Архів чату за 18.09.2023 пн (109)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:04
Всім привіт)

Валентина 08:22
Доброго ранку! Підкажіть, будь ласка, якщо вчитель читає 20 годин за 14 розр., а також вана є керівником гуртка 2год.. Вана вже більше 10 років керіник гуртка. Є досягнення і районні ,і областні . По кружках -9 розряд. Чи можна його повисити? Може які курси пройти?

EVGENIY 08:44
Доброго ранку, всім гарного дня

Наталія 08:47
Добрий ранок! П ідкажіть будь ласка, як правильно оформити акти виконаних робіт на капітальний ремонт, якщо у вартість робіт включено вартість устаткування яке підлягає оприбуткуванню на баланс?

Алла 08:50
Добрий ранок! То розмір мінімальної зп 8000грн з квітня чи липня?

Юлія М. 08:51
Наталія, у нас таке було в минулому році. Тільки ми були замовниками, і оформленням актів не займались, це робив підрядник.

EVGENIY 08:52
Алла, з квітня, це в проекті дербдюжету, його ще не проголосовано але скоріш за все так і буде

Інна 08:52
Добрий ранок! Якщо я 08.09.23 виплатила матеріалку з відпускними (відпуск 15.09.) треба перерахунок робити матеріалки по-новому?

Олена 08:53
Доброго ранку. Наше фінансове управління у суботу скинуло повідомлення негайно переробити планування на 2024 рік так як підвищення окладів та мін.з/п з 1 квітня

Наталія 08:55
Юлія М., я раніше з таким не стикалася. Підрядник зробив акти виконаних робіт, але без вартості устаткування. А як правильно оформити ус таткування, може там є якісь свої нюанси....

Юлія М. 08:57
Наталія, не знаю які нюанси. У нас в акті вик.робіт підрядник окремим розділом зазначиввартість устаткування, ми її оприбуткували...

Юлія М. 08:59
Наталія, можливо ви купляли устаткування, а підрядник лише встановив? Якщо закуплено за кошти підрядника, а ви оплачуєте Акт, то він сам зацікавлений зазначити вартість цього устаткування.

Іра 09:02
Доброго ранку. Заступник вичтеля(основна посада) працює на 0,5 ставки. Винагороду за рік платимо 0,5 ставки чи повінстю оклад?

Ольга 09:03
Інна, треба

Алла 09:05
Дякую Євгені. А 1 перший тарифний розряд таки з липня ?

Інна 09:08
Ольга, дякую.

EVGENIY 09:09
Алла, теж скоріш за все з квітня

Марина 09:34
Обгрунтування по нових змінах (сума більше 50 тисяч)- треба тільки для військових закупівель чи і для звичайних ? (продукти в ДНЗ)

Галина 09:52
Де можна скачати зразок обгрунтування для закупівель більше 50тисяч

EVGENIY 09:54
Галина, на прозоро можна знайти ткі закупівлі і завантажити

керр 09:54
Іра, передбачено в розмірі не більше окладу, от і давайте на факт

Олена 10:09
Доброго ранку! як планувати індексацію на 2024 рік?

Марина 10:14
Олена, ми планували суму яка була б зараз у людей

EVGENIY 10:17
Олена, питайте у свого головного, він буде у вас приймати розрахунки до кошторису,

керр 10:18
Олена, проект каже що в усіх базовий січень 2024, може й буде індексація у другому півріччі понад 103% ... але конкретні цифри це все припущення)

Таня 10:26
Доброго дня!чи можна виплачувати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в закладах освіти (техперсоналу) в розмірі посадового окладу? Дякую.

