Архів чату за 06.05.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

оксана 07:28
Доброе утро! подскажите пожалуста підставу звільнення умершего работника в Д5 ? підстава інша пишет ошибку

Марина 07:36
Всем привет)))

Алина 08:08
Девочки хелп человек который делает отчеты болеет помогите с ЕСВ

Алина 08:09
должны ли присутствовать строки в которых человек который в отпуске до 3х лет?

оксана 08:09
да

оксана 08:11
с нулевой зарплатой и количеством дней перебывания в трудовых отношениях

Ж 08:11
Помилка У Податковому розрахунку в рядку 092 зазначено позначку«Бюджетна установа», а в підсистемі «Реєстр страхувальниківДРСС» відсутня позначка про наявність у страхувальниказазначеної ознаки. Як виправити помилку?

Алина 08:13
оксана, огромное спасибо

!! 08:17
Ж: Пишіть лист Реєстратору, щоб поклав позначку.

Бухгалтер ОСВІТА 08:17
оксана, я писала № та серію св. про смерть, прийнято

!! 08:19
Алина: Якщо по догляду до трьох років, то нульову зарплату і кількість днів тільки тим, у кого є спецстаж.

Оксі 08:20
Ж, я вчера по такой ошибке носила в налоговую довидку про включення розпорядника бюджетних коштыв с казны. Сегодня попробую снова отправить отчет

оксана 08:22
Бухгалтер ОСВІТА, спасибо попробую

Ж 08:24
Оксі, Що за довідка?

Ж 08:25
я в себе знайшла,їм копію чи оригінал?

Алина 08:48
!!, да спасибо большое

Алина 08:49
подскажите еще сторож 3000 зарплата + доплачиваем до минималки

Алина 08:49
как это отображать?

EVGENIY 08:53
Доброго ранку )) Всім гарного дня ))

Алина 08:58
или как быть в такой ситуации????

111 09:03
допоможіть, потрібно розрахувати калькуляцію соц.послуг з чого розпочати?

EVGENIY 09:05
Алина, доплата до минималки єто такая же зарплата отражается одной строкой

Інна 09:06
Доброго дня! Коли людина приходить по переводу, і на нашу установу перераховують гроші за невикористану відпустку, для цих грошей треба спеціальний рахунок відкривати?

EVGENIY 09:07
Інна, да, такий е як у лікарняних

Інна 09:07
Дякую!

111 09:08
EVGENIY, нагадайте коли робить доплата до мін. в звіті?

EVGENIY 09:11
111, напишіть в пошуку на сайті доплата до мінімальної! Не плутайте доплату до мінімальної зарплату і мінімальний ЄСВ

Алина 09:12
EVGENIY, тоесть в тойже ячейке где вся или в другой

Л. 09:14
Добрий день! Хто здав "Новий звітний" і чи прийняти?

ОМС 09:15
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!)))))

Леся 09:15
Доброго ранку ! Підкажіть будь ласка код Класифікатора професій для Державного реєстратора і адміністратора в ЦНАПІ?

!! 09:16
Комусь вдалося здати звіт + звіт відокремленому підрозділу?

!! 09:17
Л.: "Медок" написав, що в оновлення це можна буде зробити. Станом на ранок цього оновлення ще нема.

Ж 09:22
!!, якому реєстратору?

Альона 09:22
Доброго ранку

EVGENIY 09:23
Алина, там же де і зарплата в одній ячейці

Альона 09:24
Працівник працює на 1,5ст . На 1 ст хоче піти в декретну відпустку, а на 0,5ст залишитись працювати . Чи таке можливе? Якщо так, то як оформити?

Л. 09:24
!!, я зробила новий звітний по єсв, але таблиця Д1 зведена вибиває червоним. Пише, що немає аркушів у у пистих формах. Що робити?

Ж 09:25
Ж, Держаному реєстратору,який робив виписку?

