Архів чату за 14.04.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10331
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:40
Всем привет)))

Любов 08:13
Добрий раночок

ОМС 08:37
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

ЛюдКа 08:41
Всым привыт!!!Гарного дня та позитиву!!!!!

GalinaS 08:42
Доброго дня!Скажіть 4 травня вихідний?

Люда 08:47
Так, вихідний.

GalinaS 08:53
Люда, уряя!!! Дякую

Архів 09:04
Всем доброе утро

Оксанка 09:10
Добрий ранок!

Оксанка 09:11
Де знайти роз'яснення як заповняти форму Д2, якщо в нас іде нарахування компенсації по догляду. але ми не платимо ЄСВ, його сплачує держава? Просто ставити значення розрахунково?

EVGENIY 09:24
Доброго ранку )) Всім гарного дня )

Наталя т-ц 09:28


Світлана Нес 09:31
Добрий день, підкажіть як показати в звіті ЄСВ табл. 1 з/п, яка утримана за минулий місяць при отримавнні лікарняного. Я ставлю мінусову з/п в березні за лютий, а мені показує помилку

Оксанка 09:33
Мінсоцполітики скинуло на ТГ виплату компенсації по догляду, тепер голову ламай як здавати звіт по стажу, ніхто нічого не знає. Елементарних роз'яснень немає в гуглі. Жах. Минулий рік виплатили, а що зі звітом робити ніхто не в курсі. Як я можу подати звіт у Д2 за минулі періоди н.п. з серпня 2020 р. по грудень 2020 р. ще і в об'єднаному звіті...

Галина бух 09:34
Добрий день ,може вже хтось здавав обєднаний звіт ЄСВ і 1ДФ ,чи прийнятий у вас

Лінк 09:35
Галина бух, в четвер здав і жду квитанцію №2

Володимир 09:35
Добрий ранок!Чи стосується постанова 332 про граничні норми, таких речей як "моноблок"? Це як би і персональний комп'ютер і ноутбук, а може взагалі не те і не те...

Лінк 09:36
Світлана Нес, якщо в медку робите то на їх форумі пишуть що це баг справлять о обнові медка.

Світлана Нес 09:40
Лінк, дякую

Лінк 09:45
Світлана Нес, нема за що і не рекомендую відправляти звіт зараз почекайте трохи. ПС на форумі медка пишуть що наявність квитанції під номером 2 залежить від місцевих підрозділів пфу

Галина бух 09:45
Лінк,Дякую що написали,я теж здала,але нема квитанції що прийняли

Наталя т-ц 09:49
Володимир, так, моноблок -це компьютер

Наталя т-ц 09:51
Володимир, у нас в міському рішенні про граничні суми витрат навіть прописаний окремо моноблок. подивіться своє міське рішення

Інна 09:54
Доброго дня! утримали в січні за грудень з/п і нарахували лікарняні. В ф.Д1 показали, повернулось з помилкой, що можна поправити?

Володимир 09:54
Наталя т-ц, а що за міське рішення? рішення міської ради?

Наталя т-ц 09:54
так

Інна 09:59
Побачила відповідьЛінк

Лінк 10:11
https://forum.medoc.ua/viewtopic.php?f=12&t=15658 обговорення проблем медка

Олена 10:12
Добрий день ! Хто знає, яке число фінансує ФСС ?

Ольга 10:13
Олена, 26,02

Олена 10:13
Ольга, дякую

ірен 10:13
Доброго дня. Чи в когось є така ситуація; оновлення медок стоїть останнє, а дані зарплати і єсв автоматично не переносяться в податковий розрахунок. Як бути?

Володимир 10:14
Стосовно, постанови 98 про суми і склад витрат на відрядження, гранична сума витрат на найм житлового приміщення за добу 600 грн, це без ПДВ? Тобто можна 720?

Лінк 10:17
ірен, я там вище кинув ссилку на форум медка де оговорюють проблеми обєднаної звітності можливо там знайдете відповідь.

EVGENIY 10:23
ірен, звідки не переносяться?

ірен 10:28
EVGENIY:з додатків(1,2,3) зарплата і єсв

EVGENIY 10:31
ірен, в мене переносе ви F5 пробували натискати?

