Архів чату за 02.05.2023 вт (91)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила 07:51
Доброго ранку!

Марина 08:18
Всім привіт)

Ольга 08:37
Привіт)

EVGENIY 09:05
Доброго ранку, всім гарного дня 😉

Оксанка 09:24
Доброго ранку, обновили PM. Як створити платіжки на лікарняні? Оби рати за рахунками інших клієнтів? раніше просто не обираючи категорію можна було внести

EVGENIY 09:26
Оксанка, і раніше треба було так обирати

Оксанка 09:28
EVGENIY, зрозуміло, дякую

Юльчик 09:33
Всім привіт.Потребую підказки:вода бутельована,закуплена на випадок перебування в укритті,прострочена. Яким чином списувати?Акт?Чи можна було її використати на кухні для хворих лікарні до закінчення терміну?та це вже буде не за її призначенням якось...Тонна води..і тепер викидати((

EVGENIY 09:35
Юльчик, Акт списання запасів застосовується для оформлення господарських операцій зі списання запасів. https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... a-zapasiv/

Л. 09:36
Доброго ранку! Підкажіть кому приходив лист від фонду інвалідів, що потрібно зробити уточнюючий звіт єсв з ознакою бюджетна установа. Що хто робив?

Юльчик 09:37
Дякую!!!

Галина 09:42
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка. Працівник пішов в декрет.відпустку в грудні 2022 року, а зараз написала заяву про відпустку і матер.допомогу до відпустки. Як я маю нарахувати матер.допомогу по окладу чи мінім.зарплати?

Вікторія 09:45
Галина, з окладу, але не меньше мін. зарплати

Галина 10:02
Вікторія. Ми ОМС

Вікторія 10:09
Галина, ми також ОМС), якщо оклад меньше мінімальної, то розраховуємо з мін.з/п

Вікторія 10:12
Галина, Матеріальна допомога на оздоровлення - з окладу, не потрібно дотягувати до мінімальної

МВА 10:49
Хто може підказати, передача коштів від МВА до держадміністрації правомірність, невистачає на заробітну плату, чи це можливо взагалі...

EVGENIY 11:17
МВА, здається вони обидві фінансуються з дербюджету і там як такових коштів на рахунках не має, там є ВІДКРИТІ асигнування і кому їх відкривати і в якому розмірі вирішує головний розпорядник коштів, більше ніж є в кошторисі не відкриють, тому ваше питання якось не логічне, кошти ви все одно не перекините адже у вас їх не має та і казна таке не проп

МВА 11:37
EVGENIY: дякую за відповідь, не знали як відмовити, тепер зрозуміло.

EVGENIY 11:42
МВА, але можна внести зміни до кошторисів і зробити перерозподіл ))) але це все з установою вищого рівня робиться

Лілія 11:44
Колеги, добрий день. Чи можу я оплатити за вивіз непобутових відходів коштами екологічного фонду. Дякую.

EVGENIY 11:49
Лілія, ви нічого не можте оплатити із фонду, із фонду ви можете профінансувати програми які у вас затверджені і джерелом фінансування яких є фонд, а платити ви будете з реєстраційних рахунків видкритих по цим КПК, а реєстраційні рахунки вже фінансуються котла цього фонду

Аня 12:06
Доброго дня. Підкажіть, чи показувати в звітіі ЄСВ лікарняний сумісника, якщо він не був оплачений.

Лілія 12:12
EVGENIY: Дякую

наталі 12:29
поділіться заявками на скасування токенів у казні

Бух ЗДО 12:37
Чи приймає у когось казначейство на реєстрацію реєстри накладних по продуктах?

NeProzorro 12:39
Юльчик, треба створити комісію і розслідувати факт псування, втсановити винних осіб. Хто і чому закупив з малим терміном придатності

EVGENIY 12:52
Бух ЗДО, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... rdnih-dok/ покажіть вашим казначеям цей документ якщо ви централізована бухгалетрія

Бух ЗДО 13:10
EVGENIY, ми окрема установа. То не можна складати для реєстрації реєстр накладних?

Юлія 13:50
Добрий день, треба встановити протипожежну сигналізацію, виникло питання чи можна закупити основне обладнання за КЕКВ 3110 , а послуги з встановлення , монтажу за КЕКВ 2240, якщо окремі договори зробити?

Ірина 13:57
Доброго дня. Хочу продавати кальяни(пусті, без наповнення), підскажіть яку систему оподаткування для фоп потрібно?

