Архів чату за 15.04.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:31
Всем привет)))

ОМС 08:16
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!!)))))

Ольга 08:20
Доброго ранку. Підкажіть, будь-ласка. Ліквідується установа, її майно передають нам, головні розпорядники різні, бюджет-один. Чи потрібно проводити його довідкою у натуральній формі через казначейство? Дякую

Тат_яна 08:22


Оксана 08:30
добрий ранок. хто здає консолідований звіт підкажіть будь ласка. по формі 4-1 консолідована форма розпорядники залишок тягне в отримано а у консолідованій формі і на початок року і в перераховано і в отримано. це так потрібно чи я щось не так зформувала? дуже вдячна буду за підказку.

Гуля 08:39
Ок сана як ви по порядку проводите консолідацію

Наталія В. 08:42
На який рахунок поставити кабінет біології, хімії, математики?Все обладнання йде одним комплектом

Оксана 08:42
Гуля, спочатку консолідована форма розпорядники а потім консолідована форма

Гуля 08:44
Консолідована форма по КФК

Оксана 08:45
Гуля, так по кфк

ЛюдКа 08:46
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!1

Оксанка 08:52
Добрий ранок! Гарного ранку і успішного дня!

Гуля 08:57
В мене тяне заборг, по 7 формі, підтримка Є звітності каже здавати з помилкою. Наше казначейство каже консолідувати розпорядники, розпор. загальна, конс., консол. загальна, не знаю чи всі форми підписувати і відправляти?

EVGENIY 09:01
Доброго ранку :) Всім гарного дня )))

марія 09:04
працівнику в кінці року було виплачено компенсацію за невикористану відпустку .А зараз працівник йде у щорічну відпустку чи враховується зараз до середнього розрахунку ця сума при відпускних?

ЛюдКа 09:06


EVGENIY 09:06
марія, ні

Светлана 09:07
У кого как дела с квитанциями с ЄСВ? Отправили звіт в понедельник 12 квітня. Квитанції №2 немає.Что делать?Требо отправлять лікарняні за квітень,а информації принято или нет нема.У кого квітанція №2 пришла? Отзавитесь....

ЛюдКа 09:08
у мене з 08 числа квитанції немає №2

ЛюдКа 09:11
Оксана: 08.30 з питання нічого не зрозуміло, ви головний розпорядник, це ваша форма 4-1 чи підпорядкованої, звіт консолідований який,ваший звітний чи ліквідаційний???

фархад 09:24
доброго ранку та смачної кави

фархад 09:25
EVGENIY, доброго ранку, є якісь новини по єсв звіту (оновленому)?

EVGENIY 09:26
фархад, в якому смислі?

EVGENIY 09:27
фархад, медок еще не допилил

фархад 09:30
EVGENIY, я подав звіт, квитанціє нема. я подав ще раз квитанції нема. тепер думаю чи не буде тепер поблем, може тепер подавати звітний новий?

фархад 09:33
є такі організації які подали звіт і в них відразу прийняли (сам бачив)

fu_gen 09:36
Я подала звіт 09.04, квітанції 2 досі не має.

Татьяна 09:37
Здравствуйте. А подала отчет 9 числа, каким то образом у меня есть 2 квитанция, и статус стоит принят. Но пенсионный и налоговая его не видит. И что делать я не знаю.

Оксана 09:39
ЛюдКа, так ми головний розпорядник. звітну форму вже казна перевірила. зараз роблю консолідований звіт. і там ось така проблема. різняться форми консолідована і консолідована розпорядники, а саме у консолідованій формі залишки коштів формує як на початок року, перераховано і отримано.

EVGENIY 09:40
фархад, я казав що не треба подавати звіт, і казав що податківці радять подати пізніше!!!

ЛюдКа 09:42
Оксана, над вами є головний розпорядник?

Наталія В. 09:43
На який рахунок поставити кабінет біології, хімії, математики?Все обладнання йде одним комплектом

Тат_яна 09:43
EVGENIY,(09.40) прямо как дети малые,да?

ЛюдКа 09:43
Подивіться в підпорядкованих, які терміни вони поставили в своїй мережі???

EVGENIY 09:45
Тат_яна, ага

ЛюдКа 09:45
Оксана у вас є реорганізація?