EVGENIY 10:32
ірен, і ф6

Лінк 10:33
ірен, скопіював звіт перенеслось все

ірен 10:33
EVGENIY спробую.Дякую

Лінк 10:36
EVGENIY, при перевірці податково розрахунку вискакує попередження що рядок 2 не дорівнює рядку 1, а не дорівнює на суму додадкової бази нарахування єсв похоже просто неправильно налаштовані контролі.

Лінк 10:38
Лікарняні будуть оплачувати і після 30 червня: прийнято Закон але ще не опубліковано

Уляна 10:43
Добрий день. Підкажіть будь ласка, у графі 12 додатку 5Д чи потрібно ставити позначку, що людина переведена, якщо людину звільнено на підставі переведення в іншу установу і є стаття про припинення трудових відносин у нас. Чи графа 12 тільки в межах однієї установи?

Олена 10:44
Світлана, підкажіть будь ласка, ви розібрались з цією помилкою, в мене така ж ситуація, а роз'яснень ніде не знайду? жду підказки, дякую

EVGENIY 10:45
Уляна, здається про це пише ДПС https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... itnosti-z/

EVGENIY 10:46
Лінк, та в медке ще багато помилок і не тільки в контролях

Людмила 10:59
Добрий день.Працівника прийнято 09.03.21, а звільнився 05.04.21. Підкажіть, будь ласка, як правильно нарахувати компенсацію за невикористану відпустку за 2 дні? Що брати для розрахунку компенсації, оклад чи нараховану з/п за ці дні?

Марина 11:08
Підкажіть, що робити у 2018 році оприбуткували будівлю в оперативне управління за остаточною сумою. Як можливо виправити?

Вікторія 11:42
Доброго дня, підскажіть, у звіті єсв заповнювати графу дата створення нового робочого місця, якщо новостворена установа у складі отг, якщо так, о це буде рішення сесії про створення установи чи затвердження штатного???

Бух 11:58
Як правильно оприлюднити дод угоду на розподіл газу? Договір старий (але не оприлюднювався згідно старих вимог-мала сума), цього року тільки д/у про збільшення суми і продовження терміну.

Бух 11:58
В звіті номер і дата договору що вказувати? дані основного договору чи дод угоди?

Катерина 12:34
За яке число виплачує ФСС

Архів-південь 12:40
Бух, в мене так було по Укртелекому. Казна сказала - заключати новий договір.

Маринка 12:40
Добрий день! Яке число фінансує ФСС???

Ольга 12:42
Маринка, 26.02

Бух 13:00
Архів-південь, наша Казна теж за нові договори щороку. Але газовики дали тільки дод угоду

Ольга 13:17
Доброго дня! Згідно вказівки установи вищого рівня ми акумулювали на їхній р/р 5000 грн. Зробили в бух.обліку такі проведення 7111-2313 ( як зменшення доходів) Чи все вірно?

Дуся 13:41
Привет всем! Можно ли оплатить счет по разным КЕКВ?

vk 13:49
якщо новостворена установа у складі отг, то який базовий місяць для нарахування індексації

ТАСЯ 13:57
Доброго дня! працівник прийнятий з 01.01.21 на роботу,а з 20 березняпо 10 квітня хворів.Тепер звільняється. Підскажіть ,будь ласка,для розрахункових включаємо зарплату за 2 повних місяці? Дякую

Аліна 14:12
Людмила, оклад, але якщо він менше мінімалки, то беремо мінімалку

Марина.... 14:13
ТАСЯ, для б/л- январь-февраль, для компенсации отпуска -январь-март

EVGENIY 14:15
Ольга, а що це за кошти? Така проводка недопустима! Що це за кошти? Плата за послуги так не можна зменьшувати!

ЯНА 14:16
Доброго дня, підскажіть будь ласка на великодні свята купляємо яйця і паски по якому кекв краще провести 2210 як велекодні подарунки чи 2240 харчування на час проведення заходу ? Дякую!!!

Саша)) 14:17
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як створювати квартальний звіт в медку по постачальникам, і яку ознаку доходу ставити?????

Марина.... 14:17
Людмила, (оклад (если меньше мин, то с минимальной) x 12 мес.) : 354 x кол-во дней комп.

