Архів чату за 14.09.2023 чт (201)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксанка 08:16
Доброго ранку)

Марина 08:42
Всім привіт)

Оксана 08:47
Допоможіть, м аю звільнення. Як правильно порахувати компенсації за відпустку - розрахунковий період січень-серпень 2023, фактична зарплата/фактично відпрацьовані дні чи вся нарахована/календарні дні?

Оксанка 08:48
Оксана, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... 0-zmineno/

Оксанка 08:49
Оксана, фактична з/п і фактичні дні

Інна 08:51
Оксанка, тобто як звичайна відпустка, тільки період 2023 рік. Так?

Оксанка 08:52
Інна, і так і ні, читайте статтю, не входять у рохрахунок періоди відпусток та лікарняних, це якщо коротко

Оксанка 08:53
Інна, відпустку коли рахуємо берем календарні дні а тут фактично відпрацьовані

Інна 08:55
Точно, дякую!

керр 08:56
Оксанка, автор рахує компенсацію за невикористану відпустку, де ж у змінах щось змінили для такого обрахунку, усе ж залишилось без змін , і залишились календарні дні

Інна 08:57
У мене був наказ від 01.09. на відпустку працівниці з матеріалкою з 15.09. Виплатила їй 08.09. Як думаєте, треба перераховувати матеріалку?

Оксанка 08:59
керр, ! Змінюється порядок розрахунку середньої зарплати для обчислення суми:1) компенсації за невикористані відпустки, на які працівник набув право до 31.12.2023;2) матеріальної допомоги, якщо її сума обчислюється виходячи з середньої зарплати

Оксанка 09:01
керр, змінюється розрахунок мат.допомоги

керр 09:03
Оксанка, питали про розрахунок компенсації, а Ви про розрахунок матдопомоги)

люда 09:07
Доброго дня.Підкажіть,будь ласка,як оформляєте завучам за години уроків суміщення чи сумісництво?

Оксанка 09:09
керр, розрахунок і компенсації і мат.допомоги змінюється, читайте закон і статтю. Гарного дня)

керр 09:12
Оксанка, компенсація розраховується як і раніше в календарних днях, і враховуються періоди збереження середнього заробітку)

керр 09:14
люда, за наказом надають години викладацької роботи, така діяльність за своєю суттю є суміщенням, але відмінність в тому що оплата проводиться за тарифікацією, а не у вигляді відсоткової доплати

люда 09:18
Керр,дякую. А якщо вчитель має виховні години-оформляти сумісництво? Вже геть заплутались

EVGENIY 09:21
Доброго ранку, всім гарного дня :)

Наталія 09:24
Доброго ранку, підкажіть будь ласка можливо хтось знає, заступник директора ДЮСШ хоче працювати ще і тренером викладачем у нашій школі, як вірно оформити?

керр 09:32
люда, що значить має виховні години це ж складова педроботи, чи щось інше мається на увазі?

керр 09:33
Наталія, а що йому мало 12 годин на тиждень навчально-тренувальної роботи, тоді сумісництво

Наталія 09:58
керр, на 12 годин хоче, це потрібно робити наказ на суміщення чи як?

Юлія 10:06
Чому б просто не зробити табличку де все було б ясно і просто...Для відпустки берем такі то види нарахування та період,для компенсації такі, для мат.допомоги то то,середня за 2 місяці для таких то нарахувань....голова вже йде обертом.

Юлія 10:10
Я чомусь ждала від EVGENIY таку табличку....а цифри ми і самі порахуємо...

Оксанка 10:14
Юлія, так табличка у розробці мабуть, вчора щось писали про це

Юлія 10:15
Вчора дали в екселі ...я чекала не таку на жаль

EVGENIY 10:21
Я вчора зробив https://buhgalter.com.ua/blanks/rozumni-blanki-v-exsel/

EVGENIY 10:23
Юлія, а що не так? Відпускні і лікарняні не включаються і ставимо відпрацьовані дні із табелю, на цьому все

Юлія 10:28
EVGENIY:Існує декілька видів середньої.Для кожного нарахування свої періоди та суми нарахувань,що входять до розрахунку.Хотілосяб бачити текстовий формат пояснення у вигляді зручної таблички.А суми ми і самі порахуємо.

