Архів чату за 10.05.2023 ср (101)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юлія 08:03
всім доброго ранку, дуже прошу про допомогу, на вашу думку, якщо людина приїхала з відрядження, проживала в місті ,що знаходиться в 130 км. від міста куди була відряджена, чи маємо ми прийняти це? ще надала документи на проїзд з міста проживання до міста куди була відряджена. Дуже прошу висловити вашу думку на цей випадок .

Валентина 08:13
Звичайно що НІ

Юлія 08:40
Валентина, чому?

Юлія 08:41
мова йде про відрядження за кордон

Марина 08:52
Всім привіт)

Лариса 08:55
Б

Лариса 08:57
Доброго ранку, колеги як ви думаєтечи потрібно поновлювати наказ на УО по закупівлям і положення в зв'язку з військовим станом

Ірина КР 09:03
Доброго ранку. Допоможіть, будь ласка, в РМ мережа який вид платіжної інструкції необхідно вибрати, щоб перерахувати в дохід бюджета штрафні санкції, отримані за порушення договірних відносин? Дякую.

Світлана 09:16
Добрий день, підкажіть будь ласка, чи виплачувати середню зарплату мобілізованому працівнику? Я розумію, що треба зробити наказ про увільнення працівника і про зупинення йому зарплати?

EVGENIY 09:25
Ірина КР, це звичайни платіж як і всі інші ваші платежі

EVGENIY 09:25
доброго ранку

EVGENIY 09:26
Світлана, та вже майже рік як це припинили, або у вас педагог? Так про це треба вказати

Надя 09:35
Доброго дня! Підкажіть чи можна надати вихователям ЗДО

Надя 09:36
частину невикористаної відпустки за минулий рік

Ірина КР 09:44
EVGENIY, дякую. Але це платіж з КЕКВ0000, і програма не пропускає платіжну інструкцію просто видатки без юридичних і фінансових зоб.

EVGENIY 09:50
Ірина КР, а чому це він з кекв 0000?

Наталія 09:51
Доброго ранку, підкажіть формат виписки за реєстраційним рахунком змінився? Чи можливо є якась можливість роздрукувати як було раніше?

Світлана 09:53
EVGENIY:Дякую!!!

Наталя т-ц 09:54
Ірина КР, платіжку з кекв 0000 робіть безпосередньо в сдо в розділі "внутрішні або зовнішні платежі"

Марина 09:54
EVGENIY, ну може це за минулий рік???? тоді кекв 0000

Наталя т-ц 09:55
але ваш платіж має мати юридичні і фінансові і не з кекв 000

EVGENIY 09:57
Марина, питання явно потребує уточнення ))

Марина 09:58
EVGENIY, точно)

Марина 09:59
І повернення до бюджету немає ніяких юр і фін зобов'язань...

Валентина 10:00
Наталія:А що вас не влаштовує?

EVGENIY 10:02
Марина, в питанні нічого про повернення в бюджет, сплата штрафу в бюджет це не повернення

Надя 10:04
і ще одне питання , вихователь звільняється потрібно розрахувати дні невикористаної відпустки роб.період 08.10.2022 по 31.05.2023 (5,6*7=39) чи вірно я рахую?

Наталія 10:05
Валентина, більше паперу потрібно, бо формує кожен день на новому аркуші

Ірина КР 10:08
Всім велике дякую. Питання вирішили.

Алла Ж 10:08
Добрий день. Підскажить будь ласка в цьому році в нашій організації працівники проходили медогляд який ми опплачували по КЕКВ 2240 (підприємство в органах ОМС) Чи необхідно відображати в 1ДФ з ознакою 143 данну виплату? Зазделегідь дякую за відповідь

Леся 10:13
Колеги доброго дня! Підкажіть у кого була така ситуація,Bars Cryptor для СДО чогось пропадає,тільки скачаю ,поставлю і зразу зникає,в чому проблема?

Валентина 10:19
Алла Ж:Яким чином оплата за медогляд до 1ДФ ?, ви ж не їм давали допомогу

Валентина 10:20
Алла Ж Це якби ви їм виплатили допомогу на лікування та медичне обслуговування, то тоді так з ознакою 143

керр 10:27
Надя, 5,6/31*24 +5,6*6 = 38

Валентина 10:36
Наталія:Все вірно,виписки потрібно формувати тоді,коли пройшов рух, ане раз у місяць.

Надя 10:36
Доброго дня, підкажіть чи можна вихователям ЗДО надавати невикористану відпустку за минулий рік і на які документи ссилатись?