ГАННА 09:47
Доброго дня!!!!отримано фінансування з ФСС Дт 2314 Кт 2114, виплата цих коштів ДТ 2314 Кт 63,65, вірно???

Тат_яна 09:48
Было сразу видно, что с приёмом отчёта нового нас ожидает то же, что и при переходе администрирования ЕСВ от пенсионного к налоговой. Я понимаю тех, кто ликвидировался, сама металась, как кошка угоревшая в подобной ситуации. Но какая нужда гонит всех остальных? Исправлять ошибки в уже поданном ой как неинтересно.

Оксана 09:48
ЛюдКа, ні немає

Тат_яна 09:49
Как говорил классик "Ще ніколи так не було, щоб ніяк не було, якось воно та буде"

EVGENIY 09:53
ГАННА, в останній проводці переплутано дебет с кредитом

ЛюдКа 09:54
Оксана а ви з казною не радитесь???

ЛЮДА 09:55
Доброго дня, підскажіть, під час проведення семінару видаємо учасникам ручки, блокноти, флешки, чи є це додатковим благом?

ліцей 6 09:56
Наталія В., напевно 1014

свК 09:59
ЛЮДА, ні

Оксана 10:04
ЛюдКа, радилася сказали що потрібно працювати з довідниками. Що я там щось неправильно зформувала. хочу зрозуміти що саме я там неправильно формую

Валентина 10:27
кто подскажет 120 дней по б/листу считается начиная с 1 дня первого больничного или с 1 дня второго больничного,а дальше будет мсек и группа. И день мсека считается как день без оплаты.?

ЛЮДА 10:31
свК, Дякую, може підскажете де можна прочитати

б 10:34
не можу зайти в СДО, люди,як у вас?

Оксанка 10:35
Скажіть, які статистичні звіти обов'язкові для бюджетної установи соц.захисту ?

Валентина 10:38
Оксанка, зайдите на официальный сай держкомстата и в поисковике наберите свой код ЕДРПОУ и будет вам счастье

Оксанка 10:39
Валентина,дякую

NeProzorro 10:42
Спрощені закупівлі можуть зникнути: новий законопроєкт. А "баба-Яга" (Дозорро-Позорро і інші подібні) проти. https://dozorro.org/news/sprosheni-zaku ... -zagrozoyu

Оксанка 10:42
Знайшла звіт, використання інструментів електронної демократії органами державної влади та місцевого самоврядування у 2020 році, потрібно було подати до 31.03.2021. Що якщо не подали? Штраф за нього буде?

Ольга 10:43
Доброго ранку. Підкажіть, будь-ласка. Ліквідується установа, її майно передають нам, головні розпорядники різні, бюджет-один. Чи потрібно проводити його довідкою у натуральній формі через казначейство? Дякую

GalinaS 10:47
Ольга, нет.По всей видимости у Вас будет передача в межах органа, уповноваженого управлять майном

Тіна 10:47
Доброго дня! 2 квитанція від звітності ЄСВ+1ДФ комусь приходила?

Валентина 10:50
куда вы все спешите сегодня должно быть обновление по отчету(была рекомендация отправлять после 20 числа)

Надія: 10:53
Доброго всім дня. Підскажіть, будь ласка. По персоніфікації , якщо за код13 донараховано в лютому за січень по ваг.та пологах то чи можна показати це в січні чи так як раніше в лютому , но ставити що це за січень?

*** 10:55
Подскажите, опытные бухгалтера! В июне стоим в плане на аудит с 16 - по 2021 год! Проверка будет, я так понимаю за весь период. А если нарушения будут, наказывать будут за последние 3 года или тоже за весь период? Кто знает подскажите)))

GalinaS 10:56
***, за весь

*** 10:57
GalinaS, С пасибо)))

Татьяна 10:57
***, за весь

1 10:57
Оксана, у меня тоже пишет

*** 10:57
А если менялся глав.бух?

GalinaS 10:58
***, ответственность несет начальник.А вы отвечаете только за свой период

*** 10:59
Спасибо!

ОМС 11:04
***, а точно с 16? Проверяют 3 последних

*** 11:05
ОМС, с січня 2016 по 2021 год

ОМС 11:06
***, странно(((

*** 11:06
ОМС, вот и я думаю. Проверит то проверят, а срок исковой давности то 3 года за 16 по идее не должны наказать если чего надут

ОМС 11:07
***, обычно 3 последних, но если находят какие-то нарушения и считают нужным, то могут проверять и более ранний период. Ну что ж, сказать нечего

Ж 11:09
В СДО можна друкувати фінансові зобов'язання з візами?