EVGENIY 10:31
Юлія, так їх не змінювали змінили тільки для матеріальних допомог якщо рахувати за два місяці середню нічого в цьому не змінилось

Наталія 10:34
Добоий день.Допоможіть, будь ласка. Як розрахувати середньомісячне число робочих днів для грошової допомоги, якщо працівник був прийнятий з 01.03.2023р. та йде у відпустку в вересні з виплатою грошової допомоги, а сама установа почала свою діяльність з 01.01.2023р.?

Юлія 10:34
EVGENIY:Так,але є багато новачків яким би було зручно заглянути в табличку,які види нрахувань включати чи не включати в той чи інший розрахунок.

EVGENIY 10:35
Юлія, та вже давно є шпаргалка https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... dami-2023/

Людмила 10:35
Доброго дня, підскажіть будь ласка, може в когось вже переносили лікарняний по вагітності і пологам, коли ви подавали заяву-розрахунок, зразу як набув статус готовий до сплати чи як працівник пперестав працювати?

Юлія 10:38
EVGENIY:ЦЕ відпустки...а хотілося б коротко і ясно про всі середні.ТЕ включаєм і те...

EVGENIY 10:38
Наталія, завантажте ексль і там проставте всі ці дні і вам все порахує,

EVGENIY 10:40
Юлія, там все набагто простіше і не потрібно перераховувати всі виплати, якщо щось нараховано по середній то воно не включається на цьому і все (це за останні два місяця) головне це розуміти ну і премії, ось вам і вся стаття ))

Наталія 10:48
EVGENIIY, у працівника за березень - серпень є планові робочі дні, а в розрахунок береться з вересня 22р. то на що ділити? на 12 чи на 6 міс.?

Юлія 10:51
EVGENIY:Хотілося б таку шпаргалку щоб по видам було .. які входять нарахування і за які місяці середню виводити.От і все.

Марина 10:51
Наталія, якщо зараз нараховується то береться з вересня 22...

Наталія. 10:51
Доброго дня! Ситуація фельдшер без категорії працює сестрою медичною ДНЗ. Який тарифний розряд встановити 6 чи 7?

Наталія 10:56
Добрий день! Підкажіть будь ласка. як встановлюється доплата педагогу за завідування відділом?

EVGENIY 10:57
Наталія, в екселі дві колонки графік проставе автоматично далі де жовте ставте відпрацьовані дні, в зарпалту ставте все без відпускних і лікарняних, а все інше порахується автоматом

Юлія 11:00
А премії місячні входять?

EVGENIY 11:02
Юлія, да в екселі є окрмий лист який їх враховує

Юлія 11:02
EVGENIY:там місячної немає

Юлія 11:03
EVGENIY:я її якось не зрозуміла

EVGENIY 11:05
Юлія, ні як це не має, вона перша і там зверху вибір яка саме місячна, так включення премій це окрема історія і в шпаргалці почитайте, і треба зрозуміти

Наталія 11:05
EVGENIY, тобто з вересня 22 р. по лютий 23р. я проставляю планові робочі дні, навіть якщо в цей період працівник ще не був прийняти на роботу, і установа не існувала?

777 11:06
Чи буде порушення якщо виплатити відпускні не за 3 дні до початку відпустки, а за два. якщо виплачу 22, а відпустка з 25.

Марина 11:07
777, написано до начала відпустки, за 3 дні вже немає...якщо я нічого не плутаю)

EVGENIY 11:07
Наталія, в екселі там вже буде все проставлено я ж вам сказав, да навіть якщо працівника не було ви рахуєте кількість днів за останні 12 місяців , це теж на скільки я зрозумів

EVGENIY 11:07
Марина, да вже давно не має, до початку відпустки головне можна і за день

Юлія 11:08
EVGENIY:Коли я ставлю 2000 вона мені рахує 2190 :)

EVGENIY 11:09
Юлія, і?

777 11:09
Ок. Я десь читала, що під час воєнного стану можна за день, але бажано за 3 дні. через це і запитую. Дякую, заспокоїли)

EVGENIY 11:09
Юлія, така математика можете самі перерахувати на калькуляторі і якщо у вас буде не так то скажіть

Юлія 11:09
EVGENIY:ЩО І???

EVGENIY 11:10
Юлія, і що що воно так рахує?

Юлія 11:10
EVGENIY:ДА??????????Ви рахуєте що це вірно?

