Архів чату за 10.06.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10332
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Гуля 08:18
Добрий ранок, усіх зі святом.

Оксанка 08:21
Добрий ранок! З Вознесінням!!!)))

Оксана 08:25
Доброго ранку! Гарного дня! З Вознесінням!!!

EVGENIY 08:39
Доброго ранку )) Гарного всім дня!! Ну раз свято так і зі святом всіх )

SHS 08:51
Доброго ранку, де можна знайти архів чату за вчорашній день?

EVGENIY 09:00
SHS, viewforum.php?f=187

юлія 09:22
EVGENIY, чому не друкує таблиці з сайту посадові оклади 2022-2024 та індексація з/плати за червень?

EVGENIY 09:25
юлія, в мене друкує

Тетяна 09:54
Добрий день. Підкажіть будь ласка якщо нам (бюджетній установі) передають на баланс ОЗ вартістю 10тис., а у нас в обліковій політиці зазначено 20 тис. то нам їх треба приймати на 1113? і як нарахувати знос якщо він вже був нарахований як на ОЗ?

Оля 09:55
Добрий день. Ми вносили зміни до Положення. Тепер потрібно його зареєструвати. Цікавить по якому КЕКВ робити проплату?

EVGENIY 09:56
Тетяна, Передають як ОЗ то і ставите на облік як ОЗ

Н.А 09:56
Тетяна, ви повинні оприбуткувати так, як вам передали

Тетяна 09:57
EVGENIY: а не можна на 1113?

EVGENIY 09:57
Тетяна, вам передають ОЗ до чого тут 1113, там же в акті будуть і проводки і інв номери

NeProzorro 09:58
Мінекономіки чітко пише, що в УО повинен бути тарифний розряд не нижче 25- ого

Н.А 09:58
Тетяна, ви ж свої ОЗ не переносите на 1113

Наталія 09:59
Дорого дня! Підкажіть будь ласка, чи треба відображати в м/о 14 гранти в натуральній формі?

EVGENIY 10:01
Наталія, да

Тетяна 10:01
Н.А: А інвентарні номери застосовувати вже ті , які нам передадуть?

EVGENIY 10:04
Тетяна, Інвентарні та номенклатурні номери, присвоєні об'єктам основних засобів, зберігаються за ними на весь період перебування їх у даного суб'єкта державного сектору. Номери інвентарних об'єктів, які вибули чи ліквідовані, не повинні присвоюватись іншим об'єктам, що заново надійшли, протягом трьох років.

Тетяна 10:05
EVGENIY: так іде передача від одного субєкта іншому

Любов 10:05
Всім привіт)) Колеги, хто може поділитися зразочком наказу про затвердження Положення про спец.рахунок Центру надання соц.послуг

EVGENIY 10:05
Тетяна, значит можете присвоїти свіій

Вита 10:05
Доброго дня! Якщо оклади підвищувалися в січні 2021р., потрібно індексувати зарплату, починаючи з червня?

Тетяна 10:05
EVGENIY: Дякую!

EVGENIY 10:05
Вита, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/indek ... si-sichen/

Любов 10:06
Вита: 10:05 Так, у червні є індексація для базового січня 2021

Оленка 10:13
Доброго дня. За яке число фінансує ФФС?

EVGENIY 10:17
Оленка, http://joxi.ru/nAyvl8PTwJvqYr

Оксанка 10:21
Хто знає, якого числа у червні підвищать оклади працівникам ОМС?

EVGENIY 10:23
Оксанка, та хто вам сказав що їх підвищать?

Оксанка 10:38
EVGENIY, f oj yt gsldbofnm&

Оксанка 10:39
EVGENIY, а що не підвищать?

EVGENIY 10:40
Оксанка, з чего ві взяли???????????

Оксанка 10:45
EVGENIY, читала у Бюджетнику, але зараз туди доступу немає...

EVGENIY 10:51
Оксанка, слідкуйте за новинами тут на сайті, будете в курсі, ні про які підвищення особисто мені не відомо на даний момент

Ірина 10:52
Доброго дня, колеги, підскажіть будь ласка, Довідковій звіт в ПФУ на виплату страхових виплат уже нормально приймають?