керр 10:29
Таня, передбачено надавати матдопомогу, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, як назвете чи соц побут чи оздоровлення Ваші "проблеми", але лише одну

Любов: 10:39
скільки годин педнавантаження може мати затарифіковано на навчальнийрік соціальний педагог в профтехліцеї

Валентина 10:41
Поможіть!Доброго ранку! Підкажіть, будь ласка, якщо вчитель читає 20 годин за 14 розр., а також вана є керівником гуртка 2год.. Вана вже більше 10 років керіник гуртка. Є досягнення і районні ,і областні . По кружках -9 розряд. Чи можна його повисити? Може які курси пройти?

Оксана інститут 10:44
Доброго дня, допоможіть як правильно відобразити , зроблено капітальний ремонт туалету підрядною організацією.

EVGENIY 10:49
Оксана інститут, 8013 6211

Оксана інститут 10:53
Вартість будівлі ми не збільшуємо? Списуємо вартість робіт на витрати.

EVGENIY 10:55
Оксана інститут, ну це не ми вирішуємо, ми ж не знаємо всіх ваших нюансів, тому напевно відповісти не реально

Оксана інститут 10:58
EVGENIY, Дякую

Юлія 11:01
Допоможіть, будь ласка. Як у звітності показати виплати на непрофесійній основі? І чи зараховується до стажу цей вид догляду?

EVGENIY 11:25
Юлія, у якій звітності?

Люсія 11:40
Добрий день! Підкажіть будь ласка вчит ель початківець викладає в своєму 4 класі + в нього є учень з цього класу на індивідуальному навчанні 5 год. Чи оплачувати оеремо за перевірку зошитів вчителю за ці години індивідуального навчання

Марина 11:53
Отримали безоплатно від сторонньої організації планшети, стартові пакети до них та примірник програмної продукції майкрософт... з планшетами зрозуміло, а як інше оприбуткувать?

Марина 12:13
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, СДО працює?

Людмила 12:14
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи має право консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників на 10 % підвищення до окладу за педагогічне звання?

Інна 12:21
Марина, ні

EVGENIY 12:21
Марина, я думаю сім карту можна на 1812 а примірник програмної продукції на позабаланс, це якщо у вас не має свого порядку обліку таких речей

Олена 12:31
Марина, у мене не працює

Марина 12:34
Дякую

Марина 12:41
Олена, Марина, СДО працює

Марина 12:46
Скажіть, хтось вже зтикався з нарахуванням компенсації за новим розрахунком? Чи правильно я мислю: робітниця, починаючи ще з квітня 2022 року і по 31 серпня була без збереження. Зараз розраховується і є компенсація, 14 днів. Мій розрахунок буде з мінімальної: 6700*8(січень 2023-серпень 2023)/243 дні( календарних днів за 8 місяців)?

Ірина 12:51
Скжажіть, будь ласка, як виправити ситуацію, коли попередній бухгалтер поставив на рах.1113 картридж і флешки? Чи можу я їх списати актом списання, що були використані в роботі та нарахувати амортизацію?

керр 13:05
Марина, взагалі, якщо уважно прочитати абзац другий п.2 то там сказано "проводиться виходячи з виплат, нарахованих у 2023 році", а у наведеному випадку виплат нарахованих у 2023 не має...)

Юлія М. 13:07
Ірина, а ви вважаєте, що попередній бухгалтер помилився поставив картриджі та флешки на 1113????

Лариса 13:08
Доброго дня. Працівник знаходиться без збереження зар.плати з 01.09.-30.09. Вирішив розрахуватись. Треба зробити утримання за перегуляні дні відпустки. Чи показуються ці утримання в звіті з ЄСВ та чи робиться перерахунок по ПДФО військововму та ЄСВ?

Марина 13:11
керр, тобто, дні компенсації є, але вони оплачуватися не будуть, так виходить???

Юлія 13:12
EVGENIY, У формі 1ДФ ми показуємо компенсацію послуг на непрофесійній основі?

керр 13:12
Марина, питання в тому чого у Вас за основу в розрахунку взято 8 місяців, а не 12 міс)

Марина 13:21
керр, розрахунок за новим порядком.