ГАННА 11:09
стороновано зайво нарахований знос дт 1411 кт 55?

Оксанка 11:11
Ж, у проведених документах навіть з відміткою казначейства можна друкувати

Ольга 11:16
GalinaS, дякую

Ж 11:17
Оксанка, дякую

Ж 11:22
Оксанка, там можна тільки платіжкт роздрукувати...а реєстри як?

GalinaS 11:25
Відповідальність за організацію бухг.обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх госп. операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років, несе власник або уповноважений орган (посадова особа), який здійснює керівництво установою

GalinaS 11:30
А насчет срока исковой давности то он не всегда 3 года, например по з/пл нет срока исковой давности

Natalia 11:34
ЛюдКа, скажіть, будь ласка, ви РДА-що реорганізувалося?

*** 11:40
GalinaS, 11:25. т.е начальник?

GalinaS 11:45
бухгалтер може бути притягнений: — як працівник — до дисциплінарної та матеріальної відповідальності; — як посадова особа підприємства (а такою може бути головний бухгалтер / єдиний бухгалтер на підприємстві) — до адміністративної та кримінальної відповідальності.

*** 11:46
GalinaS, ууух! ну до кримынальної думаю не дійде Я дівчинка чесна

GalinaS 11:46
***, если коротко-чья подпись тот и отвечает

GalinaS 11:50
***, я тоже всю жизнь чесная, но скажу Вам по секрету(надеюсь нас не читают), меня в прокуратуру тягали из-за неправильно начисленной амортизации, вроде банально- но у нас с ней была "изюминка",а подсказать выход никто не мог, а интернета тогда еще не было

*** 11:50
GalinaS, ооооох! не пугайте меня!

GalinaS 11:51
***, как говорят от сумы и тюрьмы не зарекайся!

*** 11:51
GalinaS, Это точно! А особенно, если начальнику тяжело что либо доказать(

марія 11:54
Як можна сертифікатами казначейства підписати в соті звіт .як їх правильно затягнути в цю пргограму

ЛЮДА 11:56
Підскажіть де можна прочитати, видаватимемо флешки, ручки, блокноти на семінарі, що це не додаткове благо, може хтлсь проводить семінари

GalinaS 12:03
ЛЮДА, ПКУ

Лана 12:04
Добрий день! Підскажіть, якщо працівник був на лікарняному

Лана 12:04
Пробачте, вип адково відправила;

ЛЮДА 12:06
GalinaS, можНА детальніше, прочитала не можу знайти нІчого, щоб не показувати в 1ДФ

Ж 12:12
Як роздрукувати в СДО реєстри зобов'язань?

Світлана 12:20
Ж, зайдіть в проведені бюджетні документи, оберіть із випадаючого списка фінансові , або юридичні зобов'язання, оберіть дату. І роздрукуйте.

GalinaS 12:24
ЛЮДА, расслабтесь,проведите как материалы для раздачи или на нужды учреждения

ЛЮДА 12:26
GalinaS, я пишу в акті використано під час проведення семінару, так?

GalinaS 12:27
ЛЮДА, да

ЛЮДА 12:30
GalinaS, дякую

Ксю 12:33
Підкажіть. Готую ліквідаційний звіт з неприбуткови. Що в ньому вказувати. Якщо в установі не було ні касових ні фактичних.

Лана 12:40
Добрий день! Підскажіть, як що працівник був на лікарняному цілий місяць, чи включається цей місяць до розрахунку відпускних, чи брати попередній, а цей пропускати?

Ольга 12:43
Лана, включається

Ольга 12:46
Добрий день. Якщо ФСС затримує лікарняні, і податки з них перераховуються коли надійдуть кошти ФСС на спецрахунок, тобто пізніше 30 кал.днів, яка відповідальність за це? Кого сь штрафувала податкова?

