Архів чату за 20.04.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10331
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:41
Всем привет)))

Марина 08:08
Девочки глюк... в СДО где печатать платежку? зашла в проведени документы а дальше?

ЛЄНА 08:18
Марина, 08.08 картка документу

ОМС 08:29
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

Марина 08:29
ЛЄНА, так и пробовала, но там еще без штампа оплочено..хотя по выписке уже прошло...

Марина 08:29
наверное еще рано...

Тат_яна 08:32
Дождь...

Марина 08:32
ага....

Вікторія 08:36
Добрий день,може хто підскаже, як висвітлити на Є-даті ліквідаційні форми звітності 2,7. Вони зроблені у форматі річної звітності, а в Є-даті вибирає період 1 квартал 2021. З Є-звітності ліквідаційну не дає витянути.

GalinaS 08:41
Вікторія, мы ликвидационную не выкладывали

Вікторія 08:47
GalinaS, ви просто не викладали, чи тоже пробували, а річну не дає вибрати період.

Катя 08:48
Добрий ранок, у начальника було відрядження до Києва, заправку автомобіля було проведено за власні кошти,як оприбуткувати бензин?

Оксанка 08:49
Добрий ранок! Соц.захист підкажіть, що потрібно писат

ЛЄНА 08:49
Катя, аванс звіт

Катя 08:49
ЛЄНА,дякую

Оксанка 08:52
Що потрібно писати у рішенні сесії про виплату компенсації по догляду у додатку про осіб, яким призначена виплата? ПІБ та помісячна сума?

Оксанка 08:53
Чи ще потрібно вказувати період, за який призначена компенсація?

GalinaS 08:54
Вікторія, я не знаю какая у Вас ситуация, а мы не ликвидировались, а просто поменяли код территории.Поэтому намеренно не выкладывали и не собираемся!

Інна 08:56
GalinaS, я так само, як і ви, не викладала і не збиралась навіть викладати

ОМС 09:05
Інна, GalinaS, я також не вішала))

EVGENIY 09:07
Доброго ранку! Всім гарного дня ))

ГАННА 09:07
Доброго ранку!!!!!Гарного робочого всім дня!

Вікторія 09:08
Дівчатка у мене реорганізація, ну повісити не можу і також як і ви видно тоже не зможу. Ліквідаційну бачу поки не передбачено можливості виставляти.

ГАННА 09:09
Як через електронний кабінет подати звіт об"єднаний??потрібно створувати по 3 додатки кожної з форм,завантажую з фрі звіту?

EVGENIY 09:10
ГАННА, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/

Светлана 09:11
Подскажите, в организации есть сотрудница без инн.кода когда заполняю в едином кабинете форму 4ДФ горит красным и пишет Значення 'БКВЕ780833' неприпустимо для шаблону

Яна 09:13
Доброго ранку. в 4 дф вихідна допомога при скорочені ознака доходу 127?

Інна 09:21
Светлана, Доброго дня, треба писати дві букви паспорта та номер, чому у вас 4 букви

!! 09:22
Светлана: Звіт об'єднаний, але кодування паспорта для ЄСВ та 4ДФ різне!

Інна 09:23
так різне

Светлана 09:31
Інна та !! ДУЖЕ ДЯКУЮ!

k 09:37
хто знає чому світиться червоним у звіті Д6 спецстаж декретчиця? Пише, що в 1д не знайдено запис, але його там і не може бути.

Олена 09:39
k, чому не може, я ставлю нарахування 0 єсв 0 , кількість днів перебування у тр. відносинах 31 якщо це березень, січень та графу спец. стаж ставлю галочку.

k 09:40
Олена, просто ніколи не ставили її в нарахуваннях. і не било помилки.

Ant 09:40
k, у нас також не прийняли звіт, ПФУ говорить, що необхідно заповнити 1д

k 09:42
Ant, дякую

Олена 09:43
k, раніше це видавало як попередження у програмі , якщо це Медок. Зараз, я так розумію у функціоналі програми це ще недоопрацьовано. Тому видає помилку, і треба заповнювати дод.1

Ant 09:44
Олена, стр. 105 не вірно відображається

Ant 09:45
кількість осіб яким нарах. з/п

k 09:45
Олена, то так має бути червоним нарахування по нулях в 1 д? 25 код поставила

Олена 09:48
k, так я так ставила и пропустило та червоним не горіло

Яна 09:49
Доброго ранку. в 4 дф вихідна допомога при скорочені ознака доходу 127?