Оксанка 10:53
EVGENIY, зрозуміло.

EVGENIY 11:02
Ірина, кажуть що приймають

**** 11:06
Ирина,сегодня отправила первый свой Довідковий, жду квитанцию вторую. В тех поддержке Медка сказали,что 50/50 принимается,причина не извесна.

Наталія 11:16
Хто є з установ/закладів культури?

Іра 11:20
Підкажіть, чи має право помічник вихователя на 0,6 ставки+0,25 праля, отримати додаткову відпустку за ненормований робочий день 7 к.д?

Мар 11:21
Наталія, есть

Нюта 11:22
есть

Наталія В 11:23
Іра, якщо працівник не працює на ставку за посадою, по якій надається така відпустка, то ні

Іра 11:24
Наталія В, щиро дякую)

Елена 11:26
Добрый день, я опять к Вам за советом. Я уже задавала вопрос по поводу відновлення юридичних зобов'язань. Мне казна сделала відновлення, но деньги сели на договор а он тендерный, т.е. увеличили сумму договора, хотя я понимаю,что увеличить или уменьшить сумму такого договора я могу только на основании дод.угоди.

Елена 11:27
Вопрос: правильно ли мы сделали,что поасадили юр или подскажитепжл процедуру відновлення денег на договор

Альона 11:29
Добрий день! Звільнився з роботи працівник (1 рік як отримує пенсію за віком), чи потрібно подавати Довідковий звіт з позначкою для призначення пенсії якщо вона в нього вже є?

??? 11:32
Альона, это касается тех,кто только оформляет пенсию

Альона 11:32
Дякую

Люба 11:36
Підкажіть майстер виробничого навчання читає години і йому нараховано вичитка годен скажіть будь ласка чи в ходить вичитка годин до компенсації за пед години

Тат_яна 11:37
Добрый день!

Тат_яна 11:40
Любов, (10.05) а на фіга? Для чого Положення про облікову політику і Положення про ведення бухгалтерського обліку?

SHS 11:42
П ідскажіть, будь ласка,навч.заклад, є мед.кабінет. Купили антисептики по 2220, чи можна зі складу їх видавати іншим МВО, чи тільки мед.сестрі?

Одесса бух 11:42
ВСЕХ С ПРАЗДНИКОМ!!!!

Одесса бух 11:45
Подскажите, инвалид 2 группы идет в основной отпуск -31к/д и ЕЩЁ требует 6 к/д дополнительного отпуска т.к. он ИНВАЛИД 2 ГРУППЫ!!!!! Где этот доп.отпуск найти ????

Наталя т-ц 11:49
Одесса бух, у 2 гр отпуск 30 дней. раз у вас основной 31-значит дополнительно 6 дней не дают. это если основной 24,как у большинства,тогда инвалиду добавляют 6 дней

Н.А 11:50
EVGENIY, підкажіть будь-ласка, були виконані роботи (послуги) Схема саніт.очищення насел.пунктів ОТГ по КЕКВ 2281 чи потрібно обліковувати по 1018? Чи будуть витрати??? Може на позабалсовий рах.??? Сума робіт 248 тис.

надія 11:51
давайте31 і хай він не видумує

Тат_яна 11:53
Одесса бух, точно основной 31 к.д. Не "приблудился" туда какой-либо дополнительный типа за ненормированый рабочий день?

Катрин 11:55
Одесса бух, если требует, пусть приведет законодательную норму, по которой дается єтот отпуск. Закон об отпусках такого не дает. Может у него еще какие-то статусы? Особа з інвалідністю внаслідок війни - 14 к.д. дают (ст. 16-2 З-н про відпустки)

Татьяна 11:55
Здравствуйте , подскажите пожалуйста в Довідковом отчете при начислении больничных можно показывать сотрудника за апрель и за май в одной форме. Или как и отчет каждый месяц отдельно.

Катрин 11:57
Татьяна, зарплата за апрель и май в Д1? надо отдельные додатки делать на каждый месяц в пределах одного Розрахунку- там же номер месяца разный (апрель 1, май 2)

Одесса бух 11:57
Благодарю ВСЕХ за помощь!!!! Отличного трудового дня и хорошего настроения!!!!!!!!!!!!