Ольга 14:25
EVGENIY, це власні надходження за КПКВ 25010100

Бух 14:25
Дуся, можна. Реєструєте фінансові зобовязання частинаи (по різних КЕКВ), але документ (рахунок) той самий.

Дуся 14:25
Бух, спасибо! мы с Вами одной крови

Ольга 14:26
EVGENIY, Ольга, код доходу 25010100а не КПКВ

EVGENIY 14:28
Ольга, а чому ви власні надходження передаєте? Мені здається це операція перерахування залишку і робиться воно проводкою 5512 2313!

EVGENIY 14:29
Ольга, у головного буде 2313 5512, в звітах 4-1 є така колонка! А рахунок 7111 чипати не можна!

Алиса 14:30
Доброго дня, таке питання : чи може бюджетна установа використати матеріали від демонтажу будівлі на інші цілі, ніж вказано в техніко -економічному обгрунтуванні

Оксанка 14:34
Підкажіть, у об'єднаному звіті у додатку Д2 всі три форми по місяцям чи 1, так як у додатку Д5. У фрізвіті незрозуміло, іде розбивка і в Д5 по місяцям, а як працювати в Д2 незрозуміло.

Ольга 14:38
EVGENIY, Дякую! я зараз дійзнаюся в головному управління, як вони в себе відобразили таке надходження.А за вказівкою звучить як " перерахування частини коштів спеціального фонду"

EVGENIY 14:42
Оксанка, д5 одна, д2 по місяцях

EVGENIY 14:42
Оксанка, д5 фри звит збере в одну і на друці і в файлі

Оксанка 14:49
EVGENIY, а д2?

Оксанка 14:49
EVGENIY, вибачте, пропустила, дякую

Оксанка 14:50
EVGENIY, а якщо нарахування були і за минулий рік, їх показувати у січні д2?

EVGENIY 14:53
Оксанка, ви УПСЗН?

Оксанка 14:59
EVGENIY, ми відділ соц.захисту ТГ, на нас перевели виплату компенсацію по догляду по постанові 859, по якій потрібно робити звіт Д2. Робимо вперше, перед цим здавало управління. Постанову прийняли в кінці 2020 р. і ми виплатили пізніше за минулий рік. Тепер як це показати в новому звіті незрозуміло. управління розказало як здавали у табл. 8 і все

Оксанка 15:01
EVGENIY, по місяцям все зрозуміло, але куди "впхнути" 2020 р. я не розумію. Вибачте, що так висловлююсь, ситуація вкрай заплутана з цією виплатою. А тут ще й звіт змінився.

EVGENIY 15:04
Оксанка, я теж цього не знаю! Там і у фейсбуці питали і я бачу не відповідають!

Оксанка 15:05
EVGENIY, дякую. буду ще у пенсійний за роз'ясненнями дзвонити. Управління допомогло, але не на 100%

любов 15:24
Як розрахувати кочегараґкий пропрацював з 15.10.2020р по 15.04.2021 р

Ольга 15:32
Чи можна в програму фрі звіт скачати файлик із праграми зарплати щоб не ненабирати вручну ( 800 з хвостіком чол.)

EVGENIY 15:34
Ольга, перші ніж завнтажувати фрі звіт ви би прочитали про нього, автор там чудово розисав що це за програма і для чого! Якщо у вас 800 людей фрі звіт не для вас!

Ольга 15:36
EVGENIY, шукаю різні варіанти

EVGENIY 15:36
Ольга, до того ж про який чудо файлік ви кажете? Якщо у вас є файл звіту завантажте його в кабінет платника податків

Ольга 15:37
EVGENIY, дякую попробую

Вікторія 15:58
Оксанка, ми Ваші колеги з відділу соц.захисту міської ради, скажіть ви самі і призначаєте соц.послуги чи тільки проводите виплату.

Оксанка 16:01
Вікторія, і призначаємо, і проводимо

Оксанка 16:01
Вікторія, я про постанову 859

Вікторія 16:02
Оксанка, ви призначаєте в програмі ASPD?

Оксанка 16:03
Вікторія, в нас немає програми,ми відділ селищної ради,ми працюємо вручну.

