Архів чату за 28.04.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10331
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:47
Всем привет)))

Бухгалтер освіта 08:18
Доброго ранку, підскажіть, будь ласка, вчора звіт не прийняли, помилки виправила, сьогодні кв 2 - зазначено невірний номер розрахунка до додатків, знову не прийнятий, під №1 його не прийняли, а далі як писати

Тетяна 08:22
В мене теж перший звіт не прийняли, виправила помилки, вислала повторно, але номер розрахунку ставила 1, звіт прийнято

Інна 08:26
Доброго дня, колеги. Договір відшкодування комунальних послуг (не оприлюднюється в прозорро). Чи потрібно викладати в є-дату?

Яна 08:30
Доброе утро подскажите Я заплатила 30 гриветь сейчас чтобы пользоваться статьями Есть и квытанция уже об оплате. но всё равно неп пускает

Разработчик 08:40
Напишите ваш лицевой счет, Яна

Яна 08:42
147291

Алла 08:44
Доброе утро!

ю 08:45
підкажіть будь ласка, додаток 5 звіту показую переведення працівника, вибиває помилку потрібно вказати підставу звільнення

Алла 08:45
Никак не могу справиться с этой ошибкой. Отправляла через Соту. Потом перенесла в электронный кабинет. Одна и та же ошибка.

Яна 08:46
ю, ст 32 кзпп

Алла 08:47
J0500106/33

Алла 08:47
Может кто то сталкивался с такой ошибкой? как ее исправить? В налоговую дозвониться нереально.

Алла 08:48
Может есть какая то горячая линия по этому вопросу?

Яна 08:49
Алла, есть горячая линия податковой 0 800 501 007

ЛюдКа 08:50
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!

Бухгалтер освіта 08:50
J0500106/37 а у мене от таке

ю 08:55
Яна, це переведення з однієї посади на іншу ставлю 1 в графі 12, коли ставлю ще підставу теж є червонить помилку що стоїть галочка в графі 12

EVGENIY 09:01
Доброго ранку!! Всім гарного дня ))

ЛюдКа 09:02


Оксана 09:11
ю, підставу прописуєте наказ -номер та дата, графа 12 галочка.Дата початку та графи 13,14,15. Що не так

ю 09:16
Оксана, роблю переведення двома рядками, в одному ставлю дату закінчення за одднією посадою в другому дату початку за іншою посадою, заповняю всі графи які потрібно, помилка вибиває що не зазначено підставу припинення труд.відносин

Оксана 09:17
ю, одним рядком)))

Оксана 09:18
Тільки проставляєте дані по переведенню

ю 09:18
Оксана, то зазначати тільки нову посаду?

Оксана 09:18
Так

Оксана 09:18
в мене таке було -помилка, переробила все ок

ю 09:19
Оксана, а дату закінчення труд від ставили?

Оксана 09:19
Ні, дату закінчення не ставите, тільки дату початку

Оксана 09:20
Графа 12 - галочка переведення

ю 09:22
Оксана, все пішло!! дякую!!! вже всі нерви пішли, весь інтернет перерила а там приклади всі з двома рядками

Оксана 09:23
У мене була така прблема- все по журналу (прикладам)робила. Прослухала вебінар, а там був приклад наш.

Оксана 09:24
ю, удачі

ю 09:34
Оксана, дякую) може ще ви заєте чи можна в додатку 1 колишня табл 6 показати дораховану зар плату за грудень 2020, працівниця була на лікарняному і ще донарахувала 2 дні робочих, плюсову суму за 12 місяць поставити не можна з типом нарахувань 1, а як ставити всю суму на 1 місяць то за 12 буде зп менше мінімалки

Тетяна 10:12
Доброго ранку, підскажіть будь ласка, неприйнятий об'єднаний звіт переподавати треба як звтний новий чи подати повторно з виправленими помилками як звітний

