Архів чату за 28.08.2023 (85)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:50
Всім привіт)

Наталія 08:10
привіт

Людмила 08:41
Доброго ранку!

Інна 08:46
Добрий ранок! Підкажіть будь-ласка, чи можна не доплачувати за додаткове навантаження за обов'язки тимчасово відсутнього працівника?

Світлана 08:47
Доброго ранку!

Світлана 08:49
Інна, ризикувати не треба, знаю реальний випадок, коли працівник подав іск до суду за відсутність цієї доплати. А потім ще один іск за затримку виплати цієї доплати.

Інна 08:50
Дякую, але працівник не проти, чи якась перевірка це не визнає порушенням?

Оксанка 08:51
Доброго ранку! У всіх нормально працює СДО? Не підкріплює сканкопії, пише помилку якусь

Інна 08:52
Оксанка, у мене також.

Оксанка 08:55
Інна, чекати, доки відглючить? Чи звонити будете?

Інна 08:56
Почекаю, може після дев'ятої проснуться.

Оксанка 08:57
Інна, зрозуміло, дякую, хоч знатиму, що не тільки в мене

Ната 1 08:57
Доброго ранку! Є в чаті фінансові відділи які працюють з програмою ЛОГІКА, чи завантажується у вас інформація з казначейства?

VMS 09:04
Ната 1, ні.

Юлія 09:12
Зовсім не можу зайти в СДО. Пише "certificate validation failure". В когось є таке чи це у мене щось?

Оксанка 09:13
Юлія, в мене сканкопію не тягне, буду звонити в службу підтримки

Юлія 09:13
Оксанка, взагалі не підключає до CISCO

СтефаНа 09:14
Оксанка, мабуть у всіх не тягне скани(((

Оксанка 09:15
СтефаНа, сказали чекати 15-20 хвилин

СтефаНа 09:15
Оксанка, дякую

Оксанка 09:15
Чекаємо)) Не нервуємо)

Маха 09:15
Оксанка, в Ггул хромі не завантажує ,а в Опері завантажує нормально сканкопії

Оксанка 09:17
Маха, дякую

Ж. 09:22
Працівник прийнятий не з першого числа, присутня доплата до мінімалки. ЄСВ з фактичної ЗП чи фактична ЗП +доплата?

керр 09:28
Ж., базою нарахування буде усе нараховане)

Оксанка 09:31
Маха, дякую ще раз, завантажило, забуваюсь про оперу.

Стефания 09:36
Доброго дня. Допоможіть розібратись ! Викладач прийнятий на роботу 19 жовтня 2022 року. З 1.07 по 25.08 перебував в черговій відпустці. З 01.09.2023 звільняється. Чи потрібно утримувати кошти за наперед відбуту відпустку

Ж. 09:58
керр, в звіті ЄСВ доплата до мін ЗП буде під кодом 13 чи це не той випадок?

Ксюша 10:12
добрий день. колеги, нестандартна ситуація, порадьте будь ласка як бути. директор муз школи хоче бути педагогом-наставником заступника директор з навчально-виховної роботи. таке взагалі можливо?

Наталя 10:18
Доброго ранку! Будь ласка, підкажить, в бюджетній установі які бланки використовувати для Звіту про відрядження: старі згідно наказу №350 або нові? Справа в тому, що казна потребує бланк, незважаючи опадотківаний дохід чи ні. Дуже дякую

Галина 10:18
виготовили рекламні буклети по КЕКВ 2240 ,як правильно оприбуткувати

we 10:29
Ж., код 13 це доплата до мінімального ЄСВ, а не доплата до мінімальної зарплати. Доплата до мінімалки це зарплата.

Ж. 10:34
we, дякую!

777 10:49
Підкажіть. В звіті з єсв за серпень роблю рядок за липень мінус відпускні (було відкликання) і коли роблю рядок за липень з відрядними б'Є помилку. можливо я маю включити ці відрядні до зарплати серпня, а не окремий рядок і за липень?

ВІК 10:52
777, на відрядні не нараховується ЄСВ

ВІК 10:52
777, якщо Ви мали на увазі зарплату за дні відрядження, то вона показується одним рядком

777 11:01
ВІК, так зарплата за дні відрядження липня. Я маю її додати до зарплати серпня чи зробити окреми рядок за липень?

Наталя 11:06
Доброго дня, бюджетна організація отримала гум.допомогу для подальношої передачі. Які потрібно робити проводки ?

Вікторія 11:08
777, Відпускні з мінусом показуєте за липень, а з/пл за ж

Любов: 11:08
Підкажіть як правильно нарахувати зарплату за серпень Заст. директора. майстру в/н які читали години втому числі гурткова робота за дні виходу після відпустки в серпні Маю наувазі 4 дні а майстрам в/н 10-12 днів.

Вікторія 11:09
дні відрядження показуєте разом з з/пл серпня

Ірина 11:13
Добрий день. Скажіть будь ласка як правильно прийняти працівника на посаду вчителя географії, який є ВПО і на непідконтрольній території не звільнений а на простої. Трудова у нього на руках. Запису про простій нема.

Ірина 11:15
Інформація про простій зі слів працівника. Документів про підтвердження атестації нема.

777 11:27
Вікторія, дякую!

Людмила 11:27
Доброго дня! Якщо у бюджетній організації є положення про облікову політику, де вартість придбання ІНМА становить 20тис., чи маємо ми право закуповувати по КЕКВ 3110, якщо вартість менша 20тис.?

Юлія 11:34
Людмила, а хіба в ОП можна передбачати вартість ІНМА? Мабуть, ви визначили вартісну межу для основних засобів...

