Архів чату за 05.05.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Галина 08:16
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, як в об"єднаній звітності показати працівницю, яка працює на 0,5 посади медиченої сестри та 0,5 посади сестри медичної з лікувальної фізкультури: двома рядками з внутрішнім сумісництвом чи одним рядком?Дякую

Vala 08:26
Доброго ранку, відправили об"єднану звітність, яку вже прийнято, але зрозуміло що невірно вказано кодифікатор. Потрібно здати новий звіт то чі вказувати що це звітний новий, чи просто звітний. Дякую

ОМС 08:30
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!!)))))))

Тат_яна 08:44
Lj,hjt enhj!

Тат_яна 08:44
ОЙ!

Тат_яна 08:45
Доброе утро!

Тат_яна 08:46
О/Р 49496. Подписка на Бюджетну бухгалтерию на месяц. ПУСТИТЕ МЕНЯ !!! (на сайт)

Танюшка 08:50
Таня, обновите сайт и заново зайдите

Маша 08:53
Доброе утро! Хочу домой...

Дарина 08:58
Доброго ранку.Підкажіть будь ласка,є дод.угода на розірвання основного договору.Як правильно внестина прозорро?

Тат_яна 08:58
Танюшка, скорее всего, оплату ещё не разнесли... Потому и написала отдельным сообщением

Марина 09:00
Всем привет)))

Марина К. 09:07
Добрий ранок! Скажіть, будь ласка , на яку дату фінансування ФСС

ОМС 09:09
Тат_яна, (8/44) это последствия праздников???

ОМС 09:09
Маша,

Тат_яна 09:11
ОМС, то, что я начала заговариваться на иностранном?

EVGENIY 09:12
Доброго ранку! Всім гарного дня ))

EVGENIY 09:12
Тат_яна, а де підписувались на журнал?

Тат_яна 09:13
EVGENIY, ваши девочки счёт выставляли, менеджер Олена...

EVGENIY 09:14
Тат_яна, хм, повинен бути доступ, можете їм зателефонувати! Може дійсно ще не рознесли банк!

Тат_яна 09:14
EVGENIY, скорее всего, не разнесли, я 30-го заплатила, в первой половине дня.

Сергій 09:18
Доброго ранку підскажіть будь-ласка код по класифікатору посади провідний інспектор не державна служба

Vala 09:20
Питання 8:26. Будь ласка

Лена 09:26
Доброе утро. подскажите пожалуйста. Если работник который в декрете и перешел в связи с ликвидацией бюджетной установы в другую (отдел образования) как его показать в 5 таблице. Выдает ошибку Для ЗО з категорією особи 3,4,5,6,7 заповнено гр.13 'Професійна назва роботи', гр.14 'Код КП', гр.15 'Посада' та/або гр.19 'Військове звання'

Лена 09:27
Если убераешь его посаду, чистые поля, ошибки нет, но правильно ли это?

EVGENIY 09:40
Vala, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... z-ta-yesv/

Валентина 09:59
Доброе утро! УСЗНы,кто сдал отче, помогите! Как вы показывали в отчете тех,у кого вид на жительство ?

MARINA 10:01
Доброго Дня! Підкажіть будь-ласка чи ставити ознаку неповний робочий час, якщо працівник працює на 0,5 ставки медсестра та за сумісництвом 0,5 ставки прибиральник?

EVGENIY 10:17
MARINA, мені здається неповний робочий час і суміщення це різні речі

Новенька 10:27
Добрий день! ДОПОМОЖІТЬ!!! В медку сформувала звіт, і відкрила додаток де треба показати тих хто проходить вйськову службу, але у нас таких не має, і тепер звіт не приймаєтьмя тому що пише помику в цьому додатку. Як виправити цю помилку???

Новенька 10:30
Прийшла 1 квитанція і в ній написано чекати 2 квитанцію, але стан звіта - НЕПРИЙНЯТИЙ!

Юлія 10:30
Новенька: Зайдіть в медок і видалій звіт про військово службовців.

EVGENIY 10:32
Новенька, правой кнопкой на ньому і оберіть ВИДАЛИТИ

Новенька 10:34
Дякую, зараз спробую.

Марія 10:38
Доброго дня! В мене є працівник яка має 2 дітей до 18 років.20 травня дитині виповнюється 18 років як бути з податковою пільгою?

EVGENIY 10:41
Марія, https://buhgalter.com.ua/news/podatky-t ... batkiv-na/

Марія 10:43
EVGENIY: Дякую!