Ж. 11:59
Чи потрібно робити протоколи Уповноваженої особи по закупівлям до 50 тис.грн.?

Таня 12:00
Ж., да

Ж. 12:21
що робити,якщо не опублікували план і звіт про закупілю без використання електронної системи??знаходимося в стані ліквілації..забули...вже ж пізно його публікувати,через 2 тижні?

Михайло 12:24
З бюджету на бюджет було передано безкоштовно щебінь який було придбано по 0117461 загального фонду.Оприбутковуємо та робимо довідку про натуральне надходження.Чи можемо відкрити рахунок по спеціальному фонду по фунції 0117461 ,фонд 3.

Оля 12:28
Мене призначили членом комісії із соц.страхування. Я була на лікарняному. Чи треба мені підписувати протокол про призначення мені ж лікарняних ?

Наталя т-ц 12:29
Ж., якщо в казні ще договір не садили,то змініть його дату і оприлюднюйте

Ж. 12:33
вже проплата навіть пройшла

Тат_яна 12:40
Оля, я була уповноваженим із соц.страхування, одним-єдиним. Протокол по своїм лікарняним підписувала, як і всі інші. Перевірка була. Зауважень за цей протокол ніхто не робив.

Таня 12:43
Оля,я теж сама собі підписую

Оля 12:43
Тат_яна, дуже Вам дякую ! І ще одне забула запитать : я ще і завідувач відділення, який у лікарняному листі десь там у верхній частині заповнює дані по своїх працівниках. То і про себе теж так само ?

Тат_яна 12:43
Якщо дуже захотіти, то причепиться перевіряючим можна до чого завгодно. Тут типа "конфлікт інтересів"... По перетворенню мух на слонів перевіряючі давно переплюнули Ігоря Кіо, Амаяка Акопяна та Давіда Копперфільда, разом взятих

Тат_яна 12:44
Оля, це не знаю

Оля 12:44
Таня , і Вам теж дякую за відповідь.

Наталя т-ц 12:45
Ж., як же це казна вам без звіту посадила.? тут я вже не знаю, порушенням буде і неоприлюднення зовсім і порушення терміну,якщо ви зараз його викладете. але я все ж таки виклала б ,хоча із запізненням

Тат_яна 12:47
Наталя т-ц, вони ж ліквідуються, нащо лізти межі очі з просроченим договором? Хіба що трішки в скані "облагородить" дату...

Тат_яна 12:50
Ж., на яку хоть суму закупівля? 9 гривень 99 копійок?

Елена 12:51
як відмовитьись від підписки

Таня 12:55
Тат_яна, такі договора не сканують, просто зробити Звіт нормальной датой

Ж. 12:57
Тат_яна, Таня, 550 грн

Тат_яна 13:03
Таня, а що викладаєте на прозорро, крім плана? Скан договора - чи щось інше

МЕДИК 13:04
Підкажіть будь-ласка, зараз індексація входить і мінімалку чи все-таки рахуємо поверх мінімалки?

EVGENIY 13:11
Елена, зайти в особовий рахунок і натиснути ВІДМОВИТИСЬ

SHS 13:22
П ідскажіть, будь ласка,навч.заклад, є мед.кабінет. Купили антисептики по 2220, чи можна зі складу їх видавати іншим МВО, чи тільки мед.сестрі?

EVGENIY 13:23
SHS, а навіщо ви їх купили? Мабуть же щоб їми користувалися так видайте тим кому вони потрібні хоч МВО хоч не МВО

SHS 13:25
EVGENIY, річ у тім, що в нас розділились думки. хтось каже, що по 2220 тільки для мед.кабінету, чи все ж таки всім можно видавати, кому потрібно?