Л. 09:25
Ж, ні у нас те сме, треба писати лист у податкову, щоб включили у бюджеину установу

Ж 09:26
Л., а це довга процедура?Хоч би встигнути звіт здати

Л. 09:27
Ж, на протязі доби, я зараз несу листа

Ж 09:27
Л., дякую

Аліна 09:30
Добрий ранок! Підкажіть, в Д5 ставлю підставу припинення труд. відносин "Інша" видає помилку красним, хтось знає, що робити

Нат 09:31
Ж. в нас так ж помилка була. податкова внесла позначку і за добу вже здали звіт

фархад 09:42
доброго ранку та запашної кави

Леся 09:43
Аліна, ставити статтю звільнення інакше помилка

марія 09:44
Якщо працівник бере відпустку на 8 к. днів з 06.05.2021.то буде до 14.05.21р.

ОМС 09:44
марія, да

ірен 09:46
Л: я теж не можу здати звітний новий. Вже оновлення останнє стоїть, а воно далі вибиває код помилки 01

марія 09:46
ОМС, дякую

дд 09:46
доброго дня, підкажіть будь ласка, 4 дф видає помилку "Має бути заповнено одне із полів Сума виплаченого доходу, Сума утриманого нарах. податку, T1RXXXXG04, Сума нарах. військового збору, T1RXXX..."

дд 09:47
що треба виправити ?

дд 09:47
можливо хтось знає

Аліна 09:48
Леся, цієї статті немає у перечні(((

Ж 09:48
Мені в податковій сказали, що в нас і має стояти позначка Роботодавець. бо ми орган місцевого самоврядування

111 09:56
підкажіть код професії 1221.2 та 1235 чим відрізняється?

марія 09:57
Працівник йде у відпустку .при розрахунку середньоденного чи виключають дні які працівник був у травні відпусці за вій рахунок на час каратину?

Леся 09:57
Аліна, питайте кадровика може щось підкаже

EVGENIY 09:58
марія, ні

марія 10:02
EVGENIY, тобто працівник зараз йде у відпустку на 8 к. днів . до розрахунку береться травень 2020-квітень 21р. У травні2020 працівник був цілий місяць у відпустці за свій рахунок на час карантину.тоді віднімаються ці дні чи ні

EVGENIY 10:05
марія, травень не бере участі у розрахунку

марія 10:08
EVGENIY, тобто від 354 -травень 2020(31к. день)=323к. днів так

Люда 10:14
Підкажіть, будь ласка, під яким кодом у звіті показуєте консультантів Центру професійного розвитку педагогічних працівників? (в додатку 5)

EVGENIY 10:16
марія, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/inshe ... idpusknih/

EVGENIY 10:17
марія, а святковы куди діли? 354 це без святкових, а віднимаєте зі святковими

оля 10:20
дд, підкажіть у формі обєднаної звітності, якщо виявлені помилки потрібно подати весь звіт заново чи лише виправлення по застрахованим особам

дд 10:23
оля, я ще не подавала

дд 10:23
оля, в мене ця помилка при перевірці звіту

EVGENIY 10:24
оля, якщо звіт не було прийнято то подавати ЗВІТНИЙ

оля 10:29
EVGENIY, тобто я отримала кв \№2 звіт не прийнято, виявлено помилки у додатку д1. я повністю копіюю звіт з виправленими помилками і подаю всі форми і д1, 4дф, дод 6 і тд з позначкою звітний?

дд 10:30
підкажіть будь ласка, 4 дф видає помилку "Має бути заповнено одне із полів Сума виплаченого доходу, Сума утриманого нарах. податку, T1RXXXXG04, Сума нарах. військового збору, T1RXXX..."

марія 10:35
EVGENIY, ну тоді буде 354- травень 2020(29 к. дніва)=325

EVGENIY 10:38
марія, в розумних бланках лежить файл розрахунку відпускних скористайтеся ним

оля 10:51
EVGENIY, і ще питання, номер розрахунку буде 2?