Олена 09:50
Ant, декретчики входять до облікового складу чисельності, а до середньооблікового не входять. Тому вони заносяться до графи 105

Таня 09:54
Чи потрібно в дод 4ДФ показувати, що лікарняний фактично виплачений в іншому місяці. Тобто, р.3а нараховано не дорівнює р.3 виплачено.

Лінк 09:54
Наши чиновники отправились по обмену опытом за границу. Их хорошо встетили сидят в бане бухают Хеннеси. Наши в шоке от такого приема. - Откуда такие средства? - Вон видете мост? - Да - Вон машина через мост поехала, она принесла доллар к нашему столу...на это и бухаем Проходит год и уже наши чиновники принемают гостей. Втретили классно, бренди,

Лінк 09:54
коньяк, икра, девочки. Иностранцы в шоке от такого приема. - Откуда такие деньги? - Вон видете мост? - Нет - На это и бухаем...

11 09:57
Лінк, да , все у нас печально

Лінк 09:58
11, ну чому не все точнійше не не для всіх

EVGENIY 10:02
Таня, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... -zarplati/

k 10:02
Олена, я роблю у фрізвіті. можливо у вас інша програма.але мені всерівно не подобається.

ГАННА 10:05
EVGENIY, я бачу те,що мені потрібно?

k 10:06
А ще таке питання до тих хто відправляє через фрізвіт. Чи формує все разом фрізвіт і відсилає однією посилкою?

EVGENIY 10:08
ГАННА, це ви про що?

EVGENIY 10:09
ГАННА, подивіться скільки новин було про єдиний звіт, там багато з прикладам, є і статті з прикладами в розділі статті

Ant 10:10
k, фрізвітПодробиці: https://buhgalter.com.ua

k 10:11
Ant, це ссилка на головну сторінку?

Ant 10:12
k, я набираю у фрізвіті, а відправляю через електр. кабінет

k 10:12
Ant, я через zvitok.

Людмила 10:12
Здавав хто новий звіт ЄСВ на флешкі в податкову, втягує чи ні?

EVGENIY 10:14
Людмила, а чому через кабінет платника не хочете імпортувати?

Людмила 10:19
закінчилися підписи, а всі вже звільнені.

ГАННА 10:20
EVGENIY, номерація файлів зі фрі звіту 1,2,3,......я питаю як їх правильно втягувати?в такій же послідовності як є?

Марія 10:21
об'єднаний звіт з ЄСВ здаю через електронний кабінет.В кабінет впускає, підтягує організацію, все ок. А квитанція помилкова, "невірний підпис". В когось була така ситуація і що необхідно робити? Дякую.

Бухгалтер ЗП 10:25
Підскажіть, будь ласка, в звіті 4дф в розділі ІІ суму нарахованого доходу показувати разом з нарахованими аліментами?

EVGENIY 10:26
Бухгалтер ЗП, ви впевнені що вам ось треба ставити в розділ ІІ??? Почитайте що туди ставлять

марія 10:29
вибиває помилку : що у податковому розрахунку в розділі 1 рядка 2 в графімісяця3 кварталу зазнчена скм

марія 10:31
вибиває помилку : що у податковому розрахунку в розділі 1 рядка 2 в графімісяця3 кварталу зазнчена сума 49500 більша ніж рядок1 48500 відповідного місяця 3 кварталу . Тобто було нараховано одному працівнику ЄСВ до мінімальної і був поставлений код типу нарахування 13

Ж 10:35
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)

Ж 10:35
Що це може бути?

Аліна 10:41
Доброго ранку! Наказ 609 від 23.03.21 вже чинний, треба перераховувати зарплату робітників, зайнятих обслуговуванням з 01.01.2021

Яна 10:42
ДОПОМОЖІТЬ РОЗІБРАТИСЬ!!!! Доброго ранку. в 4 дф вихідна допомога при скорочені ознака доходу 127?

Олеся 10:43
Потрібна консультація . Розпорядники 3 рівня роблять кошторис та план ассигнувань. Питання- план використання та місячний план використання хто затверджує? Розпорядник не затверджує а казна вимагає.

Таня 10:43
k, да Фризвіт формує все і відправляє, но біля кожного додатку надо проставить відмітку

k 10:44
Яна, я так і ставила.

