Архів чату за 08.09.2023 пт (45)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:39
Всім привіт)

Оксана 08:14
Всім добрий ранок!!!

Оксанка 08:38
Доброго ранку всім)))

Ірина 08:52
Доброго ранку!Гарного дня всім!!!

Віталій 08:52
Доброго дня! Будь ласка надайте роз’яснення. Працівник має невикористану щорічну відпустку тривалістю 60 календарних дні, з них: основну (за період роботи 15.01.2023-14.01.2024 ) – 30 календарних дні, додаткову (за стаж роботи) – 30 календарних дні (2022 – 15, 2023 – 15). Як правильно використати відпустку в 2023 році щоб отримати компенсацію за не

EVGENIY 08:54
Доброго ранку, всім гарного дня

цнсп 09:03
Віталій, з основної відпустки 24 к.д. потрібно використати обовязково відпусткою, за 6 к.д. можете дати компенсацію. Також компенсацію можна за 15 к.д.додаткової за 2023 рік, а за 2022 треба подивитись щоб працівник використав обовязково 24 к.д., решту можна в компенсацію. Компенсувати не можна соціальні відпустки, напр. на дітей

Ан 09:24
Доброго ранку. Підкажіть, як прописати у призначенні платежу оплату принтера, для швидшої оплати казначейством

Аля 09:49
Ан, як не напиши він принтер в мене пройшов через 11 днів

Бух. 10:03
EVGENIY, підскажіть будь-ласка,міська рада передає генератори на пункти незламності як правильнопередати та як обслуговувати

EVGENIY 10:11
Бух., https://buhgalter.com.ua/articles/zakup ... -pravilno/

EVGENIY 10:13
Бух., а пункт не зламності чий він на якому балансі?

Тетяна 10:16
Добрий день. У кого працює Cisco Any Connect?

EVGENIY 10:17
Бух., https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/202 ... 23602.html ось ще стаття

Марина 10:22
Тетяна, в мене)

Світлана 10:26
Доброго дня! У мене вперше така ситуація. У загальноосвітню школу прийняті на роботу викладачі з університету з різними науковими ступенями. Який розряд я маю ставити в тарифікацію їм 11 чи 14? Чи маю право оплачувати такі наукові ступені: доцент, кандидат наук, доктор наук, якщо так то згідно якого документу.

Наталія 10:34
Добрий день, підкажіть будь ласка за яким КПК проводити створення укриття в пар ку?

Бух. 10:43
дякую

Ната 10:47
Доброго дня, працівник в зв'язку зі звільненням в запас з військової служби хоче відпустку як УБД? чи має чинність ця відпустка під час воєнного стану??? дякую

Марі 10:58
Доброго дня! Є в чаті надавачі соц.послуг? Мене цікавить трактування постанови 928 від 25.08.2023, а саме пункт 1 ч.2

Валентина 11:03
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, зареєстровану попередню оплату, яка на кінець місяця не оплачена, як відобразити в формі 7? Лише в кол 13?

Ксю 11:06
Валентина, ще в 9

Валентина 11:08
Ксю, але ж це буде не кредиторка (а попередня оплата за послуги)... і тому мене це трішки збиває....?

Наталія 11:11
Валентина, це в вас дебіторка тоді буде. В ф.7 показуєте її тільки в гр.5

EVGENIY 11:15
Наталія, це не дебіторка поки не проплатилась, мені здається це буде лише в ФЗ в отсанньому стовпчику

Валентина 11:18
EVGENIY, я теж думаю, що треба ставити лише в останній колонці, але протокол перевірки показує помилку, і тому я сумніваюсь... Можливо в когось була така ситуація?

Олена 11:48
Дорого дня, колеги, Зміни в постанові 100 від 01.09.2023 увійшли в дію?

Олена 11:49
як зараз розраховувати відпускні та матеріальну допомогу? так, як і було чи зі змінами у вересні?

Юлія М. 11:51
Валентина, скоріше за все ви при поданні ФЗ реєстрували цю суму в графі попередня оплата.Тому ЄЗвітність у вас показує помилку...

Юлія М. 11:59
Олена, Поки що текст документа не оприлюднено.Звичайні зміни, на користь роботодавця, значить, під час воєнного стану деяким працівникам можно не надавати відпустки, але після цього виплатять "відпускні", то вони будуть розраховані з урахування "старої" заплати". Це порушує права працівників однозначно(з коментарів)

Олена 12:22
Юлія М., стовідсотково згодна, але працівники йдуть у відпустку, треба нарахувати, а потім утримувати? да уж. все як завжди.дякую

Наталя " 13:01
Доброго дня, підскажіть будь ласка, при інвентаризації бібліотечного фонду є якийсь спеціальний бланк інвентаризації?

Юлія М. 13:25
Олена, там вона йде не про відпускні, а про компенсацію, наскільки я зрозуміла....

Анна 14:32
Доброго дня, підкажіть будь ласка працівникам ОМС категорію застрахованої особи ставити 25 за спеціальний стаж в звітності ЄСВ. Дякую за відповідь.

Світлана 14:36
Доброго дня! У мене вперше така ситуація. У загальноосвітню школу прийняті на роботу викладачі з університету з різними науковими ступенями. Який розряд я маю ставити в тарифікацію їм 11 чи 14? Чи маю право оплачувати такі наукові ступені: доцент, кандидат наук, доктор наук, якщо так то згідно якого документу.

NeProzorro 14:56
Світлана, хіба для викладання в школах потрібно мати науковий ступінь?

керр 14:59
Світлана, мало інформації для відповіді ) https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... a-doplata/

NeProzorro 15:00
Доплати за вчене звання або науковий ступінь встановлюються працівникам, якщо їхня діяльність за профілем збігається з наявним вченим званням чи науковим ступенем.

NeProzorro 15:01
Те, чи відповідає вчене звання та науковий ступінь профілю діяльності працівника на посаді, яку він обіймає, визначає керівник закладу освіти, установи освіти чи наукової установи (підпункт 3, пункт 4 наказу МОН від 26.09.2005 № 557).

Леся 15:06
Доброго дня! Підкажіть щодо компенсації відпустки за 2021 рік,згідно постанови 100 оновленої я так розумію потрібно брати для обчислення заробітну плату за 202 рік?

Леся 15:07
за 2021 рік?

Домініка 15:07
Доброго дня! потрібна допомога. Вчитель працює у школі і має 14 тариф.розряд. Приймають даного вчителя на 0,5 ст вихователем в дошкільний заклад. Чи зберігається тарифний розряд?

EVGENIY 15:16
Леся, та має ще тексту , тому не дуже зрозуміло що там буде

EVGENIY 15:19
НЕ має тексту ))

Ірина 15:30
Доброго дня! Підкажіть будь ласка помічник вихователя в ЗДО якому встановлена доплата за рооботу в інклюзивній групі чи йде вона поверх мінімальної заробітної плати? Дякую

Леся 15:56
EVGENIY: Дякую,тоді чекаємо ще

Леся 16:00
EVGENIY:я Вас зрозуміла і без виправлення😊

EVGENIY 16:03
Леся, 👍😉

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”