EVGENIY 11:10
777, ні не має такого вже

EVGENIY 11:11
Юлія, перерахуйте на калькуляторі і якщо буде не так то напишіть

Юлія 11:11
Я нарахувала 2000, а в середню буде 2190??ШОК

EVGENIY 11:12
Юлія, ви написали одну цифру що я можу порахувати і перевірити? Мені не відомо що ви там ще поставили і ще багато чого не відомо

Наталія 11:12
EVGENIY, дякую!

Юлія 11:13
EVGENIY:Я поставила суму премії і подивилась куди вона тінеться от і все.Може я чогось не розумію

EVGENIY 11:15
Юлія, я не можу щось сказати адже нічого не бачу і не розумію що і куди ви там поставили там ще дні відпрацьовані

Наталія 11:15
Добрий день. Підкажіть будь ласка, ми централізована бухгалтерія відділу освіти, штатні розписи шкіл підписує головний бухгалтер відділу освіти, затверджує директор школи і погоджує начальник відділу освіти. Чи так правильно?

Юлія 11:17
EVGENIY:Я просто у вашу табличку поставила місячну премію 2000....воно мені пощитало 2190 :) Чому?

EVGENIY 11:17
Юлія, у нас є форум ви можете там свторити тему прікріпити свій файл я його подивлюсь і скажу що так і не так, як ще зарадити я не знаю

EVGENIY 11:18
Юлія, тому що можливо премія нарахована в місяці в якому 22 дні а включається в місяць в якому 21

EVGENIY 11:19
Юлія, раджу уважно прочитати шпргалку і уважно прочитати як включається премії і тоді спробувати зрозуміти інакше ви не зрозумієте

цнсп 11:39
Юлія, у таблиці можна вибрати премія місячна у поточному місяці і за минулий, там є трикутник. Правильно оберіть і все добре включає

Наталія 11:39
Добрий день! Підкажіть будь ласка, як встановлюється доплата педагогу за завідування відділом в музичній школі ?

Юлія 11:42
цнсп:Може я тупа...ніякого трикутника не бачу

Оксана 11:43
Порадьте, звернулася жінка, яка колись працювала у ФАПі із зверненням, щоб надати їй довідку за 1992-2001 роки про відпрацьовані години. Табелі за цей період вже не зберігаються, тільки є відомості про зарплату . Як правильно зробити?

EVGENIY 11:43
Юлія, https://i.imgur.com/DSE9KcV.png

Юлія 11:45
EVGENIY:У мене немає його

EVGENIY 11:46
Юлія, поставте на жовту ячейку мишку і тикніть на неї і він з'явиться

Юлія 11:46
EVGENIY:УРРРААААА !

Юлія 11:46
ДЯКУЮ

Оксана 11:49
СДО працює, чи тільки у мене ні?

Запоріжжя 11:50
Оксана, працює,але зависає при спробі завантажити скан і виписки не можу глянути

Марина 11:51
Оксана, працює

Оксана 11:51
Запоріжжя, у мене взагалі не відкри вається

Наталія 11:52
суми не працює зовсім пів години, до цього все ок

Олена 11:53
не працює Дніпропетровська обл як пів години

Оксана 12:04
Добрий день, хто купував книги памяті(25,0 тис.грн за од), по якому КЕКВ та КПК проводили?

Марина 12:04
Добрий день, СДО не працює Чернігівська область,

Наталія 12:05
Оксана, якщо ви оприбутковуєте як бібліотечний фонд,то 3110

цнсп 12:11
Закарпатська, СДО не працює

Олена 12:20
Волинська область - також не працює

Галина 12:23
Чи є вже якісь розяснення Мінфіну і Мінекономіки про зміни до порядку № 100 ?

Олександра 12:30
у СДО зараз тех.роботи

Олена 12:41
Доброго дня. Підкажіть чи потрібно повністю писати назву посади викладача (як в трудовій) у тарифікації? Наприклад "викладач по класу фортепіано з виконанням обов'язків концертмейстера"? Чи достатньо слова "викладач" або "концертмейстер".

ВІКА 12:43
Олена, ми пишемо викладач або концертмейстер

Олена 12:49
Наталія, у мене музшкола, тому підстава ст. 22 ЗУ "Про позашкільну освіту" - 15%

Олена 12:51
ВІКА, у мене ЦБ наполягає на повній назві посади. Вже не знаю, що відповідати) Інформації про те як саме записувати в цю графу знайти не можу...