EVGENIY 11:04
оля, ні, 1

Бух. 11:14
Доброго дня.За яке число фінансує ФСС?дякую

EVGENIY 11:19
Бух., http://joxi.ru/823dGp7i87Zq4A

Ангелина 11:19
https://t.me/socialfund/1101

оля 11:27
EVGENIY, дуже вдячна

Галя 11:38
Доброго дня! підскажіть як правильно ))) в лічильниках замінили трансформатори (вартість одного 800 грн.)Трансформатори потрібно брати на облік як окремий обєк чи можна списати на встановлення?

Галина 11:43
Доброго дня! ДОПОМОЖІТЬ! У квітні прийняли нового працівника, необхідно подавати звітний новий обєднаного розрахунку? Чи тільки повідомлення в ДПС?

Лідія 12:08
Тільки повідомлення в ДПС. За 2 квартал покажете в табл.Д5 об’єднаного розрахунку прийом працівника

Маша 12:09
Допоможіть! як відобразити розроблений бренд, в договорі твір, авторське права?

ВІК 12:20
Доброго дня! Хто як показує заборгованість по лікарняних у звіті в статистику 3-борг? Нараховані чи за мінусом податків?

Галина 12:20
Лідія, Дякую!!!!

Лідія 12:24
ВІК, нараховані

ВІК 12:28
Лідія, дякую!

Валентина 12:41
Кто здав звітність по УСЗН,що заповняли, строку 091 чи 092 об’еднаної звітності?

Марія 12:47
Будь ласка допоможіть заповнити таблицю 1 в об'єднаній звітності. В мене у коді 065 б'є 1 а що там поьрібно поставити бо показує помилку?

Ирина 12:49
Чи подавати квартальний звіт 1 ДС та 2 ДС до ДПІ, підкажіть будьласка

Ж 12:55
отримані запаси від установи в межах одного розпорядника,яка п роводка?

Аліна 13:05
ВІК, Лідія, показується за мінусом податків, є роз"яснення

ЛюдКа 13:06
Всім привіт!!!Гарного дня та позитиву!!!!

А. 13:07
Може в когось була така ситуація: при вході в СДО пише, що сертифіката ключа не знайдено. Звітність підписую без питань. В казні компюторщик звільнився, ніхто допомогти не хоче. що робити?

фархад 13:11
А., може ви токен некорректно вийняли

ВІК 13:13
Аліна, підкажіть, де почитати це роз"яснення

фархад 13:14
А.,коли ви на токен записували дані сдо на токен? якщо 2 роки тому, то підіть в казну та оновіть дані на токені.

Марія 13:17
Працівниця написала заяву на звільнення перебуваючи у відпустці по догляду, нарахували компенсацію за невикористану відпустку а як її показати у звіті скільки днів - повний місяць чи за скільки видано компенсації Підкажіть будь ласка

Тетяна 13:22
Марія, у Д1 суму компенсації за невикористану відпустку будете показувати як зарплату. Показуйте кількість днів перебування її у трудових відносинах.

Людмила 13:30
Підкажіть будь ласка, чи потрібно розписувати двома строчками в Д1 переведення працівника з однієї посади на іншу?

ОМС 13:32
EVGENIY, нужен дельный совет. В 2008 году (когда ОС учитывались без копеек) предшественница повесила проекты на основные (не помню уже какой это был счет, кажется 109) Соответственно, копейки отбросила. Потом я бух справкой перенесла эти проекты на незавершонку, так как объект продолжал строится (естественно, что без копеек). Сейчас, когда дело дош

EVGENIY 13:37
Всім новеньким нагадую в цьому чаті заборонені посилання на сайти наших конкурентів

EVGENIY 13:38
ОМС, якщо стояло на обліку без копійок то так і продовжуйте без копійок

ОМС 13:40
Доходит до финиша стоимость объекта не сходится со сводным сметным на эти копейки. Могу я взять на свою ответственность и восстановить эти копейки проводкой Д-т 1311 КТ 5512???? Оснований ноль, документы 2008 года уже уничтожены. Единственное, что осталось из "живого" копия договора на ПСД, где указана сумма с копейками. Или какие варианты???? Как

ОМС 13:41
EVGENIY, (13.38) та я то продовжую, но кажется меня будут "учить жизни".....