Татьяна М 10:46
Подскажите ,пожалуйста что ставить в Д4ДФ рядок 02 ( номер Розрахунку та номер додатку до Розрахунку)

ЛюдКа 10:48
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!

ЛюдКа 10:52
Яна, 10.42 я ставила 101

фархад 10:53
Олеся, ти диви як головний розпорядник розійшовся, тобто ви самі самі все затверджуєте , а нащо тоді головний розпорядник

фархад 10:54
Ж, щось не догрузили

Оксанка 10:59
Підкажіть у формі 4дф, як проставити правильно по місяцям виплачені лікарняні у березні за грудень 2020. І що робити з виплаченими лікарняними у квітні? не включати їх у цей звіт, показувати у наступному кварталі?

Оксанка 11:00
лікарняні виплачені у квітні за січень-лютий 2021р

Ольга 11:03
Оксанка, я для себе вирішила лікарняні показувати по факту виплати щоб не плутатись, бо якщо начнеш розбиратись своєчасно вони виплачені чи ні, ще більше заплутаєшся

Елена 11:08
вибиває помилку : що у податковому розрахунку в розділі 1 рядка 2 в графімісяця3 кварталу зазнчена сума 49500 більша ніж рядок1 48500 відповідного місяця 3 кварталу . Тобто було нараховано одному працівнику ЄСВ до мінімальної і був поставлений код типу нарахування 13Не пропускает 13 код с минусом за декабрь 2020 года

Оксанка 11:08
Ольга, тобто, якщо у квітні виплачено, то я в наступному квартальномупокажу виплачено, так я зрозуміла?

Ольга 11:08
Оксанка, я в 2 кварталі покажу

Оксанка 11:09
Ольга, зрозуміло, дякую. А роз'яснень з цього приводу ніде не знаходили?

Ольга 11:11
Оксанка, є роз'яснення в журналі, але там пишуть що лікарняні прирівнюються до зарплати, тобто іх відображають як і зарплату, якщо вона своєчасно виплачена, то 3а=3. Але ж я вважаю, що з лікарняними трохи інша історія

ОЛЕНА 11:11
хто знає в таблиці 7для ОМС керучий справами та заступники ,яка підстава?

ОЛЕНА 11:12
EVGENIY, підкажіть в таблиці 7для ОМС керучий справами та заступники ,яка підстава спецстажу ?

Оксанка 11:12
Ольга, дякую.

Олена10 11:23
Марія, на 10.21 якщо Ви міняли ключі, то треба відправити J13911 Повідомлення про ЕЦП бухгалтера

Альона 11:26
Аліна, якщо ви працюєте в органах державної влади, то ні, бо оклади для всіх категорій працівників заморожені станом на 01.09.2020.

ОЛЕНА 11:28
EVGENIY, підкажіть в таблиці 7для ОМС керучий справами та заступники ,яка підстава спецстажу ?

Тетяна 11:30
Доброго дня,у працівника була інвалідність,після комісії забрали інвалідність.Які потрібно подати документи в бухгалтерію,на припинення нарахування бази ЄСВ 8,41%?Дякую!

ОМС 11:31
Тетяна, ніяких не треба. Попередня довідка закінчилась і все, у бухгалтерії немає більше підстав на нарахування 8,41

Тетяна 11:34
Я прийняла це-попередню довідку не бачила,має вона мені принести копію,чи заключення комісії?????

ОМС 11:37
Тетяна, звичайно. А на підставі ж чого ви нараховували 8,41?

Мирослава 11:39
EVGENIY, як подивитись архів чату за вчора?

НС 11:48
Олена, а у мене взагалі в 101 і в 104 вибило прочерки,а в 105 стоїть кількість працівників без декретчика .А як тоді це все заповнювати,вручну ?

Альона 11:51
підкажіть, в таблиці 6 по спецстажам - для держслужбовця, що брав кілька днів відпустки за власних рахунок ви міняєте код стажу на ці дні на ПСД003А1? чи лишаєте ЗДС037А1 на весь місяць?

Наталка 11:52
Доброго дня!

EVGENIY 11:54
Мирослава, viewforum.php?f=187

Наталка 11:54
Колеги, хто відправляв заяву про надання довідки про відсутність заборгованості в електронному кабінеті платника?