Одеса бух 12:55
Доброго дня, Підкажіть, бкдь ласка: працівнику був оплачений е-лікарніний (120к.д) у серпні, потім він був у відпустці, Наразі виявляється, що працівнику встановлена група інвалідності в останній оплачений день лікарняного (надав копію довідки МСЕК у відділ кадрів). Як бути з переплатою??? Як взагалі проводиться повернення??

Ельвіра Едуардівна 12:56
У кого в штаті є посади HR-менеджера та медіабайєра ?

ЛюдКа 13:18
Всім привіт!!!Черкаська не працює сдо, технічні роботи.

EVGENIY 13:20
Поки СДО не працює дивіться вІдео останнє в новинах, воно у відкритому доступі

ЛюдКа 13:21
Одеса бух 12.55 а переплата в чому , ЄСВ?

l 13:25
Одеса бух, може треба в ПФУ це з'ясовувати ?

ЛюдКа 13:29
Одеса бух Утримуєте з працівника надлишково отримані кошти , а потім повертаєте на рахунок пфу. Консультуйтесь із своїм казначеєм та пенсійним.

люда 13:34
керр,09:32. В нас спец школа.Є вчителі,які читають предмети,а є вихователі,які працюють після уроків і до вечора. Тарифікація є вчителів і є вихователів. Наприклад 18 год вчителя, 10 год вихователя,це сумісництво?

Наталія 13:41
Олена, дякую))

люда 13:44
Або ж навпаки 20 год вихователя,6 год вчителя.Оформляти як внутрішні сумісники?

Одеса бух 13:45
Переплата по е- лікарняному - 1 день МСЕК (побачила в копії довідки МСЕК) а, та к на сайті ПФУ не відображається день МСЕК

Віта 13:48
Підскажіть , будь ласка, в якому розмірі і як нараховується щорічна грошова винагорода педагогічним працівникам?

керр 13:50
Віта, в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків

Юлька 13:51
Віта, при достатньому фінансуванні ми даємо в жовтні в межах окладу. Але є ще рейтингова оцінка викладачів, тоді у відсотковому розмірі до окладу

Галина 13:51
Працівник звільняється і не повертає спецодяг ,як відшкодувати вартість спецодягу

Віта 13:55
ДЯКУЮ УСІМ !!! )))

керр 13:57
люда, щодо навпаки для вихователя викладацька робота до 12 год не є сумісництвом п.91 Інструкції 102 роботу

Олена 14:06
Доброго дня. Полтавська область не працює СДО хтось щось знає? Дякую

Юрій 14:06
СДО працює?

******* 14:06
неа

Ася 14:06
СДО не працює, до якої години можна кидати платіжки?

******* 14:06
а кинути треба до 14:30

Еллена 14:09
добрий день

Еллена 14:10
наша Казна "каже", що маркування платежів (щоб пройшла оплата на наступний день) до 15:30

Еллена 14:10
...але СДО у нас також не працює ше десь з 13:30 :(((

Надя 14:18
в нас СДО непрацює з 10.50

Юлія 14:19
Хтось дзвонив в тех.підтримку уточнював до якого часу не буде працювати?

Катерина 14:22
Добрий день, СДО не працює хтось щось знає ?

Оксанка 14:24
Катерина, ніхто нічого не знає

Катерина 14:25
😭

Наташа 14:27
Казна каже, що їх програма також не працює

Марина 14:35
Наташа, так, теж сидять не працюють. Програма стала повністю.

Марина 14:35
Оксанка, в мене СДО написало ведуться технологічні роботи.

Оксанка 14:35
Марина, в мене теж, це в усіх так

Марія 14:39
Марина, і в мене теж

Марина 14:40
чекаємо)

Валентина 14:44
Якщо грудень повністю л/л а липень цього року повністю т/в, мені треба набирати 12 місяців,тобто плюс ще 2 місяці для розрахунку мат.доп.

Юлія 14:47
EVGENIY:У мене подібна ситуація,що і у Валентини...

Юлія 14:50
EVGENIY:І як табличкою користуватися в наступних місяцях?

EVGENIY 14:52
Юлія, там де выдпускны дати треба ставити початку выдпустки ы все само пыдтягнеться

EVGENIY 14:52
сорі за москальські букви

Юлія 14:54
EVGENIY:Я вірно розумію,якщо відпустка буде в листопаді,то всі таблички поміняють періоди?

EVGENIY 14:54
Юлія, да це ж розуміний файл ))

Юлія 14:55
EVGENIY:А як мені бути зараз.У мене людина була у відпустці весь липень.Мені потрібно ще один місяць для розрахунку?