Крис 10:52
доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, по такому питанню: з вчителєм-пенсіонером укладено строковий трудовий договір з 01.07.20 по 30.06.21. Якщо він пійде у відпустку з 30.06.21, то договір автоматично продовжується до закінчення відпустки чи ні?????? чи вчитель немає права йти у відпустку в звязку з закінченням договору 30.06.21???

Оксана 10:54
Добрий день. Проплатила сьогодні 30грн за користування сайтом. На ел.пошту прийшов лист, що все проплачено. А на сайт зайти не можу. Вже й з листа натискала на посилання на сайт, і по новому відкривала сайт.Хоче проплату. Що робити? Дякую

EVGENIY 10:55
Оксана, оновіть сторінку, потім зверху на сайті натисніть УВІЙТИ і авторизуйтеся

Оксана 10:56
Дякую. Все вийшло.

Новенька 11:04
Дякую за допомогу, все вийшло, стан - очікується кв.2.

Новенька 11:05
Як довго її чекати? може знає хтось?

SHS 11:12
Добрий день, чи хтось вже відправляв Довідковий по Об"єднаному звіту, для лікарняних? Робимо через Мед.ок, але чомусь не відправляється.

EVGENIY 11:13
SHS, а що пише? Треба ЗВІТНИЙ ДОВІДКОВИЙ мабуть роибит

EVGENIY 11:13
SHS, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... ovidkoviy/

SHS 11:14
EVGENIY, так ми такий зробили та намагаємось відпрваити, а пише помилку: помилка відправки пошти

SHS 11:15
Тому й питаю, можливо вже хтось робив

Vala 11:17
EVGENIY, дякую

Ольга* 11:17
підкажіть про стаж в омс, до нього зараховується стаж дс?

EVGENIY 11:20
SHS, помилка відправки пошти не пов'язана зі звітом, це ваша пошта не працює!

SHS 11:20
EVGENIY, дякую за допомогу

Л. 11:22
Vala, я зрозуміла що потрібно робити новий звітний. бо мене теж цікавить це питання

Ольга* 11:22
Марія, пільга до кінця року, в якому дитині виповнюється 18 років.

Таня 11:24
Неможливо зайти в Е-звітність. В кого такаж проблема?

ОМС 11:27
Таня, зранку заходили. Не знаю як у вас, а у нас просили в перший робочий день ніяких звітів не формувати, тому що по казні ідуть оновлення.

Таня 11:30
Я також зранку заходила . А зараз вже пів години неможливо зайти.

Лілія 11:31
Можливо хтось знає, яке число соцстрах фінансує?

EVGENIY 11:32
Лілія, 17.03

Оксана111 11:33
Лілія, 19.03

EVGENIY 11:39
ну тогда вот так http://joxi.ru/1A5lp1PtbjxO72

Марина 11:44
Местное самоуправление код пидстав в отчете для выборных посад ЗМС021К1 ставили?

EVGENIY 11:46
Марина, можно спросить почему возникает такой вопрос?? В этом плане же ничего не изменилось в отчете как раньше делали так и сейчас делайте

Ольга* 11:46
ОМС, підкажіть стаж дс зараховується до стажу омс і чи треба подавати якісь документи для підтвердження?

Марина 11:47
EVGENIY, да потому что неправильно делали.....

Марина 11:47
EVGENIY, а есть статья на эту тему? если выборна посада меньше 8 лет им код ставить как для пос.особы?

EVGENIY 11:51
Марина, вопрос не понял ))) ПРи чем тут 8 лет

Лілія 11:55
дякую

Марина 11:56
EVGENIY, написано - ЗМС021К1 посадові особи місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в ОМС 8 років і більше..........

EVGENIY 12:00


EVGENIY 12:01
Марина, мабуть краще в ПФУ звонити

123 12:04
підкажіть, будь ласка, як видалити повернутий казною звіт, який непотрібно було робити?

Людмила 12:07
З Травня місяця змінився бланк іНВЕНТИЗАЦІЙНих ОПИСІВ запасів?

Vala 12:31
Л. потрібно поставити "галочку" звітний новий, щоб не задвоїть показники

Олена 12:38
Доброго дня. Намагаюсь відправити звіт ЄСВ. ПРИЙШЛА ПЕРША КВИТАНЦІЯ:"Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів". Пам’ятаю. що вже обговорювали саме таку ситуацію, не можу знайти

Марія 12:38
Ольга*: Дякую!

новенька 12:48
EVGENIY, у розмірі 30% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг. вислугу. та за високі досягнення у праці. (оклад 5100 грн.) Це як нараховувати?

