуливаем" мы её чаще, чем хотелось бы

Тат_яна 09:29
Крис, вам перевели денежки расчётные "на новенького"? Если нет - то головняк "папередников".

Ж 09:29
Підкажіть, будь ласка, в Таблиці 5 об'єднаного звіту Професійна назва роботи-як визначити , наприклад для начальника служби міської ради?

Лінк 09:30
Віка, так в багатьох така ситуація

Лінк 09:31
Віка, Дехто із чату писав що просто повторно відправляв і тоді звіт приймали, але не всі впевнені що це правильно.

Марина 09:32
у меня напарница ковидом заболела.

Тат_яна 09:37
Марина, ты теперь как мушкетёр - одна за всех! Значит, всё будет ХО РО ШО. А коллеге - поскорее выхздоравливать.

Леся 09:38
Доброго дня!!! Підкажіть чи в об"єднаній звітності ви показуєте ФОПів так як колись в 1ДФ?

Тат_яна 09:38
ну ПОЧЕМУ нельзя в том , что написала , исправлять грамматические ошибки?!!

Лінк 09:39
Тат_яна, забейте кто в интернете за грамматику переживает

EVGENIY 09:39
Тат_яна, так надо )))

EVGENIY 09:39
Леся, да, нужно показывать код доходов есть и остался таким же

Леся 09:40
Дуже дякую!!!

Леся 09:42
Ж, Код КП 1229.3(для місцевих органів державної влади)

Лінк 09:43
Знаєте мені от цікаво де вони беруть такі зарплати як наприклад в статті https://buhgalter.com.ua/news/pensiyi/z ... zhe-stati/ у нас навіть керівник не дотягує до такої.

Марина 09:44
Тат_яна, спасибо)))))))))))))))))))) сегодня должны отчет в программу новый залить, буду разбираться...

Лінк 09:45
медіанна зарплата в жовтні 2019 р наприклад була 7661 грн

Крис 09:45
Тат_яна, денежки расчётные "на новенького" не перевели.

ОленаЯ 09:47
Колеги, тільки що відправила об"єднану звітність ( все правильно) - і зразу пише: НЕПРИЙНЯТО, Без квитанцій, без нічого.

Світлана 09:50
Доброго дня.При заповненні договору в Edata, " обгрунтування відсутності процедури закупівлі с посиланням на закон", що потрібно вказувати? Закупівля без вик. ел. системи.

Ж 09:51
Леся, дякую

Ж 09:51
у нас новий відділ,чи потрібно ставити позначку Створення нового робочого місця в звіті ЄСВ?

Лінк 09:51
ОленаЯ, ну хоч щос написано я з четверга чекаю відповідь а її немає

ОленаЯ 09:53
Так нічого не написано, просто на всіх звітах стоїть позначка НЕПРИЙНЯТО

Лінк 09:55
ОленаЯ, ну що зробиш баги податкових серверів баги програм ждем і надіємся що поправлять

ОленаЯ 09:56
Дехто каже, що раніше 20 числа не подавати.

Марина 09:56
ОленаЯ, как по мне так глюк какой-то

Архів-південь 09:56
Світлана, ставлю Так і дописую ЗУ Про публічні закупівлі №922-VIII від 25.12.2015

Архів-південь 09:58
Не підписує звіт в Є-дата. У кого працює? Може глюк? Бо вже другий день не можу підписати...

Світлана 10:01
Архів-південь, дякую, тобто статтю можна не вказувати?

Архів-південь 10:02
Світлана, я не вказую

0* 10:05
Архів-південь, зранку працювала, зараз глючить

Світлана 10:07
Архів-південь,ще бачу, що більшість зсилається, на ст 2 цього закону, але правильніше буде ст. 3. Хто що хоче, то пише))

НАТАЛІ-Я 10:07
Як виставити на сайті паспорт бюджетної програми?

Леся 10:08
З 01.03.2021 року в установі запрацювала нова структура з більшою штатною чисельністю і новими назвами відділів.Чи потрібно в Додатку 5 показувати внутрішні переміщення людей з відділу у відділ?