Олена 11:35
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, якщо працівниця вийшла на роботу на умовах неповного робочого часу, не перериваючи відпустку по догляду, чи треба у персоніфікації показувати вихід з відпустки? Я думаю, що ні, але це в мене перший випадок такий, тому є сумніви.

Валентина 12:10
Олена:вона ж вступила в трудові відносини,яка різниця на яких умовах...заява про вихід на роботу обов'язково

Ольга 12:18
Олена, потрібно, ви ж будети її зарплату показувати в звітності, просто поставити неповний робочий день, от з приводу дорахування ЄСВ, якщо зарплата мала, то потрібно дивитись

Ксю 12:43
Підскажіть:коли людина без коду і в платіжній інструкції вказую ДР серію і ном. паспорта СДО не пускає.Що робити?

Оксана 13:08
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, в такій ситуації: працівник помер( не в робочий час), його мама написала заяву на виплату їй його заробітної плати та ін.виплат, ще написала заяву на виплату грошової допомоги на поховання, але не на наш ВК, а на ФСС і залишила нам, сказавши, що ми повинні самі відвозити цю заяву. Ніде не можу знайти роз'яснення

we 13:17
Оксана, призначення допомоги на поховання від ПФУ (раніше - від ФСС) здійснюється страхувальником (наказ керівника або комісійно), тому заява повинна бути на колишнього роботодавця.

Ксюша 13:24
допоможіть з питанням о 10:12. дякую

ТОП 13:31
Доброго дня можливо хтось знає згідно чого визначити оклад керівнику установи засновником якого є ОДА, 1298 не підходить

керр 13:34
Ксюша, Обов’язки педагога-наставника може виконувати керівник закладу освіти у випадку неможливості дотримання вимог, передбачених абзацом третім пункту 2 Положення про пед інтернатуру. як взагалі могли прийняти на роботу заступником без досвіду роботи, а тепер наставника за такою посадою робити)

керр 13:37
ТОП, це залежить від того що за установа...є ще постанова КМУ від 19.05.1999 р. № 859...

ТОП 13:59
керр, Державна установа обласний фонд підтримки індивідуального будівництва на селі, а 859 лише про підприємства

Єва 14:02
Доброго дня, підкажіть працівниця з 1 вересня у відпустці,а потім декрет, на її місце можна взяти людину поки у відпустці чи чекати початок декрету?

Оксана 14:07
we, будь ласочка, підскажіть, ще яка процедура подачі нами всих документів на отримання цієї допомоги. Дякую

Ольга 14:19
Єва, Ксюша, так можна, по строковому договору, але якщо дуже необхідно, бо буде перевищення фонду оплати праці. Беріть краще з дня виходу у відпустку по вагітності та пологам.

Ольга 14:20
Ксюша, звичайно ні, Який наставник заступника. Маразм якийсь

Оля 14:26
Добрий день. Підкажіть, чи потрібно подавати звіт довідковий з єсв по прийнятому працівнику окремо, чи тільки повідомлення в податкову і все?

Інна 14:27
Добрий день! Здали на утилізацію комп'ютерну техніку безкоштовно і без оплати за зданий металобрухт. Чи не буде порушенням не брати гроші за брухт?

Ксюша 14:29
Ольга, дякую за відповідь. сама в шоці.

*-* 15:02
в СДО документи відправляються чи висять?

Анна 15:03
Добрий день, підкажіть будь ласка як розрахувати відпускні під час простою, Оплата простою 2/3 від посадового окладу. Дякую.

Оксанка 15:07
*-*, у нас все норм, через Оперу скидала. доходять в казну, все ок

*-* 15:16
Оксанка, ще в 14-50 кидала та статус - Отримано

Оксанка 15:18
*-*, в нас очікує

керр 15:33
Анна, якщо впродовж усього розр періоду було 2/3, тоді з посадового окладу або МЗП якщо оклад менший 6700

we 15:39
Оксана, для отримання допомоги формується заявка на порталі ПФУ, а щодо складу документів то перегляньте Закон про загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Оксана 15:49
we, дуже вдячна за допомогу👍

Наталія 15:50
Доброго дня! Якщо обліковою політикою визначена межа придбання основних засобів за рахунок коштів спеціального фонду від 20 тис.грн., а в результаті проведення закупівлі вартість товарів, які планували купити за рахунок спец.фонду склали 17 тис.грн. Для оплати за рахунок спец фонду необхідно вносити зміни в облікову політику?

Н.А. 15:51
Інна, у нас теж така ситуація, як морочитися в казні з тими копійками, то краще так. Основне є документ, що ми його утилізуали.

Н.А. 15:52
Інна, у нас у договорі, що на безоплатній основі прописано

Богдана 15:58
Привіт! Підкажіть, де облікувати кошик із живих квітів? Це воїнам

Марина 16:09
Богдана, дарувати будете? то тоді на 1815

Анна 16:10
керр, Дякую.

Надя 16:33
Добрий день, допоможіть у вирішенні такого питання: потрібно визначити педагогічний стаж і цікавить чи період навчання в стаж входить повністю чи частково, якщо зарахований на навчання в 2002р., а закінчив в 2006р.Або де можна про це почитати?

Світлана 16:37
Надя, постанова КМУ від 31.01.2001 № 78, там є перелік, що зараховується до педстажу. В цьому переліку навчання немає.

Катеріна 16:45
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/5304 Прошу підтримати петицію з приводу підвищення заробітної плати для працівників бюджетної сфери (Після підпису петиції перевірте чи з’явився Ваш голос в списку підписантів, сайт може підвисати)

Ольга 16:50
Надя, педстаж не зараховується, навчання входить тільки у загальний стаж. Там же вислуга років, інакше педагоги приходили би вже з вислугою на роботу.

Надя 16:58
Світлана, дякую

Надя 17:01
Ольга, дякую я теж так кажу, просто треба було підтвердження.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”