Архів чату за 19.07.2023 ср (65)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:14
Всім привіт)

Тетяна 09:00
Доброго дня.

Міра 09:12
Добрий ранок! яким бланком авансового звіту користуватись?

EVGENIY 09:16
Міра, новим

EVGENIY 09:16
Доброго ранку, всім гарного дня

Яна 09:29
Щодо підвищення посадових окладів держслужбовців?

Валентина 09:47
Яна:КОЛИ???

EVGENIY 09:47
Валентина, Яна, https://buhgalter.com.ua/news/derzhavna ... onoproekt/

Валентина 09:50
EVGENIY: і що?

EVGENIY 09:55
Валентина, шо і що?

EVGENIY 09:56
Валентина, користувач Яна задала питання ви чомусь на її питання задали питання ще, що вам ще треба? Я вам дав посилання останню новину на цю тему, більше ніяких новин з цього питання не має

оксана_бух 10:18
Доброго ранку! Колеги, підкажіть, будь ласка, звіт про виплату коштів в ПФУ відправила через кабінет та звернення. Вже три дні висить у статусі Прийнято до розгляду. Так і має бути?

Тася 10:23
Доброго дня! Підскажить, будь ласочка, в якому МО відображається рахунок 16 "Виробництво"

EVGENIY 10:28
Тася, для рахунку не має ордеру, а щоб відповісти на ваше питання треба знати проводку а не лише рахунок один

Тася 10:30
EVGENIY, наприклад Дт 1613 Кт 8013, Дт 1812 Кт 1613

EVGENIY 10:31
Тася, ці в 17 мо

Тася 10:31
EVGENIY, дякую

Таня 10:33
оксана_бух, я один раз відправила, то не дочекалась на зміну статуса, а це було майже місяць. То понесла вдруге в паперовому вигляді. А у деяких нормально проходить.

ФСН 10:34
оксана_бух, у мене останній раз висіло майже два тижні

оксана_бух 10:38
ФСН, Таня, дякую, буду чекати

ЛІЦЕЙ 10:47
Всім Доброго дня. Чи відображається якось мобілізований сезанний працівник (кочегар 0

ЛІЦЕЙ 10:48
(кочегар) у звіті з ЄСВ? На даний момент людина "УВІЛЬНЕНА", тобто, перебуває у трудових відносинах.

*-* 10:51
В СДО документи в казну "доходять"?

Оксана 10:52
Колеги, як оплачується день відкликання працівника з відпустки? Як звичайний робочий день і відпустка переноситься на 1 день?

Любовь 10:56
*-*, висить статус "Відправлено в Казначейство"

Світлана 10:58
*-*, у нас СДО не працює. Платіжну інструкцію відхилено, не бачить сьогоднішню операційну дату.

*-* 10:59
Світлана, з ранку така сама ситуація (((((

Оксана 11:04
,

Люда 11:07
Світлана, а що казначейство про СДО говорить

школа 11:14
Оксана, Я знімала за це день відпустку і нараховувала як за робочий день. В наказі було зазначено, що цей день відпустки переноситься на..., тоді буду нараховувати відпустку по-новому. Працівник писав письмову згоду на відкликання з відпустки

Ольга Полтавська область 11:25
Казна і досі не працює, по СДО відправляються документи, але на всіх статус відхилено

Оксана 11:25
школа, дякую за відповідь

Оксана Т 11:28
Доброго дня! Підскажіть будь ласка оплата за повірку лічильника на воду це 2240 чи 2272?

Ольга Полтавська область 11:28
2240

Світлана 11:29
Люда, чекають поки Київ щось зробить. В них зрвсім не вікривається СДО.

Люда 11:35
Світлана, дякую за відповідь

Оксана Т 11:40
Ольга Полтавська область Дякую

Ольга Полтавська область 12:12
😊

EVGENIY 12:16
До речі розділ Законодавство на сайті тепер у відкритому доступі

Світлана 12:17
В когось запрацювало СДО?

Любовь 12:18
Світлана, нет

Ірина 12:22
доброго дня колеги, підкажіть будь ласка що чути за мінмальну заробітну плату, законопроект бачила що підготовили , тільки не зрозуміло що буде із мін.

Валентина 12:29
Світлана:Зранку все в статусі "Відправлено"

Світлана 12:32
Валентина, а в мене все "Відхилено".

Оксана 12:33
А пенсійний кабінет сьогодні також не радує...не працює...

Ольга 12:35
сдо не працює?

Марина 12:48
оксана_бух, прийнято до розгляду 30.06.23. На 19.07.23 без змін, не оброблене.

Ольга Полтавська область 12:58
СДО не працює, все відхилено

Валентина 13:16
У мене змінився статус на "Очікує виконання"

ФСН 13:28
Валентина, яка область?