EVGENIY 14:00
Бух ЗДО, це єдиний документ де зустрічається реєстр накладних і в ньому вказано що це в централізованих бухгалтеріях то висновки робіть самі

EVGENIY 14:01
Ірина, вам на бухгалтер911, ви зараз на сайті для бюджетних установ, а це зовсім інша історія

Галина бух 14:36
Добрий день. Така ситуація ,працівниця знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3 років і з 2 травня йде у декретну відпустку. Посадовий оклад 7001,00 грн. Рахувати середньоденний розмір допомоги 7001,00 на 30,44,чи є якісь обмеження.Дякую.

Людмила Кошкіна 14:36
Колеги, підкажіть , будь ласка, мінімалка не змінилась 6700,00? Дякую.

EVGENIY 14:37
Людмила Кошкіна, не змінилась і не збиралась навіть змінюватись

Людмила Кошкіна 14:37
EVGENIY, дякую.

школа 14:43
Як правильно включити суму зарплати у відпускні, якщо у розрахунковому періоді вчителю нараховано зарплату за години навантаження і простій по групі продовженого дня? Включати всю суму чи всетаки мінусувати простій (але ж дні відпрацьовані!)?

Оксана 14:51
Працівниця прийнята з 03.04, лікарняний по догл.за дитиною 24.04-26.04, як правильно рахувати? І друга ситуація - працівниця їде у відрядження 06-14.05, як рахувати відрядні (5 днів чи 9) ?

Людмила Кошкіна 14:58
Оксана, по першому випадку маєте прати зп, за дні з 03,04 по 23,04 включно,

Людмила Кошкіна 14:58
Брати зп

Оксана 14:59
Людмила Кошкіна, дякую

Домініка 15:03
наталі, сайт казначейства вкладка Електронні сервіси-Кваліфіковані електронні довірчі послуги- вкладка Регламент- вкладка Форми заяв

Голді 15:15
колеги, на якому сайті ви видруковуєте щоденник погоди за місяць (для розрахунку коригуючих коефіцієнтів при списанні палива). Колись було зручно на гісметео, але він РУ, accuweather не коректно відображає реальну температуру...

EVGENIY 15:16
Голді, гізметео давно не ру

EVGENIY 15:16
Голді, https://www.gismeteo.ua/ua/weather-kharkiv-5053/

Голді 15:16
EVGENIY, де там є щоденник за місяць, не знаходжу

Голді 15:17
EVGENIY, прогноз на наступний бачу, а за попередній щоденник - не бачу

EVGENIY 15:20
Голді, а в яких таких вимогах ви зустрічали в своїх обов'язках друк такого щоденнику? І чому ви його називаєте щодениокм?

EVGENIY 15:24
Голді, https://www.meteo.gov.ua у нас є офіційний сайт по погоді

Богдана 15:24
Добрий день! Виготовлення ген.плану села по КЕКВ 2281 відносимо на витрати?

Голді 15:26
EVGENIY, після аудиту завжди друкуємо щоденник. В наших обовязках багато нема того, що аудитори часом хочуть бачити.

EVGENIY 15:27
Голді, яким нормативно правовим актам закріплені вимоги по друку щоденника погоди? Може його просто треба вести самим?

EVGENIY 15:29
Голді, тримайте )) https://meteopost.com/weather/archive/

Голді 15:31
EVGENIY, не передбачено, але ми його завжди друкували і друкуємо, щоб не було питань при перевірці списання палива. Можливо й досі хтось видруковує з офіційних сайтів - тому це питання до тієї категорії бухгалтерів. Називаю щоденником, тому що він так і називався на гісметео, хто друкував, той знає про що я.

EVGENIY 15:32
Голді, да він є саме на гізметео РУ і це його так назвали москалі а ви за ними повторюєте

Голді 15:39
EVGENIY, чоловіче добрий, до чого тут москалі))) дякую, хоч посміялась. Можу назвати не "щоденник погоди", а "архів погоди за місяць", можливо це формулювання не викличе таких емоцій)

EVGENIY 15:39
все перелазив не існує ніяких щоденників погоди не на офіційних сайтах ні на не офіційних, тому вихід для вас один, кожен день друкувати

Валентина 15:40
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можу прийняти на роботу чоловіка (за сумісництвом)? Йому треба у воєнкомат спочатку?