EVGENIY 13:42
ОМС, если нужно то можно конечно сделать только две проводки 1311 5512 и 5512 5411

ОМС 13:44
EVGENIY, да, согласна. Как ві считаете, ревизоры меня за это не казнят????

ВІК 13:47
Аліна, дякую! Правда там написано про зарплату, але ж і лікарняні напевно аналогічно

EVGENIY 13:48
ОМС, тут як повезе з ревізорами

EVGENIY 13:49
ВІК, https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... govanosti/

ОМС 13:53
EVGENIY, это точно. Они любят 5512 счет. Ладно, это как вариант. Может еще найдем способ выйти из ситуации. Спасибо за совет)))

Марина 13:59
Если в отчете по ЕСВ заполнить рядок 4. - самостоятельно дочисленную сумму, это считается ошибкой? штрафовать будут?

ВІК 14:05
EVGENIY, дякую, але там не пише яка сума відображається, нарахована чи чиста

Ж 14:08
отримані запаси від установи в межах одного розпорядника,яка п роводка?

Марія 14:09
Тетяна, а якщо вона не виходила на роботу ні одного дня то скільки днів показати?

яна 14:09
колеги!!!якщо подати "новий звітний" після граничного терміну подданя чим черевато?

EVGENIY 14:10
Ж, пункт 3.3 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... brahubkiv/

Оксанка 14:10
Добрий день! Всім хорошого дня!

Ж 14:12
EVGENIY, дякую,це в 17 ордері?

Ж 14:13
І як потім закрити 6611?

EVGENIY 14:14
Ж, пункт 3.7

EVGENIY 14:16
Ж, надходження в 17, витрачання в 13

Валентина 14:19
Чому при заповненні Єдиного звіту дод.5 при прийнятті працівника на роботу 25.02.2021 видає помилку "день не відповідає в межах кварталу"

Ж 14:25
EVGENIY, тобто,коли вже спишу, тоді і закриється?

яна 14:26
колеги!!!якщо подати "новий звітний" після граничного терміну подданя чим черевато?

Тетяна 14:35
Марія, ви показуєте кількість днів перебування у трудових відносинах, а не кількість відпрацьованих днів.

Дарина 14:38
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,працівник пішов з 05.05 на лікарняний.Перші 5 днів коли йому оплачувати?Після закриття лікарняного листа?

Тетяна 14:40
Дарина, виключно після закріття лікарняного листа. Адже саме лікарняний лист є тим документом, за яким у протоколі комісії з соцстраху буде прийматися рішення по оплаті лікарняного листа.

EVGENIY 14:40
Ж, хто закриється? 6611? Так закриється коли спишите

Ж 14:40
EVGENIY, так,я про 6611))Дуже дякую!!

Світлана 14:50
Добрий день!!! Питання к бухгалтерам ОМС, чи треба перерахувати оклади робітників, які обслуговують органи ОМС ( водій, прибиральниця) з 01 січня 2021, чи оприлюднен наказ 609 від 23.03.2021, ні де не можемо знайти?

Дарина 14:52
Тетяна, зараз йому аванс не нараховувати?Чи потім робити перерахунок?

EVGENIY 14:53
Світлана, оприлюднений вже давно

EVGENIY 14:54
Світлана, наказ діє з 20.04

EVGENIY 14:55
Дарина, якщо 1-4 у вас вихідний і до 15.05 працівник не вийде то і аванса в нього не буде

Тоня 14:57
Підкажіть, як оплатити - 8 та 9 травня співробітники будуть залучені до роботи у вихідний (8 травня) та святковий (9 травня) день. Як розрахувати оплату за ці дні? Державна служба

Дарина 14:58
EVGENIY, дякую.

