Архів чату за 15.08.2023 вт (49)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксанка 08:24
Доброго ранку всім)

цнсп 08:36
Добрий ранок!!!

Дар'я 08:55
Доброго ранку , підскажіть, що потрібно подавати до казначейства при погашені дебіторської заборгованості?

цнсп 09:04
Дар'я, акт на суму дебіторки

Дар'я 09:06
І все? Наптсати лисьа і прикріпити акт між мною і підприємством, з яким погащаємо? Роблю це вперше.

Н.А. 09:12
Дар'я, акт на виконані роботи на суму Дт, супровідний лист казні, що закриваєте заборгованість, указуєте № і дату акта, якщо це роботи, якщо матеріали, то накладна

Дар'я 09:24
Н.А., мені готують акт звірки і прийому передачі, у нас періодичні видання, потрібно ще накладна, правильно розумію?

Н.А. 09:30
Дар'я, так, копіїї накладних і супровідний за який період закриваєте, акт звірки це ваш документ, в казну не треба

Світлана 09:35
Добрий день, у нас працівник йде у відпустку з 04.09.2023, чи можна разом з відпускними виплатити зарплату за 01.09.2023 - це один робочий день перед відпусткою? Чи в аванс краще?

Дар'я 09:41
Н.А., дякую за допомогу

Юля 10:04
Світлана, звичайно можна . перед відпусткою закриваєте всі робочі дні , і однією сумою вилачуєте і зар.плату за робочі дні та відпускні

Світлана 10:04
Юля, дякую.

Людмила 10:07
Доброго дня, колеги , на який прожитковий мінімум і розмір мінімальної з-ти на 2024 рік орієнтуєтеся?

EVGENIY 10:08
Людмила, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... ekonomiki/ і то не факт

Людмила 10:10
Та отож , що не факт... Але як тоді готувати бюлдетні запити???

EVGENIY 10:11
Людмила, Мінфін повинен видати орієнтир але ще не видав

Іванна 10:16
Добрий день,підкажіть чи робимо ми вилучення з доходу суми на яку придбали малоцінні необоротні матеріальні активи (рах1113)за КЕКВ 2210 ?Дякую.

Валентина 10:26
Світлана:Якщо ви будете йому платити відпустку до 1 вересня,то ні...ще ж він не відпрацював фактично цей день.Лише відпустку, а потім дорахуєте 1 день.

Галина 10:45
EVGENIY, Це старі данні. вже поприходив лист МФУ. там МЗП з 1.01.24 - 7100, з 01.07..24 - 800, І т.р.: з 1.01.24 - 3195, з 1.07.24 - 3600

Галина 10:45
Людмила, в головних розпорядників вже є лист МФУ. там всі показники

Поля 10:58
Галина, доброго ранку. який Ви регіон? у нас ще нічого немає

******* 11:01
Підкажіть будь ласка. Благодійна організація побудувала дитячий майданчик.Як його поставити тепер на облік? Можливо є стаття? або в когось було схоже?

Галина 11:12
Поля, Кіровоградська область. Мінфін вислав на ОВА (на всі). Державний бюджет готував бюджетний запит до 15 серпня. У мене обласний бюджет. Я на тому тижні направила лист з показниками своїм підвідомчим закладам.

Поля 11:13
Галина, дякую. ми Дніпропетровська область, ще не отримали

Поля 11:23
Галина, місцевий бюджет

Галина 11:23
Поля, а Ви спитайте в держбюджету.

Світлана 11:29
Підскажіть будь ласка щодо такого моменту. Придбали велику валізу ВУНДЕРКІНД з пелюшок вартістю 2345,00 грн. Це 1113. Але коли захожу в характеристику валзіи, то це 21 набір тематичних картонних карток. Ці картки за півроку і зносяться. То це 1812. Як у цій ситуації правильно оприбуткувати?

EVGENIY 11:55
Галина, якщо маєте той лист вишліть мені будь ласка budgetglavred@gmail.com я опублікую на сайті

EVGENIY 11:56
*******, є стаття https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... -ta-oblik/

Людмила 11:58
Доброго дня, допоможіть будь ласка, в 2020 році коли створювались громади. Райрада передала в отг приміщення школи в якому знаходився ФАП, які дії отг повинні були бути(як це правильно зробити рішенням, чм просто д.у про зміну власника). наразі школа там не функціонує а ФАП є,який договір потрібно робити? уФАПа -окремий вхід.Дякую

Іванна 12:24
EVGENIY,питання 10,16 будь ласка ,постіно ставила цільове фінансування 5411 а зараз прочитала методичні роз"яснення проблемних питань складання звітності 3 пункт і засумнівалася Дякую

EVGENIY 12:27
Іванна, ви все вірно робили

EVGENIY 12:28
Іванна, або опишіть ваші проводки, третій пункт взага лі не про це

Nataliia 12:32
Доброго дня, хто працює з електронними накладними на видачу матеріальних цінностей (запасів) зі складу (внутрішнє переміщення) в бюджетній установі? Потрібна допомога, як це все правильно в установі оформити та запровадити.

Іванна 12:44
1312 6211 2313 5411 6211 2313 1113 1312 5411 5111 8014 1412 5511 8014 EVGENIY не зрозуміла Але при надходженні необоротних активів на субрахунок 1113 "Малоцінні необоротні матеріальні активи" за КЕКВ 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар" бюджетні асигнування по цих активах не вилучаються з доходної частини, так

EVGENIY 12:44
Іванна, хто вам таке сказав? Як це не вилучаються? Пункт 3 взагалі не про це

EVGENIY 12:46
Іванна, ви все вірно робили і не додумуйте нічого іншого, там мова зовсім про інше

Іванна 12:50
EVGENIY, будь ласка ,якщо можна про що це?Дякую ,вибачте

Наталія 13:48
Добрий день. необхідно придбати та поставити на баланс дитячий ігровий майданчик, підкажіть будь ласка, за яким КПКВК це робити?

Юлія 14:19
Доброго дня, підкажіть що робити якщо відкрив лікарняний по вагітності та пологам 31.07, зарплата вже виплачена. Вона повинна повернути на реєстраційний рахунок кошти за 1 день і що вказувати в призаченні платежу? Дякую

цнсп 14:28
Юлія, може після закінчення ВП візьме відпустку, тоді зробите перерахунок. Або можливо перенести саму відпустку з вагітності та пологів на інший термін, головне зберегти к-сть днів, зараз це можливо. Якщо жоден варіант працівник не хоче, тоді краще хай поверне кошти

Наталія 14:40
Доброго дня. Бюджетна установа планує завести свиней для господарської діяльності. Підкажіть буль-ласка алгоритм дій?

Валентина 15:13
Наталія:Спочатку купити таблетки від головного болю :))

we 15:15
Валентина, 👍

EVGENIY 16:16
Валентина, 👍👍👍

р 16:16
Юлія, в призначенні платежу пише повернення зайво перерахованих коштів.Повертає на той рахунок з якого була виплата.Відновлюєте на кекв зп

EVGENIY 16:18
Іванна, то про те що фінрезультат в 1дс і 2дс не має співпадати тому що багато нюансів на нього впливає

EVGENIY 16:20
Наталія, нажаль не має чітких рекомендацій по свиням, ви навіть в типовій кореспонденції проводок не знайдете які б можна було примінити і по таким питанням ще багато чого не написано так само як і вирощування культур

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”