керр 13:29
Марина, ясно що за новим), а конкретно на підставі якого пункту абзацу взяли 8 міс, якщо працівник "існує" з квітня 2022р

Надія 13:35
Доброго всім дня. Підкажіть, в мене працівник працює за основним місцем роботи і по внутрішньому сумісництву, пішов на лікарняний на 10 днів. Як мені рахувати середню, викидати суму нараховану по сумісництву?Вперше стикаюся, буду вдячна за любу інформацію

Марина 13:40
керр, абзацом другим пункту 2 Порядку передбачено, що обчислення середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані відпустки, на які працівник набув право до 31 грудня 2023 року, проводиться виходячи з виплат, нарахованих у 2023 році.

керр 13:45
Марина, знову повертаємось) то які виплати НАРАХОВАНІ за 2023 рік?

керр 13:46
Надія, заробітна плата сумісника (внутрішній) нараховується окремо це інший трудовий договір, і ніяк такі заробітки в розрахунок за основним місцем роботи не потрапляють

Оксана 13:48
керр, я розумію, що Марина має на увазі наступне: При цьому, якщо розрахунок середньої заробітної плати обчислюється виходячи з посадового окладу чи мінімальної заробітної плати, то її нарахування здійснюється шляхом множення посадового окладу чи мінімальної заробітної плати на кількість місяців розрахункового періоду та ділиться на кількість кален

керр 13:50
Оксана, судячи з "проблеми" то саме цього Марина і не має на увазі, а бере за основу абзац другий п.2 без врахування його змісту, що мова йде про нараховані виплати)

НАТАЛІ-Я 13:58
Можно ссилку на останнє оновлення ППЗ

Валентина 14:00
НАТАЛІ-Я:Що...знову?:)

Марина 14:03
Оксана, дуже Вам дякую.

Марина 14:04
керр, якщо уважно прочитати, робітник без збереження. Тому нарахувань немає. Дякую за допомогу.

керр 14:05
Марина, вірно, тому буде 12, а не 8 міс

Світлана 14:07
Добрий день,підкажіть хто працює з УМКОЮ як додати новий сертифікат Москалленко я його закачала а далі...????

Юляша 14:10
Добрий день, колеги. Хтось читав ст.33 Закону про ДБ на 2024 рік стосовно відпусток. Як ви це розумієте?

Ірина 14:13
Юлія М., вважаю що помилився. Картриджі - субрах.1515,і флешки - субрах. 1812, Бо виходить, пройшло декілька років, а я не знаю де ці флешки і картридж. Вони в обіході звичайно, але зрозуміло без інвентарних номерів. Так як поступити, питання 12:51

Марія 14:18
СДО відкривається?

олена 14:18
суми,не працює

Надія 14:25
керр, дякую за відповідь

Людмила 14:37
Допоможіть, будь ласка 12:14

о 14:37
допоможіть.скиньте відновлення касових як прписати призначення платежу

Марія 14:45
о, КПКВК;КЕКВ; вiдновлення касових видаткiв згiдно док.№___ вiд _____ 2023р. Без ПДВ.

Марина 14:45
о, КПКВ;КЕКВ на явий відновлюєте; Відновлення касових видатків; згідно виписки від ..2023 року.

Ольга 14:47
керр, а якщо звільняється працівник під час відпустки по догляду за дитиною до 3х років, то в розрахунку для виплати компенсації буде період з січня 2023 року по серпень 2023 року. Нарахувань немає.

Світлана 14:56
Доброго дня! заклад дошкільної освіти, підскажіть інклюзивна група як нараховуємо вихователю за роботу в такій інклюзивній групі на голий посадовий оклад чи якщо звання та ПКМУ 10, то це створює новостворений посадовий оклад?

Терцентр 14:59
Підкажіть, чи вірно я розумію?Працівник прийнят на роботу 04.09.2023 і звільняється 28.09.2023. Для розрахунку компенсації беремо так? 6700*8місяців / на к-ть к.д. в періоді * на дні компенсації?