Ольга 10:14
Звітний

Вита 10:26
Добрый день! В отчете ошибка J0500106/-3. в 1 квитанции "діючий "Перший документ присутній від 00.00.0000 № файл S 0111005. Что это за документ. И еще что недействительный сертификат. Ключи Приватбанка. Создаю в Фризвите, а втягиваю через кабинет. Уже 3 раза

ОМС 10:29
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

Ірина 10:38
ю, донараховану ЗП показують разом з поточною, однією строкою

1234 10:47
Привіт, підкажіть будь ласка, за якою ознакою показати податкову пільгу на двох дітей, коли одна є інвалідом

ГАННА 10:54
Колеги підкажіть будь ласка, в кого прийнято звіт,у мене в пфу сума зп більше мін страховий стаж пише ні???

Світлана 10:55
ГАННА, в мене так само до стажу не зараховано, звіт прийнято 19.04

Оксана 10:59
ю, я також показала бзп донараховану з поточною

ГАННА 11:13
Світлана, а чому так?

маша 11:20
Подскажите пожалуйста!!!Списуємо безнадійну Дебіторську заборгованість по орендній платі.

маша 11:21
Какая проводка должна біть?

Дарина 11:37
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,об’єднаний звіт відправила 26.04.Прийшла перша квитанція одразу,а другої немає.Що робити в такій ситуації,ще почекати?

фархад 11:39
Дарина, чекати на 2 квитанцію

марія 11:41
підкажіть якщо в установі захворів працівник на COVID , то всі працівники мають йти на самоізоляцію. А як правильно оплачувати з/п. Працівникі які мають бути на самоізоляції мають піти до лікаря і орормити лист епрацездатності . на самоізоляцвї мають бути 14 днів . і потім фонд оплачує тільки 50 % не залежно від стажу роботи . Так4 я розумію?

фархад 11:42
марія, вони підуть до ліаря с орз, щоб не втрачати %

марія 11:43
фархад, орз то як

Тат_яна 11:43
фархад, настоящий бухгалтер!!!

фархад 11:44
Тат_яна, то склалась вже така практика

Тат_яна 11:45
фархад, тем более, что симптомы похожие, пойди, разберись что у тебя на самом деле

Оксана 11:46
Дарина, в ідеалі з пенсійним зв'язатися ( я тільки звонила сказали, що не завжди приходить 2 квит якщо помилки)

Тат_яна 11:46
это раз. А два - это наши семейные пока правильный диагноз поставят, больной или выздоровеет, или...

Тат_яна 11:48
Оксана, и как тогда понять дальнейшие действия по сдаче отчёта. Походу, у ПФУ никто не спрашивал объединять ли их отчёт с 1ДФ. А жаль, уже было налажено всё

Тат_яна 11:52
Что-то я сегодня не поздоровавшись вломилась. ВСЕМ ДОБРЫЙ ДЕНЬ

Жанна 11:53
Доброго дня, підскажіть, як нумерувати Дадатки 1 рядок 02 обєднаного звіту

Вита 11:55
Ответьте на 10.26 пожалуйста, неужели это только у меня такой ужас

Оксана 11:55
Тат_яна, у нас сначала делают для ЛЮДЕЙ отчеты и новшества, а потом реальность печальная,

Людмила 12:36
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи має право викладач-пенсіонер по контракту на матеріальну допомогу на оздоровлення?

керр 12:39
Людмила, законом встановлені гарантії педпрацівникам виключень не передбачає

Лінк 12:55
Всім доброго дня, накінець з 3 спроби я здав цей звіт

Олена 13:12
за яке число фінансує ФСС?

Елена 13:14
Добрый день! Не могу сдать отчетность квартальную. Постоянно пишет эту ошибку:

Елена 13:14
Виявлені помилки/зауваження: [J0500106/33]Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до розрахунку та є його невід`ємною частиною (довідковий розрахунок містить в додатках 1, 5, 6 інформацію щодо призначення пенсії застрахованим особ

Сергій 13:15
в мене пише помилкова структура))

Елена 13:15
Не могу понять, что нужно исправить?