Seriniti 11:58
Добрый день подскажите , пришло письмо с исполнительной службы "борг" сколько процентов стягивать не написано.... стягувать 20 % от зп?

Аліна 11:58
Альона, ми ОМС, у нас нові оклади

Seriniti 11:59
подскажите курсы по пдв Днепр от а до я)

Мирослава 12:02
EVGENIY, дякую, але мене туди не пускає

НС 12:03
В дод1 начисление есв 22 и 8,41%% и в форме общей податкового розрахунку в стр.3 нараховано ЕСВ усього должны быть обинаковые суммы,а они разные почему,если из дод.1 формируется общая форма с разбивкой по месяцам. У кого нибудь была такая же ошибка???

Мирослава 12:06
EVGENIY, мене цікавить питання по нарахуванню відпускних. Працівник прийнятий на роботу 02.02.2021 р, 16.04.2021 іде у відпустку, як учасник бойових дій. Як нарахувати відпускні?

Василина 12:18
Добрий день Відділ фінансів!!! Подаю обєднаний звіт з ЄСВ і ДФ, приходить 2 квитанція помилка в стрічці 092 що ми не бюджетна установа!? Хтось писав що подавав заяву в податкову і їм виправили? Підкажіть яку заяву ви подавали будь-ласка??

ліцей 6 12:25
Добрий день. Підкажіть якщо об'єднаний звіт не прийняли. Тепер виправлений подавати необхідно ставити звітний новий?

марія 12:30
ліцей 6, але він не прийнятий . то чого звітний новий ..

Галина 12:31
ліцей 6,мене також цікавить це питання.Бо відправила ,виправивши помилки,а звіт знову повернули з тими ж помилками

Marina 12:32
Галина, марія, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... dfo-ta-vz/

ліцей 6 12:37
А хтось в Соті звіт об'єднаний здає?

Марина 12:49
ліцей 6, я,только буду делать еще...

марія 12:53
Marina, то тоді що виходить ,якщо звіт не прийнятий просто подаєм заново

марія 12:55
Якщо працівник з 19.04.21-30.04.21р. є на лікарняному то нараховано заробітну плату всього за ці дні 4471. Чи потрібно ЄСВ сплачувати з мінімалки

Ольга 12:56
марія, ні

Олена 12:56
Отчет не принят, квитанция 2: сумма в строке 2 больше суммы в строке 1(из-за дополнительной базы ЕВ). Кто как вышел из ситуации?

ірен 12:57
Олена: І в мене таж ситуація, хоча писало зеленим попередження, а не червоним, і все одно звіт неприйнятий

Marina 12:58
марія, судячи із статті(я так зрозуміла) звіт який повернутий і термін подання ще не завершений, подається як "Звітний новий"

Олена 13:00
ірен, у меня тоже зеленым предупреждение было.

ліцей 6 13:01
Marina, а в мене помилки середньооблікова чисельність не заповнена. а звітному новому не можна заповнювати ці строчки

Тат_яна 13:02
Marina, "Відповідно до п. 2 Порядку поданим і прийнятим до граничного строку подання вважається Розрахунок, який прийнятий контролюючим органом та пройшов всі контролі, у тому числі під час завантаження до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб," это из статьи

Тат_яна 13:02
А если не принят, то (по-моему) просто "Звітний" Исправьте меня, кто уже сдал

Marina 13:12
Тат_яна, у разі необхідності проведення коригувань розрахунку з типом "Звітний" до закінчення строку його подання подається Розрахунок з типом "Звітний новий"( можливо я помиляюся)

Ольга 13:13
Marina, а якщо звіт зовсім не прийнятий. Які коригування?

ірен 13:13
і я так розумію. Що коли подається першийраз то звітний, а всі інші рази до граничного терміну - звітний новий

Marina 13:14
Ольга, мова йде про повернуті та до закінчення строку подання

Ольга 13:25
Якщо звіт не прийнятий, до з акінчення терміну подання подаємо звітну, якщо звіт зі статусом прийнятий, але до закінчення граничних термінів ми виявили помилку, це буде звітна нова, і якщо ми подаємо уточнення після граничного терміну - то це уточнююча.

Тоня 13:26
Ура! с третьего раза пришла квитанция № 2 )))

АІ 13:27
Тоня, а у вас не було зеленим кольором попередження при перевірці?