Інна 15:02
підскажіть СДО працює

Ірина 15:03
Доброго дня підскажіть будь ласка. організація купила мережеве обладнання, але ще не встановила. Одному з підпорядкованих управління срочно знадобився комутатор для кращої роботи інтернету. Питання комутатор ставити як окремий обєкт? чи як запчастину які було використано?

ЛюдКа 15:06
Всім привіт!!!!

EVGENIY 15:11
😉

EVGENIY 15:12
Ірина, а сама мережа у вас окремий об'єкт обліку? Чи там в ній все окремо обліковано? Чи як?

Марина 15:16
ЛюдКа, привіт))))

Марина 15:16
Інна, з самого ранку)

керр 15:22
Ольга, мінекономіки пише "...зазначені вище невикористані відпустки обчислюється виходячи з виплат за фактичний час роботи у 2023 році, що..." і не дали чітку відповідь що таке "нараховані виплати" в абз.2 п.2 тому можна стверджувати що роз період буде загальний) може ще уточнять

НАТАЛІ-Я 15:26
EVGENIY, в вересні місяці буду донараховуванни за минулі два місяці вислугу. А там ще були відпускні і мат допомага, їх теж перерахувати та донарахувати?

Наталія 9002 15:28
Доброго дня! якщо є освітяни, допоможіть, будь-ласка. По типовим штатним нормативам для наукових ліцеїв є посада "заступник директора з науковиої роботи",а у переліку педагогічних посад такої посади немає, людина була на посаді заступника директора з навчально-методичної роботи. Вона втратить статус педпрацівника?

EVGENIY 15:53
НАТАЛІ-Я, теоретично - да, треба все перерахувати якщо воно впливає на розмір

керр 15:53
Наталія 9002, така "проблема" не нова, колись міносвіти роз'яснювало визначити обов'язки з наукової роботи заступнику з навч - методичної роботи і усе ...

Наталія 9002 16:05
керр:, дякую, привели штатний розпис у відповідність до типового....

Ірина 16:10
Межа обліковується окремо але вона не справляється тому поставили додатковий комутатор

Кроп 16:29
Колеги, поділіться досвідом про безкоштовну утилізацію майна . Чи є якісь "підводні каміння"?

EVGENIY 16:31
Ірина, значить це дообладнання все що купили відноисти на запаси, потім відносити на капінвестиції і потім капінвестиції на збільшення вартості мережі

Кроп 16:33
під майном,комп'ютерну техніку

EVGENIY 16:35
Кроп, а що означає безкоштовна ? Ви комусь передасте на утилізацію і ви їм нічого платити не будете? І вони вам теж нічого?

Марина 16:36
EVGENIY, фірми які утилізують комп техніку таке практикують.... ми відмовились від таких послуг... погано пахне))))

Кроп 16:37
EVGENIY, так

Кроп 16:37
Вони нам за брухт

Кроп 16:41
EVGENIY, вони самі забирають техніку, а потім нам перераховують за брухт.

Марина 16:43
Кроп, в нас теж самі забрали техніку, але ми їм оплатили послуги з вивезення, тех обстеження та утилізації. а вони нам кошти за брухт.

Кроп 16:49
Марина, дивлюсь на прозорро є закупівлі за 0,01 грн, тобто за "символічну плату", цікаво як дивляться на це аудитори. Якщо фірма має всі ліцензії і дозвола і згодна зробити це безкоштовно для бюджетної організації

Марина 16:52
Кроп, от я і не хочу на власному прикладі дізнатись як на це дивляться аудітори)

Марина 16:52
Це якийсь бартер виходить..... а ви маєте право на бартер?

Марина 16:53
І ще питання - чому фірма вам безкоштовно надає послуги??? є послуги - є оплата. А за брухт кошти повинні надійти на рахунок.

Кроп 16:57
Марина, дякую Вам за вашу думку

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”