Ж 12:48
GalinaS, дякую

ЛюдКа 12:49
Natalia:11.34так

Natalia 12:56
Людка, чи здали ви свій ліквід.звіт в ДК і якщо так, то в мережі під ким (під ОДА чи підРДА). Я також РДА-реорганізована, здала ліквідаційну по РДА, а в консолідовану ліквід. підтягує всіх крім РДА!

Natalia 12:58
ЛюдКа: в мережі- я мала на увазі в довідниках

Лануся 13:22
Хто-небуть отримав вже другу квитанцію з об’єднаної звітності.

Лануся 13:22
?

. 13:41
ні

Оксанка 13:43
Ольга, Ви перераховуєте в обов'язковому порядку ЄСВ, а інші податки оплатяться при оплаті лікарняних. У звіті про ПДФО і військовий збір ви ставите нараховані лікарняні, але якщо вони невиплачені, то у виплаченому доході їх не буде, поставите, коли вони виплатяться. Не чула випадків про штрафи, усім затримує ФСС, це не вина установи, що їх затримую

Оксанка 13:43
*затримують

Оксанка 13:45
Доречі, яке число фінансує ФСС?

Ірина 13:46
Доброго дня. Підкажіть, чи підійде для переоцінки ОЗ експертна оцінка майна (мета: оренда)?

ОМС 13:50
Оксанка, ми також не перераховуємо. Але на невиплачені доходи потрібно перераховувати до 30 числа наступного місяця

Оксанка 13:52
ОМС, зрозуміло.

EVGENIY 13:59
Ірина, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... a-prodaju/

АІ 14:02
Люди добрі, вже "кришу рве" Третій раз набираю у фрізвіті новий звіт, зберігаю периодично, а він глючить через деякий час і ничогісінько!!! не зберігається. Вже і комп. перезапускала, і молилася,,,,, Було таке в когось?

Оксанка 14:05
АІ, переустановіть програму, то не у звіті справа

EVGENIY 14:05
АІ, або перевірте комп на віруси, може ы не у програмі справа а в компы, може жорсткий диск помирає

Любов 14:08
Всім доброго)) Може хто поділитися на електронку прикладом положення про відрядження? Будь ласочка...

Ксю 14:11
Підкажіть. Готую ліквідаційний звіт з неприбуткови. Що в ньому вказувати. Якщо в установі не було ні касових ні фактичних. Пусто?

АІ 14:12
EVGENIY, та начебто і комп.новий, і антивірус стоїть, і оновлення заново скачувала. А як тільки на збереження натискаю, все завмирає

EVGENIY 14:13
АІ, можде не вистачає якогось компонента програма при установці до речі про це каже

EVGENIY 14:14
АІ, проблема точно на вашій стороні, в мене все зберігає норально

EVGENIY 14:14
Ксю, пусто

Ксю 14:15
EVGENIY, дякую!

ЛюдКа 14:15
Natalia: Пишу вже 3 раз. Може нет зникає... В своїй ліквідаційній звітності ставите головним розпорядником себе, а в консолідованій ліквідаційній свого головного розпорядника.

ЛюдКа 14:17
Любов, а його точно потрібно здавати без цифр за 2021 рік?

Ксю 14:18
ЛюдКа, ви мені пишете?

EVGENIY 14:19
ЛюдКа, іноді треба сторінку оновлювати )) Якщо сайт довго відкритий то через пару годин може втритись зв'язок з чатом і тоді повідомлення зникають

ЛюдКа- Дякую! 14:19
Natalia

супербухгалтер 14:20
Діти, зачаті в бухгалтерії, відрізняються від нормальних тим, що можуть працювати в Excel відразу після народження.

ЛюдКа 14:20
Все буде НОРМ!!!

EVGENIY 14:21
супербухгалтер,

ЛюдКа 14:22
в нашій професії бухгалтер-чоловік така ж рідкість як космонавт-жінка Це я про дітей, коли їх робити, тим більше на роботі......

EVGENIY 14:23


ЛюдКа 14:24
Не ходите дети а Африку гулять, а в нашому випадку не ходите дети в бухгалтера!!!!!!!!

Natalia 14:25
ЛюдКа

Natalia 14:26
)))

Тат_яна 14:34
ЛюдКа, вот так и вырождаются династии...

