Архів чату за 26.09.2023 вт (86)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:00
Всім привіт)

EVGENIY 08:42
Доброго ранку, всім гарного дня

Іванна 09:32
Привіт!!! Підкажіть!? Де взяти інформацію для прогнозів місцевих бюджетів?

EVGENIY 09:33
Іванна, https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... 024-rotsi/

ОК 09:59
Як проплатитифлеш-накопичувач по Постанові 590?

Людмила 10:00
Доброго дня.Підкажіть,будь ласка,працівник написав заяву на звільнення.Повинна була відробити 14 днів,але захворіла. Лікарняний закритий 25 числом.Звільняється 26. Статус лікарняного "Готовий до оплати "буде 2 жовтня. Підкажіть,як нарахувати і виплатити лікарняні. ЄСВ нараховувати?

EVGENIY 10:04
Людмила, звичайно ж нараховувати ЄСВ там же буде місяць стояти 09

Світлана 10:08
Добрий день! Підскажіть будь ласка - придбали тематичні розвиваючі набори для дітей (фігурки тварин, фігурки морозива, фігурки людин по професіям) Вартість наборів від 1600,00 до 3050,00 грн. Самі фігурки пластмасові або гумові. Як краще їх оприбуткувати: 1113 чи 1812?

EVGENIY 10:11
Світлана, а як в накладній написано?

Людмила 10:12
EVGENIY,дякую,зрозуміла

Наталія 10:12
Добро дня! Питання з зірочкою! Комунальне підприємство здає в оренду приміщення. Орендонаймач сплатив орендну плату авансом на 12 місяців, а КП ці кошти використали. Орендонаймач вирішив розірвати договір оренди та вимагає повернути кошти, однак у КП їх вже немає і отримати таку суму від надання платних послуг наразі немає можливості. Який вихід ?

Ольга 10:15
Добрий:) , коли закривається рахунок 5511?

Ольга 10:16
Квартал?Рік?

EVGENIY 10:19
Ольга, в кінці року сама остання операція по бухобліку це закриття рахунку 5511 на 5512

EVGENIY 10:25
Наталія, треба почитати договір можливо там описано такий випадок і що в цьому разі робити, або домовлятися що протягом пару рокуі будете повертати від суми надходжень ви КП ви не бюджетна установа

Світлана 10:28
EVGENIY, розвиваючий набір фігурок Дикі тварини (85 шт) або набір Професії (96 шт).

EVGENIY 10:31
Світлана, тобто все ж таки є вартість кожної фігурки визначена, тому я вважаю що краще обліковувати на МШП

школа 10:32
Добрий день. Керівник приймає сумісників для вичитування годин тимчасово відсутнього педпрацівника (мобілізований). Цих працівників треба тарифікувати (наказом з мобілізованого зняти години, а їм надати) та платити в канікулярний період чи платити за фактично відчитані години без оплати в канікулярний період?

Світлана 10:33
EVGENIY, не зовсім зрозуміла: загальну вартість набору 3050,00 грн я ділю на кількість фігурок?

EVGENIY 10:35
Світлана, да я тед не зрозумів, що у вас за накладна така то пишите що є фігруки то тепер я так розумію шо не має

Світлана 10:37
EVGENIY, по накладній назва: набір фігурок "Дикі тварини" (85 шт) - 3050,00 грн.

Ната 1 10:38
доброго дня, чи враховується премія до свята до розрахунку допомоги на оздоровлення?

EVGENIY 10:47
Світлана, ну точно МШП ))

EVGENIY 10:47
Ната 1, ні

Ната 1 10:53
EVGENIY, Дякую! (теж так вважаю, але зайшов спір)

Світлана 10:54
EVGENIY, дякую.

Ірина 11:03
Доброго дня.Якщо на протязі року виплачувалась декілька раз премія до свят.Чи рахується вона як одноразова???