ОМС 12:54
EVGENIY, заплатили судебный сбор. В м/о 2 сразу проводку? Д-т 8511 Кт-2313?????

Оксі 12:56
новенька, к окладу Вы прибавляете сумму за выслугу лет и сумму за ранг и за выс.дос. И от полученого итого считаете 30%

Олена 13:00
Доброго дня. Намагаюсь відправити звіт ЄСВ. ПРИЙШЛА ПЕРША КВИТАНЦІЯ:"Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів". Пам’ятаю. що вже обговорювали саме таку ситуацію, не можу знайти

ОМС 13:01
EVGENIY, ви тут? Подивіться, будь ласка 12.54

123 13:06
підкажіть 12,04

Новенька 13:09
Прийшла квитанція 2, але звіт не прийнятий, присутні попередження,деякі уже виправила, а ось з іншими потрібна Ваша допомога.

Тат_яна 13:11
123, я писала типа сопроводиловки письмо на казну с просьбой удалить формы определённые, указывала их индексы. Отправляла в казну в системе е-звитнисть, как сопроводиловку Казначей их удаляла сама. Неужели вам казна никакой консультации не дала?

новенька 13:11
Оксі, итого полученого умножать на 30 %?

новенька 13:13
Оксі, пишуть не від посадового окладу, а 30% до посадового окладу. Це одне й те саме?

Новенька 13:13
Помилка - У податковому розрахунку в рОЗДІЛІ 1 у рядку 2 в грвфі місяця 1 кварталу зазначену суму більше ніж в рядку 1 відповідного місяця. Не розумію як виправити цю помилку!? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!

Гуля 13:23
Звільнені сільські голови,які не пройшли на другий термін.Виплата середньомісячної з/ти шість місяців у звіті відобразити під яким кодом ?

СІ 13:29
Гуля,127

EVGENIY 13:31
ОМС, нееее, 6311 2313 в мо 2

Новенька 13:34
Допоможіть виправити помилку, будь ласка!!! Новенька 13:13

EVGENIY 13:36
Людмила, нічого не змінювалось

Новенька 13:36
EVGENIY, може ви підкажете? Новенька 13:13. Уже зовсім запуталась...

EVGENIY 13:38
Новенька,

Лена ЗОШ 13:41
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як відображаємо лікарняні, не профінансовані ФССУ в додатку 4?

Новенька 13:41
(((((

YYYY 13:44
Новенька, если это не ошибка, а предупреждение и было доначисление по коду 13, то ничего исправлять не надо

YYYY 13:47
Лена ЗОШ, в начисленных доходе и налогах- с ФСС, в перечисленых-без

Марина 13:50
Праацівників школи було передано на подальше фінансування нам (у відділ освіти) при ОТГ, працівників потрібно показувати у таблиці 5 але трудові книжки лишилися у директора школа.... Підскажіть колеги

Лена ЗОШ 13:52
YYYY, дякую.. за кожен місяць відображати

YYYY 13:55
Лена ЗОШ, да. Если пришли ФСС , то наоборот отображаете, выплаченных больше, чем начисленных

Новенька 13:58
YYY, получається так що сума в рядку 2 більша рівно на суму донарахованого ЄСВ(доплата до мінімалки), и медок цю помилку виділяє зеленим, а не червоним. Я не розумію що треба зробити((((

MARINA 14:01
Якщо зеленим, це не помилка, а попередження, відправляйте так, повинні прийняти

Ніла 14:03
Добрий день. Якщо хтось сьогодні відправляв звіт, напишіть будь-ласка перша квитанція через скільки прийшла?

MARINA 14:03
Ніла, через2-2,5 години

Ніла 14:04
MARINA дякую.

Новенька 14:05
MARINA, дякую велике. Відправила - в дорозі, Буду чекати результат,

mery 14:06
Добрий день. В бланку "Особовий листок з обліку кадрів" має бути графа "Громадянство"? Чи це старий бланк? Потрібен один бланк, а варіантів декілька, який правильний ......не пойму)))

Ольга 14:13
Доброго дня. Підкажіть , будь-ласка, якщо жінка отримує аліменти, чи є вона одинокою матір’ю?

123 14:14
Тат_яна, она мне вернула и сказала удалить у себя, но ничего не получается. Буду звонить казначею. Спасибо

ОМС 14:16
EVGENIY, а на 8511 коли, на якому етапі і в якому м/о?