Сергій 13:16
Елена, ому кто єто все придумал нужно исправить озг

Елена 13:17
те))

Елена 13:17
Помогите)))

Анна 13:18
Елена, Перевірте у додатку 1 треба прибрати галочку реквізит 035 "для призначення пенсії" та "для призначення інших соцвиплат" Ці галочки потрібні лише для довідкового звіту

Анна 13:18
У мене таке було. Допомогло

Елена 13:22
Буду пробовать, СПАСИБО!!!

EVGENIY 13:29
Елена, а зачем вы указали что это для призначення пенсии??

EVGENIY 13:29
Олена, 12-16 березня

Таня 13:32
Вита, відправте через ЗвітОК

Елена 13:32
У меня нет там галочек, я ничего не ставила!?!

EVGENIY 13:35
Елена, значит в програме вашей ошибка, пробуйте в другой делать

Елена 13:37
СПАСИБО)))

Оксана111 13:47
Кто сдал "новый звітний" . Поделитесь как вам это удалось. Пишет "07-110 не заполняются", у меня пустая форма, а отчет не принимают

EVGENIY 13:50
Оксана111, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... zvitnosti/

Сергій 13:50
Документ не відповідає всім вимогам електронного документу оскільки виявлено не достовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки що додаються до розрахунку та є його невідємною частиною (зазначено не вірну кількість додатків або вона не відповідає кількості поданих додатків або в додатку вказано не вірний номер місяця в кварталі

Сергій 13:50
подскажите что может быть за ошибка

EVGENIY 13:50
Оксана111, вот неужели не видно новость http://joxi.ru/BA0kvOPUp36Q52

EVGENIY 13:51
Сергій, ошибка вот в этом - зазначено не вірну кількість додатків або вона не відповідає кількості поданих додатків або в додатку вказано не вірний номер місяця в кварталі

Сергій 13:52
EVGENIY, господи дай бог здоровья человеку который придумал этот отчет

EVGENIY 13:54
Сергій, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... meratsiya/

Алла 13:54
Евгений, добрый день. В том документе, на который Вы указываете стрелочками, нет рекомендаций как решить этот вопрос

EVGENIY 13:56
Алла, потому что их НЕСУЩЕСТВУЕТ пока ПФУ не допилят на своей стороне прием отчетности

Оксана 14:19
АННА 1, вы в чате? отзовитесь пожалуйста

Анна 14:20
Розділ ІІ 4ДФ надо заполнять?

EVGENIY 14:22
Анна, ну ві хот бі почитайте его название

Анна 14:26
EVGENIY, почитала, но квартальный то заполняли в рядках військового збору, хоча назва розділу була така ж .

EVGENIY 14:26
Анна, мне кажется вы не читали

EVGENIY 14:26
еще раз попробуйте прочитать

EVGENIY 14:27
Анна, вы не заметили что вийсковый збор вы теперь с ПДФО в одной таблице показываете?

EVGENIY 14:28
Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею" - разве раньше он вот так назывался???

натли 14:30
в звіті 1дф що ставити в номер розрахунку???

Анна 14:30
EVGENIY, почти)

EVGENIY 14:34
Анна,

Сергій 14:39
натли, тоже это интересует програма ставит 1 во всех 3 формах

Оксана111 14:45
EVGENIY,

Оксана111 14:47
EVGENIY, Новость я еще утром прочитала, но моей проблемы она не решает. Я просила совета у тех, кто смог подать этот отчет.

EVGENIY 14:49
Оксана111, так если ошибка на стороне ПФУ что ві можете сделать?

Бух 14:50
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,якшо у нас працює людина по угоді ЦПХ і нарахована сума менше мінімалки ЄСВ іі дотягується до мін??Всім дякую

Лада)) 14:53
Бух, якщо угода ЦПХ, то ЄСВ по факту і якщо зовнішній сумісник по трудовій угоді теж по факту

Інна 14:54
натли, Сергій, у формі 1ДФ номер додатку до розрахунку= номеру місяця в кварталі. У формі 4ДФ - номер розрахунку буде 1 у всіх трьох додатках.