керр 11:07
Ірина, характер премії визначаємо за змістом наказу, вона пов'язується з конкретним святкуванням і не пов'язана з відпрацьованим часом, надання такої премії до кожного свята не робить її багаторазовою)

Іванна 11:36
EVGENIY, дякую за 09:33

Олена 11:37
До нашей установи приєднуют другу установу. Керівник другої на лікарняному по вагітності. Ми повинні ії прийняти до себе в період лікарняного. Та ій ще положено дві неділі лікарняного. Наші дії?

Л.В. 11:45
Доброго дня всім ! Хтось працював в СДО ? У мене яекийсь облом, Чернігівська область.

Наталія 11:52
школа-По 100 постанові-если замена больше 2 місяц то оплачив як звичайні години

Галина 12:03
М/ допомогу на вирішення соц.-побут. питань для працівників культури чи дозволено планувати при формуванні бюджетних запитів та кошторисів на 2024рік?

Ольга 12:04
EVGENIY, а варіант 1816 для фігурок,як інші матеріали для навчальних цілей

EVGENIY 12:06
Ольга, та може і 1816 але 1812 мені здається зручнішим хоча суть та сама це не ІНМА

школа 12:07
Наталія, що це за постанова? Вивчила купу документів, начебто правильно якщо заміна більше 2місяців, то тарифікується, але сумніви беруть...

Ж. 12:07
Чи можна не чекати восьмого дня з дня закриття лікарняного, а перші 5 днів за рахунок роботодавця заплатити раніше?

марина 12:08
підкажіть якщо робітник йде у відпустку з жовтня місяця ми розраховуємо відпустку по старому

Ольга 12:08
EVGENIY, 1816 не визначає термін,як 1812

Наталія 12:15
Школа-Єта 100 постанова.Тарифікуете людину і платіте як і всем

керр 12:15
Наталія, може інструкція 102?

Вітка 12:42
Школа, ось лист МОН від 28.11.2008 р. N 1/9-770. В листі йдеться: «В такому ж порядку здійснюється оплата праці учителів, які постійно не працюють в даному навчальному закладі, а лише залучаються до заміщення тимчасово відсутніх педагогів».

Л.В. 12:47
Про СДО ніхто нічого...

Вітка 12:49
Школа, оплата праці сумісників проводиться за фактично виконану роботу (ст.102-1 КЗпПУ). Якщо в канікулярний період вони не ведуть занять замість тимчасово відсутнього працівника, то відповідно і оплата не здійснюється.

керр 12:51
Вітка, це твердження колись надало МОН і згодом від нього відмовилось. Сумісники мають усі права з оплати праці, що і інші педагоги закладу в т.ч. на оплату у канікулярний період

Наталя т-ц 12:53
Підкажіть,які дезінфікуючі засоби купляєте для прибиральниць,щоб вважалися саме дез.для оплати за роботу зі шкідливими речовинами??

Марина 12:56
Наталя т-ц, наскільки я розумію шкідливі це в медицині, і т.д. А для прибиральниць це просто миючи засоби. Бо шкідливі є перелік що до них відноситься. І норми їх використання... Ми в прибиранні такими засобами не користуємось.

школа 12:59
Всім щиро дякую за допомогу!

Вітка 13:05
керр, відповідно до ст.102-1 КЗпПУ працівники, які працюють за сумісництвом, одержують заробітну плату за фактично виконану роботу. КЗпПУ має вищу юридичну силу над Інструкцією № 102 і інших вказівок МОН.

Вітка 13:06
керр,В період канікул педагогу – суміснику ЗП нараховується, якщо згідно з планом виховної та методичної роботи на цей період для нього заплановано проведення організаційно-педагогічної роботи і він фактично виконує таку роботу у цей час.