0* 10:08
У додатку 5 якщо звільнені в березні, то всеодно подавати за січень та лютий форми, чи тільки за березень????? SOS

Татьяна 10:08
Вика я отправила 9 апреля, мне пришла 2 квитанция, но тот факт что пенсионный фонд и налоговая отчета не видит. Я не знаю что делать

Леся 10:08
0, додаток 5 один

0* 10:09
Леся, дякую

марія 10:10
Підкажіть вибиває помилку в обєднаному звіті 1 дф і ЄСВ було у березні місяці було донанараховано ЄСВ де відобразити у цьому звіті вибиває помилку:У Податковому розрахунку в Розділі 1 у рядку 2 в графі місяця <3> кварталу зазначену суму <49549,58> більше ніж в рядку 1 <48462,51> відповідного місяця <3> квартал.

Леся 10:14
Ж, «Нове робоче місце» – це робоче місце, яке створене у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання (крім того, що створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни тех

Леся 10:17
Архів-південь, в нас все ок

Тетяна 10:19
Добрий день. Допоможіть будь ласка, в березні працівнику було нараховано зарплату а він захворів в кінці місяця. В квітні надав довідку про те що хворів, оскільки в лікарні немає бланків лікарняних. Коли сторнувати зайво нараховану зарплату: обов'язково в квітні, чи можна коли працівник надасть лікарняний листок?

0* 10:22
Є - дата працює!

Леся 10:23
Тетяна, якщо довідка офіційна і буде замінена на лікарняне, то можна і в квітні щоб не затягувати

Тетяна 10:29
Леся, спасибі!

Ж 10:40
Леся, це я теж читала...

ПМСД 10:44
Добрий день.Ми новостворена установа ПМСД, чи може хтось скинути положення та наказ про облікову політику, в інтернеті нічого ненаходжу,буду дуже вдячна.

маша 10:46
Добрий день. призвали співробітника у військову службу. з чого починати, які відрахування, за кошт підприємтства, як оподатковується?

Татьяна М 10:52
Добрый день все!!!! Легкой работы та терпения!!! EVGENIY!!! Вам спасибо за помощь вчера по ПСЛ!!! Разобрались!!!

Ірина К. 11:09
Доброго дня! Яким чином відображати в додатку 4ДФ лікарняні, що не були виплачені в місяці нарахування та податки з них?

Бух. 11:11
Доброго дня.Як можна подивитися вчорашній чат?

Татьяна М 11:13
Подскажите у кого ОТГ!!! Бухгалтерии школ работают самостоятельно или централизованные сделали? Чего ожидать??

ОСВ 11:18
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,в грудні праціник пішов на лікарняний,а подав його в січні,за грудень була нарахована зарплата повністю як в звіті єсв показати що знімаємо зарплату за грудень?

Архів-південь 11:26
Може комусь згодиться: дві доби не могла підписати в Є-даті звіти: відповідь тех підтримки:Якщо носій «Автор» - спробуйте обрати тип носія без слова "носій"

EVGENIY 11:32
Бух., viewforum.php?f=187

* 11:40
Татьяна М: бухгалтери в школах самостійно працюють

Татьяна М 11:42
*: Дякую!!!

ГАННА 11:46
Доброго дня, хто вивантажував ф.7 з ас звітності на є-дату, пише помилку?

EVGENIY 11:50
ГАННА, а яку помилку пише? Ви файл розархівували?

ГАННА 11:51
EVGENIY, так, просто ерор, 4.1 і 2 завантажило добре, а ф.7 не хоче вже пробую?

EVGENIY 12:01
ГАННА, спрбуйте пізніше, в них теж проблему бувають

ГАННА 12:05
EVGENIY, завантажує вже,але не сумує(

Ірина К. 12:11
Доброго дня! Яким чином відображати в додатку 4ДФ лікарняні, що не були виплачені в місяці нарахування та податки з них?

Ольга 12:15
Ірина К., одні питання, відповідей немає, мені теж не відповіли на це питання

Ірина К. 12:31


Леся 12:33
Ірина К., в додатку 4ДФ відображаєте суму нарахованих лікарняних і утриманих з них податок

ПТУ 12:36
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, в Є-даті старі КПКВК. Як внести звіти з новими? Дякую

Бухгалтер 12:37
Значення елементу номер Розрахунку недопустиме-значення 0 має недопустимий тип даних пише в 4ДФ, що не так? Дякую.

Леся 12:38
Бухгалтер, напишіть місяць 1,2,3

Бух 12:41
Леся - а в графах 3,4,5 - виплаченого доходу.