керр 14:29
Ольга, ні, отримання алім не є однозначною ознакою статусу ОМ

Гуля 14:30
Чи нараховується ЄСВ НА СЕРЕДНЬОМІСЯЧНУ ЗАРПЛАТУ ЗВІЛЬНЕНИМ СІЛЬСЬКИМ ГОЛОВАМ,ЯКІ НЕ ПРОЙШЛИ НА ДРУГИЙ ТЕРМІН?

Ж 14:34
В звіті ЄСВ стоєть позначка Роботодавець, а не Бюджетна установа,це правильно для служби органів місцевого самоврядування?

керр 14:43
Гуля,ні, це ж виплата після звільнення (припинення труд відносин)

Н.А 14:44
ОМС, Знайшла = ВІДПОВІДЬ: Оскільки судовий збір сплачують у зв'язку з поданням судового позову як обов'язковий платіж, то такі витрати доцільно зараховувати на субрахунок 8511 «Витрати за необмінними операціями»

MARINA 14:47
Ж, повинно стояти бюджетна установа

Гуля 14:47
У звіті ЄСВ в 1 дод .не показуємо цю виплату, а в дод4 під кодом 127.Так.

керр 14:48
так

Ж 14:52
MARINA, це я маю сама десь поміняти?

ОМС 14:54
Н.А, дякую. Це обовязково. Я знаю. Але в якому м/о?

Н.А 14:55
ОМС, в м/о 2 ми зразу ставили їх тут

EVGENIY 14:57
ОМС, 17 МО, 8511 6311

Н.А 14:58
ОМС, ну хіба можна ч/з 6311, а там на 8511. Євгеній так пише

ОМС 15:04
Н.А, я також зразу ставила у минулому році)))) Потім памятаю Євгеній комусь відповідав, що через 6311 треба.

ОМС 15:05
EVGENIY, Дякую)))

ОМС 15:06
Н.А, дякую )))) Подумаю чи так уже зробити, як у минулому році чи по-новому (як треба було))))))

ОМС 15:07
Н.А, EVGENIY, немає толком навіть підстави, первинного документу. Випечатали з інтернету розмір і все(((((((

Л. 15:13
Vala, я так і зробила, але Д1 вибиває помилку червоним, що робити?

Ж 15:19
якщо не призначена МВО(новий відділ), хто відповідальний за майно,керівник?

Марина 15:34
ОМС, что обсуждаем?

ОМС 15:38
Марина, судебный сбор перечислила. Основания никакого (со слов практически), только распечатка из интернета что судебный сбор = 1 рапрожиточному. И ВСЕ!!! Проводки уточняла как и где))))

Новенька 15:39
Ураааа, звіт прийнятий))) Дякую велике всім хто допоміг.

Марина 15:39
ОМС, мне юристы служебку пишут

Марина 15:39
ОМС, там и от суммы зависит, не всегда прожиточн

ОМС 15:41
Марина, 4у меня по штатке юриста нет. Судебный вопрос по тендерам. Шеф не хочет, чтобы писал тендерист, хочет чтоб я. Я прошлый раз писала (со слов тендеристки), в этом году не писала. Исполнитель в казне сослалась на служебку, но ее НЕТ! платеж пропустили (думаю "прошляпали")

Марина 15:42
ОМС, эти платежи делаются без первички

Марина 15:43
ОМС, ПДФО платишь без первички? так на все сборы, налоги есть просто законодательство

Марина 15:43
ОМС, а служебку я беру для себя чтоб знать сколько и в какой суд платить

Світлана 15:44
чИ ОБОВ ЯЗКОВО БУХГАЛТЕР ПОВИНЕН ПЫДПИСУВАТИ ТАБЕЛЬ?

Вика 15:45
Новенька, у мене також таке попередження,але в мене щей помилка, я виправила помилку і відправила, попередження тому що зарплата менше мінімальної( пів ставки). чекаю другу квитанцію, Сьогодні "Попитка № 7"

ОМС 15:46
Марина, та да. Я уже на это закрываю глаза. Ты через 63 начисления прогоняешь или сразу на 8511 относишь?

Марина 15:46
Світлана, я вообще не подписываю

ОМС 15:47
Світлана, табель подписывает ОК или исполнитель на кого возложено, но не бухгалтер

Марина 15:47
ОМС, прогоняю, нельзя сразу на 8511.... это установленный платеж законом, надо начислить

ОМС 15:47
Марина, что с отчетом? Отстрелялась?

Марина 15:48
ОМС, завтра... у меня мой бухгалтер наконец то вышла с больничного... выболелась)))))))))) так решила проверить свежим взглядом..