Голді 15:40
EVGENIY, дуже вам дякую за ваш час. Крім accuweather не знаходила більше, що ж, буду ним і користуватись

EVGENIY 15:41
Голді, Голді, тю чо париться то, раз там є то і друкуйте собі, і він там до речі не назиається щоденником

Голді 15:47
EVGENIY, суть же ви зрозуміли, може бути не щоденник, може бути архів і т.п. там не завжди реальна температура відображається. Звичайно то я вже дуже прискіпуюсь, але хотіла запитати чи хтось користується чимось іншим, бо сама я альтернативи не знайшла. Дякую.

EVGENIY 15:48
Голді, тепер ви знаєте я теж альтернатив не знайшов ))

Богдана 15:55
EVGENIY, перегляньте запитання 15:24???

ВІК 15:58
Голді, я видруковую з Синоптик

EVGENIY 15:59
Богдана, кекв не впливає на те списувати на витрати чи не списувати, на це впливає інші фактори, як це все буде в обліку відображатись , треба вищначитись е об'єкт обліку чи ні

EVGENIY 15:59
ВІК, а як? Якщо там не має за місяць попередній

ВІК 16:03
EVGENIY, я видруковую на певну дату. Наприклад пишу: Синоптик в Тернополі 29 квітня 2023 р.

123 16:05
ВІК, точно є такий спосіб)

Голді 16:06
ВІК, кожного дня друкуєте? тоді можу Вам все ж accuweather порадити, коли треба зведену за місяць, щоб не множити ці папірці...

ВІК 16:07
Голді, дякую, але в мене немає поїздок кожного дня.

Голді 16:08
ВІК, тоді зрозуміло

EVGENIY 16:15
ВІК, а вам хто порадив таке друкувати? Теж КРУ?

Анастасія 16:22
Підскажіть будь ласка, скільки днів компенсації за невикор. відпустку буде вчителю, який звільняється 08.05.2023 (за минулі роки відпустка вибрана)

Ірина К. 16:32
Добрий день! Чи можна віднести до МНМА обладнання охоронної сигналізації, встановленої за актом виконаних робіт вартістю 10200 грн., де 9000 грн. – вартість активного обладнання, 1200 грн. – вартість робіт. Сплачено по КЕКВ 2240. Якщо так, то якою буде балансова вартість ОЗ?

EVGENIY 16:34
Ірина К., https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -v-obliku/

Світлана 16:34
Добрий день. Скажіть, будь ласка, бланк авансового звіту ще старий брати до роботи?

EVGENIY 16:35
Світлана, да ще старий

Світлана 16:35
EVGENIY, дякую

Ірина К. 16:37
EVGENIY, дякую, ми йдемо по першому варіанту, але чи можна оприбутковувати саме за АКТОМ, сплативши по КЕКВ 2240?

EVGENIY 16:37
Ірина К., вам треба визначити об'єкт обліку, а потім приймати рішення, вартість ОЗ може формуватись як із капвидатків так і із поточних тому, тому з початку визначтесь що ви хочете обліковувати всю сигналізацію як окремий об'єкт чи окремі складові сигналізації як окремі об'єкти

EVGENIY 16:37
Ірина К., ви нічого за актом не оприбутовуєте, ви витрати за актом відносите на капінвестиції і об'єкт

EVGENIY 16:38
на капінвестиції В об'єкт

Ірина К. 16:40
EVGENIY, зрозуміло. Оприбуткувати треба окремі складові сигналізації, сам прилад.

Ірина К. 16:40
EVGENIY, чи можна це зробити при оплаті по КЕКВ 2240?

Марина 16:42
Ірина К., 2240-це все на видатки, мены так здаэться...

Марина 16:42
ой блін

Марина 16:42
клавіатуру не переключила))))

EVGENIY 16:44
Марина, якщо окремо оприбутковувати то так не можна чому тоді по 2210 не купили

Марина 16:45
EVGENIY, отож.... якщо окремо купили та потім встановили тоді встановлення іде у вартість...

Марина 16:45
EVGENIY, може якщо в угоді написано встановлення сігналізації з матеріалу виконавця...

Ірина К. 16:45
EVGENIY, правильно буде обліковувати всю сигналізацію вцілому, по вартості акта?

Марина 16:46
Ірина К., ви все заплатили по 2240? і матеріали і встановлення??

Ірина К. 16:47
Марина, ще не платили, розглядаємо варіанти,,,

Ірина К. 16:55
Марина, EVGENIY, Дякую за відповіді!

Анастасія 16:56
Підскажіть будь ласка, скільки днів компенсації за невикор. відпустку буде вчителю, який звільняється 08.05.2023 (за минулі роки відпустка вибрана)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”