Бухгалтер 12:44
так... ставлю місяць 1,2,3 і знову та сама пісня

Леся 12:45
Бух, номер місяця=номеру додатку; а графа 3-виплачений дохід,4-перераховано податку,5- військовий збір

Леся 12:46
тобто заповнюєте місяць 1 січень і все по ньому :нарахована з.п, ПДФО, ВЗ,тоді лютий -2 додаток 2

Бухгалтер 12:49
Леся, дякую Вам за допомогу

Леся 12:50
Прошу

Бух 12:54
Леся - то через невиплачені лікарняні звіт не можна подавати до кінця квітня?

Леся 13:00
Бух, ні можна....вони ж включені в березневу відомість нарахування зарплати? а те що соцстрах не повернув то вже друге питання

Світлана 13:19
Доброго дня, підкажіть будь ласка яку процедуру слід проводити якщо по одному ДК вже була проведена спрощена процедура на 130 тис.грн. і планується ще на 100 тис.грн закупівля

Наталя т-ц 13:21
Світлана, вам потрібно було проводити відкриті торги. і на 130 тис. теж. і на 100тис

GalinaS 13:23
Наталя т-ц, згодна на 100%

GalinaS 13:24
Світлана, тепер тільки відкриті торги, назад не відматаєш

Ірина 13:55
Повертаємо кошти в бюджет отримані як компенсація участі працівника у минулому році в військових зборах. Як заповнити платіжне доручення на перерахування, який код сплати платежа?

Оксанка 14:11
Добрий день! Соц.захист, підкажіть, у об'єднаному звіті Д2 заповняти, якщо ми не управління, але нараховуємо компенсацію по догляду особам? І що робити, якщо за грудень 2020 р. не подано було у звіті ЄСВ дані по додатку 8? Як виправити цю помилку?

EVGENIY 14:19
Оксанка, в групі у фейсбуці сьогодні про це питали

марія 14:20
яКЩО ПРАЦІВНИКУ НАРАХОВА З/П.ЗА МІСЯЦЬ 4912,93 І БУ В ВІДПУСТЦІ ЗА СВІЙ РАХУНОК 9 КАЛ. ДНІВ . Чи потрібно нарахування ЄСВ робити з 6000 грн.

Інна 14:21
марія, так

бух 14:21
марія, так

Люда Кошкіна 14:34
підкажіть будь-ласка, хто здає звіт по ЄСВ+1ДФ у програмі FreeZvit? потрібна допомога

Оксанка 14:34
EVGENIY, дякую, зараз подивлюся

Оксанка 14:34
Люда Кошкіна, я

Люда Кошкіна 14:38
Оксанка, підкажіть , набрала січень, топім лютий і вибило якусь помилку - запропоновано натиснути продовжити або вийти - натисла на вихід ( перед цим на кожній сторінкі було збереження даних) - файл взагалі пропав - що робити

Люда Кошкіна 14:38
порадьке, якщо можна

Оксанка 14:41
Люда Кошкіна, я набирала у старих формах ЄСВ, не в об'єднаному, а потім ті дані, що я ввела автоматично підтянуло у об'єднаний звіт. Трошки зхитрувала. Він, якщо чесно трошки глюче. Якщо щось пропадає, залишається тільки один вихід-набирати знову

Оксанка 14:41
Люда Кошкіна, мабуть, треба було натиснути продовжити. тому і не зберегло дані.

Люда Кошкіна 14:43
Оксанка, пробувала - не помогло, третій раз буду набирати

Люда Кошкіна 14:44
Оксанка, дякую

Оксанка 14:45
Люда Кошкіна, може програмка установлена неправильно, оновлена до останньої версії? Спробуйте набрати старі додатки, там є і подоходний і військовий, а потім програма підтяне сама

Оксанка 14:47
EVGENIY, 14:19 не можу знайти у групі. Допоможіть, будь ласка

Оксанка 14:48
EVGENIY, у цій групі https://www.facebook.com/groups/buhgalter.com.ua ?

Оксанка 14:50
Пост знайшла, а відповіді на питання - ні.

Єва 14:59
Подскажите пожалуйста, где отобразить в балансе подписку этого года? спасибо

супербухгалтер 15:02
Галя брила зону бікіні і замість дзеркала використовувала фронтальну камеру. Коли по екрану попливли сердечка, почала щось підозрювати ...