Любов 14:37
Дівчата і хлоп'ята, хто не робить дітей в бухгалтерії ;) хтось робив те положення про відрядження? бо в неті не можу знайти типового чи хоч якогось...

Тетяна 14:39
добридень!

Тат_яна 14:40
Любов, а зачем вам положення про відрядження? В облыковой политике разве нельзя включить нужные пункты и в график документооборота сроки прописать?

GalinaS 14:41
ОМС, что то вы меня запутали, а с каких шишей перечислять п/х по б/л если денег нет?Да налоги удержаны, но перечислить их нет возможности(карман то пустой).И 30 дней давно прошли!

Тетяна 14:44
підкажіть, будь ласка, хто рахує зарплату голові ода. В 2021 році оклад заморозили на тому рівні, що був на 01.09.2020, тобто порахованийз 01.07.2020 по 30.09.2020 - 49527 (тобто збільшили порівняно з останнім кварталом, де оклад був 48821). В минулому році "базовим" вважали квітень, бо там оклад встановили на рівні 50490.

Тетяна 14:44
Чи змінився базовий на січень 2021? чи залишився квітень 2020?

ОМС 14:45
GalinaS,

Наталія 14:46
Підскажіть при перевірці звіту ЄСВ нового в таблиці 5 постійно виявляється помилка а саме "Значення має недопустимий тип даних" що це може бути? все перевірила все заповнено

ОМС 14:47
GalinaS, бюджетники платят все вовремя, потому в основном об этом даже не подозревают. Я работала на предприятии с "долгами" и знаю это "не понаслышке".

Оксана М 14:51
Доброго дня. Скажіть, хто знає, ЄСВ за березень потрібно сплатити до 20,04 що буде , якщо сплатити до кінця квітня,

ОМС 14:53
GalinaS, Останнім часом ФСС фінансує виплату допомоги з тимчасової непрацездатності із запізненням. Але терміни сплати податків і зборів при цьому не змінюються.Граничний термін сплати ПДФО і ВЗ з нарахованих, але не виплачених лікарняних — 30-й календарний день, що йде за останнім днем місяця, в якому сума допомоги нарахована (п.п. 168.1.5 ПКУ).

ОМС 14:54
GalinaS, (скопировано из разїяснения)

GalinaS 14:55
ОМС, а где вы берете деньги на перечисление налогов?У меня напарница предлагает в отчете показать п/х и в/с как удержанный и перечисленный, а я говорю, что налоговая посмотрит на наш лицевой счет и уличит нас во лжи(деньги то не поступили).ФЗП маленький, перечислять за "того парня" не с чего.Интересно кто как выкручивается?

ОМС 14:57
GalinaS, я написала, что мы так не делаем, хотя положено))))

ОМС 15:00
GalinaS, скажу вам из "анализа", что большенство не только так не делают, а даже не знают об этом. По-правильному (в идеале) нужно перечислить, а потом уменьшить перечисления на эту сумму при очередном перечислении

GalinaS 15:03
ОМС, не получится, б/л на небюджетном счете, если бы все было на одном можно было бы произвести как відновлення кас.видатків.Так что и это не вариант,

ОМС 15:08
GalinaS, налог из больничных перечисляете всеравно (даже если перечислили до 3 с другого источника). Но потом при выплате аванса (или зарплаты) уменьшаете на сумму так сказать переплаты

ОМС 15:09
до 30 (не до 3), ошибочно набила))))

Тат_яна 15:09
GalinaS,оба варианта по уплате ПДФО и ВС,т.е. не платить при отсутствии и заплатить из своих средств-НАРУШЕНИЯ.Вот такое у нас законодательство.Если не заплачу,буду хотя бы мотивировать,что деньги фонда-это не моё финансирование.А чем я "прикроюсь",если уплата налогов моим кошторисом явно нецелевое.Хоть так, хоть эдак, а "брачная ночь" обеспечена

Марія 15:12
як вказати заборгованість ліквідованих с/рад в звіті

GalinaS 15:13
Тат_яна,

Лілія 15:13
Підкажіть будь ласка по якому КПК селищна рада маже придбати інвалідний візок

