Архів чату за 01.08.2023 вт (71)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10330
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

EVGENIY 09:13
Доброго ранку, всім гарного дня

школа 09:14
Добрий ранок! Уже серпень...

оля 09:17
доброго ранку!!останній місяць літа

Наталія 09:44
Доброго дня, підкажіть будь ласка, необхідно здатив оренду комунальне майно, чи можна встановити договірну вартість оренди (головне щоб не менще ніж у відсотках по закону оренди)?!

А 10:31
Добрий день, підскажіть будь ласка ,купили ОЗ з ПДВ, поставили на приход ( сума ставиться разом з ПДВ?) і передали військовій частині, передаємо разом з ПДВ? Ми не платники ПДВ, Дякую

EVGENIY 10:33
А, да у вас все з ПДВ

А 10:36
EVGENIY, Дякую

Оляля 10:42
Доброго дня!Як розрахувати компенсацію працівниці, яка перебувала по догляду за дитиною до 3 років , працювала на 0,5ставки? ( посадовий оклад 5100 ). Розраховую 3 6700?

Лілія 11:02
Вже працює Кабінет респондента ДССУ

Олена 11:02
Оляля, (6700 * 0,5 ст.) * 12 / 365

ГАЛИНА... 11:05
Доброго дня. Чи може головний бухгалтер працювати по сумісництву ще на 0,5 ставки, чи є діють в даний час обмеження??? Дякую.

таня 11:14
EVGENIY, доброго дня, є якийсь алгоритм списання котла опалювального?

EVGENIY 11:16
таня, в якому смислі?

EVGENIY 11:17
таня, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... emo-bruht/ майже одне й те саме

Галинка 11:36
EVGENIY:добрий день! що робити ?У МЕРЕЖІ платіжні інструкції при натисканні(зберегти) не зберігаються?

Іванна 11:36
Добрий день! Хтось може підказати на рахунок соціального менеджера???

EVGENIY 11:38
Галинка, перейти працювати в ФІТ Бюджет

EVGENIY 11:39
Іванна, та хто ж вам на таке питання відповість? Як можна взагалі відповісти на таке питання якщо питання нікому не відоме? Питайте одразу навіщо цей квест

Дар'я 11:39
Доброго дня, можливо у когось є номер телефону АТ Херсонської Укрпошти?

Іванна 11:41
EVGENIY, незрозуміла?!

EVGENIY 11:42
Іванна, задавайте питання а не шукайте з початку хто відповість на незадане питання

Іванна 11:42
Цікавить, який тарифний розряд?

Іванна 11:42
Ми сільська рада, пр якій створений КЗ Центр надання соц.послуг?

M. 11:43
Добрий день, колеги!

M. 11:45
Ми -виконком на окупованій території. Є зареєстрована кредиторска заборгованість по 2240 та 2270 перед постачальниками,які теж на окупованій. Чи є можливість її списати як безнадійну в умовах війни?

Катя 11:48
EVGENIY, чому так до Іванни ??? Мені теж цікаве питання про соц.менеджера ?

Юлія 11:51
Доброго дня, підскажіть будь - ласка строки виплати заробітної плати у колдоговорі стоять 7 і 22 числа щомісячно, під час військового стану було дозволено виплачувати раніше. і так робимо. Але зараз бухгалтер по заробітній платі наполягає на повернення виплаті 7 і 22 числа. Питання: чи можна раніше виплачувати? як у вас

ГАННА 11:52
Доброго дняЮ підкажіть будь ласка чи враховується доплата за виконання обов"язків при розрахунку відпускних??

EVGENIY 11:52
Катя, я ж нічого проти не маю, але чому одразу не задати питання, ане заходити з далека хто дасть відповідь на нікому не відоме питання, чому тупо не задати питання, хто хнає дасть відповідь

Іванна 11:56
Катя, дякую...Напевно наш EVGENIY не любить Іванок....що не запитаю, завжди так відповідає...😒

Катя 11:56
😸

EVGENIY 11:59
Іванна, і ще раз ви запитали хто знає відповідь по менеджеруЮ, аде тут питання? Чому одразу не запитати який тарифний розряд у менеджера в такому то відділі? невже це так не зрозуміло?

EVGENIY 12:00
Хто знає відповідь по бухгалтерським проведення? Тут є конкретне запитання?

Катя 12:01
EVGENIY, я в шоці

Катя 12:01
😯

EVGENIY 12:01
Катя, шо тут шокованого?