керр 10:40
Надя, У період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику у наданні невикористаних днів щорічної відпустки. ст.12 ЗУ № 2136-IX, а може не відмовити, якщо таке обмеження для усіх не запроваджено в установі

Наталія 10:43
Валентина, дякую за відгук

Марина 10:49
Леся, у нас таке було після перевстановлення віндовсу. ВІднесли знову хлопцям комп'ютерщикам вони щось поклацали й почалу працювати.

Леся 10:50
Марина,дякую

Надя 11:13
керр, дуже дякую ви підтвердили мою думку.

Юлія 11:14
Ще раз пишу питання, прошу дуже допомоги,на вашу думку, якщо людина приїхала з відрядження, проживала в місті ,що знаходиться в 130 км. від міста куди була відряджена, чи маємо ми прийняти це? ще надала документи на проїзд з міста проживання до міста куди була відряджена. Дуже прошу висловити вашу думку на цей випадок .

школа 11:17
Доброго дня, всім! Працівниця працює на 0,5ставки, йде у відпустку і середньоденна получилась менша за 110,05 (6700/30,44*0,5), рахувати відпускні треба з фактичної середньоденної чи з 110,05. Працівниця внутрішній сумісник і лікарняне з 6-го дня не оплачувалось тому й так получилось.

Марина 11:18
Юлія, ну взагалі то людина повинна перебувати там куди її відряджено.

Валентина 11:20
Юлія:а чому вона не ночувала там куди була відряджена

EVGENIY 11:21
Юлія, я думаю це вирішує керівник, перед відрядженям складається кошторис витрат там є і вартість проживання, чому працівник так далеко оселився, якщо є причини то керівник хай вирішує, якщо причин не має то переїзд я думаю не треба відшкодовувати це теж керівник має вирішити

Валентина 11:22
EVGENIY: Так все може керівник вирішити....є якісь правила.

Валентина 11:23
EVGENIY: Н Е М О Ж Н О !!!

Юлія 11:26
Дуже дякую всім за допомогу!!!

керр 11:29
школа, (6700/30,44*0,5) такого розрахунку оплати відпустки не передбачено, розраховуйте з фактичного заробітку за 12 міс, за виключенням періоду коли працівник не працював і за ним зп не зберігалась або зберігалась частково (не оплач тимчас непрацзд) ...

Наталя т-ц 11:31
підкажіть,хтось купувавв бланки згідно 590 постанови. звичайні не державні. як прописували?

школа 11:32
керр, дякую. Тобото дні неоплачуваної працездатності я маю виключити з розрахункового періоду?

Юлька 11:33
Підкажіть,будь ласка. З чого розрахувати компенсацію працівнику, у якого за весь розрахунковий період нема жодного відпрацьованого дня, крім 4 днів осн.відпустки. Інші дні - за власний рахунок. Питання: рахувати з суми відпускних і поділити на 4 дні, чи з окладу?

ФСН 11:35
Наталя т-ц, як канцтовари не пройде?

Марина 11:35
Доброго дня, підкажіть будь ласка, по постанові 391 від 25 квітня 2023 року, посадовий оклад множити на коефіцієнт 1,5. Чи прибирати надбавку за виконання особливо важливої роботи?

Марина 11:41
Наталя т-ц, ми завжди пишемо те що купуємо...

керр 11:43
школа, так

школа 11:43
керр, щиро дякую!

Марина... 11:44
Надя, Неправильно вы посчитали (потеряли период с 08.10 по 31.10) и неправильно керр (потерял месяц). Если принята 08.10.2022, то расчет следующий 5,6/31*24 +5,6*7 = 43,54=44 дня. Если же указанный вами период является периодом неиспользованного отпуска, а принята она на работу раньше, чем 10 мес.до увольн., то расчет другой 4,67 дня в месяц =36 д.

Еллена 11:50
Наталя т-ц, нас часто виручає такий п.19-1 постанови 590 - "... відкриті рахунки в Казначействі...", таким чином проходить оплата будь-чого

Наталя т-ц 11:54
так, але підприємство не має такого рахунку і не хоче відкривати.

Новенька 13:05
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи має право вчилель - вдова на додаткову відпустку, якщо дитині 18 років, навчається за кордоном?

Лариса 13:24
Доброго дня, колеги ще раз запитую як ви думаєте чи потрібно поновлювати наказ на УО по закупівлям і положення в зв'язку з військовим станом, чи цим ніхто не занімається? Дякую

Олена 13:27
Еллена, а що саме Ви прописуєте у призначенні по п.19.1 постанови 590. Бо я щось не зрозуміла. Дякую

Оля 13:34
Коли завантажувати скан трудової книжки працівника треба ще якісь поля заповнювати в кабінеті ПФ про трудові відносини ?

Марина 13:40
Люди добрі підкажіть хіба виконавчий комітет міської ради має право отримувати гуманітарну, благодійну допомогу?