Олена 13:07
Л.В., СДО все ОК, працює у звичному режимі

керр 13:09
Вітка, підстав не забезпечувати роботою такого працівника у роботодавця не має, або нехай оголошує простій, з відповідною оплатою, через відсутність умов для виконання роботи, а от просто сказати "не приходь бо канікули" не може

Інна 13:52
Ж., я вважаю, що ні, виплатите коли буде статус готовий до оплати, в аванс або в з/п

Олена 13:56
Підскажіть, при розрахунку матдопомоги до якого знаку округлювати середньоміс.к-сть роб.днів? наприклад 260/12=21,67р.д., чи 21,7?

EVGENIY 14:04
Олена, https://buhgalter.com.ua/download/?file=25725 подивіться файл там все буде зрозумілим, ви не вірно порахували до речі

школа 14:14
Вітка, скажіть, будь ласка у Вас є приклад, схожий до мого чи просто керуєтесь документами?

Олена 14:23
EVGENIY, мені не доступно, А чому не вірно пораховано?

Вадим 14:29
Добрий день, Чи перехідна субвенція по ККДБ 41059000: Субвенція з місцевого бюджету на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету? (залишок в кінці року не забирають?)

EVGENIY 14:34
Олена, 261 день

Олена 14:39
EVGENIY, дивлячись який період брати, там робочі дні змінюються. Брати ж перод за останні 12 місяців, що передують виплаті мат допомоги, вірно? В нас з жовтня по вересень 260 днів. Мат.допомога буде в жовтні виплачуватись

EVGENIY 14:40
Олена, да якщо в жовтні 260, зря ви файлік не хочете але то ваша справа

Олена 14:41
так 2 знаки після коми, вірно?

Олена 14:41
EVGENIY, я буду вже з нового року знову оплачувати, бюджетна установа, зараз нема змоги

EVGENIY 14:41
Олена, от в файліку і побачили б, да два знаки

Олена 14:48
дякую

людмила 15:10
Доброго дня! Який розрахунковий період для вихідної допомоги після останніх змін до 100-ї постанови?

EVGENIY 15:15
людмила, 2023 рік https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... hislennya/

керр 15:29
людмила, як і було, виходячи з виплат за останні два календарні місяці роботи, що передують місяцю, в якому відбувається подія, з якою пов’язана відповідна виплата

Олена 15:30
Добрий день, на сайт ПФУ сьогодніхтось зміг зайти?

ФСН 15:41
Олена, ТАК. ДО ОБІДУ ЗАХОДИЛИ

Юляша 15:41
Олена, так, годинку назад заходила

Інна 15:42
Як нараховувати надбавку за роботу з особливими умовами праці згідно постанови 928 від 25.08.2023? На посадовий оклад чи на оклад з підвищеннями?

Юля 15:45
Доброго дня. Підскажіть якщо не вистачає асигнувань по 2271 , я знімаю асигнування з 2273 у березні і збільшую асигнування по 2271 у вересні чи збільшую 2271 в березні?

Ната 1 15:55
Юля, щоб був баланс треба збільшити 2271 у березні

Ірина 15:59
колеги,чи не буде помилкою поставити каремати на 1812?

Юля 16:07
Ната 1, Так потреба виникла у вересні

EVGENIY 16:09
Ірина, якщо вони не дорого коштують то помилкою не буде

Ірина 16:14
EVGENIY, дуже дякую!

Ната 1 16:21
Юля, так залишки призначень залишаться на вересень

Lidochka 17:08
Доброго дня,ліцей придбав роутер,свіч, мережеви кабель та мережеву карту.З роутером та свічем все зрозуміло-ставимо на облік по рах.1113,а от куди віднести мережевий кабель та карту.Буду вдячна за підказку

EVGENIY 17:26
Lidochka, 1515

Lidochka 17:32
EVGENIY, дякую,спочатку думка була поставити роутер в комплекті з дооцінкою тих кабелів))),та в майбутньому не хочеться створювати лишніх собі проблем по списанню,,,тому мабуть по рах.1515 буде логічно.Дякую.гарного,мирного вечору.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”