Іванна 12:03
Катя, все норм!

EVGENIY 12:08
Іванна, я вибачаюсь якщо образив

M. 12:09
Ми -виконком на окупованій території. Є зареєстрована кредиторска заборгованість по 2240 та 2270 перед постачальниками,які теж на окупованій. Чи є можливість її списати як безнадійну в умовах війни?

Іванна 12:09
EVGENIY, 😘

школа 12:16
Галинка, попробуйте набрати будь-яке фінансове сьогодні і з нього ж потягти платіжну інструкцію, вона збережеться, потім видалите. І після цього всі платіжки зберігаються . В мене так було

таня 12:26
на який рахунок поставити гумове покриття?

Ася 12:28
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, трохи заплуталась) Матеріальна допомога (середня) буде в серпні, частину червня і весь липень працівник на лікарняному, виходить розраховуємо тільки з зп за частину червня? Чи травень-червень?

Тетяна 13:09
Ася, вірно. частину червня

Оксана 13:46
Доброго дня! чи входить у оздоровчі лікарняний?

керр 13:47
Оксана, входить усе з чого утримали єсв

Оксана 13:48
Дякую!

Світлана 13:49
Оксана, при розрахунку оздоровчих, суму лікарняних, відпускних не включаємо.

керр 13:50
Оксана, упс, оздоровчі розраховуються із виплат за відпрацьований час, тому лікарняні там не буде

Олена 14:02
Доброго дня колеги! Мені потрібна Ваша допомога, бо такої ситуації у мене ніколи не було. Ми бюджетна установа для збору врожаю нам потрібно 3000 л ДТ. Від постачальника приїхав бензовоз і злив у бочку ДТ. Мене цікавить весь облік від початку до кінця. Заздалегідь вдячна за допомогу.

EVGENIY 14:05
Олена, ви хочете щоб вам це в чаті описали? У нас є форум спробуйте там запитати, і спробуйте пошук по сайту зробити може і статті є, в чат явно відповідь не влізе

Оксана 14:07
Доброго дня, підскажііть будь-ласка, який головний розпорядник має здійснити внесок до статутного капіталу комунального підприємства засновником якого є сільська рада, це має бути сільська рада чи відділ ЖКГ сільської ради, створений як окрема юридична особа і чи потрібно відображати даний внесок у фінансовій звітності? Дякую.

Олена 14:15
EVGENIY, якщо можна скиньте ссилку куди можна задати це питання. Дякую

EVGENIY 14:18
Олена, viewforum.php?f=98

EVGENIY 14:21
Оксана, не можу сказати хто буде здійснювати поповнення статунтого капіталу але ось нещодавно я накидав проводки https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... vestitsiy/

Таня 14:21
У всіх працює статистика? Відправила звіти з праці, вони не прийняті

EVGENIY 14:21
Оксана, це звичайно ж буде у балансі відображено

Оксана 14:24
EVGENIY, Дякую,

Лілія 14:26
Таня, кабінет респондента вже працює

Таня 14:27
Лілія, я через Медок відсилаю

Юлія 14:34
Таня, в мене сьогодні прийняли

lola 14:55
працівник прийнятий по договору ЦПХ має право на оплату лікарняного

таня 15:20
EVGENIY, доброго дня,на який рахунок поставити гумове покриття?

EVGENIY 15:24
таня, а що це ? Куди воно і для чого?

таня 15:27
EVGENIY, це покриття на підлогу, яке буде встановлюватися в садочку в укритті

EVGENIY 15:28
таня, це будівельний матеріал мабуть

Галя... 15:54
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, випускається дитина сирота зг Постан 226 потрібно щоб вона працевлаштувалася,і тоді навчальний заклад виплачує 6 прож мінім.,а от в ЗУ "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позб батьків піклув" ч7 ст 8,що виплата йде незалежно від працевлашт.Як правильно?

Любов 16:39
Доброго дня. Потребую професійної допомоги. Міська рада передала іншій юрид.особі, яка є головним розпорядником, запаси для пунктів незламності, які утворені в будівлі юрид.особи, та воду для використання у бомбосховищі. Чи є дані запаси власними надходженнями установи? Чи подавати довідку про натуру до казни?

EVGENIY 17:01
Любов, якщо вони їх ставлять на свій баланс тобто буде відобрадено на рахунках бухобліку то так потрібна довідка в натуральній формі якщо це не внутрівідомча передача

Любов 17:06
Дякую пане Євгеній.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”