EVGENIY 13:27
SHS, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... kiv-pri-2/

EVGENIY 13:28
SHS, можу бути не правий але у вас не має іншого вибору окрім як купляти по 2220 , навіть якщо ви хочете роздати ви все одно по 2220 купите адже у вас є кабінет, вам казна не пропусте по 2210

SHS 13:29
EVGENIY, дякую за допомогу

EVGENIY 13:30
МЕДИК, входить

EVGENIY 13:31
МЕДИК, https://buhgalter.com.ua/news/indeksacz ... o-rozmiru/

EVGENIY 13:33
Н.А, послуги не ставлять на облік, послуги можна списати на витрати або включити у вартість об'єкта, а просто послугу на облік не ставлять

Любов 14:05
Ж.: 12:21 А якщо в Казні зареєстрували, то оприлюдніть зараз. Краще вже пізно, ніж ніколи

Одесса бух 14:05
Подскажите, как правильно ставить нумерацию в отчете: Звітний як Довідковий???? Если в апреле месяце: 5 человек на больничном, есть уволенный и принятый сотрудники???

EVGENIY 14:09
Одесса бух, уволеніх и принятіх будете показівать когда за квартал делать будете, статей на сайте куча

Ксю 14:17
за яку число фінансує ФСС?

Одесса бух 14:21
Ксю, http://joxi.ru/nAyvl8PTwJvqYr

Ксю 14:23
Одесса бух, дякую!!!

Світлана 14:25
Доброго дня! Скажіть будь ласка який номер розрахунку ставити в довідковому за 2 квартал?

Катрин 14:31
Світлана, знаю роз'яснення, що наростаючим із початку рку треба ставити. однак і багато хто подає так: якщо це перший розрахунок за місяці ІІ кварталу, то ставте 1. і все проходить і приймається. вочевидь непринципово

ТОП 14:33
Добрий день, скажіть будь ласка, якщо працівник переходить в іншу установу по переходу потрібно виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення???

ТОП 14:33
разом із відпускними

Ж. 14:33
Любов, який може бути штраф?

Катрин 14:34
Одесса бух, Довідковий подається на кожного працівника окремо. і лише за необхідності. лікарняні у квітні - розарахунковий період по березень (тут не потрібен Довідковий), адже дані за березень уже є у звіті за І квартал. По звільненому - тільки якщо іде на песію чи до центру зайнятості. Прийнятий - не потрібно (якщо не хворів чи не йшов на пенсію)

Ольга 14:34
доброго дня. При передачі майна що робити з інвентарними картками? Де про це можна почитати? Хто зтикався з цим? Дякую

EVGENIY 14:35
Ольга, картки передаються разом з об'єктом

EVGENIY 14:35
Ольга, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-zasobiv/ тут читайте

Ольга 14:35
Дякую.Буду вивчати

Одесса бух 14:40
Катрин, Благодарю!!!!!!

Наталя т-ц 14:45
Ольга, нам картки не передавали. ми завели свої,записали вартість,знос і т.д. самі

Катерина 14:51
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи нараховується вислуга років і престижність до сімейної форми навчання?

Ірина 14:54
EVGENIY, допоможіть розібратися з проводкою, будь ласка. ДПС вже повернуло надмірно сплачений ВЗ. Думаю показати проведення в м/о 17. Дт- 23130 Кт- 55120. Дт- 55120 Кт-6312

Ірина 14:55
Дт- 6311 Кт-23130

Наталка 14:56
EVGENIY, Доброго дня! Підскажіть будь ласка, стосовно звіту з ЄСВ. Налогова виписала штраф. Будуть подавати до суду.

GalinaS 14:58
Наталя т-ц, ми так само

EVGENIY 14:58
Ірина, якщо він у вас переплаченийц то у вас в дебеті 6311 залишок, тепер 2313 6311 і 6311 стане нуль! Вам лише відновити касу по 2111

EVGENIY 14:59
Наталка, а що підказати?

Бухгалтер ЗП 15:03
Підскажіть, будь ласка, при складанні довідкового звіту додаток -1, якщо у працівника лікарняний та перерахунок з/п за попер. місяць, робити окремо три звіти чи один з трьома рядками на одну особу.

Наталка 15:05
EVGENIY, просто читащи, що перший раз не будуть штрафувати, ми раз вісім відправляли.

EVGENIY 15:08
Наталка, а штраф то за що? Вісім раз не заборонено подавати і за це штраф не виписують, якщо кожен раз повертали

EVGENIY 15:09
Наталка, сьогодні на сайті новина поруч з чатом про штрафи

Галина 15:15
Доброго дня! з приводу індексації з/п, якщо працівник працює на 0,5 ставки, сума індексації пропорціна чи повністю, як в тих хто працює на ставку?