EVGENIY 15:00
Тоня, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... dno-znati/

EVGENIY 15:00
Тоня, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... tkovi-dni/

Світлана 15:03
EVGENIY, а перераховуємо з 01 січня, чи з 20.04.2021?

EVGENIY 15:03
Світлана, з 01.01.2021

Світлана 15:04
EVGENIY, спасибо огромное!!!

Дарина 15:04
EVGENIY, підкажіть будь ласка,одноразова премія та щорічна винагорода не входить в розрахунок відпускних згідно п.4 п.п.И постанови 100,вірно?

EVGENIY 15:10
Дарина, премія да, винагорода не пам'ятаю

Тома 15:12
Дорий день. Підкажіть. є ті, що здавали об'єднаний звіт у паперовому вигляді? як дізнатись чи прийнятий він?

EVGENIY 15:16
Тома, в паперовому вигляді там є знизу відривний талон ВІДМІТКА ПРО ПРИЙНЯТТЯ якщо він у вас є і на ньому відміено що він прийнятий, то я вас вітаю він прийнятий

ОМС 15:16
Тома, може подивитись у кабінеті платника?

Клара 15:16
EVGENIY, Добрий день, чи чути щось про підвищення зарплати місцевому самоврядуванню?

EVGENIY 15:16
Клара, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... hnya-a-os/

EVGENIY 15:17
ОМС, а в кабінеті він з'явиться коли працівник ДПС його імпортує, якщо був файл або внесе вручну якщо файлів не має!!

Клара 15:18
EVGENIY, Ні, не робітникам, а посадовим особам

EVGENIY 15:21
Клара, після цього нічого не було https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... ovit-novi/

Клара 15:22
EVGENIY, Дякую

Дарина 15:24
EVGENIY, дякую.

ОМС 15:24
EVGENIY, я розумію. Не відомо ж як давно вони здали

дд 15:25
підкажіть будь ласка, 4 дф видає помилку "Має бути заповнено одне із полів Сума виплаченого доходу, Сума утриманого нарах. податку, T1RXXXXG04, Сума нарах. військового збору, T1RXXX..."що слід виправити ? пустих (без суми) не має

Тома 15:44
Віднесла звіт у податкову, мені печатку "отримано" поставили, але де гарантія,що він без помилок? у елетронний кабінет можу зайти, але там нічого не відображає

Тома 15:44
у вих. - нема, квитанції нема

EVGENIY 15:44
Тома, тільки теребіть ДПС ))

Тома 15:45
дякую, але там кажуть,що нічого не можуть побачити, що в них тільки виих.номер. є ...всі питання до Пенсійного...але ніодних з номерів не відповідає

Галя 15:46
EVGENIY, Доброго дня! підскажіть як правильно ))) в лічильниках замінили трансформатори (вартість одного 800 грн.)Трансформатори потрібно брати на облік як окремий обєк чи можна списати на встановлення?

Новенька 15:51
Добрий день. Що робити якщо в звіт ЄСВ та ПДФО не внесла ФОП що надають товари та послуги,а звіт уже прийнятий.Що робити??? ДОПОМОЖІТЬ!!!

алекс 15:53
Новенька: отправте заново еще есть время до завтра

EVGENIY 15:54
Галя, рішення про характер робіт приймає КЕРІВНИК, якщо це звичайно рівнозначна заміна то нічого не треба оприбутковувати і збільшувати вартість!

EVGENIY 15:54
алекс, так уже нельзя делать!!

Новенька 15:55
алекс, відправила, але прийшла 2 кв. що не прийнятий

Новенька 15:56
EVGENIY, а що робити???

EVGENIY 15:56
Новенька, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... z-ta-yesv/

EVGENIY 15:56
Система, за якої наступний звіт затирає попередній, тут НЕ працюєПодробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... z-ta-yesv/

Галя 15:57
EVGENIY, дякую!