ОМС 15:48
Марина, а мне кажется это особо ничего не меняет. В один день и начислил и перечислил. Долга просто не бывает

Вика 15:49
Новенька, ждите у меня получилось!

Марина 15:49
ОМС, это понятно но сам факт правильного написания проводок

ОМС 15:49
Марина, думаю, что мы тоже завтра будем пробовать.

ОМС 15:51
Марина, та да. Но я не очень боюсь, что у меня какая-то проводка не совсем правильная. Ну честно. Хотя при моей памяти (на предыдущем месте работы) за проводку с аудитом до судебных разбирательств доходило.

Світлана 15:51
ОМС, дякую, тобто можна не підписувати, якщо веде його інша відповідальна особа?

Марина 15:52
ОМС, коды какие ставили?

ОМС 15:54
Світлана, якщо "отобьетесь", то не подписывайте. Я вот от приказов не могу "отбиться", хотя точно знаю, что сама себе приказывать не могу. НО!!! Заведено было ДО МЕНЯ и ничего не изменишь.

ОМС 15:54
Марина, еще никакие. Только изучаем (изучают) форму

EVGENIY 15:56
ОМС, 8511 2313 так делать нельзя!!!

ОМС 15:57
EVGENIY, СЛУШАЮСЬ!!!!!))))

ОМС 15:57
EVGENIY, больше не буду так делать))))))

Світлана 16:02
ОМС, дякую. Але, не думаю, якщо не буде підпису, то це є помилка.

Ж 16:02
оприбуткування безоплатно отриманих основних засобів в якому ордері показувати?

EVGENIY 16:03
ОМС, можете в бухдовідці нарахувати збір

ОМС 16:04
Світлана, де не працювала, то ніде на табелях не було підпису бухгалтера, його там і не повинно бути

ОМС 16:04
EVGENIY, щось придумаю)))

ОМС 16:04
EVGENIY, дякую)))))

ОМС 16:05
EVGENIY, підстави ніякої зовсім. Щось буду "ізобретать"

EVGENIY 16:08
ОМС, так перерахуйте мені на картку, підстави ж теж ніякою не має ))))

Марина 16:09
ну знач я правильно мыслю)))))

Оксана 16:12
Доброго дня. Вперше заплатили екологічний податок. Підкажіть, будь-ласка, проводки по нарахуванню і списанню, а також МО. Дякую!!

ОМС 16:15
EVGENIY, ні, ну спочатку ж собі "умні люди" кидають)))))

ОМС 16:16
EVGENIY, правда за такі "гроши" даже мараться не хочу. Кидать, так хоть поприличнее сумму))))

EVGENIY 16:16
Оксана, у вас те саме що і судовий збір, 8511 6311 нарахували, 6311 2313 перерахували

EVGENIY 16:17
ОМС,

Оксана 16:17
EVGENIY Дякую щиро !!!

Тат_яна 16:22
ОМС, перед тем, как отдать буху по ЗП у нас подписывал экономист "перевірив голов.економіст ПІБ, подпись" (табельщик у нас был ОГОНЬ (из ада, наверное) с первого предъявления ни один табель я не приняла) Может, если требуют, можно и так сделать

ОМС 16:27
Тат_яна, та понятно, подписал, чтобы потом сам и отвечал за это.

Денис 16:30
Добрый день подскажите на сайте налоговой cabinet.tax.gov.ua в пункте "Місце проживання" указан адресс текущей прописки?

ОМС 16:33
Марина, ты здесь?

Ольга* 16:37
спеціаліст без вислуги в омс який код ставити за ДК2010?

Марина 16:42
ОМС, да

ОМС 16:45
Марина, так чем у тебя закончилось с кодировкой ОМС?

Аліна 16:50
Доброго дня, підкажіть будь-ласка в дод. 5 секретар виконкому селищної ради який код класифікатора професій? не секретар селищної ради, а конкретно секретар виконкому селищної ради

Ж 17:03
У Податковому розрахунку в рядку 092 зазначено позначку «Бюджетна установа», а в підсистемі «Реєстр страхувальників ДРСС» відсутня позначка про наявність у страхувальника зазначеної ознаки. Що це?

EVGENIY 17:15
Ж, в реєстрі страхувальників ви не відмічені як бюджетна установа, нормально ж написано, що тут не зрозумілого?

EVGENIY 17:17
Ж, дзвоніть в податкову питайте чому ви там не відмічені як бюджетна установа і що потрібно щоб були відмічені, або ж запитайте в них що буде якщо ви не поставите цю ознаку в звіті

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”