Лінк 15:16
Муж - жене:- Дорогая, сделай мне этот вот... ну как его... ну этот...- Хорошо, любимый! ... ... . .Довольный муж, после "дела":- Да и черт с ним - с кофе!

Тат_яна 15:19
Лінк, супербухгалтер,

Лінк 15:27
Тат_яна, ну сори

Лінк 15:28
Россия сейчас поделилась на две неравные части: 1. Как вообще можно прожить на 40 тысяч в месяц? 2. А где вы берёте 40 тысяч каждый месяц?

Архів-південь 15:30
Лінк, Ви часом країною не помилилися?

Лінк 15:33
нет анектот стащил с русского ресурса

Лінк 15:36
Украина сейчас поделилась на две неравные части: 1. Как вообще можно прожить на 12 тысяч в месяц? 2. А где вы берёте 12 тысяч каждый месяц? во спецом малость переделал

EVGENIY 15:39
Лінк, во время исправился )))

Лінк 15:41
а что россию нельзя вспоминать имхо анектод и так можно было легко переделать под наши реалии но нет агрятся.

ГАННА 15:41
підкажіть будь ласка, проводки по лікарняних дт2314 кт63,65 так?

EVGENIY 15:42
ГАННА, конкретніше? По надходженню коштів від фонду? 2314 2114

EVGENIY 15:45
ГАННА, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... ahuvannya/

просто таня 15:52
EVGENIY, добрый день помогите на почте.

EVGENIY 15:53
просто таня, та я читал раза три, даже не знаю чем могу помочь

EVGENIY 15:53
просто таня, у вас юрист нету? Может в вішестоящей есть юрист?

просто таня 16:03
EVGENIY,вот и я незнаю как выйти с єтой ситуации.у нас нет юриста к сожалению.у вышестоящих есть но навряд ли она мне в этом поможет.я уже думала без позова заплатить от его имени эту сумму.я просто незнаю что делать.

Ж 16:05
хто може бути МВО у відділі міськоїради?

Ж 16:11
начальник?

Олена 16:14
Яку дату фінансує ФСС ?

ОМС 16:16
просто таня, извините, а где прочитать вашу "беду"? Может кто-то и подскажет?

Марина 16:23
Ж, в каком то отделе? у нас зав.господарства МВО по всей установе

Марина 16:24
Да Тань, может кто то сталкивался с чем то подобным.....

Ж 16:25
Марина, ми окрема служба

Марина 16:25
Ж, юр лицо?

Ж 16:25
Марина, так

Ж 16:25
орган місцевого самоврядування

Марина 16:25
тогда исходя из штата.... нет завхоза?

Ж 16:29
ні,начальник, завсектором, та головні спеціалісти

Тат_яна 16:33
просто таня, Согласно статье 257 ГК Украины, общая исковая давность устанавливается продолжительностью в три года. Статьей 261 ГК Украины определено, что истечение исковой давности начинается со дня, когда лицо узнало или могло узнать о нарушении своего права или о лице, которое его нарушило.

Тат_яна 16:35
так что поздно пить боржоми. Только "по доброй воле".Вариант с платежом от имени виновного Евгению не озвучивали?

Наталя т-ц 16:35
скоро все и юристами станем))) и жнец и кузнец и на дуде игрец!))

Наталя т-ц 16:36
у нас так и есть: бухгалтера -это и юристы и кадровики и завхоз

Тат_яна 16:37
Наталя т-ц, учитывая "участь у розробці договорів", прозорро, туды его в качель, мы и так уже и юристы, и товароведы, и т.д., и т.п.

Наталя т-ц 16:38
да , мы крутые

Тат_яна 16:39
Наталя т-ц, как яйца на Пасху

Наталя т-ц 16:40
ага, и некому заценить)))))))

Н.А 16:40
Наталя т-ц, ще б цінили це - було б круто! А знання - то сила!

Марина 16:43
Ж, тогда на усмотрение руководителя....

Ольга 16:43
Олена, 24,02

NeProzorro 16:58
Н.А, Наталя т-ц, Тат_яна, невже бухгалтери не заслуговують 25-ого тарифного?

просто таня 17:06
Тат_яна, на 16,35 написала в 16,03

Тат_яна 17:12
NeProzorro, нет.Только 10-й.

Тат_яна 17:25
просто таня, теперь остаётся только "между капельками" проскользнуть..

просто таня 17:43
Тат_яна,невлезу.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”