ОМС 13:28
Тоня, выставляйся)))

Ирина Гончарова 13:28
EVGENIY, добрый день! Дайте пожалуйста еще раз ссылку ,чтобы обратиться к техническому специалисту, для проверки оплати и входа на бухгалтерский сайт. Оплачено 15.04.2021, в личный кабинет захожу, а статьи и новости не дает читать, всплывает окно с чашкой кофе.:) Спасибо.

АІ 13:29
Олена, а Ви здали звіт із зеленим попередженням?

Ольга 13:29
В 4ДФ кожен місяць стоїть номер розрахунку 1, це правильно?

Олена 13:30
АІ, отчет не принят.

АІ 13:31
Олена, а що ж робити? Вручну виправляти? Хто як виходив із цієї ситуації???

EVGENIY 13:33
Ирина Гончарова, https://buhgalter.com.ua/articles/partn ... ltercomua/

Олена 13:33
АІ, смотря что исправлять. Мою "ошибку" вручную не исправить.

EVGENIY 13:33
Ольга, ні, 1 2 3 ставте

Ирина Гончарова 13:35
EVGENIY,

Уляна 13:35
Тат_яна, так , у нас просто Звітний, оскільки попередні були не прийняті. Останні прийняти і він був просто Звітній

Ольга 13:38
EVGENIY, там ніде поставити в медку, я тільки коли на друк вивожу, бачу номер розрахунку

ОСВІТА 13:54
Підскажіть, будь ласка, за яке число фінансує ФСС?

Бух 13:55
Станом на сьогодні ФССУ профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 04 березня (23%).

. 13:58
Помилка У Додатку 5 до Податкового розрахунку для ЗО з РНОКПП1111111111у полі "Внутрішній сумісник (1 - так, 0 - ні)"зазначено "1", при цьому у Додатку 1 щодо цієї особи відсутнідва рядки, у яких: в одному в полі "Ознака наявності трудовоїкнижки (1 - так, 0 - ні)" зазначено "1", у другому - "0".

Тоня 14:02
АІ, было. Но все приняли

Тоня 14:02
ОМС, ага. Литр валерьянки для всех)))

Соц. захист 14:04
Доброго дня! В установі переводять головного спеціаліста (з окладом 5100) на посаду завідувача сектору (оклад 6000) 26.04.2021. Базовий місяць для начисл індексації буде червень 2020 р (останнє підвищення окладів по посаді) або червень 2021 р у зв'язку з підвищенням грош. доходу? Схиляюсь до 1го варіанту згідно п.10.2 постанови 1078, але є сумніви

EVGENIY 14:04
Тоня, и ириску

Соц. захист 14:06
*або квітень 2021 року

Тат_яна 14:06
EVGENIY, скорее, мятную карамельку, а не ириску. Потому как уже при одном взгляде на отчёт возникает приступ "морской болезни"

ОМС 14:09
Тат_яна, мы еще не начинали, у нас все впереди))))

Тетяна 14:10
Таблиця 1 містить позначку «Бюджетна установа», а в підсистемі «Реєстр страхувальників ДРСС» відсутня позначка про наявність у страхувальника зазначеної ознаки. як вирішити проблему?

керр 14:16
Соц. захист, чому сумнів, нічого йому не зміниться, п.10.2 забезпечує єдиний підхід для усіх

K 14:17
Було в когось, що не бачить підпису. в мене бухгалтера не бачить.

K 14:17
обєднана звітність.

fu_gen 14:20
Василина,Тетяна:я подавала на податкову лист "произвольной" форми з посиланням на пп.12 п.1 ст.2 Бюджетного кодексу -"просимо прийняти рішення про підтвердження статусу "бюджетна установа"

Соц. захист 14:20
керр:, ДЯКУЮ!

Тетяна 14:22
Василина, дякую

* 14:40
У кого-то больничный платежки вытягивает "пакетним друком" ??

БухАнна 14:50
доброго дня , скажіть, хтось у обєднаному звіті у 4 додатку показував ЧПшніків?, помилки якісь видає?

K 14:54
В когось було таке, що в ел.каб. бухгалтер немає права підпису

Олена10 14:56
K, Якщо Ви міняли ключі, то , то треба відправити J13911 Повідомлення про ЕЦП бухгалтера

K 15:02
Олена10, це потрібно заходити через керівника робити повідомлення?