Галина 15:16
А якщо працівник прийнятий на роботу у червні 2021 р індексаціє оплачується і якщо так то яка? Дякую!!!

Ірина 15:19
EVGENIY, у 2018 році замість ЄСВ було слачено ВЗ (помилково вказано не той рахунок) (у головній книзі дебіторки і кредиторки немає). Помилку знайшла тільки в цьому році. Подала Заявудо ДПС і вони повернули зайво сплачені кошти за 2018 рік на реєстраційний рахунок. Тепер думаю як показати повернення до бюджету

EVGENIY 15:24
Галина, пропорційно

EVGENIY 15:25
Галина, вже давно індексація не залежить від дати прийняття на роботу, зайдіть в статті оберіть розділ індексація і почитайте

Олена 15:25
EVGENIY, Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, як бути з преміями при нарахувані відпускних? також беремо 1/12? Не можу розібратись.

Н.А 15:27
EVGENIY, дякую. Я теж такої думки, але така вартість і схема наглядна, якою будуть користуватися. Тому і питання виникло чи треба на облік поставити.

EVGENIY 15:27
Ірина, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... -byudzhet/ замість 2117 ставте 6311 і будуть ваші проводки

Ірина 15:38
EVGENIY, Дякую

Галина 15:38
EVGENIY, Дякую!!!

Наталка 15:48
EVGENIY, за порушення строку подання.

Наталка 15:48
EVGENIY, дякуємо)))

Катерина 15:52
EVGENIY, Скажіть будь ласка чи нараховується вислуга років і престижність до сімейної форми навчання?

Катерина 15:55
Можливо хтось знає чи оплачується престижність і вислуга до сімейної форми навчання?

Н.А 15:58
EVGENIY, до мого питання по поводу схеми = а якщо в договорі вказано, що внаслідок послуги отримаємо матеріали, тобто схему, то як бути з обліком????

EVGENIY 16:02
Н.А, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -v-obliku/

EVGENIY 16:02
Н.А, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... hi-divina/

EVGENIY 16:02
Н.А, почитайте є щось схоже з вашим питанням

Інна 16:07
Підкажіть, вивіску фасадну (300 грн.) можна поставити на 1812?

EVGENIY 16:12
Інна, да, а якщо критерій МШП у вас прописано в обліковій політиці і він вище 300 грн, то не тільки можна а і нужно

Інна 16:17
Дякую!

Таня 16:18
Інна, не согласна, це ІНМА, вивіска що буде використовуватисьменьше року?

Н.А 16:19
EVGENIY, дуже дякую, але це витрати не по КЕКВ 2281, там зрозуміло, а тут питаннячко.....

EVGENIY 16:20
Таня, а дирокол? Подивіться що обліковують на 1812 і побачите що там все більше року, ви не звертаєте увагу на малоцінність але звертаєте на рік! Ручку теж більше року використовувати можна

Таня 16:21
EVGENIY, по канцтоварам согласна

Ж. 16:28
Що є більшим порушенням,опублікувати план і звіт про договір про закупівлю без використання електронної системи, чи якщо взагалі його не публікувати?(забули опублікувати договір

Ж. 16:28
*з порушенням строків

Ж. 16:36


Таня 16:37
Ж., коли у вас ліквідація?

Ж. 16:37
якщо все добре, то в цьому місяці

Таня 16:40
Там терміни по штрафам є, но ви краще нічого не робіть. Ваши 550 грн нікого не цікавлять в плані корупції.

Ж. 16:42
Таня, я теж так думаю,але всеодно трохи страшно)))

Світлана 16:44
Підкажіть будь-ласка. Отримали сьогодні допку на мінус від 01.06- 8 день. Як зареструвати в казні?

Ж. 16:44
тим паче там же є термін на накладення штрафу,може проскочим

Наталка 16:45
Світлана,вхідний можете поставити?

Світлана 16:46
Можемо, а казна прийме?

Наталка 16:46
Світлана, у нас приймає. Краще запитайте у свого казначея.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”