Вікторія 16:05
Оксанка, а як ви тоді працюєте з базами доходів громадян?

Оксанка 16:08
Вікторія, вони нам приносять довідки і всі необхідні документи. Постанова не забороняє працювати без програми

Вікторія 16:10
Оксанка, ясно, у нас трохи інший механізм.

Оксанка 16:12
Вікторія, я розумію, ми тільки почали працювати з цією виплатою, тому так, дізнавлись про програми, управління сказало. що використанняпрограми на даному рівні не передбачено

Саша)) 16:15
Хтось знає відповідь на питаня Саша )) 14:17???

Вікторія 16:15
Оксанка, у нас програма в управлінні, вони нараховують, а нам надсилають списки отримувачів з сумами, а ми виплачуємо по цим спискам.

Саша)) 16:16
Хто знає відповідь на питання Саша)) 14:17?

Вікторія 16:17
Оксанка, і таким чином, ми не розуміємо хто повинен звітувати. Управління, у якого є ця база з нарахуваннями і всі первичні документи чи ми, ті які лише виплачують.

Оксанка 16:18
Вікторія, мені управління сказало, що ми виплачуємо, ми тепер повинні і здавати звіт. Вони вже не здають

Оксанка 16:19
Вікторія, а ви дізнавайтеся у свого, може у Вас не так

Оксанка 16:19
Вікторія, в нашому випадку ми і нараховуємо, тому і звіт наш

Вікторія 16:21
Оксанка, у нас не адекватні і не дуже грамотні люди. Хоча і законодавча база недосконала.

Оксанка 16:25
Вікторія, законодавча база не те слово недосконала. Районне управління нам допомагає, у обласне дзвонити марно, там то одне говорять, то інше. Ми дивились роз'яснення по цій постанові, то так зрозуміли, що лектор сам нічого не розуміє...

Оксанка 16:26
Вікторія, Мінсоцполітики надає взагалі рекомендації, які не відповідають постанові. Так що, терпіння нам!

Вікторія 16:27
Оксанка, а нам і районне не допомагає. Терпіння це один вихід.

1 16:29
Кто то здавал "консолюдовану звітність", можете помочь?

Оксанка 16:29
1, що вам не ясно?

1 16:30
в довідниках все добавила, а оно ничего не потягует, все с нулями. хотя должно??

Оксанка 16:31
1, це ваш 1 звіт?

Оксанка 16:32
1, натискаєте консолідувати, підсумувати, протокол. Після консолідувати повинні з'явитися цифри

Оксанка 16:33
1, дата початку у довідниках повинна відповідати звітним формам

1 16:33
Спасибочки,большое, сейчас попробую.

Оксанка 16:36
1, будь ласка пробуйте. Алгоритм перепитайте у своєї обслуговуючої з казначейства по звітові, яку форму за якою підтягувати. (консолідована розпорядники, консолідована, конс.розпор загальна, консол.загальна) Це в моєму випадку, буває навпаки у інших розпорядників.

1 16:40
ясно, спасибо огромное.

Оксанка 16:44
1, будь ласка

Василина 16:51
Добрий день! Будь-ласка підкажіть чи не помінявся розмір допомоги на оздоровлення?

Оксанка 16:53
Василина, читайте як у вас прописано в положенні про оплату праці.

Василина 16:54
Розмір допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної з/п?

Оксанка 16:55
Василина, якщо у вас ОМС, держслужба, то так, у нас так.

Оксанка 16:55
Василина, якщо тарифна сітка, зазвичай посадовий оклад

Оксанка 16:55
Василина, у положенні повинно бути прописано, і Ви повинні ним керуватись

Василина 16:56
Органи місцевого самоврядування відділ фінансів?

Оксанка 16:57
Василина, і у наказі також зазначається у якому розмірі. Ми ОМС, то у нас середньомісячна з/п

Василина 16:57
Добре! Дякую!

ЛЮДА 17:05
Доброго дня, підскажіть, на семінарах видаємо учасникам ручки, блокноти, флешки, це буде додаткове благо?

Аня 17:56
Добрий вечір, підскажіть будь ласка, якщо потрібно подати уточнюючий звіт за минулий рік в 1 дф (тепер обєднана форма) там військовий збір теж заповнювати?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”