наталія В. 14:57
Сергій я думаю, що було оновлення вчора, і знову якась їхня помилка. в мене теж саме. хоча проставлено номер розрахунку вірно

Ірина 15:16
Доброго дня. Як подати в новій звітності два звіти з типом "Звітний" від однієї юридичної особи? Два, тому що один звіт по працівниках управління, а інший - по соц. виплатам

Ірина 15:20
Доброго дня! Яке КЕКВ застосувати при оплаті авторського нагляду

Лада)) 15:27
Ірина,подавали в медку добре імпортуються файли, а апарат добивали вручну, якщо все вірно заповнено правильно нумерація піщло з першого разу

Лада)) 15:30
Я на щеплення від ковіду, побажайте вдачі!!!!

Ірина 15:31
Лада)), я розумію, але я робила два звіти, бо Додаток 4 ДФ треба в двох примірниках за кожний місяць. Так от, мій звіт прийняли, а інший. де зазначені імпортовані файли не прийнятий. В квитанції 2 написано, що одна організація подає лише один звіт. Як бути?

Анна 15:31
Лада)), бажаємо вдачі)

Ірина 15:31
Лада)), Удачі. Я вже зробила місяць назад. Все вдалося.

Лада)) 15:34
В 4 ДФ треба було отримувачів допомог імпортувати, а потім вручну добити апарат, тепер дві порції не пройде, можливо робити новий звітний, в податковій воно ляже по кодам так як треба, а додаток тепер буде 1 на 1 юрособу

Ірина 15:35
Лада)), я вас зрозуміла... Щиро вдячна! Буду щось думати....

Сергій 15:43
Інна, так и стоит там 1 а в квитанции 2 пишет ошибка

Сергій 15:44
завтра попробую еще раз переслать может что то изменится

СОС 15:44
Підкажіть, що проставляти в кодифікаторі адмністративно-територіальних одиниць? Місто Одеса, чи конкретизувати район?

Оксана111 15:49
Ірина, Консолідуєте та подаєте разом.

свК 15:51
СОС, нічого , помилку не видає, щоб там не поставили)

Оксана111 15:52
Ірина, Подаєте НОВИЙ ЗВІТНИЙ, але лише після вирішення проблем між ПФУ та ДПСУ. Сьогодні є стаття на сайті.

Оксанка 15:53
Добрий день! Підкажіть, якщо в мене 17 осіб, які працюють в установі, у податковому розрахунку ставити 16 осіб у графі кількість осіб яким нараховано зароб.плату(крім осіб яким нарах. грошове забезпечення), якщо 1 особа була цілий місяць на лікарняному?

Галина 16:02
підкажіть, будь ласка, якщо переведення головного спеціаліста з відділу в відділ чи треба це показувати в таблиці 5 обєднаного звіту?

ОМС 16:13
Ірина, те ж КЕКВ по якому були основні роботи

Ольга 16:13
Галина, теж цікавить, посада не міняється, а назви відділів ми там не пишемо, тож може не треба?

Оксана 16:20
Ольга, Галина якщо запис в трудову книжку робили то напевно треба

Альона 16:26
як ви вважаєте, чи не буде питань у податківців, коли при перевірці 4 ДФ вони бачать таку ситуауцію: січень нараховано 8000, виплачено 5000 , аналогічно податки (лікарняні фСС), лютий - нараховано=виплачено; березень - нараховано 6000, виплачено 9000 (надійшли кошти фонду). Питання в тому, що ми начебто недоплачуємо в строки податки????

EVGENIY 17:12
Альона, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... -zarplati/

Альона 17:16
дякую

Галина 17:37
Ольга, Оксана, я таки заповнила прийняття з відміткою про переведення і вписала спеціаліст якого відділу. Відправила... чекаю на квитанцію 2....

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”