Юлія 14:58
EVGENIY:Чи просто він не враховується і буде 11 місяців?

Ірина 15:00
Доброго дня! В когось в СДО теж ведуться технологічні роботи? Чи це щось в мене не те

Юлія 15:00
Ірина:ВЕДУТЬСЯ

Ірина 15:01
Ну тоді чекаємо(

EVGENIY 15:06
Юлія, останні 12 місяців і ніяк не 13, не вигадуйте ))

EVGENIY 15:07
Юлія, там в екселі все враховано максимально , ви зараз питаєте про матеріалку чи відпускні?

Юлія 15:07
про матеріалку

Наталія 15:08
Шановні колеги! Хто придбав Економічний профайл громади? Як вам у користуванні?

Юлія 15:09
EVGENIY:Чи мені потрібно спочатку відпускні нарахувати?

EVGENIY 15:12
Юлія, дати початку відпустки треба як мінімум поставити і потім вже заповнювати хоч відпускні хоч матеріалку

EVGENIY 15:12
Юлія, а першочергово пермії поставити вони впливають на все

l 15:13
Юлія, якщо весь липень була людина у відпусці, ставте 0 роб днів та 0 зп

EVGENIY 15:13
не думав що там на стліьки все не зрозуміло

l 15:13
EVGENIY, все зрозуміло. дякую за таблицю

Наташа 15:14
В казні програма вже працює. СДО ще не запустили, в процесі.

Юлія 15:15
EVGENIY:Я вперше нею користуюсь...Я не зрозуміла одне.Мені брати 11 міс.чи додатково ще 1 місяць?

EVGENIY 15:18
Юлія, ви питаєте про відпускні чи про матеріалку? Нічого додавати не треба, вище вам відповіли про матеріалку

Юлія 15:24
СДО в когось запрацювало?

Алла 15:25
Ще не працює

123 15:25
ні

Марина 15:25
ні

Інна 15:25
Ще ні

Марина 15:27
ні

Віка 15:28
Ні

о 15:29
нф

Світлана 15:29
Ні

******* 15:33
зараз всі зайдуть і сервера знову упадуть))

Юлія 15:34
*******, зазвичай всі почерзі заходять чи як?

******* 15:35
Юлія, а всі працюють одночасно в одну і ту хв?

Марина 15:37
в когось вже працює???

******* 15:38
ні

Надя 15:38
ні

Юлія 15:39
*******, хто зна

EVGENIY 15:53
⛄

друзь 15:55
працює

ФСН 15:56
не працює СДО

ук 15:57
друзь, де?

Юрій 15:57


Світлана 15:59
не працює

Наташа 16:05
хоч би завтра запрацювало...

Марина 16:08
У тех. підтрим. сказали не відомо чи запрацює СДО сьогодні.

Валентина 16:09
Доброго дня! Підкажіть,бо вже заплуталися, допомога для вирішення соц-побут.питань, теж розраховуємо поновому за 12 міс?

Марина 16:10
Марина, та вже навряд чи....

Тетянка 16:11
Валентина: так, за 12 місяців

Тетяна 16:13
Доброго дня, підскажіть будь-ласка, на підставі якого документу комірник має право видати певні ТМЦ зі складу?

Марина 16:21
Тетяна, наш комірник тільки канц товари видає.... то складає видаткову відомість і додає її до акту списання запасів.

Олена 16:49
Добрий день ,працівнику вчора виповнилося 18 років, коли потрібно переводити на повний робочий день? від сьогодні чи з наступного місяця?

Лідія 16:49
Мат.допомога до відпустки. Якщо держслужбовець працює в установі тільки 7 місяців, чи правильно буде при визначенні середьомісячного числа робочих днів поділити на 7 сумарне число робочих днів за останні 7 місяців зг.з графіком роботи установи?

Ірина 17:06
Лідія, на мою думку правильно. Але в п.7 порядку 100 сказано тільки за остані 12 місяців, а цей варіант, коли працівник працює менше року не розписано

Оксана 17:21
Ні в кого не запрацювало СДО?

Валентина 17:25
ще ні

Олена 17:25
Вхід зднійснено, але нічого не відкривається

Юрій 17:46
СДО ПРАЦЮЄ

Леся 17:49
працює

Оксана 17:53
нічого не відкривається

Леся 17:57
все відкривається,вже і виписки друкувала

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”