Андрій 13:40
Лариса, УО змінився? в положенні чітко зазначали тільки Закон, чи та іншими нормативними? якщо біли іінші то навіщо?

Вадим 13:46
Марина, якщо він балансова юридична особа, то чому ні

Марина 13:49
Вадим, так в законі про корупцію написано що тільки освіта, охорона здоров'я і соц.сфера...

Еллена 13:53
Олена, предмет договору і призначення плетжу відповідають предмету закупівлі, у такому випадкку не застосовується черговість згідно п.19 цієї ж постанови

Андрій 14:02
Еллена, наприклад якщо я хочу купити папір по СФ, в договрі, рахунку, накладній папір то казна має мені провести без черговості, якщо гроші є на рахунку то відразу? чи я не правильно зрозумів

Андрій 14:05
по п.19-1 Ставка, президент, ВР та інші

Оля 14:07
СДО працює нормально??

EVGENIY 14:09
ось що мається на увазі по пункту 19-1 https://i.imgur.com/2ArERi3.png ваш контрагнет може відкрити рахунок в ДКСУ і ви йому будете туди слпачувати без черг і не важливо з якого фонду

EVGENIY 14:10
Андрій, де ви там побачили ставку Президента в пункті 19-1? Ви який документ читаєте?

Андрій 14:10
EVGENIY, ааа, дякую)) це зовсім інше кіно)

Андрій 14:11
за видатками на національну безпеку і оборону та на здійснення заходів правового режиму воєнного стану, а також розпорядників (одержувачів) коштів державного бюджету, які забезпечують обладнання робочих місць для виконання функціональних обов'язків оперативним складом пунктів управління у можливих місцях розгортання Ставки Верховного Головнокоманд

EVGENIY 14:11
Андрій, є лише одне НО, з цього рахунку контрагент може платити податки і все ))

Андрій 14:12
EVGENIY, ось в цьому і прикрість)))

EVGENIY 14:12
Андрій, не має такого в пункті 19-1 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... rzhavnoyu/

Андрій 14:15
19 1)

Еллена 14:15
Андрій, ми так і купуєм папір - асигнування у нас по СФ,у постачальника є рахунок у казначействі, платіж проходить наступного дня після реєстації його у казні

EVGENIY 14:15
Андрій, ааа, ну мова не про нього

EVGENIY 14:17
якщо постачальник юрособа то думаю вони податки платять часто і для них це не проблема ПДФО платити і ЄСВ з цих рахунків в момент коли зарплату платять, а от для фопів думаю це важко буде

Андрій 14:18
EVGENIY, треба спробувати поговорити , дивлячись скільки в нього оборот

Марина 14:18
Андрій, зато без черги оплатиться))))

Лариса 14:31
Андрій, Дякую

Андрій 14:38
Лариса, 😉

Катерина 14:41
ДД, чи відправляє хтось звіт про виплату коштів ПФУ через веб-портал?

Наталія 14:52
Доброго дня підскажіть будь ласка, було подано декларацію на нерухоме майно відмінне від зем.ділянки, і вказала приміщення в додаток 1,а потрібно в додаток 2, як виправити помилку?

Галина 15:14
Доброго дня, підскажіть будьласка, якщо призупинено трудовий договір ,а в працівника лікарняний,чи потрібно нараховувати лікарняний?

EVGENIY 15:18
Галина, https://buhgalter.com.ua/news/other/lik ... izupinili/

EVGENIY 15:18
Галина, https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... trudovogo/

Марина 15:21
EVGENIY, на сайті дивилась проведення по оприбуткуванню гуманітарної допомоги МНМА. Не зрозуміла одну проводку 5111-7511 на сумму амортизації...Хіба на 5111 не первісна вартість?

EVGENIY 15:25
Марина, для безкоштовно отриманих 5111 не дорвінює первінній вартості, саме на суму зносу

EVGENIY 15:25
Марина, ось тут на вебінаріпредставник мінфіну розповідав чому так і навіщо https://buhgalter.com.ua/other/bezkosht ... tanovah-v/

Марина 15:26
EVGENIY, дякую буду дивитись.

Галина 15:28
Дякую.

Людмила 15:40
Підкажіть,будь ласка. З чого розрахувати компенсацію працівнику, у якого за весь розрахунковий період нема жодного відпрацьованого дня, крім 4 днів осн.відпустки. Інші дні - за власний рахунок. Питання: рахувати з суми відпускних і поділити на 4 дні, чи з окладу?

керр 15:53
Людмила, до фактичного заробітку включаютьсявиплати за час, протягом якого працівнику зберігається середнійзаробіток, за час попередньої щорічної відпустки

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”