ВОМС 15:03
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як вийти з такої ситуації. Бухгалтер працювала за сумісництво на 0,5 ставки, потім пішла в декрет. На місце бухгалтера прийнята інша людина (основне місце роботи). Тепер, попередній бухгалтер-сумісник хоче вийти на роботу. Як звільнити цього бухгалтера?????

Олена10 15:04
K, Так, у фрізвіті його можна зробити і затягнути

Оксанка 15:04
Підкажіть, одноразову допомогу дітям-сиротам повинен платити відділ освіти чи відділ соц.захисту з місцевого бюджету територіальної громади ?

ОМС 15:05
ВОМС, мені здається, що за сумісником робоче місце не зберігається. Для початку погугліть

ВОМС 15:07
ОМС, ДЯКУЮ! Я теж так думала

фархад 15:09
ВОМС, як ви писали наказ про прийняття?, ви зобов'язані надати місце с3міснику

фархад 15:10
ВОМС, будьде уважні держ праці не спить

K 15:18
Олена10, дякую! ви мені помогли.все пройшло.

Олена10 15:28
K, Рада була допомогти

Олена 15:29
ВОМС, почитайте п. 8 Положения № 43 от 29.06.93 г., очень хорошо прописано.

Вікторія 15:33
Олена10, ви здали в фрі-звіті ЄСВ і асе пройшло?

Вікторія 15:34
маю на увіазі новий звіт

Олена10 15:34
Вікторія, не здала, ругається на копійки, те, що в минулому році було попередженням, тепер помилка

Інна 15:35
Підкажіть, будь ласка, при відправці обєднаної звітності через електронний кабінет, квитанція 1 теж не зразу приходе?

Марина 15:38
Девочки подоходный же удерживается со всего???

Ольга 15:38
Марина, з допомоги по вагітності та пологам ні

Марина 15:39
не было такого

фархад 15:40
Ольга, обоснуй

Марина 15:40
Ольга, я просто сформировала новый отчет и сума начисленного дохода для воен.збора совпадает с начисленным за 3 месяца доходом а сумма с которой берется ПДФО меньше.... не пойму чего

фархад 15:40
Марина, льготи просмотрите

Марина 15:41
да щас... плохо когда вдруг человек занимающийся зарплатой уходит на больничный...

Вікторія 15:42
Олена10, а мені пише, що електронні форми не відповідні

фархад 15:43
Марина, здасте коли вийде:)

фархад 15:44
11

керр 15:45
ВОМС, зберігається за нею місце на період відпустки. Звільняйте на загальних підставах або спеціальних передбачених Положенням про сумісництво.

Вікторія 15:48
хтось уже здав новий ЄСВ через Фрі-звіт та електронний кабінет???

фархад 15:51
Вікторія, я, сформував у фрі звіті, сдав з 1 спроби через кабінет дпс

фархад 15:52
керр, детальніше можно

Оксанка 15:54
фархад, я ще тільки у фрізвіті набрала. Завтра хочу пробувати скидати...

Вікторія 15:57
фархад, алгоритмом завантаження можете поділитись (у мене формує на 4 і 4 додаток по 3 файли)

Вікторія 15:58
1 і 4 додатки

Інна 16:04
Фархад, пыдкажіть, вам квитанція 1 зразу прийшла? Щойно відправила через кабінет платника, а 1 квитанції немає.

ОМС 16:08
фархад, ви такий популярний стали)))) Вся жіноча половина до вас з питаннями))))

Олена10 16:12
Вікторія, подивіться у Вхідні/вихідні документи - Вхідні, там повинні бути квитанції, і в першій квитанції може бути попередження про сертифікати ключів

Олена10 16:14
У моєї колеги теж приходила квитанція про невірний формат, вона три рази посилала, поки не побачила попередження, що сертифікат ключа бухгалтера не дійсний. Вона відправилв Повідомлення про ЕЦП бухгалтера, і тепер уже звіт баче

Олена10 16:15
з помилками, ясно, все на ті ж копійки

ОМС 16:15
керр, але ж потрібно було зарахувати людину на період відпустки сумісника, а не на загальних підставах

777 16:31
хто мав досвід заміни дверей.оформляли наказ про проведення поточного ремонту?(не капітальний), дефектний акт?

керр 17:06
ОМС, от тепер не хай звільняють основного, а потім звільняють сумісника у зв'язку з прийняттям основного

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”