Новенька 16:09
EVGENIY, не можу зайти і зареєструватись, не можу прочитати статю.

Мішаня? 16:09
EVGENIY, о наболевшем: звіт про обєднану звітність не приймає. Помилку видає в тім, що 13 тип нарахування для відображення лікарняних (42 ознака) по вагітності і пологах за майбутні періоди нє катіт (раніше - проходило) WTF? Спробувати поставити 2 тип нарахування?

Оля 16:10
Підкажіть будь ласка.Хтось здав новий звітний через медок. чи це тільки в мене не приймає?

EVGENIY 16:11
Оля, багато хто здав

EVGENIY 16:12
Новенька, ща заважає зареєструватись або зайти?

EVGENIY 16:12
Мішаня?,

Гуля 16:14
Прошу сказати чи потрібно подавати 5 Ф.ЗВІТУ єсв пусту

EVGENIY 16:15
Гуля, ні

Мішаня? 16:16
Піпл, ай нид хєлп:звіт про обєднану звітність не приймає. Помилку видає в тім, що 13 тип нарахування для відображення лікарняних (42 ознака) по вагітності і пологах за майбутні періоди нє катіт (раніше - проходило) WTF? Спробувати поставити 2 тип нарахування?

Новенька 16:17
сайт не приймає ні логін ні пароль пошти, ввожу вірно все.

EVGENIY 16:17
Новенька, що означає не приймає?? У нас такої фунції не має

EVGENIY 16:18
Новенька, нам пароль вашої пошти не потрібен, для сайта повинен бути свій

EVGENIY 16:19
Новенька, тисніть ЗАРЕСТРУВАТИСЯ і реєструйтеся

Тетяна 16:29
Мішаня? КТН 13 по майбутнім періодом відображати не треба по вагітності та пологам. Його слід відображати місяць у місяць.

Тетяна 16:30
Мішаня? Не треба ставити КТН 2.

Мішаня? 16:33
(Працюємо в 1-С)Людина пішла у декрет в січні місяці, лікарняні - розбиті по місяцях...Тетяна, якщо я вас правильно розумію, то квітні я буду показувати за квітень і т.д.?

Людмила 16:35
Новенька, если 2 квитанция пришла,что не принят,то исправляйте и подавайте заново.

EVGENIY 16:50
Мішаня?, ні все не так! Доплату до мінімального ЄСВ будете показувати в тих місяцях скоріш за все

Новенька 16:52
Людмила, сформувала Звітний новиий, добавила інформацію ту що пропустила в першому (прийнятому звіті),видалила додатки всі крім того що виправила,ознаку поставила 0, але ніяк не можу зробити податковий розрахунок, там постійно вибиває помилки. Не знаю що вже робити(((

Лада)) 16:54
Мішаня? Ні, в січні покажзати треба всі 126 днів по місяцях окремими рядками рядок=місць і вказати к-сть днів з кодом 42-треба уточнити!!!

Світлана 16:59
Ж. У мене була така сама помилка (новостворена установа місцевого самоврядування) . Звернулась до реєстратора не поміг. Податкова поставила позначку . Звіт прийнятий , "бюджетна установа ".

Люда 17:00
Мішаня, "13" потрібно ставити в квітні за квітень, в травні за травень і т.д.

Тетяна 17:07
Мішаня, допомогу показуєте у місяці нарахування з розбивкою по усіх місяцях, а доплату до МЗП з КТН 13 потрібно ставити у відповідних місяцях. У лютому - за лютий, у березні - за березень, у квітні - за квітень и т.д.

Тетяна 17:08
У тих місяцях, у яких вона у вас з'являється.

Марія 17:11
Підкажіть статті про розрахунок декретних якщо відпрацьовано неповний місяць

Тетяна 17:19
Марія, яке саме питання у вас?

EVGENIY 17:20
Марія, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... 019-rotsi/

EVGENIY 17:20
Марія, сама гарна стаття це ось https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... pechennya/

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”