Валентина 13:29
ФСН: С

Одеса бух 13:30
Доброго дня!!! Підкажіть- якщо внутрішній сумісник був на лікарняному, який оплатили тільки 5 днів, а далі БЕЗ ОПЛАТИ- як такий лікарняний потрібно відображати у звіті ЄСВ (додатку 1)?

Тая 13:36
Добрий день.

Таня 13:37
Чернігівська область Також змінивсь статус на очікує виконання

Юлія 13:41
Добрий день! Підкажіть будь ласка, чи змінюється розмір фіксованої щомісячної премії в залежності від відпрацьованого часу?Тобто в мин. міс. нарах. згідно наказу 3000 грн. а працівник захворів. Потрібно зменшувати премію за мин. місяцьчи ні?

Тая 13:44
Випускник (18 років) спеціальної школи буде зараховано до психоневрологічного інтернату. Яке матеріальне забезпечення має провести спецшкола ( одяг, взуття, грошова допомога) при випуску ? Якщо на навчання Постанова КМУ 226. А в даному випадку?? Хто мав таку ситуацію, підкажіть будь ласка. Дякую

Тетяна 14:05
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, Чи має право директор комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" на надбавку за вислугу років згідно Постанови 239 від 15.06.2011р. за термін роботи до цього на посаді державної служби - Заступник начальника УСЗН із соціальних питань?

Світлана 14:10
Добрий день. Підкажить будь ласка, розмір попередньої оплати за послуги встановлює головний розпорядник згідно постанови КМУ 1070 ? Чи є ще законодавчий документ? Нам потрібно заплатити попередню оплату за послуги опломбування .

Світлана 14:13
СДО зарпацювало, статус змінюється, вже не "футболить".

Валентина 14:15
Світлана:Нам хліба не треба - роботу давай!!!

Валя 14:45
Світлана, Ви перескидали заново файли?

Елена ТЦ 14:56
Тетяна, (14:05) ні, не має

Світлана 15:05
Валя, да, але в мене "Відхилено" було, тому і скидала заново.

Оксана 15:08
потрібна допомога. Працівник йде у відпустку з 1,08, виплата 25.07. Розрахунковий період буде липень 2022-червень 2023?

Тетяна 15:12
Елена ТЦ, у Вас була така ситуація? Мій директор наполягає на цю надбавку, так як вона стосується стажу роботи керівників та їх заступників як комунальних установ, так і державних. соціального захисту населення

Наталія 15:14
Оксана, ні, період залежить не від дати виплати, а від дати початку відпустки. Тобто ваш період серпень 2022 - липень 2023 року

ЛІЦЕЙ 15:21
Чи відображається якось мобілізований сезонний працівник (кочегар) у звіті з ЄСВ? Зарплата НЕ нараховується. На даний момент людина "УВІЛЬНЕНА", тобто, перебуває у трудових відносинах.

Валя 15:32
Світлана, Дякую,

Анатолій 15:34
Будь ласка, допоможіть розібратись. Пед. працівник, який працює на 0,5 ставки у червні м-ці "пішов" у відпустку на 56 к.д.. У липні сума відпускних не дотягує до 6700 грн. У звіті з ЄСВ дотягуючи кодом 13 - , не пропускає, видає Помилку. Як бути????

ВІК 15:41
Анатолій, за липень будете "дотягувати" у звіті за ІІІ кв.

Іванка 15:44
Добрий день! Що робити з дорожніми знаками? Можна зробити акт та списати чи ставити на 113р?

Анатолій 15:45
ВІК, Дякую.

Тая 15:47
Допоможіть розібратися в ситуації !!! Випускник (18 років) спеціальної школи буде зараховано до психоневрологічного інтернату. Яке матеріальне забезпечення має провести спецшкола ( одяг, взуття, грошова допомога) при випуску ? Якщо на навчання Постанова КМУ 226. А в даному випадку?? Хто мав таку ситуацію, підкажіть будь ласка. Дякую

Тая 15:49
Дитина сирота без опіки

Елена ТЦ 15:56
Тетяна, напишіть мені свою ел.адресу, а вам кину консультацію

Елена ТЦ 15:58
Тетяна, знайшла - https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/201 ... 16819.html

Елена ТЦ 15:59
це не те

Ольга 16:19
Доброго дня! В таблиці 5 звіту ЄСВ відпустку по вагістності та пологах підстава має бути наказ чи листок непрацездатності?

Тетяна 16:20
Елена ТЦ, tercentr_bashtan@ukr.net

Елена ТЦ 16:23
Тетяна, відправила

Сашка 16:31
Привіт, ковіду немає, попереднє оплата можлива , я вірно розумію?

EVGENIY 17:45
Сашка, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... huvachami/ постанова була чинна і зараз чинна да пункт з карантином тепер не чинний все згідно цієї постанови

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”