ОМС 15:14
Тат_яна, GalinaS, ну давайте оставим "хлеб" проверяющим))) Все равно сейчас в основном никто не разбирается, что законно, а что нет. Когда приходят, то прямо говорят: я с пустым актом не уйду

Оксана М 15:16
Як у звіті у табл.5 показати вчителів які не звільнені з шкіл а переведені в отг, яка підстава ( ст.36) але в Медку як показати, там тільки звільнення , пенсійний вимагає, що потрібно показати по кожній людині

ОМС 15:16
Тат_яна, (если честно) доказать докажу, что все целевое и нет нецелевого, подниму всю законодательную базу, если дело принципа. Но надоело и не хочу((((

ОМС 15:19
Оксана М, ну переведення це ж мабуть також звільнення, але по причині переведення?

GalinaS 15:20
ОМС, я тоже устала.Хочу на засл.отдых.Спасибо Тигибко!Только характер у меня такой-упрямая и справедливая.Все равно буду доказывать, иначе буду иметь что слушать от...

Тат_яна 15:22
GalinaS, я тоже "тому панові" каждый день "благодарности" посылаю, за повышение пенсионного возраста

Оксана М 15:23
ОМС, людина не звільняється , в трудовій тільки запис про зміну назви установи. Є ще працівники які дійсно прийшли по переводу, але вони були там звільнені а тут прийняті, а по школах цього небуло, люди як працювали так і працюють в тій школі

ОМС 15:24
GalinaS, у меня уже меняется отношение. До "заслуженного" 11 мес)))) Не знаю буду работать или нет, но хотябы буду понимать, что в любой момент можно "хлопнуть дверью". Конечно, это образно

ОМС 15:27
Оксана М, у нас також було перейменування. Ми нікого не переводили, при перейменуванні не треба нікого нікуди переводить, код ЄДРПОУ ж не мінявся?

Оксана М 15:31
ОМС, ми не переводим але пенсійний вимагає показати в таблиці 5

Алла 15:37
СДО не работает целый день?У кого-то такие проблемы сегодня были?

123 15:39
Оксана М, нехай читають кзпп) нам теж кров пили бо вважають що інструкція по єсв важливіша за закон про працю

Оксана М 15:43
123, у нас не тільки пенсійний , соцстрах теж вимагав щоб ми звільнили людину з муз. школи і взяли до нас до освіти (муз. школу нам передали )

123 15:48
Оксана М, вони своє недопрацьовані нпа хочуть пристосувати) але такі відносини регулює інший закон і підстав звільняти і приймати не має

Лана 15:52
Щоб не було заборгованості по прибутк. податку та 1,5% військовому зборі, перераховуйте з 5 днів лікарняних. А коли надійдуть кошти з ФСС працівники отримують суму більшу на суму утриманих податків.

Тат_яна 15:55
Лана, это всё через заявление работника нужно делать... Да и частенько не хватит пяти первых дней на все налоги

Лана 16:00
Якщо недостатньо коштів то так, а якщо дозволяє 5 днів або зарплата, то так і робимо. Працівник штрафи при перевірці не платить, а бухгалтер, отож треба якось крутитися, а з працівником можна толково поговорить, і люди розуміють ситуацію.

Ж 16:11
Протоколи Уповноваженої особи потрібні на будь яку закупівлю, і до 50 тис?

Б 16:23
Чи подавати в об'єднану звітність (ЄСВ+ПДФО)бюджетній установі розрахунки з підприємцями (дохід самозайнятої особи)?

Любов 16:31
Ж: 16:11 Перший робиться для затвердження плану закупівель на рік. Наступні робимо, якщо є якісь зміни до цього плану. Наприклад, коли треба купити щось, що не передбачено вже затвердженим планом.

Любов 16:31
і до 50 тис. теж

Іванна 16:41
Скажіть будь -ласка, хто робить податковий розрахунок у медку, чи приходить 2 квитанція?

ОМС 16:44
Б, змінилася форма, але ж порядок не змінився. Думаю, що да)))

Аліна 16:57
Б, так

Олена 19:46
Придбання активів вартістю 8560 грн. з якоко КЕКВ здійснювати

EVGENIY 19:46
Олена, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... skasovano/

EVGENIY 19:50
Олена, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... predmetiv/

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”